Kopdzīve iet postā..

 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Kārtējo reizi vēršos pie Jums, jo neviens ta īsti nesaprot un dod tikai unikālus padomus, kā škiries, šķiries, tātad..

Dzīvoju kopā jau pusgadu, bet vai Jūs būtu kopā ar cilvēku, kas Jūs regulāri mācītu nedari tā, nedari to u.t. arī visu klātbūtnē mācīs un sāks mazgāt netīro veļu.. (lab, tas sīkums)

Strādā celtniecībā un vietā, kur strādā ir reģistratūra, kur ir 40 gadīga sieviete un 20 gadīga seviete, cip abiem ar kolēģi draudzenes, pēc darba vienmēr ir aizkavējies, jo iet ciemos, kopā skatās filmas, iedzer, taisa suši vakarus, jā, ko varu teikt es? Ļoti patīkam ir tad, kad kaut vai šodien, sestdienas vakaru viņš pavada nevis ar mani, bet ar viņām..šo 40 gadīgo sievieti viņš sauc par "mammīti" mani viņa pazīst, viss ok, tikai es nesaprotu vai viņs tiešām tik slikti ar mani jūtas majās, ka regulāri līdz plkst. ~23.00 sēž pie kaut kādām bābām un sūc kokčikus, tas tā normāli, man vienīgajai kaut kas tāds ir??


Reizi nedēlā viņš mani kaut kā saraudina, nonākam līdz strīdam un es joprojām nesaprotu kapēc turos ar viņu.. sakam strīdēties par niekiem, kad palūdzu, lai samīļo mani atbilde ir - nē, negribu.. kad redz, ka raudu, tad arī uzmest, atbilde - raudāšana nav risinājums..(arī es tā uzskatu, bet tās ir manas jūtas, nav tā, ka pilnā balsī pa visu māju bimbelēju), esmu vairākas reizes teikusi, ka iešu prom un atbilde ir - ej, pati būsi vainīga, es nezinu pat ko lai vairāk dara..


Reāli ar vienu prāta pusi es domāju, ka varētu aiziet, ciesties pie tēva un sākt attīstīt savu nākotni pati, sisities kā vien māku, taču no otras puses es nevaru iet prom, mīlu viņu (apzinos vārda spēku) , gribu būt ar viņu, es neesmu uzmācīga, neapspiežu, es tikai lūdzu, lai kādu vakaru atnāk mājās pēc darba, (ap 18.00) un nevis iet gulēt, bet kaut ko parunā kaut vai ar mani, sēdēt pie tām bābām viņam redz ir laiks.
19.07.2014 21:50 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Mēģini citu taktiku - negaidi vakaros kā tāda mamma mājās, aizkavējies pati vēl vairāk, neprasi, kad, kur būs, kad būs mājās, saplāno kādas brīvdienas bez viņa, ja tad neko nepamana un neizrāda vēlmi būt ar tevi kopā, tad gan es sāktu satraukties.
Varbūt viņam vienkārši ir tāda vēlme atpūsties tur, pasēdēt, papļāpāt, atpūsties. Grūti jau tā pateikt, cik/vai svešam cilvēkam tas ir normāli, varbūt viņam ir garlaicīgi katru vakaru nākt mājās un skatīties tv, vai ko nu jūs darāt. varbūt esi viņu tā nokaitinājusi, ka negrib nākt uzreiz mājās. ļoti grūti spriest.
19.07.2014 22:21 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Elīna vestulite tev:)
19.07.2014 22:25 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu normāli man tas neliktos..aizdomīgi vispār..
19.07.2014 22:25 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Elīna, zini ko es Tev iesaku? Vnk ne neņem galvā. Dari to, kas Tev patīk un saproti, ka ar varu otru neatgusi. Kā jau visi zina, kad kāds Tevi cenšas piesiet, gribas bēgt. Centies nedomāt, nezvani viņam, neraksti sms, kad atnāk mājās neko nesaki, sabuco un neizrādi, ka pārdzīvo. Es saprotu, ka negribi šķirties un ja arī ir jaukie brīži, tad tas noteikti izskatās savādāk dzīvē, nekā lasot šo visu - liekas, ka tikai tā arī paiet Jūsu dienas. Un dari kko, kas tev patīk, lai nav jāsēž un jagrauzh nagus ar telefonu rokās. Taisi maskas matiem, sejai, ķermenim, ej kkur ar draudzenēm, gatavo, mācies jaunas receptes, tīri māju, uzmeistaro kādus dekorus mājai, utt. Iespējams, ka tā var atrisināt šo situāciju. PIRMKART, viņam būs patīkami nākt mājas, neviens viņu nezagjes, mājas vienmēr būs tīrs, smaržīgs, būs garšīgs ēdiens un kopta draudzene. Un OTRKART, viņš redzēs, ka Tu vairs "neskrien" viņam pakaļ, un sāksies jautājumi - kāpēc Tu man nezvanīji visu dienu? Utt. Viņam būs interesanti. Un nāks mājas pats, pievērsis Tev uzmanību, utt.

vīrieši ir kā bērni, ja viņam nebūs interesanti, viņš nenāks, tāpēc vajag radīt to interesi.
19.07.2014 22:27 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.08.2013
Piekrītu marchixa . :-)
19.07.2014 22:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
vīrieši ir kā bērni, ja viņam nebūs interesanti, viņš nenāks, tāpēc vajag radīt to interesi.

Bet normāls vīrietis neuzvedas kā ķēms.. es, piemēram, šajā gadījumā neredzu jēgu krāsoties un taisīt siltās vakariņas, ja viņš tāpat uz gulētiešanu mājās pārrodas :D Šis jau izskatās pēc absolūtas necieņas.. nevis pēc ''kaitīga paraduma'', kuru vajadzētu pāraudzināt..

Ja manam draugam ir, piemēram, puišu ballīte.. viņš vienmēr apjautājas, vai man nav pret to iebildumi.. vai es nebiju kaut ko citu ieplānojusi. Bonusā viņa draugi piezvana, pasaka paldies un vel atvainojas, ka nočiepuši man vīrieti..

Ir atšķirība? :)
19.07.2014 22:32 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Elīna, zini ko es Tev iesaku? Vnk ne neņem galvā. Dari to, kas Tev patīk un saproti, ka ar varu otru neatgusi. Kā jau visi zina, kad kāds Tevi cenšas piesiet, gribas bēgt. Centies nedomāt, nezvani viņam, neraksti sms, kad atnāk mājās neko nesaki, sabuco un neizrādi, ka pārdzīvo. Es saprotu, ka negribi šķirties un ja arī ir jaukie brīži, tad tas noteikti izskatās savādāk dzīvē, nekā lasot šo visu - liekas, ka tikai tā arī paiet Jūsu dienas. Un dari kko, kas tev patīk, lai nav jāsēž un jagrauzh nagus ar telefonu rokās. Taisi maskas matiem, sejai, ķermenim, ej kkur ar draudzenēm, gatavo, mācies jaunas receptes, tīri māju, uzmeistaro kādus dekorus mājai, utt. Iespējams, ka tā var atrisināt šo situāciju. PIRMKART, viņam būs patīkami nākt mājas, neviens viņu nezagjes, mājas vienmēr būs tīrs, smaržīgs, būs garšīgs ēdiens un kopta draudzene. Un OTRKART, viņš redzēs, ka Tu vairs "neskrien" viņam pakaļ, un sāksies jautājumi - kāpēc Tu man nezvanīji visu dienu? Utt. Viņam būs interesanti. Un nāks mājas pats, pievērsis Tev uzmanību, utt.

+
Citādi jau sanāk tā - jo vairāk zāģē, jo vēlāk un retāk nāk mājās, jo retāk un vēlāk nāk - jo vairāk atkal zāģē. Varbūt arī pati galvu izvēdināsi un nonāksi pie kādiem citiem secinājumiem. iedomājies - pēc garas darba dienas aizietu iedzert, atnāc mājās - draugs pārstresojies, iztaujā, neliekas mierā un vēl piedraud, ka ies projām, vismaz es tādā situācijā arī pateiktu, lai iet ( pēc jūsu stāsta arī izklausās, ka neviens nekur netaisās iet).

kaut kā šķiet, ka jūs neesat izrunājušies, vai par kaut ko sakašķējāties vai vienkārši atšķiras uzskati kā tādi. par to netīrās veļas mazgāšanu - cik publiski un cik netīras zeķes mēdz mazgāt?

Bet nu - rēķinies, ka te tā pat būs divi viedokļi - šķiries vai meklē iemeslu, kāpēc viņam tur vajag tik bieži iet? varbūt tiešām vienkārša atpūta, bez visādiem zemtekstiem? Esi mēģinājusi noorganizēt/saplānot kopīgu atpūtu vairāk pa viņa interesēm?
19.07.2014 22:39 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Cik liela gadu atšķirība jums ir?

Tu nebaidies, ka viņš tādā veidā, katru vakaru ar kolēģiem iedzēris, varētu kļūt/kļūst par alkoholiķi. Ja vēl sāksi "zāģēt", kamēr ir iedzēris, reiz tas apniks un pacels roku. Protams, es to nenovēlu un jācer, ka nekas tāds nenotiks.

Labāk tomēr kādu laiciņu padzīvot kopā ar tēti, lai cik ļoti arī negribētos, sakrāj naudiņu, paņem īrē kādu istabiņu un saliec dzīvē visu pa plauktiņiem. Tici tam, ka ir arī labāki vīrieši. To jau Tu noteikti zini! Protams, negribās jau teikt, lai pamet, bet domāju, ka Tev ir jābēg no viņa prom, kamēr vēl nav uztaisījis bērnu.
19.07.2014 22:46 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Cormeum, ir atšķirība, bet pēc tā, ko raksta autore, mēs redzam, ka vīrietim nav patīkami atrasties mājas, jo tur viņu sagaida draudzene, ko viņš, protams, mīl, bet kura raud, zāģē un pieprasa uzmanību. Pamēģini Tu ar savu draugu tā, kad viņš kkur grib iet ar puišiem, raudi, zāģē, un kad atnāk mājās, apvainojies un no rīta atkal zāģē. Redzēsi, ka viņš arī sāks bēgt. :D

Katrā ziņā, Elīna, pati esi izvēlējusies tādu vīrieti, ar tādu raksturu, tad, nu, nāksies mēģināt ko citu, jo domāju, Tu pati jau redzi, ka ar raudāšanu Tu viņu tikai atstum no sevis.
19.07.2014 22:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Lauva, es neraudu, jo nav bijis iemesls tām asarām.

Pat ja mājās viņam ir diskomforts, sēdēt vēlos vakaros pie svešas dāmas (bez savas 2. pusītes).. ir ļoti slikts tonis..

Palasot to aprakstu.. es pat nesaprotu, kāpēc tas puisis dzīvo ar sievieti.. ja neskaita regulāru bezmaksas seksu..
19.07.2014 23:01 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Izlasju visu ko teicāt, neesmu čīkstule, mēģināju so nedēļu darīt kā teicāt- nedaudz paignorēt- un kas notika, pateica, kapēc nezvanu un nesaku kur esmu.. esmu runājamais cilvēks, nepinkšku bez iemesla.. bet kad viņš smīn un uzgriež muguru..

Tagad krāmēju mantas, piezvanīju, parunājām, pateicu, ka neapmierina, tas , ko dara, viņš- salasi savas mantas un lasies, lai pēc stundas tu tur vairs nebūtu
19.07.2014 23:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Centies nedomāt, nezvani viņam, neraksti sms, kad atnāk mājās neko nesaki, sabuco un neizrādi, ka pārdzīvo. Es saprotu, ka negribi šķirties un ja arī ir jaukie brīži, tad tas noteikti izskatās savādāk dzīvē, nekā lasot šo visu - liekas, ka tikai tā arī paiet Jūsu dienas. Un dari kko, kas tev patīk, lai nav jāsēž un jagrauzh nagus ar telefonu rokās. Taisi maskas matiem, sejai, ķermenim, ej kkur ar draudzenēm, gatavo, mācies jaunas receptes, tīri māju, uzmeistaro kādus dekorus mājai, utt. Iespējams, ka tā var atrisināt šo situāciju. PIRMKART, viņam būs patīkami nākt mājas, neviens viņu nezagjes, mājas vienmēr būs tīrs, smaržīgs, būs garšīgs ēdiens un kopta draudzene

...un shaadi visi gadsimtu ilgie ciininji par to, lai viirietis beidzot cieniitu sievieti un ka sieviete nav tikai skaists objekts, kursh arii gatavo eest, kakjim zem astes. Viirietis izturaas pretiigi, meiteni zaagjee, mazgaa publiski velju, neveelaas pavadiit kopiigi laiku un pazemo citu cilveeku priekshaa, un te veel dod padomu ka tam vecim veel esot jaapielien. :D
Es ieteiktu izrunaaties. Lai katrs saraksta uz lapinjas lietas, kuras neapmierina un idejas kaa uzlabot attieciibas un tad nonaakt pie kompromisa. Ja vinjsh atsakaas runaat un kaut ko dariit lietas labaa, tad tieshaam tur nav ko dariit vairaak.
19.07.2014 23:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
viņš- salasi savas mantas un lasies, lai pēc stundas tu tur vairs nebūtu
Viņš ir nelietis.. bet Tev bez viņa būs tikai un vienīgi labāk!
19.07.2014 23:04 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Nesaskatu vairāk nekam jēgu ..
19.07.2014 23:04 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Es pateikšu tikai vienu- mēģinādama labāk un vislaik slīpējot sevi es nonācu pie briesmīga rezultāta.
19.07.2014 23:05 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Cerams, ka beigās nelūgsies, lai atgriezies atpakaļ. Ja arī tā darīs, atrodi spēku un neatgriezies!
19.07.2014 23:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ko Tu sevī slīpēji?
19.07.2014 23:06 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Es reiz lasīju, ka daudziem šefiem sagādā grūtības atlaist vājos darbiniekus un tā vietā, lai vienkārši pateiktu "Tu esi atlaists", tiek pielietota cita taktika, piemēram, tiek maksāta zema alga, cerībā, ka ar laiku paši aizies prom.

No malas tas var šķist nieks, bet daudziem cilvēkiem tā nepavisam nav komforta zona. Pateikt "Tu esi atlaists" var prasīt lielu sadūšošanos. Viņi ir pārāk mīksti, lai vienkārši to tā pateiktu, jo negrib nonākt neveiklā situācijā.

Tāpat arī tavs draugs visticamāk ir pārāk mīksts, lai vienkārši pateiktu: "Es tevi pametu, vācies prom.". Tāpēc, kamēr atradīsi labāku ''darbu'', turpini vien ''strādāt''.
19.07.2014 23:08 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Krista, es nezinu vai tas ko ieteicu varētu nostrādāt, vienkārši iedomājos sevi vīrieša vietā un sapratu, ka man arī nepatiktu, ja mani tā zāģētu. Un rakstot to, vairāk biju iedomājusies, ka meitenei nav jāļauj šādām situācijām, izsist sevi no sliedēm, nevis pielisanu.

Elīna, pēc šādiem vārdiem, es gan laikam aizietu arī. Ja nav, tad nav.
19.07.2014 23:10 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Izlasīju visus komentarus un gribēju rakstīt, ka autorei ir jāšķirās vai arī, ka puisis pats viņu pametīs un tā arī notika. Ej prom un neatskaties atpakaļ.
19.07.2014 23:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits