Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

melnais saraksts

 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Kā vērtējat, ka Latvija melnajā sarakstā iekļāvusi un iebraukt valstī liegusi tādām krievu estrādes zvaigznēm kā Kobzons, Gazmanovs un Valērija, kuru piedalīšanās Jaunajā vilnī noteikti bija plānota http://bnn.lv/?p=138814 ? Vai sekosiet līdz šim konkursam, apmeklēsiet to? :)
21.07.2014 11:45 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Iževska, Udmurtija
Izkārtnes tikai krieviski :D
24.07.2014 09:08 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
un to bija jāsaprot tā, ka Krievijā neruna tikai krieviski.
Jāpaplāšina taču ervina redzesloks par Krieviju

Pašai tev nav nemaz tik plašs redzesloks :D
Krievijā ir viena valsts valoda un tā ir Krievu valoda, cita lieta ka formāli viņu autonomajos apgabalos blakus krievu valodai ir vēl kāda vietējā valoda..
Piemēram Udmurtijas apgabalā oficiālās valodas ir krievu un udmurtu. Praksē droši ka tā ir virtuves valoda, jo tāpat viss ir krieviski...
24.07.2014 08:58 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Pugačova dažādos veidos paudusi atbalstu gan Ukrainai, gan Krievijas opozīcijai. Tas Pugačovai nesis vienas vienīgas nepatikšanas – viņa pazudusi no Krievijas televīzijas ekrāniem, bet Sanktpēterburgas mērija apturējusi viņas daudzmiljonu projektu par Dziesmas teātra izveidi.
23.07.2014 23:33 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Pamuļķi, pamuļķi un vēlreiz - pamuļķi. Sākot ar Rinkēviču un beidzot ar pārējiem. Lielbritānija tipa nosodot Krievijas agresiju Ukrainā, bet tai pat laikā turpina pārdot Putinam ieročus. Mūsējiem ir iespēja rīkoties līdzīgi - paņemt daļu no lielās naudas, kura apgrozās krievu šovbiznesā, mutvārdos nosodot, bet gribas taču būt svētākiem par pašu pāvestu. Nožēlojami, muļķīgi un slimi. Trūkst vārdu.
23.07.2014 23:32 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Mana atbilde par ieguglēšanu nebija sākums diskusijai "kāpēc Krievijā ir vairākas valodas un cik iedzīvotāju runa krieviski lielpilsētas". Mana atbilde bija tieši par komentāru
Savā valstī viņi runā tikai krievu valodā (necieš Maskavas imigrantus kaukāziešus) kā arī uzspiež citām valstīm krievu valodu...
un to bija jāsaprot tā, ka Krievijā neruna tikai krieviski.
Jāpaplāšina taču ervina redzesloks par Krieviju :)
23.07.2014 00:00 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Uzreiz redzams, ka maigās varas jēdziens Tev ir svešs. Palasi Joseph Nye, varbūt skaidrāks paliks.


Neesmu koncertu un šovu fans, bet melnais saraksts izskatās, kā mēģinājums kaut kādā veidā ieriebt. Ja nevaram izdarīt neko citu, tad vismaz sačakarēsim pasākumu.
22.07.2014 22:49 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Shodien uzzinaaju par taadu melno sarakstu, sen jau bija laiks.
22.07.2014 22:33 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nedomāju ka viesmākslinieks kuru pārsvarā klausās tikai krievvalodīgie, paudīs savus uzskatus par Ukrainu, ietekmēs kāda domāšanu. Tie kas piekrīt Putinam, tādi arī paliks, kas nepiekrīt - to domas kaut kādi Krievu dziedātāji jau nu neizmainīs.


Uzreiz redzams, ka maigās varas jēdziens Tev ir svešs. Palasi Joseph Nye, varbūt skaidrāks paliks.
22.07.2014 22:30 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Dionysus +++

Vismaz toleranti māk izteikt savu viedokli, nevis bļaustīties bezjēgā
22.07.2014 22:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ārlietu ministrs pareizi izdarīja, kad aizliedza Putina aģentiem ieceļošanu Latvijā. Tā ir normāla parādība, ja valsts sevi sargā no ārēja ienaidnieka un par to mums nevienam nav jātaisnojas un jājūtas neērti.


Nedomāju ka viesmākslinieks kuru pārsvarā klausās tikai krievvalodīgie, paudīs savus uzskatus par Ukrainu, ietekmēs kāda domāšanu. Tie kas piekrīt Putinam, tādi arī paliks, kas nepiekrīt - to domas kaut kādi Krievu dziedātāji jau nu neizmainīs.

Ja uz ASV nevarētu ierasties visi kas nosoda ASV politiku pasaulē, tad daudzi miljoni tur netiktu iekšā.
Katram var būt savi uzskati un viedokļi, visi nekad nedomās vienādi.
22.07.2014 21:03 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Pa to laiku tviterī... :D :D

MaryEl @maryel2002 · Jul 21

Кобзон говорит о нарушении прав человека. АХАХА. Спасибо вам, латыши, за это. Вы крутые.
22.07.2014 20:58 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Robert, tu esi pamatīgs infantīls un tādiem kā tu un tev līdzīgi domājošiem Latvijā nav vietas.

Mediji, kā jau mediji. Nesaprotu kādēļ jāsaceļ tāda ažiotāža par tiem deģenerātiem. Viņi nav pelnījuši , lai par viņiem šeit runātu.
22.07.2014 19:53 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Esmu patīkami pārsteigts, ka šī diskusija vēl nav izdzēsta.

Kā jau solīju, šodien saviem krievvalodīgajiem darba kolēģiem parādīju šajā diskusijā paustos viedokļus, ieskaitot savējo, bet, protams, neatklāju, ka šis ir uzskatāms par "dāmu" portālu. Jāsaka, ka kolēģi pilnībā atbalstīja manu viedokli un pat saņēmu uzslavas par tā paušanu. Pie reizes vēlos izteikt pateicību savām oponentēm, jo bez viņu pūlēm, aizstāvot savus viedokļus, es diez vai būtu dāvanā saņēmis iespēju "Jauno vilni" par baltu velti. Diemžēl biļetes saņemšu nevis uz noslēguma koncertu, bet gan sarīkojumu sestdien, taču vienalga ir patīkami. :)
Paldies!
22.07.2014 19:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons

Tu šobrīd apzināti centies izlocīties. Es Tev jau vienreiz iekopēju vietu, kurā Tu izvirzi apgalvojumu, ka galvenie draudi latviešu valodas eksistencei nāk no angļu valodas. Jo tā tiek pielietota valstiski svarīgos dokumentos. Tu apgalvoji, ka sarunvaloda nav svarīga vai nerada tik lielu apdraudējumu.
Pēc tam Tu piesauc tūristus un iebraucējus (starpcitu, tie iemācas valodu kā itāļi, tā ķīnieši un co) un veikalu skatlogus, jo tas radot apdraudējumu, jo acīmredzot lieliski saproti, ka valstiski svarīgi dokumenti nevar būt tikai latviešu valodā. Ļoti lielā mērā tādēļ, ka vairums dokumentu ir jāsaprot arī citiem - piemēram, vēstniekiem, SVF un tā tālāk.

Beigu galā Tu sāc fantazēt, iespējams, Tu ceri, ka es to nepamanīšu. Bet lieki. Tu pati saproti, ka Tavs apgalvojums neiztur kritiku, bet nez kādēļ, tā vietā, lai atzītu, ka Tev nav taisnība - jo tā ir visai vienkāši apgāžama visos veidos un izejas punktos - Tu turpini kult tālāk, līdz pašai vairs īsti nav argumentu.

stellaglmr, paldies par viedokli! Es ljoti cienu tavas domas un ljoti biezhi diskusijaas piekriitu visam ko raksti. Tachu var redzeet, ka tu neesi sapratusi mani... Taa nav ne izlociishanaas, ne fantazeeshana (ok, ir fantazeeshana, bet to te nodeeveeja par teoriju - tas buutu tuvaak, manupraat). Es tev jau divreiz rakstiiju par tiem dokumentiem, bet tu turpini uzstaat, ka es izlokos... Nevis izlokos, bet meegjinu siikaak paskaidrot savu izteikto domu. Pie tam, njem, luudzu veeraa, ka es neesmu nekaads jurists vai likumu pazineejs, lai formuleetu savu izteicienu tik preciizi, ka tev nebuus pie kaa piekasiities. Manos tekstos var ljoti daudz pie kaa piekasiities, tie ir nepilniigi, vaaji formuleeti, slikti balstiiti veesturee u.t.t. Bet mana galvenaa doma ir pati ideja, nostaaja, attieksme!
Tu esi taada sausa un pareiza - kaa likuma kalps, kursh asi izsaka fraazes, citee likumu, skaidrojosho vaardniicu, formulee domu pareizi sakaartotos teikumos, logjiski pamato katru siikumu un nogriezh kaa ar nazi. Es esmu filozofs, maakslinieka dveesele, hipijs (sauc kaa veelies) un mani formuleejumi ir vienkaarshs domas lidojums - tiiri cilveeciigi, taa kaa sirds juut, ar daudzaam kljuudaam, bet balstiiti uz tiiru cilveeciigumu, pashas pieredzi, cilveekmiilestiibu un principiem. Man nav nekaadas daljas gar likumprojektiem, bet es saku to ko redzu, to, ko juutu, to ko es gribeetu redzeet un just. Saproti muusu viedoklju atshkjiriibu? Un es joprojaam neuzskatu, ka man nav taisniiba! Es vienkaarshi pienjemu, ka mums ir atshkjiriigs redzeejums un tas arii viss. Shis nav temats - nogalinaat cilveeku ir labi vai slikti, bet gan driizaak - kas bija pirmsaakumaa - ola vai vista. Te taisniibas nav, te ir tikai viedoklji, spriedeleejumi, pieredze, prognozes, teorija...
22.07.2014 18:53 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Esmu dzīvojusi Torņakalnā, Zolitūdē un Imantā. Varbūt tāpēc tā. Pārvietojos ar mini busiem, kur šoferi 99% ir krievi un ar pasažieriem sarunājas krieviski - dver zakroj za soboj.


Un tas tikai tāpēc, ka tos mikrorajonus cēla priekš imigrantiem :D Teorētiski varēja dabūt dzīvokļus jebkurš, bet realitātē latvietim dabūt dzīvokli nemaz nebija tik viegli...
Pirms 40 gada Rīga bija samērā latviska pilsēta, kā arī Daugavpils, vienīgi Abrenē dzīvoja vairums krievu un to izmantoja Krievija 40 gadā to pievienojot sev neviss atstājot LPSRS sastāvā...
22.07.2014 16:21 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Ak, es muļķīte! Sākumā domāju, ka diskusija būs par jauno tv3 seriālu. :D
22.07.2014 16:21 |
 
Reitings 124
Reģ: 02.06.2014
Ārlietu ministrs pareizi izdarīja, kad aizliedza Putina aģentiem ieceļošanu Latvijā. Tā ir normāla parādība, ja valsts sevi sargā no ārēja ienaidnieka un par to mums nevienam nav jātaisnojas un jājūtas neērti.

Norvēģija nav Eiropas Savienības dalībvalsts, tāpēc arī raksta visādas muļķības. Mums daudz tuvāk ir Lietuva, kuri nekautrējoties parāda savu attieksmi pret melīgo Maskavas režīmu.

Man liekas, ka serijam jākravā koferi un jābrauc pie saviem elkiem, tāpat arī citiem Kremļa aģentiem, kuri ir noalgoti, lai šeit rakstītu komentārus un ieviestu Krievijas propagandu.
22.07.2014 16:13 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Lai nu kā, aizbraucot uz savu dzimto pilsētu, atšķirība ir jūtama, un milzīga.
22.07.2014 14:50 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Esmu dzīvojusi Torņakalnā, Zolitūdē un Imantā. Varbūt tāpēc tā. Pārvietojos ar mini busiem, kur šoferi 99% ir krievi un ar pasažieriem sarunājas krieviski - dver zakroj za soboj. :D
22.07.2014 14:48 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Es gan dzirdu ari latviesu.
22.07.2014 14:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits