Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Roku griešana

 
Reitings 27
Reģ: 22.07.2014
Jā, te atkal es. Dažas te varbūt sāks domāt, ka man kaut kas ar psihi nav kārtībā un varbūt viņām taisnība. :)
Jautājums - vai esat kādreiz apzināti sev darījušas pāri, griežot rokās, kājās vai vēl nezkur?

Mana atbilde uz savu jautājumu - jā, esmu to darījusi, kad uznāca lielāki pārdzīvojumi vai sarežģījumi ar kuriem šķietami nevarēju tikt galā. Pirms sākat man uzklupt - esmu apmeklējusi psihologu, kas man palīdzēja tikt galā ar šo problēmu.

*Es NEATBALSTU roku graizīšanu vai citus veidus, kādos ir iespējams sev nodarīt pāri!*
22.07.2014 12:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nina, Tu joprojām neesi atbildējusi uz jautajumu, kāpēc ārsti savos atzinumos un klasifikācijā to min kā psihisku slimību? Te vairs nav jautājums par to, kas bija man, bet gan par to, kāpēc Tu uzskati, ka Tev ir taisnība, ja valsts apstiprinātos avotos ir cita informācija?

Uz šo Tu nez kāpēc izvairies atbildēt.

Un par to, kas man ir vai nav bijis, muti gan Tu varētu paturēt. Drīzāk Tev nekas nav bijis, ja šādi izrunājies.
23.07.2014 15:51 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Interesanti, ja sievieti izvaro un viņa nepadodās, bet saņemas pēc tā visa tas ir kā? Fiziskā kaite?!

Tūlīt Nina nolems, ka esmu bijusi izvarota. Nemulsini cilvēku!
23.07.2014 15:52 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Tūlīt Nina nolems, ka esmu bijusi izvarota. Nemulsini cilvēku!



Pardon, nedomāju Tevi, bet vispār.
23.07.2014 15:54 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
HA Tā roku griešana mazu meiteņu modes lieta :D kā arī visādu gotu, emo u.c dīvaiņu padarīšana :D
Ja grib sev galu izdarīt ir daudz nesāpīgāki veidi par vēnu graizīšanu :D
23.07.2014 16:48 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Visai uzjautrinoši, ka jums neapnīk. :D Un tagad varat pacelt rokas, kurš izlasīja no a līdz z avotu, ko iedevu? Noteikti nebūtu nevienas rokas, ja pirmais pret mani vērstais komentārs tapa ~10 minūtes pēc mana ieraksta, savukārt avots, ko iedevu, ir pietiekami garš un sarežģīts, lai tajā vajadzētu ilgāk iedziļināties. Tur, mīļās dāmas, arī atradīsiet atbildes, uz visiem jautājumiem par manu viedokli, ja vien neuzskatat, ka esat gudrākas par Latvijas Psihiatru asociāciju.

Piemēram, uz Alexxas jautājumu es jau atbildēju divas reizes - jā, izvēlējos nepareizu terminu "fiziska slimība", taču tas, ko ar to domāju, avotā ir, piemēram, zem "depresijas etioloģijas". Un pat ar manu neprecīzo terminu citi cilvēki saprata, ko ar to domāju, tā kā vainot varat savas nepārāk attīstītās spriestspējas.

Arī uz S80 esmu jau atbildējusi. Ir depresija, ko izraisa traģiski notikumi.

Vienīgais, ko tagad iedomājos, ka man ir prieks, ka jums ir tik saulaina izpratne par dzīvi. Ja viss būtu tik vienkārši, ja visu varētu ietekmēt ar pāris gadiņiem un pozitīvo domāšanu, neeksistētu psihoterapeiti ar med.izglītību, psihiatri, antidepresanti, trankvilizatori, tādu slimību kā šizofrēnijas utt. Jā, es paredzu, ka nākamais komentārs būs "šīs iespējas izmanto vārguļi", bet pirms to bilst, labāk palasiet LPA avotu sadaļā par ārstēšanos.
23.07.2014 19:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nina, par šo tēmu esmu vairāk literatūras lasījusi nekā Tu dzēlības izlaidusi :D

Iespējams, es pat būtu Tavus apvainojumus ņēmusi pie sirds, bet, zinot to, cik Tu nekompetentus spriedumus te jau iepriekš rakstīji, nav vērts iedziļināties gan linkos, ko ievietoji, gan arī komentāros :D

Un pozitīvo domāšanu es tīri cilvēcīgi rekomendēju arī Tev.. dzīvē noderēs ;)
24.07.2014 00:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits