Kopdzīve iet postā..

 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Kārtējo reizi vēršos pie Jums, jo neviens ta īsti nesaprot un dod tikai unikālus padomus, kā škiries, šķiries, tātad..

Dzīvoju kopā jau pusgadu, bet vai Jūs būtu kopā ar cilvēku, kas Jūs regulāri mācītu nedari tā, nedari to u.t. arī visu klātbūtnē mācīs un sāks mazgāt netīro veļu.. (lab, tas sīkums)

Strādā celtniecībā un vietā, kur strādā ir reģistratūra, kur ir 40 gadīga sieviete un 20 gadīga seviete, cip abiem ar kolēģi draudzenes, pēc darba vienmēr ir aizkavējies, jo iet ciemos, kopā skatās filmas, iedzer, taisa suši vakarus, jā, ko varu teikt es? Ļoti patīkam ir tad, kad kaut vai šodien, sestdienas vakaru viņš pavada nevis ar mani, bet ar viņām..šo 40 gadīgo sievieti viņš sauc par "mammīti" mani viņa pazīst, viss ok, tikai es nesaprotu vai viņs tiešām tik slikti ar mani jūtas majās, ka regulāri līdz plkst. ~23.00 sēž pie kaut kādām bābām un sūc kokčikus, tas tā normāli, man vienīgajai kaut kas tāds ir??


Reizi nedēlā viņš mani kaut kā saraudina, nonākam līdz strīdam un es joprojām nesaprotu kapēc turos ar viņu.. sakam strīdēties par niekiem, kad palūdzu, lai samīļo mani atbilde ir - nē, negribu.. kad redz, ka raudu, tad arī uzmest, atbilde - raudāšana nav risinājums..(arī es tā uzskatu, bet tās ir manas jūtas, nav tā, ka pilnā balsī pa visu māju bimbelēju), esmu vairākas reizes teikusi, ka iešu prom un atbilde ir - ej, pati būsi vainīga, es nezinu pat ko lai vairāk dara..


Reāli ar vienu prāta pusi es domāju, ka varētu aiziet, ciesties pie tēva un sākt attīstīt savu nākotni pati, sisities kā vien māku, taču no otras puses es nevaru iet prom, mīlu viņu (apzinos vārda spēku) , gribu būt ar viņu, es neesmu uzmācīga, neapspiežu, es tikai lūdzu, lai kādu vakaru atnāk mājās pēc darba, (ap 18.00) un nevis iet gulēt, bet kaut ko parunā kaut vai ar mani, sēdēt pie tām bābām viņam redz ir laiks.
19.07.2014 21:50 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nezinu gan, vai šādā situācijā var kaut ko mainīt.
Protams, attiecības var labot un vajag, ja tās nonāk strupceļā. Bet te taču vīrietis uzvedas kā īsts cūka, pazemo Tevi, itin nemaz neciena, citu acīs ir nostādījis zemāk par zemi.
20.07.2014 15:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
laikam man pašai jāmainās, mazāk jāuztracas.
Šajās attiecībās Tev noteikti jāmainās, jo izturībai pohigisms būs nepieciešams ;)
20.07.2014 15:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012


Nu kāpēc, kāpēc, kāpēc....?

Elīna, attiecības nav pašmērķis! Labak BEZ attiecībam, kaut vai 10 gadus no vietas, nekā attiecības, kurās tu jūties nelaimīga!
20.07.2014 15:20 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Džeks smuki sīrupu lej ausīs :D
20.07.2014 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Citiem pietiek uzkāpt vienreiz uz grābekļa, citiem vajag n+1 reizes. Es biju otrais variants. Tikai žēl izniekotā laika, nervu šūnu un pašai sevis. Varu kratīt pirkstu, pateikt, ka jau pēc pusgada tādas problēmas, tad nekas nesanāks, bet ko tas dos, ja lupatiņām informācijas uztveršanas filtrs sagājis čupā. Kāp uz savu grābekļa. Gan jau vienreiz pieriebsies un paliksi gudrāka. Dzīves mācība būs zelta vērta.
Lai veicas!
20.07.2014 15:20 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Neesi muļķe!!!!!!
Tu biji tik apņēmīga aiziet un sākt jaunu dzīvi, satikt normālu puisi, kas vēlēsies pavadīt laiku ar tevi nevis kaut kādām svešām vecenēm.
Tādi tipi nemainās. Papūderēja tev smadzenes, redzēja, ka izdevās un tā darīs katru reizi. Tas nav tā vērts. Pēc mēneša bus tās pašas vecās lietas atpakaļ...

Tu esi pelnījusi ko labāku, nevis nepārtraukti lauzt sevi, mainīt sevi, lai izpatiktu kaut kādam tipam, kurš savā uzvedībā nav neko mainījis un tu redzēsi, nemainīs arī...

Taču...tava dzīve, tavas izvēles.
Es to visu nepaciestu, bet...es neesmu tu.
20.07.2014 15:21 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.07.2014
Wtf, ar tevi viss ir kārtībā, Elīn, tas tavam "džekam" nav visi mājās...
20.07.2014 15:22 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Elīn, neklausies. Kad man bija problēmas, man arī visas rakstīja, ka viņš nemainīsies, pamet viņu utt. Šeku reku, viss ir mainījies un ir labi. Tu pazīsti to cilvēku labāk nekā mēs pārējas visas te kopā, tu zini pati, kāds viņš ir un vai ir spējīgs mainīties, tādēļ arī pieņem lēmumu pati.
20.07.2014 15:23 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Ričard mhm
20.07.2014 15:25 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Eh. Viss jau būtu labi un jauki, ja vien pirms tam no paša puiša mutes nebūtu izskanējuši tādi vārdi par to, lai savāc mantas un pazūdi, ka viņam vienalga kur ej utt. Es varbūt esmu cita rakstura cilvēks, jo nespētu piedot ne tik daudz kā uzvedības, bet tieši šo vārdu dēļ. Respektīvi - būtu grūti glābt attiecības, ja pirms tam vīrietis būtu izteicis tādus vārdus, parādot to, ka reāli viņam par mani ir pilnīgi vienalga. Protams, lai veicas. Iespējams, šis būs viens no retajiem stāstiem, kad attiecības patiešām mainās un uzlabojas, taču manā pieredzē šādu laimīgu stāstu, diemžēl, nav. Pašai ir bijušas attiecības, kurās bija tieši tāds pats stāsts kā šeit. Mēģināju tās glābt, vīrietis, protams, arī stāstīja, ka viss mainīsies, bet nepagāja ne ilgs laiks, kad viss atsākās no jauna. Vēlu veiksmi, lai šis nebūtu tas nelaimīgās pasakas variants.
20.07.2014 15:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Autore, piedod, bet tev ar galvu nav viss ok!!! Tas puisis ir totāls preteklis un tev ir pamatīgi mazvērtības kompleksi! Var jau būt, ka esat viens otra vērti... Nu pat pieņemot, ka mēs te forumā ne pārāk labi pazīstam tevi un tavu reālo situāciju, tad nu draudzenes vārdos tomēr kādeiz ir vērts ieklausīties! Nu ne bez pamata viņa tevi par losi nosauca un ne bez pamata saka, lai šķiries... Vispār, esmu šokā, ja godīgi! Nu kur var būt tik stulbs skuķis?...
20.07.2014 15:33 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Izlasot visu diskusiju, šķiet, ka viens otram esat ideāli piemēroti - viņš "vīrietis" ar tendenci pazemot, bet tu sieviete ar tendenci ļaut sevi nostādīt zemāk par zemi.

Par ko tu šo brīnumu mīli? Tavas attiecības ilgst 6 mēnešus, kuru laikā viņš, acīmredzami, nevēlas ar tevi pavadīt laiku, skaidrā tekstā tev pasaka, lai tu vācies ārā un būtībā visos iespējamos veidos izrāda savu vienaldzību. Jauki brīži var būt arī ar citu vīrieti, kurš papildus tevi gan cienīs, gan mīlēs.

Protams, tava dzīve, gribi būt upuris dižās mīlas vārdā - lūdzu. Varbūt pēc kāda laika ar vēsu galvu pārlasi savu rakstīto šajā diskusijā un izvērtē vai šādas attiecības tev tiešām šķiet normālas.
20.07.2014 15:34 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.08.2013
Ewa ++
20.07.2014 15:34 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Ljautiet tachu meitenei pashai izlemt, ko un kaa dariit! Kaada jeega paardziivot, taa jau nav juusu dziive. Ja apdedzinaasies, tad apdedzinaasies, kaut 100 reizes. Visas sliktaas lietas var izkaust, jautaajums - vai puisis to grib?
20.07.2014 15:34 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Kad es biju jauna un stulba (veel aizvien esmu!), tad ar saveejo uuhhh, kaa kasiijaamies! :D Vinjsh pateica -TINIES! Es, protams, arii to dariiju. Sveshaa valstii, sveshaa pilseetaa. Nekur taalu jau netiku, seedeju pieturaa un raudaaju, kad no stuura - naak mans princis!:D Galvenais ir attieksme! Viss ir glaabjams, ja puisim tu RUUPI, ja vinjsh tieshaam bija gatavs pamest uz ielas, un ne ausi nepakustinaajis mieriigi aizietu guleet, kad tu esi kaut kur aaraa, nu tad tur nav naakotnes.
20.07.2014 15:36 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Sinepe, par attiecībām var spriest tikai pēc laimīgi nodzīvotiem gadiem. Tas, ka kāds kādu brītiņu pacenšās būt labs vēl neko var nenozīmēt... Nē, nu protams mēdz būt arī Happy End storys, bet, ja cilvēks tevi neciena, tad no kurienes pēkšņi tā cieņa uzrodas vienā jaukā dienā, m? Es neticēcu vīrietim, kurš mani jelkad būtu pazemojis!...
20.07.2014 15:37 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Pag, juus kopaa esat tikai 6 meeneshus?
20.07.2014 15:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Galu galā, tā ir tava izvēle kā rīkojies, bet pameiģini iedomāties ka tev tuva draudzene vai māte, vai kāds cits cilvēks stāstītu visu šo tev, vārds vārdā kā jūsu attiecībās, ko tu ieteiktu citiem cilvēkiem darīt tavā vietā? Parasti citu problēmas ir vieglāk risināt nekā savējās, jo savējās vienmēr būs smagākas, bet paskatoties objektīvi no malas uz visu šo, ko tu ieteiktu darīt sev tuvam cilvēkam ja viņi būtu tavā vietā? Visdrīzāk, atbilde kuru sniegtu būs arī tā atbilde, kā tev pašai būtu tagad jārīkojas.

Un es saprotu ka vīrietis varbūt kādreiz bija jaukāks, ka ir bijuši arī visi tie labie mirkļi, bet vai tad viens labs mirklis ir vērds 10 sliktu mirkļu, pietam dēļ tā ka tos labos mirkļus mēs bieži vien piemirstam, bet tie sliktie mūz grauž no iekšpuses.

Tev nav nepiecieāms sevi mainīt lai tikai būtu kopā ar vīrieti kurš iespējams NEKAD tevi nenovērtēs. Nebojā savu dzīvi meitēn, tiec no viņa vaļā, jo pasaulē ir tukstošiem citu tevis cienīgu vīriešu, kuri tevi pieņemtu tieši tādu kāda esi un tādu arī mīlēs.
Jo ilgāk tu paliksi kopā ar šo "vīrieti" jo lielāka iespēja ka palaidīsi garām to īsto.
20.07.2014 15:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nakts vidū meiteni izmest uz ielas.. zinot, cik nedrosa pasaule.. maz.. kāds var piekaut, izvarot.. Tā ir šausmīga bezatbildība! Nemaz necilājot pārējās rakstura īpašības..
20.07.2014 15:39 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Līva kopā esam 2, 5 gadus, nu sanāk, ka dzīvojam kopā jau 7to mēnesi
20.07.2014 15:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits