melnais saraksts

 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Kā vērtējat, ka Latvija melnajā sarakstā iekļāvusi un iebraukt valstī liegusi tādām krievu estrādes zvaigznēm kā Kobzons, Gazmanovs un Valērija, kuru piedalīšanās Jaunajā vilnī noteikti bija plānota http://bnn.lv/?p=138814 ? Vai sekosiet līdz šim konkursam, apmeklēsiet to? :)
21.07.2014 11:45 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nekur neesmu apgalvojusi, ka pilniigi visi latvieshi turaas atstatus, vai visi krievi un citi tautu paarstaavji vienmeer, bez iznjeemumiem, chupojas.

Iepriekš tavs teiktais bija diezgan kategoriskā formā - visi citi čupojas, latvieši nē, par ko arī iebildu, ka ne visi!
Krievi, indieshi, rumaanji, polji, vaacieshi, filipiinieshi, itaalji, franchi u.c. - visi aarvalstiis turaas kopaa, stutee viens otru, paliidz, atbalsta. Bet tikai ne latvieshi...

Par krieviem jau daudz rakstīju, bet tagad par tiem pašiem latviešiem.. Esmu padzirdējusi par cilvēkiem no Daugavas vanagiem, lasījusi viņu rakstīto, redzējusi bildes utt. Izskatās apmierināti cilvēki, kuri čupojas svešumā.

Izskatās, ka savos kategoriskos izteicienos esi iebraukusi nedaudz auzās.. Ok, lai nu paliek, katrs tāpat paliks pie savām domām.
21.07.2014 18:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
sakarīgi vairs nespēj atbildēt pretī, pārlec uz nākošo tēmu

Varbuut esmu akla, bet neredzu, ka es buut paarlekusi uz citu teemu... Ja lasa visu saraksti, tad ir, manupaar, saprotams, kas no kaa izreit... Tachu kaa parasti shaadaas diskusijaas ir teju bezjeedziigi piedaliities, jo kaut kaadaa briidii saproti, ka saac runaat vienu un to pashu pa apli, jo kaads nebuus pareizi sapratis vai vienkaarshi nebuus visu izlasiijis...

Tie fakti ļoti virspusēji un līdzīgi, kādi izskan no Krievijas TV varētu būt, ka cilvēks vienkārši pārkarsis skatoties Krievijas TV

Noteikti!!! No riita liidz vakaram skatos un katru dienu izkaru sviniigi Krievijas karogu pie savas maajas. :D
21.07.2014 18:20 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Latvija galu galā nav demontējusi Uzvaras pieminekli, bet Igaunija šāda veida simbolu gan demontēja, neņemot vērā krievu nepatiku.

Un par viņu draudzēšanos ar krieviem gan nepiekrītu. Esam bijuši 2 reizes. Un teikšu godīgi runāt krievu valodā viņi negrib.
21.07.2014 18:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nina, kad es biju LV un lasiiju par latvieshu bierdiibu Kanaadaa, tad arii likaas wow! Viss tik forshi, tik ideaali, tik patriotiski... Kaa tad!.. Kad sastopies ar reaalo dziivi, tad saproti, ka nemaz nav viss tik idealizeeti, kaa internetaa, broshuuraas, visaadaas meediju lapaas u.t.t. Un kaa jau teicu - biedriibai ir sava politika, savi kanoni. Taa ir biedriiba, kuras pamataa ir gan latvieshi, bet biezhi vien taadi, kuri nekad nav bijushi Latvijaa un ir dzimushi aarzemees, bet par Latviju tikai lasa zinjaas un uzskata sevi par baigiem patriotiem.

Par par to, ka es ljoti kategoriski uzrakstiiju... Hmm... Vai man buut jaatvainojas, ka tu manu tekstu saprati tik kategoriski? Vai tieshaam ir iespeejams paaris teikumos piemineet visus iznjeemumus, visus individuaalos gadiijumus, visas nianses un iipatniibas? Skaidrs tachu, ka es runaaju kopumaa un jebkursh domaajoshs cilveeks tachu saprot, ka vienmeer pastaav atkaapes un iznjeemumi.

Taapat kaa shajaa teemaa - naivi domaat, ka visi kaa viens ries virsuu Krievijai un slavees Latvijas nostaaju.
21.07.2014 18:27 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es zinu reālus cilvēkus no Londonas Daugavas Vanagiem, viņiem viss patīk. Par citām valstīm, biedrībām gan tikai lasīts, bet nedomāju, ka Londona kaut kā īpaši izceļas. Domāju, ka tas ir individuāli - ir tādi latvieši, kuriem viss pozitīvi, ir nolicēji. Bet kā jau iepriekš teicu:
Tā kā.. cik cilvēku, tik pieredžu, bet nolikt latviešus un Latviju nav liela māksla.
21.07.2014 18:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tā kā.. cik cilvēku, tik pieredžu, bet nolikt latviešus un Latviju nav liela māksla.

Aha, un nolikt jebkuru citu valsti ir liela maaksla?... Retorisks jautaajums.
21.07.2014 18:38 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
ervins, pri chom te pilsoniiba Ukrainaa? Kaadaa sakaraa tu savilki paraleeles? Vai tad es mineeju, ka Ukrainaa visas probleemas saakaas pilsonju/nepilsonju deelj?



???
Pilsonības piešķiršanas Ukrainā gadījumā nebūs piemērs tam, no kā tieši mēs centāmies izvairīties? Nē, godīgi, es faktus nepārbaudīju, bet tā virspusēji man viss šķiet ļoti saistīts.

1991. gada Latvija ir 1918. gada Latvijas turpinājums, pilsonību saglabā tie paši cilvēki un viņu pēcteči. Labprātīgi šeit sabraukušie vai pret brīvu gribu uz Latviju atdzītie varēja palikt, iemācīties valodu, nokārtot eksāmenu un laimīgi šeit dzīvot. Kur problēma!?
It īpaši tad, ja tu esi te dzimis un latviešu skolā mācījies - tas eksāmens vispār neprasa nekādu piepūli, jo pa šo laiku tu noteikti esi iemācījies valodu un šo to par Latvijas kultūru.
21.07.2014 18:49 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Neon neviens nenoliek nevienu valsti tikai pasaka to kas ir acīm redzams :D

Nav tā ka Ukrainā vietējie dombasieši cīnas par savām tiesībām :D Ja tā būtu tur būtu pāris nūjas un medību bises.
Tur iekšā ir profesonāla armija (algotņi) ar modernu bruņojumu (automāti, bruņu vestes, granātmetēji, zeme gaiss raķetes, Grad u.c) no Krievijas.
21.07.2014 18:52 |
 
Reitings 38
Reģ: 20.02.2014
OKUPANTI


Un kas tev, Anete, liek šeit palikt? Tādas kā tu jau nu tiešām Latvijā nevienam nav vajadzīgas. Vienkārši fascinē tie krievi, kas dzīvo Latvijā un dir* par to cik te draņķīgi, tinies uz savu skaisto Krieviju. Man puse radu, draugu krievi, nešķiroju cilvēkus pēc tautības, bet neviens neuzskata Putinu par varoni. Un dēļ tādām aitām kā tu latvieši arī met visus krievus vienā maisā un rodas tas naids starp tautībām. Ja jau tev te tik slikti, aiziet, vilciens uz Krieviju katru dienu atiet, jo mazāk tādu kā tu jo labāka dzīve mums.
21.07.2014 18:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pilsonības piešķiršanas Ukrainā gadījumā nebūs piemērs tam, no kā tieši mēs centāmies izvairīties? Nē, godīgi, es faktus nepārbaudīju, bet tā virspusēji man viss šķiet ļoti saistīts.

Es runaaju par saviem tekstiem, tikai attieciibaa uz Latviju - Krieviju attieciibaas, kuros iespraucaas erviins ne pa kjeksi. Es nediskuteeju par pilsoniibu Ukrainaa - ne veesturiski, ne kaa savaadaak to nepiemineeju un neatsaucos.
21.07.2014 18:54 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Aha, un nolikt jebkuru citu valsti ir liela maaksla?... Retorisks jautaajums.

1. Manis teikto par LV bija jāsaprot tā, ka nav māksla nolikt savu dzimteni.
2. Ne es, ne kāds cits šajā diskusijā (vismaz neredzēju) nenoliek citu valsti. Neviens nesaka, ka Krievija kā valsts ar savām tradīcijām, iekšējo iekārtu, piem, pilsonības nodrošināšanā ir stulba vai ka krievi ir stulbi. Tie, kuri pašlaik noliek Krieviju, noliek to Putina agresīvās politikas dēļ, un, ja tiek nolikti krievi, tad fanātiskie Putina sekotāji, jo viņi veicina agresiju.

Šķita, ka šos divus punktus "jebkurš normāls domājošs cilvēks" saprot bez skaidrošanas.
21.07.2014 18:57 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Paga, nu kāda starpība, vai tu par to originally diskutēji vai nē. Šeku reku diskusijā pēkšņi parādās kādai valstij nelabvēlīgas sekas pilsonības bezrūpīgas izdāļāšanas dēļ, bet tu to pavisam ignorē.

Un ziniet ko, vispār uz to jāskatās kā uz dzīvi. Gribi dzīvot Francijā - pārvācies, gribi algas pielikumi - strādā labi un palūdz. Gribi desmaizīti - aizbrien uz virtuvi un uztaisi, gribi pilsonību - noliec vienu smieklīga līmeņa fakinu eksāmenu un dabūsi to kāroto pilsonību.
21.07.2014 19:00 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Neon, ja krieviem šeit kaut kas nepatīk, robežas ir vaļā. Viņi var droši doties uz kādu citu, sev labvēlīgāku zemi, kur neliks (ak dievs, necilvēki!) mācīties valsts valodu un zināt tās vēsturi.

Pirms bārstīties ar salīdzinājumiem ar Lietuvu, lūdzu apskaties, cik procentu krievu tobrīd bija Lietuvā, bet cik - Latvijā. Tad arī izspried, ja spēsi, vai Taviem apgalvojumiem ir kāds loģisks pamats.
21.07.2014 19:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Paga, nu kāda starpība, vai tu par to originally diskutēji vai nē.

Starpiiba taada, ka nevajag man paarmest vai kaut kaa pieshuut to, par ko es neesmu piemineejusi un vispaar runaajusi. Es nerunaaju par Ukrainas politiku, es runaaju par Latvijas situaaciju attieciibaa uz Krieviju un visu to dalju... Ai, apnika!... Davaj varbuut parunaasim arii par ASV iekshpolitiku un kara darbiibaam Afganistaanaa un Iraakaa? Nu tad pie reizes visus piemineesim, ja reiz aizskaram veesturiskos faktus!... Ne pa kjeksi, ja? Es tak to pashu saku...
21.07.2014 19:06 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Starp citu, būtu šeit visiem krieviem, kuri negrib/nevar nolikt eksāmenu, pilsonība, tad rezultāti referendumā par divvalodību, iespējams, būtu citādi, jo kāda daļa noteikti tā iemesla pēc netika balsot. Tā kā šāds pilsonības "sarežģītais" iegūšanas veids aizsargā mūs, mūsu valodu. Ja uz šo komentāru Neons atbildēs, ka nepiešķirt krievu valodai 2. valsts valodas statusu ir naida kurināšana u.tml. pret krieviem, tad, šķiet, visi jautājumi adresēti viņai atceļas, jo viss tāpat būs skaidrs..
21.07.2014 19:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neon, ja krieviem šeit kaut kas nepatīk, robežas ir vaļā. Viņi var droši doties uz kādu citu, sev labvēlīgāku zemi, kur neliks (ak dievs, necilvēki!) mācīties valsts valodu un zināt tās vēsturi.

Kaa mani kaitina shitie teksti! A kas tu taada, lai kaadam noraadiitu, kur vinjam praukt un ko dariit?

Pirms bārstīties ar salīdzinājumiem ar Lietuvu, lūdzu apskaties, cik procentu krievu tobrīd bija Lietuvā, bet cik - Latvijā. Tad arī izspried, ja spēsi, vai Taviem apgalvojumiem ir kāds loģisks pamats.

Antonello, jau paspeeja pirms tevis paspiideet ar savaam zinaashanaam! Taa ka atslaabsti! :D
21.07.2014 19:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nina, a kas tev liek domaat, ka, ja LV buutu pieshkjiirusi pilsoniibu tad, kad krievvalodiigie bija gatavi ciiniities par Latvijas neatkariibu, vinji buutu balsojushi tikai savaas interesees? Gan jau visa situaacija buutu pilniigi savaadaaka... Protams, ka tagad vinji balsos savaas interesees, jo nu es vinju vieta shobriid dariitu taapat un jebkursh cilveeks gan jau riikotos liidziigi, ja nokljuutu taadaa situaacijaa!
Protams, protams, taa visa taapat ir tikai teorija, jo ir taa kaa ir, nevis taa kaa vareeja buut...
Es neesmu par divvalodiibu Latvijaa! Nebuut nee, bet tad arii esmu ne tikai pret krievu valodu valstii, bet arii pret anglju valodu un pret jebkuru citu...
21.07.2014 19:15 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Neon, mani tiešām aizkustina Tava cēlā sirds un iestāšanās par krievu tiesībām Latvijā. Es Tevi no visas sirds (pilnīgi bez nekādas liekuļošanas vai smiešanās) aicinu pārvākties no Kanādas atpakaļ uz Latviju, jo tikai esot šeit uz vietas, Tu varēsi ar visu sirdi palīdzēt apspiestajiem krieviem. Kamēr esi Kanādā, viņi Tevi nezinās un Tavai pļāpāšanai internetā nav ne kripatiņas vairāk jēgas kā dažu prātu uzkurināšana cosmo forumā (kur piedevām apgrozās vairāk latvietes). Atceries, ka Tev ir tikai viena dzīve, tāpēc rīkojies - atbrauc, palīdzi un neesi vienaldzīga!
21.07.2014 19:16 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nu diemžēl es nelasu visus komentārus, pirms atbildēt uz kādu no tiem. :)

Man ir pazīstami krievu tautības cilvēki, kas ir izteikti Latvijas nacionālisti, par krievu saknēm nekaunas, bet atbalsta Latviju, 16.martā dodas pie pieminekļa, runā latviski, ir PRET Krievijas politiku un balso par NA. Protams, viņu ģimenes dzīvo šeit jau kopš pirmās brīvvalsts laikiem. Tie arī lielākoties ir tie saprātīgie krievi, kas saprot, ka dzīvo Latvijā, ka viņu vadonis un cars nav Krievijas prezidents.

Neon, tie krievi, kas bija gatavi cīnīties par LV neatkarību, arī tagad diez vai ir starp tiem, kas atbalsta Putinu. ;) Cik man zināms, nē.
21.07.2014 19:22 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Davaj varbuut parunaasim arii par ASV iekshpolitiku un kara darbiibaam Afganistaanaa un Iraakaa? Nu tad pie reizes visus piemineesim, ja reiz aizskaram veesturiskos faktus!... Ne pa kjeksi, ja? Es tak to pashu saku...


Jā, ja arī ASV krieviem ir problēmas ar pilsonību, tad noteikti varam par to padiskutēt.
Ukraina netika pieminēta ne pa tēmu, arī tur ir/bija krievi un ņemšanās ap viņu pilsonību. Jā, miers valstī viņiem tagad. :)
21.07.2014 19:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits