melnais saraksts

 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Kā vērtējat, ka Latvija melnajā sarakstā iekļāvusi un iebraukt valstī liegusi tādām krievu estrādes zvaigznēm kā Kobzons, Gazmanovs un Valērija, kuru piedalīšanās Jaunajā vilnī noteikti bija plānota http://bnn.lv/?p=138814 ? Vai sekosiet līdz šim konkursam, apmeklēsiet to? :)
21.07.2014 11:45 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
nu re, Mi amor vēl piemet pagalīti, bet to jau neviens izliekas neredzam, jo latvieši ir tie sliktie, kuri neciena un apbižo krievus.
21.07.2014 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 828
Reģ: 02.10.2010
Bet šis notikums Krievijas sakarā visas manas līdzšinējās domas ir krietni izmainījis!
Ukrainas sakarā
21.07.2014 21:44 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
A, nu forši.

Esmu krieviete, perfekti pārvaldu LV valodu, mīlu Latviju (bet nejaukt ar politiķiem un to piekopto politiku), klausos krievu mūziku, skatos krievu filmas, daudz lasu latviski, atbalstu Putinu, jo uzskatu, ka viņš ir stiprs lielvalsts līderis (un ne tikai tāpēc, ka Krievijā). Būtībā, ja Putins būtu Amerikas prezidents, atbalstītu viņa politiku arī tad, bet tā kā Obama ir kaut kas nedaudz labāks par mūsu Zatleriem un Bērziņiem, tad nē, sorry.. Nu, esmu es Latvijai vajadzīga? Gaidu bļin spriedumu, gudrītes.

Un vēl, ja kāds LV dzīvojošs krievs izsaka savu viedokli par politiku Latvijā, nglaudot īpaši pa spalvu, tad risinājums viens - robežas vaļā, brauc pie Putina. Ja kāds latvietis neatbalsta - nu ko, Tev ir savs viedoklis un tiesības uz to. Kaut gan Neions te tika piešūts līšana svešā dārziņā, jo redz, atrodas tālu. Tātad patriotes, kas dzīvo UK, Vācijās un hvz kur vēl, brūkotvirsū krieviem - ir malači. A nekas, ka arī dzīvo svešumā un uz skaisto LV brauc tikai atvaļinājumu pavadīt?

Kopumā MILZĪGS + Neons, Jackie un Mi Amor.
21.07.2014 21:46 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Un vēl, ja kāds LV dzīvojošs krievs izsaka savu viedokli par politiku Latvijā, nglaudot īpaši pa spalvu, tad risinājums viens - robežas vaļā, brauc pie Putina.

Paskaties uz krieviem arīdzan. Ja kāds latvietis neglauda pa spalvai krievu, tad RUSOFOBS!!!
21.07.2014 21:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nē, ne tāpēc, tāpēc, ka nievājoši izteicies par latviešu tautu un tās vērtībām.

Bet neviena nav pacentusies saprast to, ko teicu es. Liela dalja vnk noklusee, cita dalja malj savu maljamo, ka jebkursh krievs ir apdraudeejums latvijai (jo buutiibaa visi ir atbraukushi okupaacijas laikaa - taatad automaatiski - ienaidnieki), veel kaada dalja noraada man uz manu vietu Kanaadaa, sakot, ka es neko nejeedzu no situaacijas LV un man vajadzeetu vispaar aizveerties, veel kaads paarmet man manas veestures zinaashanas utt.. Vai latvieshi pashi ir tik balti un puukaini, ka var teikt, ka vinju attieksme ir bijusi gana lojaala un atbilstosha nopelniem pret krievvalodiigiem vienmeer un visur? Nu nee tak!

Un tomeer, ir taa nepatika tieshi pret tautiibu (varbuut ne tev, bet daudzaam noteikti). Un nez kaapeec automaatiski, ja es aizstaavu krievvalodiigos - taatad esmu Putina un Krievijas pusee (uz kuru man arii tika noraadiis vaakties prom).

Kaut kaa neesmu ne vienu rindinju izlasiijsi, ka latvieshi buutu kaut siikumaa atzinushi savu vainu sho vienas valsts divu tautu naidaa! Nee!!! Mees jau neko, vot vinji te atspeeraas, vinji muus ignoree, vinji kachaa savas pravas, vinji nemaacaas valodu, vinji, vinji, vinji... Cik daudz Latvija un iedziivotaaji reaali ir pacentushies, lai shos "vinjus" asimileetu, integreetu, iemiileetu un pienjemtu?
21.07.2014 21:50 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Kādam jau laikam mirgojās un Kobzons bez maz Donam Corelone tiek pielīdzināts:D
Vēlreiz gribas jautāt-kur paliek "demokrātija"? Izskatās, ka LV drīkst uzturēties ar konkrētiem polit.uzskatiem? Tas tā "demokrātiski", ja?:D Kauns no štatiem nebūs?:D
Ja iepriekšminētajam kungam sipatizē Putins, man tas var būt pieņemami vai nepieņemami, bet prātā neienāk regulēt viņa uzskatus iekš lv.
Es, piemēram, par vienu vien viņa rīcību Nord-Ost terakta laikā viņu cienu.
21.07.2014 21:50 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Oi, pardon. És piemirsu,ka jus zinas nelasiet, barojieties no cosmo.lv. Noteikti tgd gulet nevaresiet pec sadas manas provokacijas. :D
21.07.2014 21:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un tomeer, ir taa nepatika tieshi pret tautiibu (varbuut ne tev, bet daudzaam noteikti). Un nez kaapeec automaatiski, ja es aizstaavu krievvalodiigos - taatad esmu Putina un Krievijas pusee (uz kuru man arii tika noraadiis vaakties prom).
+++
21.07.2014 21:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un atkal jau - neesmu ne viena pusee taa pa iistam, jo es piederu abaam tautaam. Man ir neizsakaami nepatiikami noskatiities uz sho kluso naidu no abaam puseem... Un man gribeetos, lai Latvijaa gan krievvalodiigie, gan latvieshi vareetu dziivot mieriigi, ieveerojot un saglabaajot savas tradiicijas, pauzhot bez bazhaam savu viedokli un cienot savu dzimto valodu.
21.07.2014 21:54 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Un pričom te Krutojs? Lai svin, kur grib. Neesmu dzirdējusi viņa pausto atbalstu tam, ko lielās tēvzemes vadonis rīko. Pēc izcelsmes vispār ukrainis - kāda te vēl provokācija?
21.07.2014 21:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neons.. te jau izrāda nepatiku tikai pret vienu no tavām pusēm :D :D :D Otra ir šķīsta! :D :D
21.07.2014 21:58 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Man skola,darba ie daudz rus meitenes,puisi. Vini runa latviski un tie,kuri neruna censas. Bet ko biezi vien dara latviesi ? Vai nu pasi sak runat krieviski, ja redz,ka otrs ur krievs vai ari iedledz pokerface un saka, te ir latvija,mana dzimtene,runajam latviski, neko nesaprotu, pat ja loti labi saprot,ka cilveks prasa cik ir pulkstenis.

Man pieredze ir pozitiva ar krieviem, varbut tapec, ka man nav sakapis galva un es neskiroju pec tautibas. Tapat irar latviesiem.

KKkadas muzdien abizitas latvietes te savakusas.
21.07.2014 21:58 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Krutojs pritom tut shto, ta ur lieliska atbilde musu ministrinam, kurs salicis sis zvaigznes melnaja saraksta.
Vareja tak vel pasa koncertdiena pazinot, lai brauc prom. :D
21.07.2014 22:01 |
 
Reitings 93
Reģ: 03.07.2014
Krutojs ir žīds, tāpat kā Porošenko un Putins.

Ko dara žīdi pašlaik? Veic genocīdu pret Palestīnu.
21.07.2014 22:01 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
vai ari iedledz pokerface un saka, te ir latvija,mana dzimtene,runajam latviski, neko nesaprotu, pat ja loti labi saprot,ka cilveks prasa cik ir pulkstenis.


Nu un kāpēc tad tas izcilais krievs nevar pajautāt latviski? Tik grūti iemācīties šo frāzi valstī, kurā dzīvo?
21.07.2014 22:01 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Mi amor, tavas zvaigznes ir nevēlamas arī citās valstīs. Nebūs jau pirmā reize, kad aizliedz iebraukt valsī, acīmredzot, ne bez iemesla.
21.07.2014 22:03 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Tu laikam īsti nesaproti, kāpēc šīs "zvaigznes" ir melnajā sarakstā. Un tā nav nekāda atbilde. Ar operu Krutojam ir kontakti ne pirmo reizi, viņš ir arī palīdzējis tai ar ziedojumiem. Brīva pasaule - ja ir iespēja, lai īrē.

Redzi, tu pat neiedziļinies jautājuma būtībā, tikai sprēgā. Tev vienaldzīgi atbild, bet tu vienalga te liec smaidiņus un turpini tipa kacināties. Tad kurš ir īstais nemiera cēlājs? Šausmīgās patriotes latvietes, vai tās citas, kurām tā i vien prasās kādu skandāliņu?
21.07.2014 22:04 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Es seit par cilvecigumu runaju. Ja saprot, lkapec telot patriotpamulki ?!
21.07.2014 22:05 |
 
10 gadi
Reitings 828
Reģ: 02.10.2010
Vini runa latviski un tie,kuri neruna censas. Bet ko biezi vien dara latviesi ? Vai nu pasi sak runat krieviski, ja redz,ka otrs ur krievs vai ari iedledz pokerface un saka, te ir latvija,mana dzimtene,runajam latviski, neko nesaprotu, pat ja loti labi saprot,ka cilveks prasa cik ir pulkstenis.

Man prieks, ka tev ir tāda pieredze! Jau augstāk minēju savējo. Nezinu gan vai man arī ieslēdzies pokerface! It kā nevajadzētu būt, jo pat mana labākā draudzene ir krieviete, nākusi no ļoti nepatriotiskas ģimenes, bet tas nekādīgi nav iespaidojis mūsu attiecības- jo galvenais tiešām ir cilvēks, nevis viņa tautība!
21.07.2014 22:06 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Cik daudz Latvija un iedziivotaaji reaali ir pacentushies, lai shos "vinjus" asimileetu, integreetu, iemiileetu un pienjemtu?


Un cik daudz no viņiem ir pacentušies un paši kaut ko sākuši darīt? Kaut vai atvēruši vēstures grāmatu un izlasījuši par Latvijas valsts vēsturi un to, kas ir 18. novembris utt? Ļooooooti maz. Pārējie gaida PSRS atgriešanus un latviešu līšanu ceļos viņu priekšā un ja tā nedari, tad esi suņu valodā runājošais lops(precīzs citāts no krieva mutes, ko dzirdēju stāvot rindā veikalā un tas tika veltīts pārdevējai). Es atvainojos, bet tādas personas varbūt tu vari mīlēt un asimilēt. Es nē.
Kāpēc latviešiem savā valstī ir jāzemojas tādu priekšā, jāmīl un jāveic nez kāda integrācija, ja viņiem uzspļaut un uzvemt uz visu, sākot no vēstures un svētām lietām, beidzot ar valodu?
Kāpēc krievs var nozākāt un nospļaudīt visu, kas ir nozīmīgs latviešiem, bet tiklīdz latvieši cenšas aizstāvēt, tā viņi uzreiz ir diskriminētāji?
Un ja jau Latvija ir tik nenormāli diskriminējoša zeme, kurā viņi tiek tik drausmīgi pazemoti - tad kāpēc viņi vēl ir te? Ja mani kaut kur ļoti pazemotu, es dotos tur, kur ir labāk. Kāpēc sevi tā mocīt katru dienu valstī, kurā viņiem tik drausmīgi dara pāri?
21.07.2014 22:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits