melnais saraksts

 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Kā vērtējat, ka Latvija melnajā sarakstā iekļāvusi un iebraukt valstī liegusi tādām krievu estrādes zvaigznēm kā Kobzons, Gazmanovs un Valērija, kuru piedalīšanās Jaunajā vilnī noteikti bija plānota http://bnn.lv/?p=138814 ? Vai sekosiet līdz šim konkursam, apmeklēsiet to? :)
21.07.2014 11:45 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
ierēdņiem darbā pa dienu ir kompis

bet parastajai tautai, kas strādā rūpnīcās, fabrikās, veikalos, noliktavās u.c. nav pieejams kompis, ja tu šo nesaproti tad man tevis žēl.
22.07.2014 10:45 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tas man ļauj izdarīt secinājumus, ka parastā darba tauta(proletariāts) atbalsta Krieviju vai precīzāk nostājas pret ASV, bet par ASV un Ukrainu fano tikai dienā un tikai ierēdņi

pašlaik gan man nav zināms vai viņi to dara labprātīgi vai viņus piespiež rakstīt priekšniecība

:D smieklīgi secinājumi, jāsaka :D no tava sacītā arī var secināt, ka tie, kas atbalsta amerikāņus, kā tu saki, ir strādājoši cilvēki, vairumā latvieši, kas kaut ko iekomentē darbā palasot ziņas. Bet tie, kas komentē vakaros ir bezdarbnieki, vairumā krievi, kas, visu dienu iztusējušies, vakarā beidzot piesēžas pie datora pameklēt darba sludinājumus un pie viena palasīt ziņas :D
22.07.2014 10:43 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Sasmējos par Okean Elzy. Mani nepārsteidz, ka viņus neielaida (viņi pauž patriotisku nostāju pret Ukrainu), bet pēc šādas Kobzona nostājas tiešām liekas savādi, ka krievi vēl kaut ko sprēgā par LV neielaišanu.
Vispār Okean Elzy ir ļoti forša rokgrupa, nevis tādi pseidomākslinieki (lasīt - nauda ir, talantu nevajag) kā Kobzons, Valērija utt.
22.07.2014 10:41 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
Krievijas nemiernieki(angliski rebels) atdevuši melnās kastes Malaizijas amatpersonām

vai tiešām Ukrainai ir ko slēpt, kas izmisīgi centās melnās kastes iegūt savā īpašumā, bet tā arī nepaveicās čaļiem
22.07.2014 10:40 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
esmu ievērojis, ka pa dienu , kad ir darba laiks, ir visvairāk pro-amerikānisku, pat nacistisku komentāru, bet to skaits strauji samazinās vakarā, kad darba laiks ir beidzies un parādās arvien vairāk pro-krievisku komentāru

tas man liek izdarīt secinājumus, ka pa dienu komentus pēc konkrēta grafika liek skricelēt ierēdņiem, bet vakarā parādās pēc darba laika atgriežoties mājās no darba , kur nav datora, sāk rakstīt pro-krieviskus, anti0amerikāniskus komentārus

tas man ļauj izdarīt secinājumus, ka parastā darba tauta(proletariāts) atbalsta Krieviju vai precīzāk nostājas pret ASV, bet par ASV un Ukrainu fano tikai dienā un tikai ierēdņi

pašlaik gan man nav zināms vai viņi to dara labprātīgi vai viņus piespiež rakstīt priekšniecība
22.07.2014 10:36 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Hm, ja jau tā uzsverat savu liberālismu un toleranci, tad kāpēc ne līdz galam? Vai arī kā vienmēr - toleranti esat tikmēr, kamēr tas, ko aizstāvat, saskan ar jūsu pašu pārliecību? Jo būtībā nekādām garām diskusijām rasties nevajadzēja, tik tolerantām būtnēm vajadzēja pieņemt to, ka citiem var būt citi uzskati un viss.
22.07.2014 10:36 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Sociālajos tīklos ar ironiju tiek apspriesta paša Kobzona martā paustie izteikumi, kad viņš komentēja aizliegumu ukraiņu grupai «Okean Elzy» koncertēt Krievijā. Grupas locekļi esot viņam nosūtījuši vēstuli, sūdzoties par nelaišanu Krievijā. «Un pareizi nelaiž! Jo viņi uzstājās Maidanā. Ir taču jāsaprot. Puiši, tie taču nav nekādi joki,» laikrakstam «Komsomoļskaja pravda» sacīja Kobzons. «Puiši, kāpēc tad jūs uzstājāties Maidanā? Kāpēc jūs vīrišķīgi nepateicāt, ka nevariet piedalīties bandītiskās akcijās? Vai tad esat aizmirsuši mūsu jaungvardiešu varoņdarbu Donbasā Lielā Tēvijas kara laikā? Un kāpēc tad pēc Maidana vēlaties uz Krieviju atbraukt? Pabaroties? Barojieties pie sevis! Starp citu arī mani aicināja uzstāties Maidanā. Bet es atbildēju, ka nevēlos dziedāt bandītiem. Bet uz Krimu, uz Sevastopoli es ar prieku aizbraukšu, kad vien būs tāda iespēja.»


Redz, ko pats Kobzons teicis par ukraiņu grupas neielaišanu Krievijā. :)
22.07.2014 10:33 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Neko nevajag piespiest, bet metaties ar vardoem ka putina piekritejas,vacieties uz rus,okupantes ir idiotisms. Tas tada latviesiem mode, kad ta vieta,lai paklusetu, suta kkur, ja redz kads doma savadak.
Un, manuprat, Neons loti korekti izteica savu viedokli, nevienu be kur nesutot un par dombrovska podklinicam ar nesauca.
22.07.2014 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
http://www.diena.lv/latvija/zinas/kozlovskis-par-melnaja-saraksta-ieklautajiem-nekavejoties-un-aiz-rokas-ara-no-valsts-nevedisim-14063620
22.07.2014 10:23 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Cerise, nu protams, nepiekā cita piesieties vairs nevari? Un zini, mums bija jauka saulaina diena un es mierīgi sēdēju pļaviņā, ēdu zemenes, sauļojos un piedalījos visai interesantā diskusijā. Kāda vaina?... Nedrīkstēju paust savu atšķirīgo nostāju, jo tev tā nepatīk?...
Tu nu gan esi jocīga. Paud taču, ko gribi, tāpat kā es paudīšu, ko es gribu. Man vienkārši ņirga nāk par tiem LV iekšpolitikas diskutētājiem, kas LV nemaz nav. Paši aizbrauc, kur zāle zaļāka, un tad tēlo gudrākus par visiem. Un man ir visas tiesības izpaust šādu viedokli, tāpat kā Tev ir visas tiesības te sarakstīt, ko vien sagribas.

Neons,nav verts te ne ko runat. Katra tapat paliks pie sava viedokla.
Emmm nu bet protams, ka paliks pie sava viedokļa. Kopš kura laika diskusijas mērķis ir piespist otru pieņemt savu viedokli?
22.07.2014 10:22 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
tak sen bija skaidrs ka uzliks mīksto

kas ir Rinkevics uz Gazmanova, Valērijas fona? sīks sūds, pirdiens :D
22.07.2014 10:18 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Emmanuelle, man bij otradi, cita radi krievi, kuri nerinaja latviski. Tikai masa, bet vecaki un omes loti mininali.
Ta ka es neesmu leciga latviete,mums problemu nebija. Viss bij loti draudzigi, vini ciena mani un musu tradicijas, ko es ieviesu ari vinu maja un otradi.
Manam bralim,kurs ir tikpat iedomigs patriots ka jus,tapat sacela spuras gaisa un teica,ka be vards nerunas krieviski. Saka prasit par kuru partiju balso, vai svin tadus un tadus svetkus. Atri pie vietas noliku un viss ir kartiba.

Neons,nav verts te ne ko runat. Katra tapat paliks pie sava viedokla.
22.07.2014 10:12 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Vot abloms a valērija tik un tā būs :D
22.07.2014 10:05 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vieniigais jeedziigais viedoklis shajaa diskusijaa ir stellaglmr. Vinja prot ne tikai logjiski un pamatoti paskaidrot/izskaidrot to,bet arii sameeraa objektiivaaks. Kaa arii var lasiit,ka cilveekam ir saprshana par ko runaa. Paareejiem aaraa spraucas ne tikai zems vai absoluuti nekaads zinaashanu liimenis,bet ariidzan ir juutama tikai un vieniigi personiigaa nepatika,kas nez kaapeec tiek pausta kaa kaut kaada patiesiiba.
Par Roberta saliidzinaajumu ar attistiitajaam un Islaama valstiim vispaar neizteikshos, bet es jau sen esmu pamaniijusi un izteikusies,ka nekas vairaak par labaam gramatikas zinaashanaam,shim cilveekam nav.
22.07.2014 09:26 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Neons

Tu šobrīd apzināti centies izlocīties. Es Tev jau vienreiz iekopēju vietu, kurā Tu izvirzi apgalvojumu, ka galvenie draudi latviešu valodas eksistencei nāk no angļu valodas. Jo tā tiek pielietota valstiski svarīgos dokumentos. Tu apgalvoji, ka sarunvaloda nav svarīga vai nerada tik lielu apdraudējumu.
Pēc tam Tu piesauc tūristus un iebraucējus (starpcitu, tie iemācas valodu kā itāļi, tā ķīnieši un co) un veikalu skatlogus, jo tas radot apdraudējumu, jo acīmredzot lieliski saproti, ka valstiski svarīgi dokumenti nevar būt tikai latviešu valodā. Ļoti lielā mērā tādēļ, ka vairums dokumentu ir jāsaprot arī citiem - piemēram, vēstniekiem, SVF un tā tālāk.

Beigu galā Tu sāc fantazēt, iespējams, Tu ceri, ka es to nepamanīšu. Bet lieki. Tu pati saproti, ka Tavs apgalvojums neiztur kritiku, bet nez kādēļ, tā vietā, lai atzītu, ka Tev nav taisnība - jo tā ir visai vienkāši apgāžama visos veidos un izejas punktos - Tu turpini kult tālāk, līdz pašai vairs īsti nav argumentu.


Kas attiecas uz Kristas komentāru.
Vēlreiz uzsveru, neviens neaizliedz runāt krievu valodā. Gribi? Bet, lūdzu! Šeit mēs apspriežam to, ka valsts (likumu noteiktajā kārtībā) valoda ir latviešu valoda. Un nevienam nav tādas privilēģijas to nezināt un domāt, ka viņam uz to ir tiesības. Tas ir absurds un kaut kāda zinātniskā fantastika par tēmu "atlidos citplanētieši un pienāks pasaules gals".

Man rodas sajūta, ka tā grupiņa, kura šeit tik izmisīgi aizstāv krievvalodīgo intereses vispār nesaprot par ko tieši tiek runāts. Arī es aizstāvu krievvalodīgo intereses - bet es nevaru aizstāvēt to, kurš neciena šo valsti, kurā dzīvo. Problēmu rada tie, kuri iedomājas, ka visi krievvalodīgie tiek padarīti par bubuļiem svešā gultā. Bet es jau sākotnēji minēju un neviena meitene vien šeit ir minējusi - kamēr visi ievēro likumus un neizdomā tos pēc savas patikas, tikmēr nevienam ne ar vienu nav problēmu. Bubuļi svešā gultā var būt arī latvieši, kuri atbalsta Hitleru. Bet tādiem, šķiet, vispār nav īsti vietas zem šīs saules. Vismaz, ne demokrātiskā valstī. Kādēļ visu vajag vispārināt un izdomāt no mušas ziloni? Kādēļ es nedrīkstētu teikt, ka krievvalodīgais ar PSRS karogu rokās un saukli uz lūpām "latvieši-fašisti" ir okupants? Un arī krievvalodīgo aprindās ir tādi, kuri redzot šo farsu kaunas par saviem biedriem. Bet to jau var tikai latvietis - izdomāt, ka viņš ir "savādāks" un censties attaisnot neloģisko. :D
22.07.2014 09:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ervins, kāpēc gan man būtu uz kaut kurieni jāpārceļas? Ja man nav nekādu iebildumu pret vāciešiem, varbūt ieteiksi arī uz turieni aizbraukt?... :D Ja vēlies, atbrauc pie manis ciemos, redzēsi savām acīm, ka dažādas tautas spēj līdzpastāvēt vienā valstī ar dažādām valodām.
22.07.2014 08:17 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
|Neon tu dzīvo Kanādā droši ka ikdienā sazinies angļu valodā diez vai māki franciski, bet pēc taviem domu graudiem var secināt, ka krievi tev īpaši tuvi :D Varbūt laiks no Kanādas pārcelties un pārtikušo Krieviju :D
22.07.2014 08:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Labrīt!!! Skatos te viss vēl notiek! Kā ir? Izskaudāt beidzot no valsts tos nekrietnos krievus? :D :D :D
22.07.2014 07:47 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Cerise, nu protams, nepiekā cita piesieties vairs nevari? Un zini, mums bija jauka saulaina diena un es mierīgi sēdēju pļaviņā, ēdu zemenes, sauļojos un piedalījos visai interesantā diskusijā. Kāda vaina?... Nedrīkstēju paust savu atšķirīgo nostāju, jo tev tā nepatīk?...
22.07.2014 06:08 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Eh cienījamās dāmas un godājamais kungs, diskusija ir virzījusies uz priekšu negaidītos apmēros, ka dāma, kas apgalvo, ka "viņai šis ir vienalga" pavadījusi visu dienu, drukājot komentārus (ceru, ja Jums tur, ārzemēs, vismaz lietus lija, citādāk žēl par zemē nomesto dienu), bet no kunga, kura vecumā ...>40 gados (citādi komentārs par meitenēm, kas nav pieredzējušas LPSR laikus neiztur kritiku, jo 30gadnieks arī nav piedzīvojis saprātīgā vecumā LPSR laikus) būtu sagaidāma tautu samierināšanas (vienlīdzības) rīcība, darbā rādīs diskusiju kolēģiem, lai vēl vairāk sakurinātu tautu naidu mūsu mazajā valstiņā. Bravo!
22.07.2014 05:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits