melnais saraksts

 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Kā vērtējat, ka Latvija melnajā sarakstā iekļāvusi un iebraukt valstī liegusi tādām krievu estrādes zvaigznēm kā Kobzons, Gazmanovs un Valērija, kuru piedalīšanās Jaunajā vilnī noteikti bija plānota http://bnn.lv/?p=138814 ? Vai sekosiet līdz šim konkursam, apmeklēsiet to? :)
21.07.2014 11:45 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Būtu vēl kādu klāt pieplusojuši. Lai paliek tur, no kurienes nākuši.
21.07.2014 14:18 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nekad neesmu sekojusi JV.

Izlasīju un nopriecājos. Rinkevičs malacis!!
Manis pēc tāds JV vispār varētu nenotikt, bet ļoooti labi apzinos, ka finansiāli Jūrmalai tas ir svarīgs pasākums. Tāpēc vismaz šāds solis parāda kaut kādu valsts nostāju. Tas labi! Lai šamie labāk dzied savam mīļotajam Putinam.

+
21.07.2014 14:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es teiktu tā, ka Latvijais ar savān n-tajām problēmām, galīgi nesakārtoto ekonomiku un politiku, vajgadzētu jau nu paklusēt un beigt ziepēties ES un ASV pakaļā! Nu nav mums nekādas daļas par Ukrainu un Krieviju. Tās ir ctas valstis, ar viņu problēmām. Kāda gan mums gar to daļa?... Un kā ja vienmēr - masu mēdiju naida kurināšana pret Krieviuju uz urrā! :D A tas, ka LV draud okupācija pilnīgi no citām valstīm, tas jau nekas... Krievija ir lielvalsts un viņa uzvedās atbilstoši lielvalstij, tāpat kā ASV. Un ticiet man, Krievijai jau nu vienalga, ja visa Eiropa novērsīsies. Kā nekā, šī valsts spēja mierīgi pastāvēt arī aiz dzelzs aizkara, tad jau arī tagad varēs iztikt bez super krutās Eiropas mīlestības.
21.07.2014 14:41 |
 
Reitings 98
Reģ: 26.06.2014
Valērija vienalga brauks uz JV.
21.07.2014 14:44 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Mani izbrīna tikai tas, ka lielākā daļa šo cilvēku, kas uzskata, ka LV ir slikti un nekad nebūs labi, joprojām turpina dzīvot šai sliktajā zemē. Neviene neraujas svešumā, bet, ja izvēlas tad arī tikai Eiropu, nevis sapņu zemi Krieviju.


+
21.07.2014 14:45 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nē, nu jūs šeit par savu nostāju runājat. Man kā reiz ir pilnīgi vienalga, kas notiek Ukraina un Krievijā, vienkārši ciest nevaru stulbus "lēmumus", kuri nekā pozitīvi neietekmē Latviju.

Redzi, tev ir vienalga, citiem nav vienalga. Citi nav tik bezjūtīgi maitas kā tu. ;) Un tu vari tikai cerēt, ka tie citi neieslēgs "vienalga" režīmu, kad Latvijai uzbruks Putins. Kaut gan.. tādi kā tu pie pirmā svilpiena aizskries laizīt Putinam sēžamvietu.
21.07.2014 14:49 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Mani izbrīna tikai tas, ka lielākā daļa šo cilvēku, kas uzskata, ka LV ir slikti un nekad nebūs labi, joprojām turpina dzīvot šai sliktajā zemē. Neviene neraujas svešumā, bet, ja izvēlas tad arī tikai Eiropu, nevis sapņu zemi Krieviju.


Jā, šis mani arī vienmēr fascinējis.
Tāpat arī Krievijas varas spice vienmēr bļaustās par sapuvušajiem Rietumiem, pie izdevības kritizē Ameriku, bet visi redzamākie Krievjas valdības pārstāvji savus bērnus skolo tikai Eiropas un Amerikas augstskolās, turklāt lielākā daļa dzīvo atvašu ārpus Krievijas jau nez cik gadus:D Putina viena meita ilgus gadus dzīvo Vācijā, otra - Nīderlandē, Medvedeva dēls studē ASV Masačūsetsas Universitātē, ārlietu ministra meita dzīvo ASV un vairākkārt intervijās izteikusies, ka Krievijā neplāno atgriezties, vicespīkera dēls dzīvo Londonā. Kaut kā nav dzirdēts, ka Obamas, Kamerona vai Merkeles u.c. bērni būtu izteikuši vēlmI izglītoties un dzīvot uz palikšanu Krievijā:D
21.07.2014 14:51 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
.. kad Latvijai uzbruks Putins.
:D :D :D Nu nopietni, šitam kāds tic???.... :D :D :D
21.07.2014 14:53 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Neon, vai tu vari pateikt, kāpēc, lai kaut kas tāds nenotiktu? Es jau esmu pamatojusi viedokli (diskusijā "Lidmašīna", varu arī nocitēt, ja ir nepieciešamība), kāpēc kas tāds varētu notikt, ja Putins to gribētu. Būtu interesanti dzirdēt pretējo viedokli.

Cik atceros, tu dzīvo ASV. Jauki spriest par LV un tuvākajām tās valstīm no tik liela attāluma. Kāpēc nedzīvo Krievijā?
21.07.2014 14:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man nekad nav šķitusi pievilcīga tā naida kurināšana starp latviešiem un krieviem.. Bet.. attiecībā uz Ukrainu un Krieviju.. tas ir tikai loģiski un cilvēcīgi paust kaut kādu nostāju.. :)

Ja es neatbalstu Krievijas politiku.. tas nenozīmē, ka es ienīstu krievus. Arī daudzi krievi neatbalsta Putinu.. Tā kā tās lietas nevajag stumt vienā maisā.. :)
21.07.2014 15:00 |
 
Reitings 98
Reģ: 26.06.2014
pat Stīvens Sigals atbalsta Krieivju un tas nozīmē daudz

Sigals>Latvija,Igaunija

http://t.co/gyiPDNqMVO
21.07.2014 15:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja Putins to gribētu... A kā tu zini, ko grib Putins? Varbūt mutes plātītāji masu mēdiji zina? Nu neesi naiva, masu mēdiji ir tikpat politizēti un korumpēt un nesniedz objektīvu viedokli, bet baro tautu ar to, kas kādam tur ir izdevīgi, lai kurinātu naidu, radītu masu paniku, iebiedētu utt. Kā zini, ka aiz visām Latvijas ziņu pārradēm patiesībā nestāv Zviedrija vai Vācija vai varbūt ASV? Cik patiesa un objektīva ir informācija ar kuru tevi baro?
Ja es neatbalstu Krievijas politiku.. tas nenozīmē, ka es ienīstu krievus. Arī daudzi krievi neatbalsta Putinu.. Tā kā tās lietas nevajag stumt vienā maisā..
+++ Un vēl, es nedzīvoju ASV. Bet kā skatos, atkal nav labi, ja reiz man ir cits viedoklis no masu bara, tad man vienīgais ceļš ir uz Krieviju... Paldies par viedokli! :D
21.07.2014 15:09 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Neon.. Es nezinu, ko grib Putins, bet ja viņam ienāks tāda doma prātā (un kāpēc lai neienāktu, ja ienāca šāds scenārijs ar Ukrainu?) - viņš to spēs paveikt un daudz vieglāk, ātrāk kā to pašlaik dara ar Ukrainu. Ne mums ir tehniskais aprīkojums tāds, ne cilvēki tik patriotiski, uzņēmīgi un droši. Es nespriežu tikai pēc latviešu medijiem, patiesībā es daudz vairāk lasu ārzemju medijus (ukraiņu, krievu, angļu). Es nespriežu tikai pēc medijiem, jo man ir radi Ukrainā un es zinu, no kādas situācijas tika izpūsts šis karš un zinu, ka izpūst to Latvijā būtu vēl vieglāk. Tiesa, vai Krievijai Latviju vajadzēs - to es negalvoju, es tikai saku, ka tas ir iespējams. Un es nenīstu krievus, jo pati daļēji esmu krieviete. Tā kā - tavs komentārs galīgi ne pa ķeksi.. Stereotipi. Ja kaut ko saka pret Krieviju - tad noteikti nav krieviete, ja kaut ko saka par Putina iebrukšanu LV - tātad salasījusies LV medijus.

Ak jā, Kanāda. Lietas būtību tas nemaina - tu dzīvo ļoti tālu no LV vai Ukrainas, lai spriestu par mūsu situāciju.
21.07.2014 15:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu bet, piedod atvaino, Latvijā daudzas valstis var ienākt un uzsākt karu, ja sagribēs... Un Latvija tik tiešām diez vai spēs pienācīgi aizstāvēties nelūdzot palīdzību ASV vai vēl kādam. Tas nozīmē, ka tikpat ļoti kā baidīties no Krievijas iebrukšanas, varam baidīties no jebkuras citas lielākas un spēcīgākas valsts iebrukšanas. Taču izskatās, ka Latvijas bieds ir tieši krievi, kurus ienīst mūs ir izdresējuši politiķi un mēdiji. Taču cik objektīvi tas ir?... Un minot masu mēdijus, es nedomāju tika LV, bet gan jebkurus, jebkurā valstī. Ja reiz man nav tiesību izteikties par LV, jo es, redz, tur vairs nedzīvoju, tad kādas mums ir tiesības spriest par Ukrainu vai Krieviju? Lai spriež par šo visu tie, kas tur dzīvo! Bez tam... Ne jau nu bez pamata Ukrainā viss šitas sākās... Kas zin, vai Latvija ar savu domāšanu reiz nenonāks līdzīgā situācijā...
21.07.2014 15:33 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Es tikai nesaprotu, kur tad paliek jūsu tik ļoti sludinātā "demokrātija" un vārda brīvība??:D
Kā man derzas šī divkosība, dubultie standarti un mūžīgie kompromisi attiecībā uz principiem.
Kur kāds labumiņš paspīd, tur principus un lepnumiņu nedaudz pabīdīsim maliņā, kur rodas izdevība tā sīkumaini no mugurpuses, aiz stūra kaut ko pakverkšēt-vienmēr gatavi!
Fuj
21.07.2014 15:37 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
te var palasīt, kāpēc katrs no tiem trim māksliniekiem iekļauts melnajā sarakstā - http://bnn.lv/?p=138868 nezināju, ka Gazmanovam radi dzīvo Jūrmalā un Rīgā - taču jājautā, kāpēc viņi dzīvo Latvijā, ja jau tajā Krievijā viss tik labi? Un tas ir vienkārši smieklīgi, ka tagad tie mūziķi aicinās Jauno vilni vairs nerīkot Latvijā - gribas pašam Putinam iekliegt ausī "Paldies jums par to! Jau sen gaidījām!" :D
21.07.2014 15:37 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ne jau nu bez pamata Ukrainā viss šitas sākās...

Es domāju, ka viss sākās bez pamata. Normāli Ukrainas krievvalodīgie nejūtas apspiesti (runāju pēc savu radu pieredzes), "nenormālie" jeb Putina sekotāji ir visur, tāpēc arī teicu, ka ar Latviju šis scenārijs ir ticams, jo Latvijas krievi par apspiešanu parasti bauro skaļi.

Kas zin, vai Latvija ar savu domāšanu reiz nenonāks līdzīgā situācijā...

Es jau par to pašu.
21.07.2014 15:43 |
 
Reitings 305
Reģ: 29.01.2009
Citi nav tik bezjūtīgi maitas kā tu

Jā, es esmu bezjūtīga maita, jo man ir pie kājas kas tur notiek, tas mani absolūti neskar, ja tev tur ir radi, tā ir cita lieta, man nav radu ne Krievijā ne Ukrainā.

Un tu vari tikai cerēt, ka tie citi neieslēgs "vienalga" režīmu, kad Latvijai uzbruks Putins.


Pffff, domā kāds skries baigi palīdzēt?! :D Nu nu.

Un starp citu, neesmu nekad teikusi, ka Latvijā personīgi man ir slikti dzīvot, es objektīvi skatos uz vasti kopumā. Mana dzīve mani apmierina pilnībā. Te tikai jūs parasti ņaudat, ka kredītus nevarat apmaksāt, atdot parādus un pārdodat n-tos gadus novalkātas drēbes.
21.07.2014 15:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!