Kopdzīve iet postā..

 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Kārtējo reizi vēršos pie Jums, jo neviens ta īsti nesaprot un dod tikai unikālus padomus, kā škiries, šķiries, tātad..

Dzīvoju kopā jau pusgadu, bet vai Jūs būtu kopā ar cilvēku, kas Jūs regulāri mācītu nedari tā, nedari to u.t. arī visu klātbūtnē mācīs un sāks mazgāt netīro veļu.. (lab, tas sīkums)

Strādā celtniecībā un vietā, kur strādā ir reģistratūra, kur ir 40 gadīga sieviete un 20 gadīga seviete, cip abiem ar kolēģi draudzenes, pēc darba vienmēr ir aizkavējies, jo iet ciemos, kopā skatās filmas, iedzer, taisa suši vakarus, jā, ko varu teikt es? Ļoti patīkam ir tad, kad kaut vai šodien, sestdienas vakaru viņš pavada nevis ar mani, bet ar viņām..šo 40 gadīgo sievieti viņš sauc par "mammīti" mani viņa pazīst, viss ok, tikai es nesaprotu vai viņs tiešām tik slikti ar mani jūtas majās, ka regulāri līdz plkst. ~23.00 sēž pie kaut kādām bābām un sūc kokčikus, tas tā normāli, man vienīgajai kaut kas tāds ir??


Reizi nedēlā viņš mani kaut kā saraudina, nonākam līdz strīdam un es joprojām nesaprotu kapēc turos ar viņu.. sakam strīdēties par niekiem, kad palūdzu, lai samīļo mani atbilde ir - nē, negribu.. kad redz, ka raudu, tad arī uzmest, atbilde - raudāšana nav risinājums..(arī es tā uzskatu, bet tās ir manas jūtas, nav tā, ka pilnā balsī pa visu māju bimbelēju), esmu vairākas reizes teikusi, ka iešu prom un atbilde ir - ej, pati būsi vainīga, es nezinu pat ko lai vairāk dara..


Reāli ar vienu prāta pusi es domāju, ka varētu aiziet, ciesties pie tēva un sākt attīstīt savu nākotni pati, sisities kā vien māku, taču no otras puses es nevaru iet prom, mīlu viņu (apzinos vārda spēku) , gribu būt ar viņu, es neesmu uzmācīga, neapspiežu, es tikai lūdzu, lai kādu vakaru atnāk mājās pēc darba, (ap 18.00) un nevis iet gulēt, bet kaut ko parunā kaut vai ar mani, sēdēt pie tām bābām viņam redz ir laiks.
19.07.2014 21:50 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Tagad krāmēju mantas, piezvanīju, parunājām, pateicu, ka neapmierina, tas , ko dara, viņš- salasi savas mantas un lasies, lai pēc stundas tu tur vairs nebūtu


Ok-ey, tomēr nav mīkstais.
19.07.2014 23:13 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi - nebiju īsti gaidījusi tādu variantu. Man, laikam līdz pēdējam patīk ticēt, ka viss nokārtosies.
19.07.2014 23:14 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Atceros, viens puisis arī nevarēja pateikt, ka tomēr negrib būt ar mani kopā. Tad viņš izrīkojās visādi, lai es pati viņu pamestu. Pats stulbākais un sāpīgākais beigās bija, ka lūdzās, lai tomēr eju pie viņa atpakaļ.
19.07.2014 23:15 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Viņš ir totāli piedzēries..
19.07.2014 23:18 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Kā slīpēju?? Centos visur būt labāka, centos dēļ viņa, ne jau uzmācoties un krītot uz nerviem
19.07.2014 23:18 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Pēc tiem pēdējiem vārdiem.. viņš ir totāls kretīns. Ja viņš 23 vakarā var uzrakstīt, lai tu nebūtu vairs savās mājās.. man liekas, ka viņš pat nedomā to nopietni, bet vislabākais tiešām ir aiziet un galvenais nepārdzīvot, bet priecāties, ka tiki vaļā no tā sūda.
19.07.2014 23:20 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Dzērums nav attaisnojums, bet dzērumā jau saka patiesību.
19.07.2014 23:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Turies! Ir pietiekami daudz jauku puishu, taapeec nav sava dziive jaavelta tirlinjam, kursh labaak seedees un dzers ar 40 gadiigu sieviskji peec darba nekaa pavadiis savu laiku ar savu miiljoto vai vismaz dariis kaut ko praatiigu.
19.07.2014 23:21 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.08.2013
Elīn, neko tas nemaina, ka piedzēries.., ja dzērumā tā var pateikt, tad arī var pateikt bez alkohola. Ej prom no viņa un neskaties atpakaļ. Dzīvo pozitīvi, un redzēsi, ka viņš lūgsies, lai tu ej atpakaļ pie viņa. Bet nedari to, zini, kāpēc!? Jo tu sevi padarīsi par to, ko varēs visu laiku ievainot u.t.t. :-) :-)
19.07.2014 23:23 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Velviena izglāpta dvēsele. Viss būs ok.
19.07.2014 23:23 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Lasu komentārus un, izlasot beigas, sametās šausmīgi žēl tevis. Turies!
19.07.2014 23:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Te vietaa teiciens - labaak shausmiigas beigas, nekaa shausmas bez beigaam.

Domaaju, tu tik ilgi turies pie taa puisha, lai kaads vinjsh kjeems nebuutu, attaisnojoties ar retajiem skaistajiem briizhiem, jo tev izmisiigi gribas, lai kaads tevi miil. Cik saprotu, gjimene tev ar lielas bezierunu miilestiibas sniegshanu shobriid neizceljas. Nepieljauj to pashu kljuudu naakamajaas attieciibaas!

Veiksmi!
19.07.2014 23:46 |
 
Reitings 197
Reģ: 09.04.2013
Neesmu lasījusi vēl pārējo meiteņu komentārus, bet izteikšu savas domas un viedokli!
Es uzskatu, ka tas ir puisis no operas "Mana sieva ir mājās. Viņa tik un tā nevar neko pateikt, ka esmu šeit ar jums! Viņa neuzdrošināsies"..

Es uzskatu, ka savā ziņā tu esi pieļāvusi kļūdu jau kaut kur attiecību sākumā.. Tev vajadzēja atklāti aizrādīt, ka Tev nepatīk viņa uzvedība... Jo šķiet, ka viņš nu jau ir pieradis, ka var atļauties darīt, ko vien vēlas ar domu, ka tu tik un tā jau zini un, ko gan tu teiksi!!

Es tavā gadījumā AIZIETU!!! Bet ne gluži, lai izšķitos, bet lai parādītu, ka viņš maldās. Es domāju, ka viņš vērtē tevi par zemu! Ar šo tekstu "ka tu nožēlosi", viņš savā ziņā cenšas tevi iedzīt stūrī, kaut gan pats baidās, ka tu varētu aiziet. Tā viņam ir kā garantija, ka tu neiesi..
Es domāju, ka vienkārši, vienā dienā- paņem mantas un dodies pie ģimenes! Neko neraksti, nesaki! (pirms tam pārrunā šo jautājumu ar viņu- ka tev nepatīk tas, ko viņš dara... kādu nedēļu pirms).. Tad,ja viņš Tev raksta vai zvana, kur tu esi, saki, ka pie vecākiem.. Ka tu nespēj vairs tā dzīvot...
Un vienkārši pasaki, ka tā patreiz labāk būs...
Nerunā kko par šķiršanos. vnk saki, ka gribi tur padzīvot!

Atvelc, mīļā, elpu!

Ja viņš būs Tevis vērts, viņam max pēc 3 dienām ieslēgsies klikšķis, ka BEZ TEVIS IR SLIKTI!
Un lūgs, lai atgriezies!
20.07.2014 00:34 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Viņš taču negrib būt ar tevi. Ko tu vēl gaidi, pazemo tik sevi.
20.07.2014 00:40 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Ja viņš būs Tevis vērts, viņam max pēc 3 dienām ieslēgsies klikšķis, ka BEZ TEVIS IR SLIKTI!
Un lūgs, lai atgriezies!

Parabellum Visi tač ziņam, ka sieviete vēlas lai vīrietis nāk atpakaļ un vēlas atšūt otreiz. Visuma paradoks. Kur loģika? Vīrietis tā arī dara- nāk atpaķaļ. Jebaķ! Kur tā ir?
20.07.2014 00:51 |
 
Reitings 197
Reģ: 09.04.2013
ARMANDS
Kur lōģika, ka tu spried par vīrieti kā visumu?!
Tu spriest vari pēc savas pieredzes un sev apkārtējiem vīriešiem.! Bet nejau visi vīrieši un visi gadījumi ir kā uz delnas 100% !
Ja tā būtu, tad mēs noteikti šeit neveidotu diskusijas par to, kā rīkoties.. Tad jau sievietei atbilde būtu gatava.!

Tas ir mans viedoklis! Vienkārši es zinu daudzus gadījumus, kur šādi meitene parāda, ka viņu vnk neapmierina esošais modelis un čalis vnk negaida, ka viņa var aiziet.. Tad kad saprot, ka ir aizgājusi, tad arī mainās! Un ir pat gadījumi, kur mainās par visiem 100!

Un tad jau viņa pati redzēs,cik vajadzīga viņa viņam ir! Ja viņa tiešām būs nu TIIIK vienalga, tad viņa izdarīs secinājumus- jāiet prom un nav ko vairs čakarēties!
20.07.2014 00:55 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Fui, cik pretiigs puisis!!! Dzeeraajs, lupata un maukurs... Tev tieshaam vajag taadu un ir zheel, ka jaashkjiras?... Meitene, tu esi pelniijusi labu puisi, kursh tevi cieniitu un cieniitu arii juusu kopaa pavadiito laiku, attieciibas un ruupes par vinju!!!
Neskumsti! Nenokar degunu!!! Priecaajies, ka esi briiva un celjaa uz savu patieso laimi!
20.07.2014 08:06 |
 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
šķiries kamēr vēl vari..
piedzims vel bērns un tad tiešām nekāda šķiršanās :D
20.07.2014 10:32 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Es reiz lasīju, ka daudziem šefiem sagādā grūtības atlaist vājos darbiniekus un tā vietā, lai vienkārši pateiktu "Tu esi atlaists", tiek pielietota cita taktika, piemēram, tiek maksāta zema alga, cerībā, ka ar laiku paši aizies prom.


Vairāk par pusi Latvijā saņem mazas algas gribi teikt, ka viņi visi vāji darbinieki :D un šefs kaut kāds mīkstais :D kas pie tam nezin darba likumā noteikto atlaišanas procedūru :D


par tēmu
Bet jums taču pašām patīk tusētāji :D nu tad ko čīkstat :D Nevienai šeit nepatīk mājās sēdētājs :D Vai nu šķiries, vai muti ciet :D
20.07.2014 10:45 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
P.S Nesaprotu, vispār priekš cosmo meitenes pastāv ideāls vecis, domāju ka nē!

Nedzer atkal slikti, dzer atkal slikti, mājās sēž atkal slikti, tusējas apkārt atkal slikti, bez daraugiem atkal slikti, ar draugiem atkal slikti (nepatīk viņa draugi), vienīgais, Vienīgais kas jūs apmierina ir vīrieša lielais naudas maks....
20.07.2014 10:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits