Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērnu bildes sociālajos portālos.

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Tām, kuras ir mammas, cik daudz bildes jums ir ar mazajiem sociālajos portālos? Cik bērnam gadi?
Nesaprotu tās mammas, kuras liek n-tās bildes ar to ko mazulis ēd, dzer, velk mugurā. Šodien paziņa ielika bildi, kur viņas 3 gadīgais puika sēž uz poda. Kas tas par ārprātu. Man pašai ir meitiņa un pa visiem 4 gadiem esmu ielikusi tikai 2 bildes.
24.04.2014 15:45 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Es pati neliktu, bet par citiem man vienalga kam viņi rāda savu bērnu.
06.08.2014 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Lieku musu bildes, bet ne katru dienu
06.08.2014 18:54 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Jā, par tēmu.. nelieku vairāk kā citi. Tikai draugiem. Man šķiet, ka viņa ir baigais smukumiņš, nu smukāka par mani noteikti, tāpēc prieks ielikt :D
Neliku, nevienam nesūtīju pavisam mazu, nogaidīju vairāk par pusgadu.
06.08.2014 18:51 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Lexxy
Atvaino, bet nav reizēm smagi dzīvot ar tādu ļaunumu sevī? Kaut gan laikam jau ne, šķiet, ka Tu pat lepojies ar to.
06.08.2014 18:48 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Kā var traucēt bildes citu cilvēku soc. portālos? Šaujamo kāds pieliek pie galvas un liek katru dienu tos albumus aplūkot un šausmināties? Jā, arī man paziņu lokā ir cilvēki, kuri liek tādus albumus. Un? Neskatos.

Un - manos profilos nav nevienas tādas bildes. Arī no sērijas ''es no rīta'', ''es vakarā'' un 10 bildes no dažādiem leņķiem katrā pastaigā. :D
25.04.2014 14:00 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Hmm.. kādreiz es arī to tā uztvēru, gan bērnu bildes, gan visas citas bildes, bet ar laiku tas šķiet tik nesvarīgi - lai cilvēks liek, ja viņam tas ir nepieciešams. Tiešām neizraisa nekādas negatīvas emocijas. Vai arī - maz, kas pārsteidz vairs.

Ja redzētu tādu foto ar podiņu rokā - tur es noteikti būtu pārsteigta, bet manā paziņu lokā, kas tāds nav atgadījies aizvien un ceru - uz palikšanu. Bet nu pat, pat - man ir visas iespējas neapskatīt un vēl vairāk - izfiltrēt vai šāds cilvēks ir nepieciešams ar visām savām galerijām savā soc.port. "draugu" lokā.
25.04.2014 13:46 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Ja Jums šausmina bildes, kur mammas apjūsmo savus mazuļus, tad noskatieties šo, lūk, šausmas, kas nobāl uz pamperu bildītēm:D

http://www.delfi.lv/izklaide/divaina-pasaule/sensacijas/krievu-tetis-ar-berninu-kopa-pipe-cigaretes.d?id=44430466
25.04.2014 12:36 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man reizēm mati ceļas stāvus, redzot KO cilvēki raksta, atklāj par sevi un publicē. Man kaitina, ka atzīmējas, braucot tramvajā vai ieejot Statoil, skaidro publiski šķiršanās iemeslus visiem redzot publiski, lieto lamuvārdus, apvaino krievus vai latviešus publiski, ieliek pilnībā visu, ko ēda no rīta, vakarā un pusdienās utml. Jā, bērnu bildes nav kaitinošas, ja atceras šo :D
25.04.2014 12:34 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Man ar tā likšana liekas stulba. Ja liek savas bildes, to vēl var saprast, bet tiem sīkajiem, kaut vienam, mamma ir paprasījusi, vai viņi grib, lai šīs bildes uz mūžību nonāk lielajā interneta miskastē? Nu nezini, par ko tas tavs bērns izaugs, varbūt ka tās bērnības bildes būs pie kājas, varbūt viņš tevi ienīdīs par to, ka pirms 12 gadiem publicēji bildes ar viņa pliko dibenu un sekām, kādas var radīt citi, kas visādas bildes izmakšķerē ārā.
25.04.2014 12:28 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Man ir vienalga vai kāds dročī uz bildēm vai nē. Manām, bērna vai vīra kaut vai mana suņa, kamēr tas nenotiek manā klātbūtnē. Tā taču ir viņa problēmas, ne manas!
25.04.2014 12:26 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Kapec uzreiz, ja neliek bildes, ta ir kkada manticiga slepsana? Nu vnk negrib vecaki un viss.
25.04.2014 11:52 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Protams, katrs dara, kaa grib. Bet "paldies dievam" - manaa beerniibaa taada marasma nebija. Manii nekaadu sajuusmu neizraisiitu tagad izrakt kaadaa sociaalajaa tiiklaa pirms n-tajiem gadiem ievietotas bildes - "es uz poda", "es ar pliku pakalju raapoju", "es eedu pienu pie pupa" utt.
Taapat man nav saprotams humora shovu marasms, kuros iesuuta smiekliigu video - "beerns ar pliku dirsu nogaazaas no poda", "beerns apveema teetuku", "beerns izspljaava eedienu" - cik aizraujoshi, visi applaudeejam, peec padsmit gadiem tas beerns "paldies" neteiks par to, ka bij humora shova "zvaigzne".
Cita lieta ir normaalas bildes - no gjimenes sviniibaam, izbraucieniem, beernudaarza utt. Taa ka maamuliiteem vajadzeetu piedomaat, ko un cik liek iekshaa. Katrai savs beerns liekas visburviigaakais un visunikaalaakais pat ar nopunjkjotu degunu un noraudaajies zili-sarkans, tachu vajag padomaat par to, ka citiem taa nebuut neliekas.
Kaa arii galerijas nevajadzeetu demonstreet visai pasaulei, bet tikai draugiem/pazinjaam, nezinu, kaa justos maamuliite, ja zinaatu, ka uz vinjas dazhus gadus vecaas meitinjas bildi blenzh kaads pedofiils un drochii.

P.S. Vienreiz facebookaa uzduuros profilam, daamiite (tiesa gan - ne no Latvijas), uztaisiijusi profilu savam veederaa esoshajam dazhas nedeeljas vecajam embrijam, profilas bildes vietaa lepni gozeejaas ultrasonograafijas atteels. Taados gadiijumos vien gribas jautaat - "QUO VADIS?". Varbuut saakumaa vajag beernu veiksmiigi izneesaat un veiksmiigi piedzemdeet, nevis gruust visur iekshaa ultrasonograafijas un sava gruutnieces veedera bildes.
P.P.S. Lai gan - katrs tachu dara kaa grib un katram savs viedoklis liekas vispareizaakais.
25.04.2014 11:51 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Paskatoties uz vinam var redzet, ka dziive vinas nekas vairaak nebus tik darbs un berns.


Man rodas jautājums kas Tev TĀDS ir, kādu misiju pildi? :D lielakajai daļai cilvēku pasaulē dzīve ir darbs + bērns/i + nedēļas nogalēs kāds hobijs + ceļojums reizi vai divas gadā, daudziem nemaz pēdējais nesanāk.
25.04.2014 01:10 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man ļoti patīk skatīties mazo bildes. Draugos man ir tikai pazīstamie un to vidū ir tādi, kurus satieku varbūt gadā reizi, tāpēc vēl jo vairāk patīk, kad ieliek mazos un parāda. Ir gan viena meitene man draugos, kas liek bildes katru dienu, visas vienādas - tās gan neskatos. Izfiltrēt informāciju mūsdienās nevajadzētu būt grūtībai. Un kāpēc gan nepaskatīties uz kvalitatīvām, smieklīgām un mīļām bildēm :)
25.04.2014 00:36 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Kops piedzima bernins esmu ielikusi paris bildes, bet tadas, ka vina seju redzet nevar. Negribas uzbazties citiem cilvekiem ar savam berna bildem, jo kadreiz pati sausminajos "nu ka var likt miljons sikucha bildes". Paausies tad ieliksu, tagad gan neredzu nekadu jegu.

Dazs labs no gimenes locekliem jau paspeja salikt veselu albumu ar mana dela bildem, kuras tika sutitas personigos nolukos, nu blins!
25.04.2014 00:28 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Man patiik skatiities tas bildes,jo liek man justies labak :D
Noverteju cik man ir superiiga dzivee saliidzinajuma ar klasesbiedrenem kuram 20 gados ir berni, pamperi un pat diezgan truciiga dziive.
Paskatoties uz vinam var redzet, ka dziive vinas nekas vairaak nebus tik darbs un berns.
25.04.2014 00:24 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kur ir probleema izmantot filtru, lai konkreetaas personas bildes neparaadaas? Katrs dara ko grib. Nepatiik, neskaties. Es personiigi pati neliktu, bet ja citam no taa paliek labaak - lai jau. Vieniigais, ja sieviete grib veidot nopietnu karjeru un podinbildes ir pubiski pieejamas, tas var samazinaat vinjas iespeeju uz paaugstinaajumu / labu darba piedaavaajumu, jo kursh grib ar mazuli apseestu maaminju kaa darbinieci.
24.04.2014 23:47 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man mazulis vel nav, bet ar prieku skatos, kur kursa biedrenes liek bildes ar saviem mazajiem, pat kaut liktu, kur berns sezh uz poda. DAzas pazinjas majas sezhot ar mazajiem tik smieklgas un labas bildes sataisa, ka nu - kaa nu nepubliceesi :)
24.04.2014 23:22 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un, jā, vai nu es jaucu, vai tiešām peekaboo pēdējā laikā tādu žulti lej, agrāk bija cits iespaids.
+


Ta ir , jeb moš ta ir cita ar tadu pašu niku? Jo te tāds tīnis traks un nikns, tur biaj sieviete prātīga.
24.04.2014 23:21 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Lasu un daži izteikumi par bērniem.. Es ļoti ceru,ka manā draugu loka nav tādu cilvēku ar tādiem uzskatiem. Bet gan jau,ka nav.
Mani neuztrauc tas, ka kāda liek sava bērniņa bildes. Nekādas ļaunas domas nesūtu. Priecājos par ikvienu bērnu un ceru,ka viņš tiek aprūpēts, mīlēts un audiznāts pienācīgi. Tas ir viss,kas mani uztrauc šajā sakarā.
Un, jā, vai nu es jaucu, vai tiešām peekaboo pēdējā laikā tādu žulti lej, agrāk bija cits iespaids.
24.04.2014 23:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits