Kopdzīve iet postā..

 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Kārtējo reizi vēršos pie Jums, jo neviens ta īsti nesaprot un dod tikai unikālus padomus, kā škiries, šķiries, tātad..

Dzīvoju kopā jau pusgadu, bet vai Jūs būtu kopā ar cilvēku, kas Jūs regulāri mācītu nedari tā, nedari to u.t. arī visu klātbūtnē mācīs un sāks mazgāt netīro veļu.. (lab, tas sīkums)

Strādā celtniecībā un vietā, kur strādā ir reģistratūra, kur ir 40 gadīga sieviete un 20 gadīga seviete, cip abiem ar kolēģi draudzenes, pēc darba vienmēr ir aizkavējies, jo iet ciemos, kopā skatās filmas, iedzer, taisa suši vakarus, jā, ko varu teikt es? Ļoti patīkam ir tad, kad kaut vai šodien, sestdienas vakaru viņš pavada nevis ar mani, bet ar viņām..šo 40 gadīgo sievieti viņš sauc par "mammīti" mani viņa pazīst, viss ok, tikai es nesaprotu vai viņs tiešām tik slikti ar mani jūtas majās, ka regulāri līdz plkst. ~23.00 sēž pie kaut kādām bābām un sūc kokčikus, tas tā normāli, man vienīgajai kaut kas tāds ir??


Reizi nedēlā viņš mani kaut kā saraudina, nonākam līdz strīdam un es joprojām nesaprotu kapēc turos ar viņu.. sakam strīdēties par niekiem, kad palūdzu, lai samīļo mani atbilde ir - nē, negribu.. kad redz, ka raudu, tad arī uzmest, atbilde - raudāšana nav risinājums..(arī es tā uzskatu, bet tās ir manas jūtas, nav tā, ka pilnā balsī pa visu māju bimbelēju), esmu vairākas reizes teikusi, ka iešu prom un atbilde ir - ej, pati būsi vainīga, es nezinu pat ko lai vairāk dara..


Reāli ar vienu prāta pusi es domāju, ka varētu aiziet, ciesties pie tēva un sākt attīstīt savu nākotni pati, sisities kā vien māku, taču no otras puses es nevaru iet prom, mīlu viņu (apzinos vārda spēku) , gribu būt ar viņu, es neesmu uzmācīga, neapspiežu, es tikai lūdzu, lai kādu vakaru atnāk mājās pēc darba, (ap 18.00) un nevis iet gulēt, bet kaut ko parunā kaut vai ar mani, sēdēt pie tām bābām viņam redz ir laiks.
19.07.2014 21:50 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Elīn, tu vari dzīvot tādu dzīvi, kādu gribi, ar tādiem cilvēkiem, kādiem gribi. Tici man! Esmu bijusi turpat, kur tu. Tikai svarīgi atcerēties все будет но не сразу!
20.07.2014 17:44 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
12. klasi ar darbu pēc skolas nav nereāli savienot, it īpaši Rīgā.

Storm
mēģināju, atzīmes pasliktinājās, md vispār nebija laika pildīt, labi, ka laicīgi to visu izbeidzu, literatūras eksāmenam bija jāgatavojas

Andas :)
20.07.2014 17:47 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Man gan likās haļava, neko jaunu tur neiemācīja :D pusi nobastoju, tpt labi eksāmenus noliku, bet laikam kā kuram ar tām mācībām.
20.07.2014 17:51 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Lai nu ko, bet 12 klases pabeidz!
20.07.2014 17:51 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
12. klasi ar darbu pēc skolas nav nereāli savienot, it īpaši Rīgā.

Storm mēģināju, atzīmes pasliktinājās, md vispār nebija laika pildīt, labi, ka laicīgi to visu izbeidzu, literatūras eksāmenam bija jāgatavojas


Pārāk vāji mēģināji. Man bija izlīdzinošais kurss (visa vidusskola 1 gada laikā). Mācības no 9.00 līdz 17.00 katru darba dienu + mājas darbi. Strādāju tolaik divās darba vietās. Darba dienu vakaros RIMI un nedēļas nogalēs citā vietā. Jā, gulēts praktiski netika vispār. Bet dzīva esmu. Izlīdzinošo kursu pabeidzu eksāmenos iegūstot tikai C un B līmeņus, kas nebūt nav tas sliktākais variants.
20.07.2014 17:53 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Protams, skola obligāti jāpabeidz, bet ja ar darbu savienot nevari, atliek vinnēt loterijā vai arī paciest to kretīnu, kurš tevi uztur. Vai atrast jaunu čali :D
20.07.2014 17:54 |
 
Reitings 35
Reģ: 10.07.2014
Elīna. Nebojā savu dzīvi, ej no viņa prom. Nokārto to pabalstu vai kas tev tur kārtojams. Varbūt var dabūt kādu darbu pa nedēļas nogalēm? Tagad daudzi sāks studiju gaitas un ne visi var atļauties vieni īrēt dzīvokli. Sameklē kādu, ar ko kopā īrēt. Parasti sametas vairākas meitenes kopā, sanāk lētāk. Vismaz būtu kā atsperšanās punkts jaunai dzīvei. Nenoliec sevi par kājslauķi, cel pašapziņu!
20.07.2014 18:43 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
mēs varam izrunāt kaut visu muti sausi, kamēr meitenei pašai nepieleks, ka var būt labāk, nekas nemainīsies. Bet tev, autore, ir tikai 18 vēl un, pieņemu, ka tās ir pirmās attiecības. Es domāju, ka daudzas no tām meitenēm, kas tev šajā diskusijā iesaka šķirties, arī pašas ir piedzīvojušas kādu nelaimīgu mīlestību, satikušās ar vīrieti, kas nav bijis tā vērts, un tamlīdzīgi. Tu domā, ka tev iesaka padomus cilvēki, kas nav bijuši tavā ādā, bet es tam nepiekritīšu - manuprāt, reti kura te ir tāda, kurai visas attiecības bijušas laimīgas un veiksmīgas. Ir grūti pieņemt un pašai sev atzīt, ka vīrietis ir maita un tevi nemīl, īpaši tavā vecumā un pirmajās attiecībās. Taču, ja tu jūties sāpināta, aizvainota, nemīlēta (un pēc tava rakstītā ir nojaušams, ka tā jūties) šādas attiecības uzturēt nav vērts! Tu noteikti vari atrast labāku, kas tevi cienīs, mīlēs un nesāpinās!
20.07.2014 18:46 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tu vēl esi jauna, tu uz daudz ko piever acis, piedod, bet, apdomājies pati, ko 40 gadīga sieviete var darīt kopā ar 20 gadīgu čali? Kas viņus var saistīt un kas viņiem var būt kopīgs? Tur noteikti kaut kas nav tīrs. Un vīriešiem ap 20 patīk eksperimentēt, atklāt jaunus apvāršņus, viņiem vēl hormoni trako. Arī sievietēm ap 40 seksuālā apetīte ir lielāka nekā meiteņēm 18 gados - es negribu apgalvot, ka tā ir, bet es nebūtu 100% droša, ka viņiem dzērumā tur nav nekādu orģiju un viss ir tik nevainīgi. Sakarīgai sievietei nebūs pa ceļam ar 20 gadīgu čali, kam vēl vējš galvā, viņa viņu mudinātu iet mājās, pie savas meitenes, nevis vilktu pie sevis tusēt līdz vēlam. Atver acis! :)
20.07.2014 18:49 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
pati pashlaik esmu taja posmaa,ka kopdzive iet uz postu,vienu varu teikt,juutos iztukshota,juutos pamesta novaartaa...tik taalu ka gribu but viena istaba,kamer vinsh ir otraa,buut ar sevi un saprast ka shitaa kaa tagad ir nevar.
20.07.2014 19:26 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Jo ir grūti sākt visu no jauna, jo šķiet, ka tas nav pa spēkam, nav iespējams. Bet Tu esi tik ļoti jauna vēl. Tev nešķiet, ka dzīvē ir DAUDZ svarīgākas lietas šobrīd, kā tusēšana ar pilnīgi nekādu cilvēku? Pajautā, vai vēlies būt alkoholiķa un rupekļa (es atvainojos, ja aizskāru) draudzene/ sieva? Vai Tev nešķiet, ka esi pelnījusi labāku dzīvi?! Vai tiešām Tu tā nedomā? Un paliekot kopā ar tādu cilvēku kā Tavs draugs.. tu nekļūsi labāka, tikai sliktāka. Un Tev ir tik grūti aiziet, jo šis noteikti ir Tavas pirmās "nopietnās" attiecības, tāpēc tas šķiet tik neiespējami. Es teiktu, ka Tev prioritāte esi Tu un Tava izglītība šoreiz. Tu vari sākt dzīvot pavisam savādāk, ja vien tam noticēsi un sāksi veidot no jauna to.
Varbūt ir kāda draudzene, radinieks, kas var Tevi uzņemt uz gadu, kamēr pabeigsi skolu? Pa šo gadu velti laiku skolai, lai vari labi pabeigt to un iestāties augstskolā budžetā, tad varēsi sākt pamazām strādāt, Tev mainīsies vide, būs labāki cilvēki apkārt un šie jau būs mazsvarīgi. Dzīvi var sakārtot un izveidot tādu, kādu Tu vēlies un dzīvot laimīgi, nevis paciest pazemojumus.

Bet pieredze rāda, ka cilvēks ir ļoti izturīgs un Tu visdrīzāk turpināsi ciest un sūdzēties par to.
20.07.2014 20:03 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
bucīts, un kās Tev liedz to visu izbeigt/ izrunāt/ uzlabot?
20.07.2014 20:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
12. klasi ar darbu pēc skolas nav nereāli savienot, it īpaši Rīgā.


Man kursabiedrs stāstīja, ka visu 12-o klasi no rītiem PIRMS stundām mazgāja Vecrīgā kafejnīcam un veikaliem logus. Ziema bijis riebīgi (rokas sala), bet ar skolu ļoti labi varēja apvienot.
20.07.2014 21:40 |
 
Reitings 74
Reģ: 25.11.2013
Jāsaglabā taču pašcieņa, neļauj viņam pret tevi tā izturēties. Vienkārši ej prom no viņa, izskatās ,ka viņam vairs nav nekādu jūtu, bet bail pateikt tev to acīs.
20.07.2014 22:51 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Es pirmajās attiecībās arī labi paskraidīju, tagad kauns.
Tu nopietni tici, ka viņiem ar to sievieti nekā nav? Nu nav normāli, ka kaut kāda 40 gadus veca sieviete sauc pie sevis jaunu puiku, tas kolēģis arī īsti normāls neizklausās. Visiem 4 ir otrās pusītes, bet tāpat vazājās uz kaut kādu apšaubāmu atpūtu... un visi tā arī sēž līdz tai naktij tur? Kā to vispār var pieļaut?
21.07.2014 00:07 |
 
Reitings 4
Reģ: 18.06.2014
Sveika, man bija, gandrīz, tieši tāda situācija.. turējos, turējos, jo, tiešām, iemīlēju šo cilvēku, bet viss palika arvien grūtāk un trakāk, izšķīrāmies.. Un viņam ir, atvainojos, ''pajāt''!
Zinu,ka tas ir nežēlīgi grūti, bet ej prom- jo ātrāk, jo labāk, jo cieņa pazudīs pilnībā un,ja mīļotais var pastāvīgi noniecināt savu sievieti, tad vārdi no viņa mutes: ''Mīlu Tevi'', ir tikai vārdi.
+ tā laika pavadīšana ar citām un nenākšana mājās, viņam liekas pilnīgi normāla, ''pofig'',ka mājās viņu gaida...
Turies!
21.07.2014 14:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
manuprāt, tu viņam vispār neesi vajadzīga. un neviena lieta no tevis pieminētajām nav sīkums. ar raudašanu tu tiešām neko nepanāksi. tu tikai vēl vairāk sāksi krist uz nerviem. ja tu nevēlies šķirties, tev ir jābūt kādam rīcības plānam kā nepadarīt sevi par lupatu viņa acīs. jau tas, ka viņš kritizē katru tavu soli, nozīmē, ka viņš sevi uzskata par pārāku un tikai par pareizo. varbūt maldišos, bet, manuprāt, tavs viedoklis vispār netiek ņemts vērā par jebkādām lietām. izlūgties mīlestību arī nav vērts, jo tā tu iegūsi tikai pretējo.
un, ja šāda attieksme ir jau pusgadu, tas ir diezgan traki. jums jau no paša sākuma tā bija vai tikai šīs viņa iezīmes nesen parādījās?
tas, ka tu draudi ar prom iešanu - lielākā daļa vīriešu, kas nav pakaļskrējēji sunīši - arī pateiks - nu tad ej. bet pie skaidrības netiksi.
ja vēlies mēģināt atgūt attiecības, manuprāt, vienīgā iespēja ir parādīt vīrietim, cik neatkarīga tu spēj būt. neizrādi riebumu un nezāģē par alkoholu, bet pati aizej ar draudzenēm iedzert vīnu vai pasauc ciemos. nekādā gadījumā nesēdi mājās un negaidi ar gardām vakariņām, kuras atsildi ik pēc pusstundas. varbūtība, ka jums būs normālas attiecības, ir ļoti maza. bet, ja šādi turpināsi kā tagad, tāda vispār nebūs. tev ir jābūt "gudrai sievietei".
ja vēlies, vari man uzrakstīt privāti. varu ieteikt dažas idejas kā "pārsteigt" savu vīrieti.
21.07.2014 16:15 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
man tas neliekas normali...un tev pasai liekas/
21.07.2014 16:22 |
 
10 gadi
Reitings 384
Reģ: 27.03.2014
Tagad lasot visu, un nemot vera tavu vecumu, sanemies un ej, vins nav tevis cienigs. Gruti, bet labak, jo vins sagrauz tavu pasapzinu. Un tu izniekosi savus labakos gadus. Tev ir pats feinakais vecums. Tas, kas noticies, pienem to ka pieredzI. Tu noteikti satiksi kadu, kurs bus verts tavas milestibas. Jo sis puiselis nav verts, jo nav vel nobriedis tam, vins ir jauns, lai trako, bet tev uz to nav janoskatas. Koncentrejies uz citam lietam.
21.07.2014 16:50 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Riebj šitādas meičas. Džekam šī neinteresē, bet vienalga paliek kopā.
21.07.2014 20:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits