melnais saraksts

 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Kā vērtējat, ka Latvija melnajā sarakstā iekļāvusi un iebraukt valstī liegusi tādām krievu estrādes zvaigznēm kā Kobzons, Gazmanovs un Valērija, kuru piedalīšanās Jaunajā vilnī noteikti bija plānota http://bnn.lv/?p=138814 ? Vai sekosiet līdz šim konkursam, apmeklēsiet to? :)
21.07.2014 11:45 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Visas krievijas slavinātājas - ko jūs darāt Latvijā? Kāpēc nebraucat uz savu roģinu? Biļetes nav dārgas un vilciens ja naldos uz krieviju brauc katru dienu.
Braucat prom un slaviniet savu putinu tur.
21.07.2014 23:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nekur neesmu teikusi,ka atbalstu krievus...
Mans viirs saka,ka to "Jauno vilni" vajadzeeja,jo tas dotu naudu Juurmalai-tas gan!(vins vienmeer domaa par naudu!:D)Vins saka,ja letini nebuutu tik negatiivi visaa un kaskiigi,tad dziive Latvijaa noteikti buutu labaaka.
21.07.2014 23:34 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ja vien jūs tā cīnītos par situācijas uzlabošanu, kā jūs internetā karojat pret krieviem..


Un kas tieši Tev liek domāt, ka tas arī netiek darīts? :)
21.07.2014 23:29 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Man ir tāda nojauta, ka aizbraucot uz kādu no bijušajām Lielbritānijas kolonijām un pajautājot tur kaut ko angliski, tev tā sejā neviens gluži nespiegs "Mācies valsts valodu!".

Jūsu valodu un tradīcijas neapdraud krievi (redz, ka PSRS laiku tas viss izturēja), bet gan masveida izceļošana, kas ir tieši latviešu varas rezultāts. Ja vien jūs tā cīnītos par situācijas uzlabošanu, kā jūs internetā karojat pret krieviem..

Precīzi!
21.07.2014 23:27 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Mi amor, vispār jau visa pasaule ir atradusi vainīgos un tos, kuri traucē izmeklēšanai - ar visām bildēm kā pierādījumiem.. Nu bet jā, ja sēž Krievijas medijos, tad to, protams, nezina.
21.07.2014 23:27 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Varbūt tāpēc, ka angļu valoda ir starptautiskā valoda, bet krievu valoda - nē? Varbūt tāpēc, ka mēs neesam pavadījuši vairāk kā 50 gadus angļu vai amerikāņu okupācijas varā? Varbūt tāpēc, ka cittautieši, kas šurp ierodas uz dzīvi, spēj latviešu valodu iemācīties dažu mēnešu laikā, bet īpaši gudrie eksemplāri kā onkulis Feģa un tante Maņa to nespēj pat 20 gadu laikā? Varbūt tāpēc, ka ... un iemeslu var būt bezgala daudz.


Man ir tāda nojauta, ka aizbraucot uz kādu no bijušajām Lielbritānijas kolonijām un pajautājot tur kaut ko angliski, tev tā sejā neviens gluži nespiegs "Mācies valsts valodu!".

Jūsu valodu un tradīcijas neapdraud krievi (redz, ka PSRS laiku tas viss izturēja), bet gan masveida izceļošana, kas ir tieši latviešu varas rezultāts. Ja vien jūs tā cīnītos par situācijas uzlabošanu, kā jūs internetā karojat pret krieviem..
21.07.2014 23:26 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Emmanuelle, paldies par atbildi. Tikai es nesaprotu, kā šī tava atbilde saskan ar tavu Latvijas krievu, kuri nemācās valodu utt., atbalstīšanu. Sāku jau domāt, ka esmu ko sajaukusi un tu neatbalsti krievus? Atvaino, ja tā.
21.07.2014 23:26 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
O, te jau mums viena " detektive" ir atradusi lidmasinas katastrofas vainigos?!
21.07.2014 23:25 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Skat, pat Alla Pugačova ir saprātīgs cilvēks un neslavina Putinu kā citi viņas kolēģi. https://twitter.com/allo4ka_ru Ne tikai tviterī.
21.07.2014 23:25 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Jaa, es atbalstu Putinu, jo uzskatu vinu par stipru liideri. Kaut gan logiski domajoss cilveks filtree gan info, gan riciibu. Es par to, ka neviens nav ideals. Tada valstii kaa Krievija par vadoni nevar but nunna Zatlers vai teddy bear Medvedevs.

Pašai nav kauns, piemēram, 300 cilvēku nāvi lidmašīnas traģēdijā uzskatīt par Putina nelielo "neviens nav ideāls" trūkumu?
21.07.2014 23:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nina-saaksu ar to,ka nevienaa darbaa nevareetu iztikt ar latviesu valodu-anglu valoda ir jaazin!Tomeer teiksu ,ka ir vairaak par valodu seit ir jaabuut pareizai attieksmei ,jaaiedziivojaas ,jaapienem "nerakstiiti likumi"-ja kaads atbrauc ,un domaa,ka varees turpinaat dziivot tiesi taa,kaa Latvijaa ,piemeeram-tas noteikti neizdosies,buus gruuti!Man bija paziistams dakteris no manas slimniicas-dziivoja manaa pilseetinaa!Vinam bija neiedomaajami gruuti,jo bija pieradis,ka Latvijaa bija labs ,paziistams aarsts,visi vinu cienija uttTe visiem "pie vienas vietas",kas vins bija Latvijaa.Te viss jaasaak no jauna,ja gribi "buuveet" savu naakotni -vinam tas nebija pa speekam!
Es nezinu nevienu cilveeku no Afganistaanas,kurs teiktu,ka miil so lielo valsti,bet ir atbraucis uz sejieni dziivot ,un daudzas lietas ir diemzeel jaaizmaina savaa sejienes dziivee-nevar iet uz darbu savaa pierastajaa izskataa,jaasmaida arii tad,ja smaidiit negribaas utt.Doma cerams ir skaidra-vai nu mainies,vai brauc atpakal ,no kurienes esi atbraucis(viena amerikaana teiktais man -pasaa saakumaa,kad iebraucu)
Amerika ir viena liela emigrantu valsts ,un tiesi taapeec varbuut ir viegli dziivot,jo neviens neciinaas par to vienu tautiibu,kultuuras veertiibaam utt,kaa tas ir Latvijaa,arii Francijaa,Vaacijaa utt
Man patika Roberta rakstiitais.
21.07.2014 23:22 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nina, liels paldies par smieklu devu. Redz, dvesele neesmu asimilejusies. Lai taa buutu, bet Tu buutu loti parsteigta, jo tas ir taalu no pirksta izzistas info. Tada liekuliiba, ka tik turies un sevis slavinasana. Redz, neesot latviete, bet Toties atradusi sevi. Un mes, parejas, tik taa. Tu no sektas esi?

Jaa, es atbalstu Putinu, jo uzskatu vinu par stipru liideri. Kaut gan logiski domajoss cilveks filtree gan info, gan riciibu. Es par to, ka neviens nav ideals. Tada valstii kaa Krievija par vadoni nevar but nunna Zatlers vai teddy bear Medvedevs.

Bet Tu vari turpinaat gvelzt mulkibas par to, ka esam nieciibas. Es pasmaidu un eju taalaak
21.07.2014 23:19 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Es par šīm "zvaigznēm" dzirdu pirmo reizi, tāpēc man īpaši nesāp, ka uzlikts liegums šķērsot LV robežu.
21.07.2014 23:17 |
 
Reitings 37
Reģ: 29.01.2009
++++ Spīdola
21.07.2014 23:14 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Palasot daudzus interneta resursus pirms ceļojuma, tūristi izlasa, ka Latvijā liels iedzīvotāju skaits runā krieviski. Un ja nu pats runā krieviski, tad kādēļ gan nepajautāt šajā valodā


Bingo. Bet to jau neviens lasit negrib.

Nina, man zel tevis, ka neproti pienemt atskirigu viedokli. Spuras gaisa,ja kads doma citadak.
21.07.2014 23:14 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man nepatīk pārangliskošanās (es par lat.val. saglabāšanu), bet "trobeli" neceļu, jo 1. angļu valodu nedzirdu uz ielām, ja vien neesmu Vecrīgā pie tūristiem
2. kad ieeju veikalā, ar mani nerunā angliski; nav tādu angļu valodā runājošo policistu, kas neprastu latviešu valodu utt.
3. nav bijis referendums par angļu valodu kā 2. valsts valodu


+
21.07.2014 23:13 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Man nepatīk pārangliskošanās (es par lat.val. saglabāšanu), bet "trobeli" neceļu, jo 1. angļu valodu nedzirdu uz ielām, ja vien neesmu Vecrīgā pie tūristiem
2. kad ieeju veikalā, ar mani nerunā angliski; nav tādu angļu valodā runājošo policistu, kas neprastu latviešu valodu utt.
3. nav bijis referendums par angļu valodu kā 2. valsts valodu
21.07.2014 23:12 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Varbūt tāpēc, ka angļu valoda ir starptautiskā valoda, bet krievu valoda - nē? Varbūt tāpēc, ka mēs neesam pavadījuši vairāk kā 50 gadus angļu vai amerikāņu okupācijas varā? Varbūt tāpēc, ka cittautieši, kas šurp ierodas uz dzīvi, spēj latviešu valodu iemācīties dažu mēnešu laikā, bet īpaši gudrie eksemplāri kā onkulis Feģa un tante Maņa to nespēj pat 20 gadu laikā? Varbūt tāpēc, ka ... un iemeslu var būt bezgala daudz.
21.07.2014 23:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
A kāpēc par angļu valodas līdzpastāvēšanu blakus latviešu valodai neviens trobeli neceļ? Bet krievu un latviešu valoda līdzpastāvēt nedrīkst? Un vēl saka, nav nekas pret tautu...
21.07.2014 23:04 |
 
Reitings 14
Reģ: 18.07.2014
Runājot par krievi vs. latvieši problēmu, domāju problēmas sakne slēpjas tajā, ka PSRS laikā krievi bija noteicošie un latvieši - 'otra šķira'. Sabrūkot PSRS, šis fakts nospēlēja noteicošo lomu, gan pieņemot "drastiskus" pilsonības likumu (šeit domāju nepilsoņus), gan krievu nevēlēšanos pieņemt Latviju kā neatkarīgu valsti, jo tādejādi arī jāpieņem fakts, ka krievi ir minoritātes statusā Latvijā, nevis noteicēji kā PSRS laikā. Tādejādi kādam krievvalodīgajam arī 'lepnums' un nevēlēšanās kārtot pilsonību.... domāju,ka ar laiku šī problēma izmirs dabīgā nāvē. Nāks jauna paaudze ( jau šobrīd šīs tendences ir manāmas), kura vēlēsies veidot Latviju kā savas mājas, un nav svarīgi, vai Tu esi krievs, latvietis vai itālis, galvenais, ka Tu mīli šo valsti un vēlies attīstīt tās labklājību!
21.07.2014 22:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits