sapnis

 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Labvakar. :) Sheit ir kaada, kura aizraujas ar apzinaato sapnjoshanu (lucid dreaming)? Gribeetos palasiit citu pieredzi, atklaajumus un metodes, bet mekleetaajaa neko daudz neatradu.

Atvainojos par neesoshajaam garumziimeem.
20.04.2014 20:11 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Kādu brīdi vairs neaizraujos ar apzināto sapņošanu. Par to, vai tas ir bīstami vai nē, nemācēšu spriest, bet man patika tā brīvības sajūta. Pēdējo reizi es nobijos no paša sapņa satura, tādēļ vairāk mēģinājusi kontrolēt sevi neesmu, tas lika man aizdomāties.
20.04.2014 23:08 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
*pārvērtīsies.
20.04.2014 23:04 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
BeYourSelf, izskatās, ka Tu vienkārši nenostabilizē sapni, tāpēc arī ātri pamosties. ;)
Ir nepieciešams sev kārtīgi iegalvot, ieskaidrot, ka šis ir sapnis, un kas tas ir Tavā kontrolē.

Nākošreiz, kad sapratīsi, ka sapņo, atkārto vairākas reizes, iestāsti sev, ka Tu kontrolē šo sapni, tad galvā izrēķini kādu pavisam parastu matemātisku darbību, piemēram 3+4 (tas iedarbinās smadzeņu loģiskās domāšanas daļu, palīdzēs noturēties un apzināties), ja jūti, ka sāc zaudēt kontroli, parīvē rokas, papēti tās, un ja sapnis ir miglains, vienkārši skaļi pasaki - ''Gribu skaidru sapni!'', un momentāli viss pārvēties HD izšķirtspējā. :D ;)
20.04.2014 23:03 |
 
Reitings 287
Reģ: 26.08.2012
Mani tikkk ļoti ieinteresēja šī tēma. Paldies, cosmo!:D
Tas ir,kas prātam, mūsu veselajam, neaptverams, ko mēs ar zemapziņu varam iesākt. Uhh, cilvēka prāts ir neizdibināms.
20.04.2014 23:01 |
 
Reitings 287
Reģ: 26.08.2012
El Diablo- Laikam. Man parasti ir liels apmulsums, ko tagad darīt(tajā brīdī,kad apzinos,ka tas ir sapnis), kā paildzināt.. Mazliet šķrobe, ka nu, pamožos vienmēr, bet jabūt laimīgai,ka vienmēr atceros sapņus un,ka vienmēr apzinos,ka šis ir sapnis. Jāanalizē un jāizpēta vairāk šī tēma,ko sevī ietver šis spilgtais tēls.
20.04.2014 22:58 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Noah, man arī prieks, ka atklāju, ka neesmu vienīgā, kura ar to tik ļoti aizraujas un jūsmo! :)

Jājautā, kādus veidus Tu iepriekš esi mēģinājusi, cik labi Tev ir sanācis, un kādas ir bijušas problēmas?
20.04.2014 22:56 |
 
Reitings 287
Reģ: 26.08.2012
Noah, man,piemēram, ir sapnis- Anna dzied, es to redzu, domāju,uh,cik forši Annai mirdz acis , zinu,ka tas ir sapnis, bet... Tad-bams!!! Saprotu,ka tas ir sapnis, ko man darīt,un..Pamožos, kaut gan gribētu sērfot Kalifornijā ar Bredu Pitu,iepirkties Ņujorkā ar Merlinu Monreo, dzert kafiju un kruasēnu Parīzē ar Odriju Tatū(laikam,tā raksta, hmm.:D), utt.:D
Bet,kā lai to izkopj?:D
20.04.2014 22:53 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
BeYourSelf, nu jā, Tev ir ļoti paveicies, ja reiz tas jau ir no dabas. Ir tādi cilvēki, un ir arī tādi, kuri sapņus vispār neredz. Kā to izkopt? Hmm, nu ja reiz tās sapņošanas pamati Tev jau ir, tad ir jāmēģina tos sapņus paildzināt, padarīt spilgtākus, palielināt noturību.
20.04.2014 22:53 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Viss, es sēžu un apskaužu. :D Man tā gadās reti un netīšām, kad sapni iegrozu pa savam. Būtu man tādas prasmes kā te dažai labai, ehh.. Man jau tāpat arī patīk sapņot, jo man ir spilgti sapņi ar foršiem sižetiem, varētu būt interesanti to darīt arī apzināti.
20.04.2014 22:48 |
 
Reitings 38
Reģ: 20.04.2014
El Diablo, paldies, ir tik nenormālīgi laba sajūta atrast kādu, kurš par sapņiem ir tādā pašā aizrautībā kā es. :) Starpcitu, atsākšu trenēties. Kuru variantu ieteiktu Tu? :)
20.04.2014 22:46 |
 
Reitings 38
Reģ: 20.04.2014
Izsaku līdzjūtību cilvēkiem, kuri nesapņo un murgo.
Patiesībā man patīk arī murgot, tikai reti kad murgoju. ;D
Bet sapņi ir... vienkārši ideālisms.

BeYourSelf, vēlētos būt tavā vietā... :)
20.04.2014 22:42 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Noah, uhh, foršu sapņu ir bijis daudz, pat nezinu, kuru labāk stāstīt. Pēdējais apzinātais bija ļoti interesants, iemācīja man jaunu lietu. Tajā sapnī es attapos kaut kādā parastā pļavā. Lidinājos pa to pļavu, un tad sapratu, ka sapņoju. Nostabilizējos, un devos izpētīt apkārtni. Izdomāju izmēģināt zemapziņas izmantošanu, un skaļi pateicu sapnim ''Parādi man kaut ko interesantu!''. Es pagriezos, un ieraudzīju lielu, daudzstāvīgu ēku. Devos iekšā, tur bija daudz garu koridoru, un katrā koridorī bija daudz durvju uz istabām. Staigāju pa tiem koridoriem, nesaprazdama, kāpēc man ''iedeva'' šādu ēku. Uz durvīm bija rakstīti visādi datumi un notikumi, piemēram ''2003.gada jūnijs, dzimšanas diena''. Gribēju uzzināt, kas tur ir iekšā, un atvēru durvis. Aiz tām durvīm bija manas toreizējās mājas pagalms. Pamanīju, ka tur, nedaudz tālāk, vairākas mazas meitenītes spēlējas un ķersta viena otru. Pagāju tuvāk, un ieraudzīju, ka viena no tām meitenēm esmu es, 10gadīga es. :D Pārējās bija toreizējās draudzenes. Man bija iespēja vērot sevi no malas senā notikumā. Tad man pieleca, ka visa tā ēka, visas tās istabas ir manas atmiņas, tad es skrēju meklēt noteiktus gadus un mēnešus, gribējās vēlreiz piedzīvot visādas lietas, to diez vai ir jēga aprakstīt. Bet tā ideja bija tik jauka, ka gribētos vēlreiz nonākt šādā ēkā. :D

Wops, sarakstīju nelielu palagu, bet ir grūti tādus sapņus īsi aprakstīt.
20.04.2014 22:42 |
 
Reitings 287
Reģ: 26.08.2012
Sveikas, ielogojos, lai pateiktu,ka man no dabas ir dots,ka katru dienu redzu sapni, un ka katru,katru reizi apzinos, ka šis ir sapnis, šis ir sapnis, bet vienmēr domāju,ka tā ir visiem.. Šodien sapnī bija lieliska dziesma, un es dziedāju līdzi, sapnī domāju, kā atradīšu youtubē šo dziesmu, un,ka šodien būs jākrāso olas, bet vēl mazliet padungošu ideālo dziesmu. Sapņus atceros vienmēr, bet atkal domāju,ka tā ir visiem. Un bams(!) šodien ir šāda diskusija. Mans jautājums, ko man darīt, lai izkoptu šo visu? Es nekad neesmu par to domājusi kā pārdabisku, bet vēlos attīstīt sevi, ja no dabas jau varu izdarīt šādi. Āā, pats galvenais- Es sapnī kontrolēju it kā, bet tad atceros, pag,pag, šis ir sapnis, jāmosties, ko darīt..Un pamostos, kaut gan vēl ,vēl gribu darīt to un šito, šito un to.
20.04.2014 22:39 |
 
Reitings 38
Reģ: 20.04.2014
Bet vai tiešām tā paralīze var tā iestāties?
Es domāju, ka ja izmanto tos vienkāršos variantus/vingrinājumus miega paralīzei nevajadzētu iestāties. Tikai nevajag mēģināt to variantu ar domu atslēgšanu. (El Diablo rakstā spokos bija minēts).
20.04.2014 22:17 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Vispār, lasot šo diskusiju, manī atkal radās interese par apzinātajiem sapņiem:D Laikam jāizmēģina tomēr. Bet nu joprojām bail no miega paralīzes:D
20.04.2014 22:14 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
nekad neesi vēlējusies lidot? Nerunāju par lidmašīnām, bet gan brīvu lidošanu.


Ir tā, ka ja Tu sapnī lido, tas nozīmē, ka emocionāli, psiholoģiski un garīgi esi izaudzis, vai pareizāk būtu teikt paaudzies. Bet ja es sākšu kontrolēt savus sapņus un lidošu tur visu laiku, tas vairs nebūs tas. Man labāk patīk tā apziņa, ka es augu.

Un man arī ir bail mēģināt kko kontrolēt. Ja kādās tāds sapnis - ok, tad easy, varu tur čillot, bet arī tā baigi miglaini. Ja nav tāds sapnis, bet ir vienkārši parasti sapņi - vēl jo labāk, jo man pašai ir interesantāk atcerēties to visu no rīta kā filmu, kā pasaku, nevis kā kaut ko, ko es kontrolēju.

Bet tēma interesanta, labprāt palasīšu Jūsu pieredzi. :)
20.04.2014 22:12 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Par astrālo ceļošanu neesmu tik ļoti pārliecināta... Vispār, astrālā ceļošana un OBE (Out of Body Experience) priekš manis, vismaz pagaidām, ir vēl neiepazītas lietas. Pirmkārt, tas nemaz nav zinātniski pierādīts, eksperti saka, ka tā esot tā pati apzinātā sapņošana, tikai nedaudz citā formā, tāpēc to nevar saukt par kaut ko īpašu. Bet no otras puses, ir cilvēki, kas apgalvo ka astrālā ceļošana pavisam atšķiras no apzinātās sapņošanas, tāpēc, pirms es pati nebūšu pamēģinājusi, nemācēšu neko teikt. Man vispirms vajag pilnībā izzināt sapņu pasauli, iztrakoties tur un tad meklēt kaut ko citu. :D
20.04.2014 22:10 |
 
Reitings 38
Reģ: 20.04.2014
El Diablo, lūdzu, pastāsti kādu foršu sapni. ;)
20.04.2014 22:07 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
El Diablo, un astrālo ceļošanu arī esi mēģinājusi?:)
20.04.2014 22:05 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Agha, jā, ir visāda pieredze par šo visu. :D Precīzi laiku neatceros, bet kādu laiku atpakaļ, varbūt pirms kādiem 2, 3 gadiem aizsāku to visu. Sākumā tiešām nesapratu, kas tas īsti ir, izlasīju vienu rakstu par lucid dreaming, padomāju, cik tas ir forši, bet neko daudz neaizsāku, tajā vakarā aizgāju gulēt, un bam - spilgts apzinātais sapnis, lai gan ilga tikai kādas 10 sek, tas lika man mācīties un trenēties. :D
20.04.2014 21:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits