Kopdzīve iet postā..

 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Kārtējo reizi vēršos pie Jums, jo neviens ta īsti nesaprot un dod tikai unikālus padomus, kā škiries, šķiries, tātad..

Dzīvoju kopā jau pusgadu, bet vai Jūs būtu kopā ar cilvēku, kas Jūs regulāri mācītu nedari tā, nedari to u.t. arī visu klātbūtnē mācīs un sāks mazgāt netīro veļu.. (lab, tas sīkums)

Strādā celtniecībā un vietā, kur strādā ir reģistratūra, kur ir 40 gadīga sieviete un 20 gadīga seviete, cip abiem ar kolēģi draudzenes, pēc darba vienmēr ir aizkavējies, jo iet ciemos, kopā skatās filmas, iedzer, taisa suši vakarus, jā, ko varu teikt es? Ļoti patīkam ir tad, kad kaut vai šodien, sestdienas vakaru viņš pavada nevis ar mani, bet ar viņām..šo 40 gadīgo sievieti viņš sauc par "mammīti" mani viņa pazīst, viss ok, tikai es nesaprotu vai viņs tiešām tik slikti ar mani jūtas majās, ka regulāri līdz plkst. ~23.00 sēž pie kaut kādām bābām un sūc kokčikus, tas tā normāli, man vienīgajai kaut kas tāds ir??


Reizi nedēlā viņš mani kaut kā saraudina, nonākam līdz strīdam un es joprojām nesaprotu kapēc turos ar viņu.. sakam strīdēties par niekiem, kad palūdzu, lai samīļo mani atbilde ir - nē, negribu.. kad redz, ka raudu, tad arī uzmest, atbilde - raudāšana nav risinājums..(arī es tā uzskatu, bet tās ir manas jūtas, nav tā, ka pilnā balsī pa visu māju bimbelēju), esmu vairākas reizes teikusi, ka iešu prom un atbilde ir - ej, pati būsi vainīga, es nezinu pat ko lai vairāk dara..


Reāli ar vienu prāta pusi es domāju, ka varētu aiziet, ciesties pie tēva un sākt attīstīt savu nākotni pati, sisities kā vien māku, taču no otras puses es nevaru iet prom, mīlu viņu (apzinos vārda spēku) , gribu būt ar viņu, es neesmu uzmācīga, neapspiežu, es tikai lūdzu, lai kādu vakaru atnāk mājās pēc darba, (ap 18.00) un nevis iet gulēt, bet kaut ko parunā kaut vai ar mani, sēdēt pie tām bābām viņam redz ir laiks.
19.07.2014 21:50 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Līva, es to labi saprotu, bet autore te vismaz nav minējusi neko tādu ar ko būtu izpelnījusies šādu attieksmi. Man vienkārši liekas izcili muļķīgi attaisnot kaut kādu āpsi, kurš dzīvē neredz neko labāku kā iet un regulāri dzert ar kaut kādām bābām, paralēli graujot savas attiecības.Bet tās jau tikai manas domas.
20.07.2014 15:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Eliina-vai taa bilde ,kuru biji ielikusi,bija tava?Man pilniigi neieit kopaa tas teels,kuru redzeeju tavaa profila bildee ,ar cilveeku,kas tu esi sajaa diskusijaa...
Es meeginu so tavu "sapnu princi" izteeloties!Nespeeju saskatiit no aprakstiitaa neko taadu,pie kaa buutu veerts tureeties.Vieniigais ko tu neaprakstiji , bija juusu intiimaa dziive-varbuut gultaa vins dara briinumus?Piedod ,ka skarbi,bet nespeeju notureeties!
20.07.2014 15:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Emmanuelle, Tu nolasīji manas domas...
20.07.2014 15:55 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Tas tips, ko Tu sauc par vīrieti, Tev lika savākt mantas un pazust, kamēr atradās kaut kur dzerot, t.i. gan jau neskaitāmu cilvēku priekšā, kas nozīmē, ka viņš ne tikai Tevi neciena, bet arī parāda to visiem pārējiem, cik varens un cik stulba Tu esi,cik ļoti tu sevi necieni un pazemo, ņemot vērā, ka Tu vēl joprojām esi ar viņu.

Nu nepadari sevi par kājslauķi, lai gan tam laikam jau ir par vēlu, es zinu, kā tas ir, tāpēc šoreiz es esmu hipokrāts un atļaujos Tev par to aizrādīt, es gāju tam cauri, nu nafig Tev tāds nav vajadzīgs. 2,5 gadi vēl nav nekas, salīdzinot ar manu izmesto laiku, pašai kauns atcerēties, kur nu vēl no apkārtējiem, kas to pieredzēja. Nu ir uz pasaules arī normāli vīrieši, nevajag ieciklēties uz to vienu, jo redz ka Tu mīli viņu un viss. Neizmet to laiku vēl vairāk, jo to tu atpakaļ neatgūsi. Esi laimīga tagad/ šodien, nevis gaidi, kamēr tevi atkal pazemos.
Piedod, bet es neticu, ka tur kaut kas mainisies. Padomā, izsver visus MĪNUSUS, jo plusi jau vienmēr liek šaubīties, padomā, vai tu ar tiem varēsi sadzīvot, ja nekas nemainīsies, vai tas ir to vērts, riskēt un gaidīt. Tiešām padomā, pirms lec atpakaļ vecajā bedrē.
20.07.2014 15:55 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Katrs mes nesam tik cik daudz varam panest, Elina var panest daudz, citas nevaretu tik daudz paciest. Katrs esam savadaks, ja jau kaut kas tur vinu pie shim attiecibam tk loti, ka gatava saprast un attaisnot otru, tad janovel tikai izturiba, jo tas nav viegli un kas lidzigs atkartosies 10000%. Reizem gribetos, lai mums katram buutu tik daudz speka, lai aizetu, sanemtos kam jaunam, bet taa vietaa, cilveki meklee attaisnojumus un dzivo ceribas.
ELina, lai izdodas :)
20.07.2014 15:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Joker man vienmēr ir bijis tā, lai cik slikti man būtu, tas būs vienalga, es risinu citu problēmas, klausos, dodu padomus.. taču pati ja es tagad neeju prom, tad nākamreiz kad apdzedzināšos, tad arī sapratīšu..


Bet kam tev gaidīt to nākamo reizi? Pietam puisis nav minējis ka grasās īsti mainīt savu dzīves veidu, tad kam tev jēga tur izniekot savus nervus? Tu sevi mainīsi, dosi viņam vel vairāk brīvības, cerot ka viņš pats pie tevis atskries? Ja līdz šim neskrien, tad maz ticams ka tas notiks. Un tu domā ka viņa neierobežošana ko mainīs, tu domā ka tev pēkšņi pazudīs tās sāpīgās emocijas par to ka viņš tevi līdzi neņem un noniecina?? Vot man bija līdzīgi, es biju ļoti sasodīti sāpināta ka man draugs pat NEPIEDĀVĀJA iet uz pasākumu kur es pat būtu gribējusi būt, un es tik nopukstēju un neko vairāk neteicu, un tad tādi atgadījumi krājās un krājās, līdz vienā jaukā dienā, kad mani uztraukumi bija vienkārši par daudz, es uzsprāgu. Es arī cenšos būt jauka un mierīga, un saprotoša personība, bet arī maniem nerviem bija robeža. Vel pēc tam es ilgi pārdzīvoju visu to kas bija bijis, un nevienai citai nenovēlu tā mocīties vienkārši dēļ vīrieša kurš nav paredzēts tev!

Labāk ir mukt tai pirmajā reizē kad esi saņēmusies, jo ko var zināt vai nākam reiz tu saņemsies iet prom, un tā katru reizi, līdz vienā dienā sapratīsi ka esi izniekojusi vairākus gadus attiecībās kurām nav nākotnes un laimes.

Nav jēga censties salīmēt porcelāna vāzi, jo nekad viņai vairs nebūs tāda vērtība kā pirms tā tika saplēsta.
20.07.2014 15:57 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu meitene pati liela, 20 gadi, pati zinaas, ko dariit.
vai tad 20 it? man likās ka autore skola macas pedejo gadu, un ar tevu kopā neve4as dzivot. Jeb ko jaucu?
20.07.2014 15:58 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Emmanuell šī ir mana bilde.. nu par intīmo dzīvi.. .tā nav ikdienas nepieciešamība, viss ir kā vajag, ne jau seksa dēļ turamies kopā..
20.07.2014 15:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kā vārdā tad?
20.07.2014 15:59 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Kubi džekam 20, man 18
20.07.2014 16:00 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
īna, tu pie viņa turies jo nav kur dzivot? Jo mājās nevelies palikt ka saprotu?
20.07.2014 16:01 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Kā vārdā tad? ļoti daudz ir atbalstījis mani gan materiāli, gan emocionāli, otrajā variantā vairāk.. nezinu kas ir noticis pēdējā laikā, taču ir mums šādi strīdi, kuros es pati arī nedaudz piekantēju provokāciju, es cenšos runāt pa labam viņš neklausās, pa sliktam - iznāk kašķis, tagad runāju pa labam un vienojāmies, ka palieku ar noteikumu, ka teiks laicīgi kur iet..
20.07.2014 16:02 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
īna viņš tevi emocionāli iznīcina.Tātad tikai materiālais. Nu žēl... galīgi nevari tēva maja vel gadu kad skolu pabeigsi paciesties?
20.07.2014 16:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Elīna.. es Tevi nedaudz saskatu sevi, kāda biju senāk.. Jaunības maksimālisms, spīts.. Saprotu, ka šie ieteikumi ir ''kaķim zem astes''...
Vēlāk žēl tā dārgā laika, skaistie gadi, kurus jāpava mirkstot asarās.. :) Kā jau minēja meitenes.. savu labo sirdi un enerģiju varu veltīt kādam mīlošam vīrietism, kas cienīs Tevi, kam Tu no visas sirds rūpēsi.. kas mazāk dzerstīsies apkārt.. :)
Tu tomēr esi simpātiska jauna sieviete! :) Mīli sevi vairāk!
20.07.2014 16:04 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Kubiete es no bērnības esmu satraumēta ar to, ka "es neesmu skaista, tieva, gudra u.tt", es esmu tikai ""mauka, kuce, vazanķe, dura, daune" nu viss, kas tev nāk galvā, viņš arī bija tas, kas izvilka mani no tiem sūdiem ārā, esmu nozvērējusies, es pacietīšu visu, tikai ne to, ka es eju atpakaļ mājās pie tēva, kurš dzer, nauda nekad viņam nebūs, lai ko paēdt varētu un vēl 120 iemeslu, arī viņš ir palicis par to riebekli, kas mani uztaisīs par nezinu ko..
20.07.2014 16:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Eliina-tu man izskaties peec meitenes,kura ir taada loti romantiska,veeleetos harmoniskas attieciibas,normaalu gimeni ar mazajiem uttVarbuut nemaaku vairs nolasiit profilu-agraak tas izdevaas loti labi,bet sieviete bildee neizskataas peec taadas,kura pacietiis taadus tekstus-lasies,pazuudi uttMani "izsistu no liidzsvara" taa vina rupjaa runa,dzerstiisanaas.Protams ,nepriecaatos arii par to ,ka interesee kaada cita sieviete vairaak par mani,tas te redzams loti labi,bet es nespeetu dziivot kopaa ar cilveeku,kuram nav ne mazaakaas kripatinas inteligences.
Pasaki vienu vina labo iipasiibu?
20.07.2014 16:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
viņš arī bija tas, kas izvilka mani no tiem sūdiem ārā, esmu nozvērējusies, es pacietīšu visu, tikai ne to, ka es eju atpakaļ mājās pie tēva, kurš dzer, nauda nekad viņam nebūs, lai ko paēdt varētu un vēl 120 iemeslu, arī viņš ir palicis par to riebekli, kas mani uztaisīs par nezinu ko..
Izvilka no vienas sūdu čupas citā.. skarbi, bet tā sanāk.. :( Sūds ir un paliek sūds, neatkarīgi no smakas..
20.07.2014 16:11 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Emmanuell, viņš ir jauks, citreiz, kad guļu un ir piecēlies agrāk vnk guļ blakus un skatās kā guļ, mīlina mani, bučina, citreiz uzbubinu, jo nepatīk, ka mani pa miegam aiztiek..rūpes, kaut arī pēc šīs diskusijas to nevar pateikt, viņš vienmēr pajautās vai ir par ko skolā paēst vai nevajag ko nopirkt, ja esmu apslimusi, tad pagatavos man kaut ko, vārīs tējas un neaties ne soli.. ir vēl simtiem lietu, kas ir tas labais
20.07.2014 16:13 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
s no bērnības esmu satraumēta ar to, ka "es neesmu skaista, tieva, gudra u.tt", es esmu tikai ""mauka, kuce, vazanķe, dura, daune" nu viss, kas tev nāk galvā, viņš arī bija tas, kas izvilka mani no tiem sūdiem ārā, esmu nozvērējusies, es pacietīšu visu, tikai ne to, ka es eju atpakaļ mājās pie tēva, kurš dzer, nauda nekad viņam nebūs, lai ko paēdt varētu un vēl 120 iemeslu, arī viņš ir palicis par to riebekli, kas mani uztaisīs par nezinu ko..
Tu esi jauna , skaista, gudra un to vienmer atceries. Un nepieļauj ka vīrietis lidzigi riebīgi sak iztureties. Tev Riga nav draugu, radu, vai kada labu cilveku pazinu? Varbut tagad jau varo parcelties, un cerams nokartoji to mammas naudinu uz sevi?
20.07.2014 16:13 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
Izrādās, ka tikai mazgadīgo problēmas.
20.07.2014 16:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits