Nervi iet uz īso

 
Reitings 20
Reģ: 19.07.2014
Jau krietnu laiciņu stress un kreņķi ir bijuši krietni par daudz un netrūkst arī šobrīd. Bet tas ir novedis pie tā, ka nervi vispār vairs netur, varu eksplodēt pat pie sīkumiem. Pati uz savu galvu esmu pasākusi lietot Diazepamu, lai kaut cik savāktos, risinājums gan nav pareizais un nervu sistēmu nenostabilizē un nesaved kārtībā, pie tam palīdz uz īsu laiciņu, pietiek pateikt man kaut ko, aplamu, lai novestu mani līdz izmisumam. Tas, ka nonācu līdz šī brīža stāvoklim, lielā mērā ir dēla neadekvātās izturēšanās rezultāts. Nezinu ko darīt, lai savestu nervus atpakaļ kārtībā.
19.07.2014 22:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mans padoms varbūt nav labākais, bet ja ir ļoti daudz stresi tad ļoti labi palīdz fiziska aktivitāte, ja r uztraukumi man laikam viss labāk palīdzētu reāli iekaustot boksa maisu, vai skriešan vai kas tāds kas no tevis izvelk to negatīvo laukā. Protams profesionāļa palīdzība ar būtu ieteicama, kaut vai lai būtu kāds kam izstāstīt to bēdu un tevi vienkārši uzklausītu.
20.07.2014 23:23 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Iegādājeis vīrieti. Gaut gan pēc sevis zinu - lūzeri labi saož sievietes ar problēmām un tā vietā lai izietu sabiedrībā vai parādītu sievieti draugiem un vecākiem, vienkārši pamet tādas.
20.07.2014 23:28 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man radās jautājums, ko tu saproti ar neadekvāto dēla uzvedību, kā tā izpaužas? Varbūt vienkārši ir tā, ka dēls ir tavs atspulgs un atspoguļo tavu iekšējo emocionālo stāvokli un ārējo izturēšanos? vai arī jūs abi viens otra? vai nevar dēlu vismaz uz pāris dienām uzticēt vecvecākiem, piemēram, un pašai atpūsties, aizbraukt uz kādu spa, utml? apdomāt, ko varētu darīt citādāk attiecībās un attieksmē pret dēlu un arī dizaepams tad nebūs jādzer
20.07.2014 23:30 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Nez dēlam ir 6 gadi vai 26?
20.07.2014 23:34 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
nekADUS MEDIKAMENTUS uz savu halvo nelieto,,, tikai psihologs/ psihiatrrs.
20.07.2014 23:48 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
MADasaHatter halvo? Man ar patīk šitā izteikties, bet ak dievs... Izklausās atbaidoši. :D
21.07.2014 00:10 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.07.2014
Dēlam 19.gadi, tiko pabeigta videne, jaunietim sabrukuši nākotnes plāni, par ko sapņoja no 3.gadu vecuma. Daktere neiedeva medicīnas izziņu, lai varētu mācīties izsapņotajā profesijā. Dēlam ir redzes invaliditāte, bet redz, vismaz pārējiem no malas vērtējot, pietiekoši labi. Skolotāja vēl izlaiduma dienā teica, lai iet un mācās. Bet nekā.... Pirms tam ilgi bija jākaro, lai pabeigtu vidusskolu. Neadekvātā uzvedība= kliedz, bļauj, runā, ka labākais atrisinājums ir pašnāvība, ka dzīve smird, ka nekam nav jēgas. Dažādas lietas brīžam lido pa gaisu, arī velosipēds. Ar to gan viņš braukā daudz.
Es cenšos bez maz no ādas āra līzdama, lai neizprovocētu agresijas lēkmes. Bet ir cilvēki, mani vīrieši, no kuriem saņemu pārmetumus, ka par daudz ucinos ar dēlu, ka vajag paņemt un noslānīt, lai beidzot sāk domāt ar galvu, un vispār par daudz skalo man smadzenes dēla sakarā. Dēlam jau agrāk ir bijuši uzvedības traucējumi, krietni pasen no skolas mūs sūtija pie psihiatra. Bet lielais trakums bija pierimis. Pēc dažām trakām uzvedības reizēm es dēlam teicu, ka viņam jāārstē galva, uz ko tika atbildēts=jā. Runāju par iešanu pie psihologa, pie tāda neiešot, jo tur uzdošot muļķīgus jautājumus. Necieš arī, ka es viņam zvanu, atbild uzbrūkoši, vai vispār sviež klausuli nost. Pajautāt neko nedrīkst, tas uzreiz tiek traktēts kā piepišanās. Bet, ja runa ir par zvanīšanu, tad zvanu ārkārtīgi reti, ja kau tkur aizbrauc, tad reizēm pat dienām, jo jēgas jau nav klausīties bez vajadzības to marazmu.
21.07.2014 05:35 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.07.2014
Vakar pašsajutas dēļ pusdienu nonīkuļoju, bet vakars pagāja dārzā, gan ar kapli, gan izkapti, tad nu laikam par fizisko aktivitāšu trūkumu nevar sūdzēties.

Arī pavesta un pamesta neesmu, dzīve gan uz kādu laiciņu iekārtojusies, ka ikdienā neesam kopā, bet dzirdamies bieži.

Vakar neiedzēru nevienu tableti, bet nu no dēla puses arī nebija neviens īpašs izlēciens, tādi nelieli jau ir gandrīz vienmēr. Bet nu mans vīrietis gan man kārtējo reizi pamatīgi skaloja smadzenes par dēla audzināšanu, tas gan pa telefonu.
21.07.2014 05:44 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Armand , nu tas netisaam taaa.. :D
21.07.2014 06:36 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Zemene31, pirmais laikam, ko es ieteiktu - ja viirs talumaa, nestasti par kjibeleem maajas, zinu, ka gribas izrunaties, zinu, bet virs gan Tev gan Tu vinjam dod papildus stresu.

Par delu, probleema ir ljoti liela, sapni nepiepildas un visa pasaule pie ta vainiiga, bet lai ka arii maniem vecaakiem, gribejas visas manas problemas atrisinaat, lai man vieglaaka dziive, tomeer 19 gadi ir vecums, kad pasham delam sevi jasagatavo pieaugushajai dziivei. Jasak saskarties ar problemam, jasak meginat pasham vinas risinat, varbut lai iet stradat, cik sapratu problema ir saistita ar redzi, nav iespejas ar lazera operaciju kaut ko labot? Zinu, ka gan jau izrunaties nesanaks, bet varbut palaid uz laiku visu pashplusma, nestridies aar vinju, neaizradi neko, lai pats domaa un mekle jaunu aizrausanos.
Par zaaleem, nu nevajag to visu, noperc baldiriana saknites un dzer novarijumu 2x diena.

Bus labi!
21.07.2014 06:44 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es tā uzvedos, kad man bija 15-16 gadi , bet man izbesīja ,ka man piepišās :D viņš grib elpot ,bet Tu neļauj tāpēc arī tā uzvedās. Es to darīju ar mērķi - gribu dzīvot atsevišķi! Varbūt Tavam dēlam ir līdzīgi?
21.07.2014 08:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
19 gadi... Nu es ieteiktu tieshaam likt puisim mieru, lai tak dara, ko grib! Un veel - izliktu vinja mantas no maajas aaraa - ja neciena vecaakus, neciena ruupes, lai iet un meklee sev citas maajas un ruupeejas par sevi pats! Gana pieaudzis un cik saprotu, nav reaali ne ar kaadu slimiibu slims, nu tad kaapeec veel aukleejies kaa ar ziidaini?..
21.07.2014 08:10 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Mulke tu un cilveks,kas tev to diazapamu deva. Atri var palikt atkariga ka narkomane. Mekle draugu, psihologu palidzibu un kartigi izgulies
21.07.2014 08:58 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Piedod , bet pie dēla uzvedības pati vien esi vainīga, ja dēlām jau mazotnē bija uzvedības traucējumi, tad bija jārīkojas nekavējoties, nevis jāpieņem tas kā norma, diemžēl, šie traucējumi tikai paliks smagāki, bet 19 gados kko mainīt ir ļoti grūti.

ieteiktu noskatīties krievu raidījumu - mēs nogalinām bērnus, bija viens raidījums tieši par tavu situāciju, varbūt tev derēs tur ieteiktie psihologa padomi.

Cik ilgi tu lieto diazepāmu un kādās devās? nebrīnītps, ka tavas dusmu lēkmes jau saistās ar to, ka nav kārtējā diazepāma deva, jo šīs zāles izraksta ne ilgāk kā 5 dienas kursa veidā!

Kādu profesiju dēls gribēja studēt, un kapēc viņam atteica medicīnisko izziņu, tas , ka viens ārsts atsaka, neko nenozīmē, lai iet un cīnās!
21.07.2014 09:32 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Iespējams tas bērns tagad izgāž savas emociju samazgas un ar pārlieku gādību te nevarēs viņam palīdzēt. Vajag lai viņam nebūtu uz ko gāst tās samazgas. Tad viņš vainu mainīsies vai arī nosprāgs ar savu entropiju. Pārsvarā cilvēki nemirst, bet maina sevi.
21.07.2014 09:41 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ja nav noslēpums, kas bija tā profesija, kurā dēls sapņoja strādāt?
21.07.2014 10:01 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Diazepmu palūdzu zināmam cilvēkam, zinot, ka viņam mājas lieli krājumi. Kādu laiciņu atpakaļ, kad bija jāizvēlās ko pirkt, Nervostrong vai Stopstress, nopirku stopstress. Nevarēju to lietot, kaut nopirku dienas formulu. Lietoju pa 1 divas dienas, pirmajā dienā pēc iedzeršanas no rīta, atjēdzos tikai ap 22iem. Otrā dienā arī biju miegaina, tāpēc lai saprastu kāpēc tā, piezvaniju dakterei, viņa man palūdza nolasīt sastāvu, izrādās vainīgs pievienotais melotonīns.


Labs - no nevainīgā, bezrecepšu Stopstress slikti, tāpēc nelieto, bet recepšu diazepāmu palūdz zināmam cilvēkam. Nākamreiz vēl viņam palūdz zāles, kas domātas šizofrēnijas ārstēšanai.

Ja reiz zvanīji jautāt par Stopstress ģimenes ārstei, varēji pavaicāt, kādas zāles viņa iesaka lietot.
21.07.2014 18:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Peedeejaa laikaa noveeroju,ka visi loti aatri steidzaas dzert zaales-vajag ,nevajag ...Taa sizofreenija arii tiek tik aatri diagnosticeeta forumaa,ka pilniigi jaabriinaas...:D
Zemeniite 31-es meeginaatu savest kaartiibaa probleemu gimenee,tad arii viss paareejais atrisinaasies!Kaadreiz tie "beerni" ir vienkaarsi jaatstaaj mieraa,jaalauj pasiem domaat ,ko dariis taalaak dziivee.Saprotu ,ka tev pasai arii vairs nav tie 30g-tad varbuut saakas jau menopauze.Ir sievietes,kuraam menopauze saakaas loti agri(peec 35+)-paliek loti juutiigas,viss kriit uz nerviem,nevar "savaakt sevi" utt
Saa vai taa ,iesaku mainiit kaut ko "deela -maates" attieciibaas!
21.07.2014 19:20 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.07.2014
Dēla sapnis ir viss, kas saistīts ar mašīnām, automehānika, inženierija, nu, protams, arī braukšana, gan ar mašīnām, gan motociklu. Bet acu ārste pie kuras gājām, teica, ka pat ar velosipēdu nedrīkst braukt, ka apdraudot sevi un citus. Bet nu vismaz ar velosipēdu brauc daudz un lielus gabalus, ir piedalījies arī sacensībās.
Latvijā dēla vaina nav ārstējama, it kā esot Amerikā, bet nu tas maksā milzu naudu.

Nu es dēlam neuzbāžos ar savu gādību, viņš pats to pieprasa un vēl mājās neko nepalīdzot, atļaujās man pārmest, ka neesmu daudz ko izdarījusi. Un arī, kad runāju ar dēlu, stipri piedomāju ko un kā saku, lai lieki neprovocētu. Šodien gan laikam beidzot būs sācis strādāt, pēcpusdienā zvanīja, ka piedāvāts darbs ar pieņemamu atalgojumu un, ka brauc strādāt.

Nu neēdu es to Diazepamu kā konfektes, vakar un šodien ne tabletes, bet tā kādu brītiņu lietoju pēc vajadzības, atkarībā no situācijas.
Nu ko daktere, daktere ieteica lietot piparmētru tēju un visu dabīgu pēc maniem ieskatiem.
21.07.2014 19:31 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.07.2014
Dīvaini, bet dēls vairāk vai mazāk klausa tikai lielo brāli, citu nevienu. Lielais brālis gan dzīvo atsevišķi, audzināti vienādi, bet ir kā diena pret nakti, nu mazajam gan vēl ir iekšā sava sāpe, ka tētis brāli ir ļoti lutinājis un arī citi radiņi no tēva puses, bet viņu nē. Ar lutināšanu domātas vērtīgas un kārotas lietas. Nu gan jāpiebilst, ka ar dēlu tēvu esmu šķīrusies.
21.07.2014 19:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!