Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopdzīve iet postā..

 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Kārtējo reizi vēršos pie Jums, jo neviens ta īsti nesaprot un dod tikai unikālus padomus, kā škiries, šķiries, tātad..

Dzīvoju kopā jau pusgadu, bet vai Jūs būtu kopā ar cilvēku, kas Jūs regulāri mācītu nedari tā, nedari to u.t. arī visu klātbūtnē mācīs un sāks mazgāt netīro veļu.. (lab, tas sīkums)

Strādā celtniecībā un vietā, kur strādā ir reģistratūra, kur ir 40 gadīga sieviete un 20 gadīga seviete, cip abiem ar kolēģi draudzenes, pēc darba vienmēr ir aizkavējies, jo iet ciemos, kopā skatās filmas, iedzer, taisa suši vakarus, jā, ko varu teikt es? Ļoti patīkam ir tad, kad kaut vai šodien, sestdienas vakaru viņš pavada nevis ar mani, bet ar viņām..šo 40 gadīgo sievieti viņš sauc par "mammīti" mani viņa pazīst, viss ok, tikai es nesaprotu vai viņs tiešām tik slikti ar mani jūtas majās, ka regulāri līdz plkst. ~23.00 sēž pie kaut kādām bābām un sūc kokčikus, tas tā normāli, man vienīgajai kaut kas tāds ir??


Reizi nedēlā viņš mani kaut kā saraudina, nonākam līdz strīdam un es joprojām nesaprotu kapēc turos ar viņu.. sakam strīdēties par niekiem, kad palūdzu, lai samīļo mani atbilde ir - nē, negribu.. kad redz, ka raudu, tad arī uzmest, atbilde - raudāšana nav risinājums..(arī es tā uzskatu, bet tās ir manas jūtas, nav tā, ka pilnā balsī pa visu māju bimbelēju), esmu vairākas reizes teikusi, ka iešu prom un atbilde ir - ej, pati būsi vainīga, es nezinu pat ko lai vairāk dara..


Reāli ar vienu prāta pusi es domāju, ka varētu aiziet, ciesties pie tēva un sākt attīstīt savu nākotni pati, sisities kā vien māku, taču no otras puses es nevaru iet prom, mīlu viņu (apzinos vārda spēku) , gribu būt ar viņu, es neesmu uzmācīga, neapspiežu, es tikai lūdzu, lai kādu vakaru atnāk mājās pēc darba, (ap 18.00) un nevis iet gulēt, bet kaut ko parunā kaut vai ar mani, sēdēt pie tām bābām viņam redz ir laiks.
19.07.2014 21:50 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
un kas tev no tā :D lai paliek kopā :)

Varbūt beidzot saņemsies grupņiku uzrīkot :) ar veča darba kolēģēm, kā tas pienāktos :D

Tad arī nebūtu forumā jāraud, ka vīrietis nepievērš uzmanību, jo visi kopā nodotos orģijām :)
21.07.2014 21:01 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Šeit viss skaidrs. Šī meitene ilgi mocīsies visticamāk šī tipiņa dēļ,un paliks kopā,viņš pavisam noteikti drīz vien atkal nepārnāks vakarā mājās un nemaz negrasīsies tev piezvanīt, tu raudāsi,čīkstēsi,bet kā viņš pārradīsies mājās,tā būsi tā kura čubinās un kad princis izgulēsies,atkal metīsies sarunās par attiecībām u.t.t, naivi ticēsi, klasika,diemžēl šāds attiecību stāvoklis nav retums. Un protams ir vīrieši,kas tiešām kā uz burvja mājiena mainās ,bet cik procentuāli bieži tas notiek? 1 vīrietis no 100,apmēram,varbūt. Arī es biju kādreiz šī meitene,puisis nepāradās mājās,telefonu necēla,atnāca piedzēries,kad piecēlās,pateica- nu sanāca,sanāca,viss,ko cepies. Un es vēl viņam brokastis pasniedzu un visādi līdu klāt. Protams,bij arī labās dienās un mīļums,bet viņš arī reiz dzērumā jo sāku kasīties,lai beidzu dzert izmeta no mājas naktī bez naudas un telefona,un sēdēju 5 h kāpņu telpā bez apaviem,gaidīju,kad laidīs mājās un pēc tam atkal piedevu. Protams,man labi,ka man atverās acis,ka es nebūšu no latvju cietējām un aizgāju, jo tādu attieksmi nav pelnījis neviens un tu neesi svētā marija,kura glābs šī puiša dvēseli. Šī būs tev mācība,tici man,vēl daudz sāpju tu šajās attiecības jutīsi,ceru,ka ne fizisku.
23.07.2014 08:34 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Elīna, esi ar tiem, kas velk Tevi uz augšu, labestīgi ietekmē un liek Tev justies labi.

Visiem rodas strīdi, bet ne jau par tādām lietām un ar tādu attieksmi, to var saukt par normu.

Tā nav mīlestība.

Tu esi feina meitene, Tev viss izdosies! :)

Labāk būt vienai kā ar kaut ko, kas nenovērtē Tevi līdz galam.
23.07.2014 09:53 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Elīna, Tu tiešām esi fantastiska personība! Tu vari sasniegt ļoti daudz, notici tam arī Tu pati! Man iet ļoti līdzīgi, šodien pasūtīju savu dzīvesbiedru "parazītu'', kas parazitēja uz mana rēķina un izmantoja mani gadu. Mīlēju un mīlu viņu joprojām... Ir nežēlīgi slikti šobrīd, bet es ticu, ka būs ta kā saka meitenes ---> VISS MAN VĒL BŪS, BET NE UZREIZ! Ir jārehabilitējas, japieceļās pēc kritiena un jāsadziedē brūces.
Ja vēlies, varam kādreiz satikties un pavadīt kopīgi laiku :)
23.07.2014 11:43 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
atvaino, es palaidu garām laikam---> cik Tev ir gadi un kāda Tev ir izglītība? Es varētu Tev piepalīzēt darba jautājumā, lai Tu vari mēgināt nostāties uz savām kajām :)
23.07.2014 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Es domāju, ka Tu turies pie viņa, jo šī situācija ir ievainojusi Tavu pašapziņu un Tu zemapziņā negribi būt tā, kas padodas 2 svešu sieviešu priekšā. Pēc aprakstītā - es izšķirtos par attiecību pātraukšanu - it sevišķi, ja brīvo laiku Jūs nepavadat kopā citu cilvēku dēļ.
23.07.2014 12:17 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Naiva meitene, kas drīz vien, pēc ilgām mokām kļūs par cinisku sievieti.
23.07.2014 14:58 |
 
Reitings 23
Reģ: 24.07.2014
es nesaprotu ja Tevi džeks morāli pazemo tad priekškam tev viņš vajadzigs????

Tu tak atradīsi sev labaku kas mīlīēs nepazemos tevi....
24.07.2014 08:09 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
es nesaprotu ja Tevi džeks morāli pazemo tad priekškam tev viņš vajadzigs????


Es gan saprotu, tās ir bailes! Mīlestība vai bailes...
Šķiries, jo viss dzīvē vēl priekšā, tu esi jauna, saprātīga, viss izdosies;)!
24.07.2014 11:20 |
 
Reitings 152
Reģ: 03.05.2014
iepriekšējā bilde NEBIJA tava, kgan rakstīji, ka ir, http://instagram.com/p/lh_pj8Do6f/?modal=true bildes īpašniece

mele, mele, kartupele! :D
30.07.2014 15:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits