Bērnu bildes sociālajos portālos.

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Tām, kuras ir mammas, cik daudz bildes jums ir ar mazajiem sociālajos portālos? Cik bērnam gadi?
Nesaprotu tās mammas, kuras liek n-tās bildes ar to ko mazulis ēd, dzer, velk mugurā. Šodien paziņa ielika bildi, kur viņas 3 gadīgais puika sēž uz poda. Kas tas par ārprātu. Man pašai ir meitiņa un pa visiem 4 gadiem esmu ielikusi tikai 2 bildes.
24.04.2014 15:45 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Es gan neesmu mamma, bet es bērnu bildes nelikšu. Ja gadīsies kādā bildē, nost negriezīšu, bet speciāli nelikšu. Kad bērns būs tik liels, lai pats ieliktu, tad, lai pats liek!

Man besī tās mammas un arī tēti, kuri visus sociālos portālus ir pārbāzušas ar sava bērna bildēm, turklāt visas vienādas. Nu forši, ka tev jauks bērniņš, priecājies un sargā savu lolojumu.
24.04.2014 15:51 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
OMG, nu cik var malt....kāda Tev daļa, kas un ko liek? Varbūt kādai mammai ir tīrākā svētlaime sīkā pirmais purkšķis, un nu tad viņa steidz aplaimot arī visu pārējo pasauli ar šo notikumu. Un atkal Tavas bildes viņa uzskata par stulbām. Vispār iesaku - mazāk domājiet par to, ko dara citi.
24.04.2014 15:49 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Es lieku, bet ne pārāk daudz, esmu ielikusi,kur smuki saģērbta vai kopā ar mani.
24.04.2014 15:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits