Nervi iet uz īso

 
Reitings 20
Reģ: 19.07.2014
Jau krietnu laiciņu stress un kreņķi ir bijuši krietni par daudz un netrūkst arī šobrīd. Bet tas ir novedis pie tā, ka nervi vispār vairs netur, varu eksplodēt pat pie sīkumiem. Pati uz savu galvu esmu pasākusi lietot Diazepamu, lai kaut cik savāktos, risinājums gan nav pareizais un nervu sistēmu nenostabilizē un nesaved kārtībā, pie tam palīdz uz īsu laiciņu, pietiek pateikt man kaut ko, aplamu, lai novestu mani līdz izmisumam. Tas, ka nonācu līdz šī brīža stāvoklim, lielā mērā ir dēla neadekvātās izturēšanās rezultāts. Nezinu ko darīt, lai savestu nervus atpakaļ kārtībā.
19.07.2014 22:17 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.07.2014
Dēls jau bija samierinājies, bet apkārtējie no jauna uzjundija šo problēmu, tai skaitā skolotāja izlaiduma dienā, iedrošinot iet mācīties automehāniku. Kur tai skolotājai bija prāts, pie tam psiholoģijas skolotājai. Dēls tik man noteica pēc piedzīvotās neveiksmes, ka skolotāja sūdīga psiholoģe.
22.07.2014 20:00 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.07.2014
Pilnīgi noteikti esmu pieļāvusi daudz kļūdu. Bet piedzimstot viņam, man neteica, ka apsveic ar dēliņa piedzimšanu, bet gan, mammīt, jūsu dēliņš būs citādāks nekā pārējie un, ka būs ar viņu jāauklējas kā ar jēlu olu. Maziņam nedrīkstēja ļaut raudāt, jo galvā bija asinsvadu samezglojums, kas pie raudāšanas varēja plīst.
22.07.2014 20:10 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Cienu tevi par atklātību, tagad daudzas detaļas kļūst skaidrākas, tomēr puisim, kas kļūst par vīrieti nav jābūt ņuņņai, bet ir jāieņem situācija tāda kāda ir. Mēs visi daudz ko gribam, ko nevaram dabūt, bet tāpēc neuzvedamies kā cūkas pret apkārtējiem. Viņam būs smaga dzīve, tici man.
22.07.2014 20:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!