Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopdzīve iet postā..

 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Kārtējo reizi vēršos pie Jums, jo neviens ta īsti nesaprot un dod tikai unikālus padomus, kā škiries, šķiries, tātad..

Dzīvoju kopā jau pusgadu, bet vai Jūs būtu kopā ar cilvēku, kas Jūs regulāri mācītu nedari tā, nedari to u.t. arī visu klātbūtnē mācīs un sāks mazgāt netīro veļu.. (lab, tas sīkums)

Strādā celtniecībā un vietā, kur strādā ir reģistratūra, kur ir 40 gadīga sieviete un 20 gadīga seviete, cip abiem ar kolēģi draudzenes, pēc darba vienmēr ir aizkavējies, jo iet ciemos, kopā skatās filmas, iedzer, taisa suši vakarus, jā, ko varu teikt es? Ļoti patīkam ir tad, kad kaut vai šodien, sestdienas vakaru viņš pavada nevis ar mani, bet ar viņām..šo 40 gadīgo sievieti viņš sauc par "mammīti" mani viņa pazīst, viss ok, tikai es nesaprotu vai viņs tiešām tik slikti ar mani jūtas majās, ka regulāri līdz plkst. ~23.00 sēž pie kaut kādām bābām un sūc kokčikus, tas tā normāli, man vienīgajai kaut kas tāds ir??


Reizi nedēlā viņš mani kaut kā saraudina, nonākam līdz strīdam un es joprojām nesaprotu kapēc turos ar viņu.. sakam strīdēties par niekiem, kad palūdzu, lai samīļo mani atbilde ir - nē, negribu.. kad redz, ka raudu, tad arī uzmest, atbilde - raudāšana nav risinājums..(arī es tā uzskatu, bet tās ir manas jūtas, nav tā, ka pilnā balsī pa visu māju bimbelēju), esmu vairākas reizes teikusi, ka iešu prom un atbilde ir - ej, pati būsi vainīga, es nezinu pat ko lai vairāk dara..


Reāli ar vienu prāta pusi es domāju, ka varētu aiziet, ciesties pie tēva un sākt attīstīt savu nākotni pati, sisities kā vien māku, taču no otras puses es nevaru iet prom, mīlu viņu (apzinos vārda spēku) , gribu būt ar viņu, es neesmu uzmācīga, neapspiežu, es tikai lūdzu, lai kādu vakaru atnāk mājās pēc darba, (ap 18.00) un nevis iet gulēt, bet kaut ko parunā kaut vai ar mani, sēdēt pie tām bābām viņam redz ir laiks.
19.07.2014 21:50 |
 
Reitings 152
Reģ: 03.05.2014
iepriekšējā bilde NEBIJA tava, kgan rakstīji, ka ir, http://instagram.com/p/lh_pj8Do6f/?modal=true bildes īpašniece

mele, mele, kartupele! :D
30.07.2014 15:50 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
es nesaprotu ja Tevi džeks morāli pazemo tad priekškam tev viņš vajadzigs????


Es gan saprotu, tās ir bailes! Mīlestība vai bailes...
Šķiries, jo viss dzīvē vēl priekšā, tu esi jauna, saprātīga, viss izdosies;)!
24.07.2014 11:20 |
 
Reitings 23
Reģ: 24.07.2014
es nesaprotu ja Tevi džeks morāli pazemo tad priekškam tev viņš vajadzigs????

Tu tak atradīsi sev labaku kas mīlīēs nepazemos tevi....
24.07.2014 08:09 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Naiva meitene, kas drīz vien, pēc ilgām mokām kļūs par cinisku sievieti.
23.07.2014 14:58 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Es domāju, ka Tu turies pie viņa, jo šī situācija ir ievainojusi Tavu pašapziņu un Tu zemapziņā negribi būt tā, kas padodas 2 svešu sieviešu priekšā. Pēc aprakstītā - es izšķirtos par attiecību pātraukšanu - it sevišķi, ja brīvo laiku Jūs nepavadat kopā citu cilvēku dēļ.
23.07.2014 12:17 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
atvaino, es palaidu garām laikam---> cik Tev ir gadi un kāda Tev ir izglītība? Es varētu Tev piepalīzēt darba jautājumā, lai Tu vari mēgināt nostāties uz savām kajām :)
23.07.2014 11:44 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Elīna, Tu tiešām esi fantastiska personība! Tu vari sasniegt ļoti daudz, notici tam arī Tu pati! Man iet ļoti līdzīgi, šodien pasūtīju savu dzīvesbiedru "parazītu'', kas parazitēja uz mana rēķina un izmantoja mani gadu. Mīlēju un mīlu viņu joprojām... Ir nežēlīgi slikti šobrīd, bet es ticu, ka būs ta kā saka meitenes ---> VISS MAN VĒL BŪS, BET NE UZREIZ! Ir jārehabilitējas, japieceļās pēc kritiena un jāsadziedē brūces.
Ja vēlies, varam kādreiz satikties un pavadīt kopīgi laiku :)
23.07.2014 11:43 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Elīna, esi ar tiem, kas velk Tevi uz augšu, labestīgi ietekmē un liek Tev justies labi.

Visiem rodas strīdi, bet ne jau par tādām lietām un ar tādu attieksmi, to var saukt par normu.

Tā nav mīlestība.

Tu esi feina meitene, Tev viss izdosies! :)

Labāk būt vienai kā ar kaut ko, kas nenovērtē Tevi līdz galam.
23.07.2014 09:53 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Šeit viss skaidrs. Šī meitene ilgi mocīsies visticamāk šī tipiņa dēļ,un paliks kopā,viņš pavisam noteikti drīz vien atkal nepārnāks vakarā mājās un nemaz negrasīsies tev piezvanīt, tu raudāsi,čīkstēsi,bet kā viņš pārradīsies mājās,tā būsi tā kura čubinās un kad princis izgulēsies,atkal metīsies sarunās par attiecībām u.t.t, naivi ticēsi, klasika,diemžēl šāds attiecību stāvoklis nav retums. Un protams ir vīrieši,kas tiešām kā uz burvja mājiena mainās ,bet cik procentuāli bieži tas notiek? 1 vīrietis no 100,apmēram,varbūt. Arī es biju kādreiz šī meitene,puisis nepāradās mājās,telefonu necēla,atnāca piedzēries,kad piecēlās,pateica- nu sanāca,sanāca,viss,ko cepies. Un es vēl viņam brokastis pasniedzu un visādi līdu klāt. Protams,bij arī labās dienās un mīļums,bet viņš arī reiz dzērumā jo sāku kasīties,lai beidzu dzert izmeta no mājas naktī bez naudas un telefona,un sēdēju 5 h kāpņu telpā bez apaviem,gaidīju,kad laidīs mājās un pēc tam atkal piedevu. Protams,man labi,ka man atverās acis,ka es nebūšu no latvju cietējām un aizgāju, jo tādu attieksmi nav pelnījis neviens un tu neesi svētā marija,kura glābs šī puiša dvēseli. Šī būs tev mācība,tici man,vēl daudz sāpju tu šajās attiecības jutīsi,ceru,ka ne fizisku.
23.07.2014 08:34 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
un kas tev no tā :D lai paliek kopā :)

Varbūt beidzot saņemsies grupņiku uzrīkot :) ar veča darba kolēģēm, kā tas pienāktos :D

Tad arī nebūtu forumā jāraud, ka vīrietis nepievērš uzmanību, jo visi kopā nodotos orģijām :)
21.07.2014 21:01 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Riebj šitādas meičas. Džekam šī neinteresē, bet vienalga paliek kopā.
21.07.2014 20:27 |
 
10 gadi
Reitings 384
Reģ: 27.03.2014
Tagad lasot visu, un nemot vera tavu vecumu, sanemies un ej, vins nav tevis cienigs. Gruti, bet labak, jo vins sagrauz tavu pasapzinu. Un tu izniekosi savus labakos gadus. Tev ir pats feinakais vecums. Tas, kas noticies, pienem to ka pieredzI. Tu noteikti satiksi kadu, kurs bus verts tavas milestibas. Jo sis puiselis nav verts, jo nav vel nobriedis tam, vins ir jauns, lai trako, bet tev uz to nav janoskatas. Koncentrejies uz citam lietam.
21.07.2014 16:50 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
man tas neliekas normali...un tev pasai liekas/
21.07.2014 16:22 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
manuprāt, tu viņam vispār neesi vajadzīga. un neviena lieta no tevis pieminētajām nav sīkums. ar raudašanu tu tiešām neko nepanāksi. tu tikai vēl vairāk sāksi krist uz nerviem. ja tu nevēlies šķirties, tev ir jābūt kādam rīcības plānam kā nepadarīt sevi par lupatu viņa acīs. jau tas, ka viņš kritizē katru tavu soli, nozīmē, ka viņš sevi uzskata par pārāku un tikai par pareizo. varbūt maldišos, bet, manuprāt, tavs viedoklis vispār netiek ņemts vērā par jebkādām lietām. izlūgties mīlestību arī nav vērts, jo tā tu iegūsi tikai pretējo.
un, ja šāda attieksme ir jau pusgadu, tas ir diezgan traki. jums jau no paša sākuma tā bija vai tikai šīs viņa iezīmes nesen parādījās?
tas, ka tu draudi ar prom iešanu - lielākā daļa vīriešu, kas nav pakaļskrējēji sunīši - arī pateiks - nu tad ej. bet pie skaidrības netiksi.
ja vēlies mēģināt atgūt attiecības, manuprāt, vienīgā iespēja ir parādīt vīrietim, cik neatkarīga tu spēj būt. neizrādi riebumu un nezāģē par alkoholu, bet pati aizej ar draudzenēm iedzert vīnu vai pasauc ciemos. nekādā gadījumā nesēdi mājās un negaidi ar gardām vakariņām, kuras atsildi ik pēc pusstundas. varbūtība, ka jums būs normālas attiecības, ir ļoti maza. bet, ja šādi turpināsi kā tagad, tāda vispār nebūs. tev ir jābūt "gudrai sievietei".
ja vēlies, vari man uzrakstīt privāti. varu ieteikt dažas idejas kā "pārsteigt" savu vīrieti.
21.07.2014 16:15 |
 
Reitings 4
Reģ: 18.06.2014
Sveika, man bija, gandrīz, tieši tāda situācija.. turējos, turējos, jo, tiešām, iemīlēju šo cilvēku, bet viss palika arvien grūtāk un trakāk, izšķīrāmies.. Un viņam ir, atvainojos, ''pajāt''!
Zinu,ka tas ir nežēlīgi grūti, bet ej prom- jo ātrāk, jo labāk, jo cieņa pazudīs pilnībā un,ja mīļotais var pastāvīgi noniecināt savu sievieti, tad vārdi no viņa mutes: ''Mīlu Tevi'', ir tikai vārdi.
+ tā laika pavadīšana ar citām un nenākšana mājās, viņam liekas pilnīgi normāla, ''pofig'',ka mājās viņu gaida...
Turies!
21.07.2014 14:25 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Es pirmajās attiecībās arī labi paskraidīju, tagad kauns.
Tu nopietni tici, ka viņiem ar to sievieti nekā nav? Nu nav normāli, ka kaut kāda 40 gadus veca sieviete sauc pie sevis jaunu puiku, tas kolēģis arī īsti normāls neizklausās. Visiem 4 ir otrās pusītes, bet tāpat vazājās uz kaut kādu apšaubāmu atpūtu... un visi tā arī sēž līdz tai naktij tur? Kā to vispār var pieļaut?
21.07.2014 00:07 |
 
Reitings 74
Reģ: 25.11.2013
Jāsaglabā taču pašcieņa, neļauj viņam pret tevi tā izturēties. Vienkārši ej prom no viņa, izskatās ,ka viņam vairs nav nekādu jūtu, bet bail pateikt tev to acīs.
20.07.2014 22:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
12. klasi ar darbu pēc skolas nav nereāli savienot, it īpaši Rīgā.


Man kursabiedrs stāstīja, ka visu 12-o klasi no rītiem PIRMS stundām mazgāja Vecrīgā kafejnīcam un veikaliem logus. Ziema bijis riebīgi (rokas sala), bet ar skolu ļoti labi varēja apvienot.
20.07.2014 21:40 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
bucīts, un kās Tev liedz to visu izbeigt/ izrunāt/ uzlabot?
20.07.2014 20:03 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Jo ir grūti sākt visu no jauna, jo šķiet, ka tas nav pa spēkam, nav iespējams. Bet Tu esi tik ļoti jauna vēl. Tev nešķiet, ka dzīvē ir DAUDZ svarīgākas lietas šobrīd, kā tusēšana ar pilnīgi nekādu cilvēku? Pajautā, vai vēlies būt alkoholiķa un rupekļa (es atvainojos, ja aizskāru) draudzene/ sieva? Vai Tev nešķiet, ka esi pelnījusi labāku dzīvi?! Vai tiešām Tu tā nedomā? Un paliekot kopā ar tādu cilvēku kā Tavs draugs.. tu nekļūsi labāka, tikai sliktāka. Un Tev ir tik grūti aiziet, jo šis noteikti ir Tavas pirmās "nopietnās" attiecības, tāpēc tas šķiet tik neiespējami. Es teiktu, ka Tev prioritāte esi Tu un Tava izglītība šoreiz. Tu vari sākt dzīvot pavisam savādāk, ja vien tam noticēsi un sāksi veidot no jauna to.
Varbūt ir kāda draudzene, radinieks, kas var Tevi uzņemt uz gadu, kamēr pabeigsi skolu? Pa šo gadu velti laiku skolai, lai vari labi pabeigt to un iestāties augstskolā budžetā, tad varēsi sākt pamazām strādāt, Tev mainīsies vide, būs labāki cilvēki apkārt un šie jau būs mazsvarīgi. Dzīvi var sakārtot un izveidot tādu, kādu Tu vēlies un dzīvot laimīgi, nevis paciest pazemojumus.

Bet pieredze rāda, ka cilvēks ir ļoti izturīgs un Tu visdrīzāk turpināsi ciest un sūdzēties par to.
20.07.2014 20:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits