sapnis

 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Labvakar. :) Sheit ir kaada, kura aizraujas ar apzinaato sapnjoshanu (lucid dreaming)? Gribeetos palasiit citu pieredzi, atklaajumus un metodes, bet mekleetaajaa neko daudz neatradu.

Atvainojos par neesoshajaam garumziimeem.
20.04.2014 20:11 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
dusma uz zemapziņu, Derila vietā ieliek resnu sīko

Varu iedomāties to vilšanos :D gandrīz vai gribas paskatīties vecās sērijas, lai var pamielot acis :D
21.04.2014 17:56 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Yep, tieši tā. :D Bet tādā gadījumā, dusma uz zemapziņu, Derila vietā ieliek resnu sīko. :D
21.04.2014 17:49 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Ja nu vienīgi, es varētu to arbaletu saistīt ar vienu seriālu un personāžu, kurš man patīk

Varbūt ar Walking dead? :D Man reizēm gadās, ja aizraujos ar kādu seriālu, tad agri vai vēlu sapnī redzu kādu no personāžiem visai īpatnējās situācijās... :D
21.04.2014 17:47 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Amors, varbūt tas ir amors atvaļinājumā!

Smejos, bet tas bija sāpīgi. :D Un nekāda sakara. Ja nu vienīgi, es varētu to arbaletu saistīt ar vienu seriālu un personāžu, kurš man patīk, bet tik un tā, tas ir neloģiskuma kalngals. :D
21.04.2014 17:42 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
es biju pludmalē, vasarā, sauļojos, un kaut kāds resns sīkais ar arbaletu iešāva man dibenā bultu, es to izvilku, un tad viņš iešāva vēlreiz. Nu wtf?

Amors, varbūt tas ir amors atvaļinājumā! :D:D
21.04.2014 17:38 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Par sapņu tulkošanu manas domas dalās. Galu galā, kas ir sapnis? Zemapziņas radīta ilūzija. Ikdienā, pašlaik, dzīvē, mēs izmantojam apziņu, domājam, uztveram apkārtējo informāciju, analizējam to savā prātā. Bet zemapziņa dara pilnīgi to pašu, paralēli, tikai mēs to nekontrolējam. Sanāk, ka sapņi ir zemapziņas domu uzplaiksnījums, bet zemapziņai nepiemīt loģikas, tāpēc nekontrolētie sapņi bieži vien ir nesaprotami, neloģiski un nereāli (kā piemēram, BellaDonas aprakstītais sapnis par vecmammas dīvainajām frāzēm).

Tāpēc es nezinu, kā to visu var pareizi iztulkot. Piemēram, viens no maniem neseniem, nekontrolētajiem sapņiem - es biju pludmalē, vasarā, sauļojos, un kaut kāds resns sīkais ar arbaletu iešāva man dibenā bultu, es to izvilku, un tad viņš iešāva vēlreiz. Nu wtf? :D Ko tur reāli var iztulkot?
21.04.2014 17:35 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Bija laiks, kad bieži sapņoju par nāvi, it kā nekā īpaša nebija, vienkārši sapnī man tika teikts, ka ja viens cilvēks aizbrauks, tad atpakaļ neatbrauks. Un tā vairākas reizes. Nepievērsu tam īpašu uzmanību, līdz sapņos sāka nākt mana mirusī vecmamma un katru reizi teica, ka viņai sāp kājas un, ka viņas kurpes ir saplēstas un grūti ar tādām staigāt.(Vēl tagad nezinu ko tas īsti nozīmēja) Šos sapņus pastāstīju mammai un izrādījās, ka viņa redz tieši tādus pašus, vēlāk aizbraucām uz kapiem, noskaitījām lūgšanas un sapņi beidzās.
21.04.2014 16:03 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Vienreiz man apzinātajā sapnī kaut kas nogāja greizi. Tas bija murgs, es pēkšņi apzinājos, ka tas ir sapnis un gribēju pamosties, bet tas neizdevās. Sāku apkārtējiem teikt, ka tas ir tikai sapnis un ka es tūlīt pamodīšos. Bija tāda sajūta, ka viņi visi mani tur par jukušu, bet beigās vispār sāka nākt virsū ar ieročiem un mēģināja mani nogalināt. :D Tad gan pamodos.
21.04.2014 15:58 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Mani sapņi ļoti spilgti parāda nākotni, reizēm ir gadījies, ka arī pagātni (par kuru es nevarēju būt informēta, jo notikumi, ko redzēju, bija teju pirms gadsimta, cilvēki - kurus nebiju agrāk redzējusi un zinājusi par tādiem. Tomēr redzēju notikumus, faktus no viņu dzīves, izskatu, utt. Reāli izrādījās, ka tā arī bija (tādi cilvēki bija eksistējuši, atradu - fakti bija precīzi, fotogrāfijās varēja redzēt, ka tiešām arī izskatījās tāpat). Protams, par atsevišķiem notikumiem, ko redzēju, nevaru pārliecināties, jo tie nav dokumentēti kā dzimšanas, nāves, laulību fakti. Bet nu jā, šos cilvēkus es redzēju tādos kā sērijveida sapņos, noteiktā laika periodā. Tie bija iepriekšējās dzīves sapņi, jo sevi sapnī redzēju kā to citu sievieti....
21.04.2014 15:54 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Piekrītu Spīdolai, bet tas ir tikai tad, ja cilvēks ir to iemācījies un labi pārvalda. Ja tagad kāda nezinoša meitene izdomās - ''o, miega paralīze, kas tas tāds, jāpamēģina!'', rīt droši vien varēs lasīt šeit komentāru, cik tas bija briesmīgi, un ka visa tā sapņošana ir bullšits. :D
21.04.2014 15:46 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Bija pārāk daudz sakritību, lai varētu teikt, ka sapnis piepildītos.
Man bija sapnis kā filmā, ka satieku cilvēku, kurš aicināja līdzi (cilvēks bija miris), tā, kā sapņus kontrolēt es protu, to aicinājumu atliku uz X dienām.
Tā, kā tajā laikā biju saslimusi man ar katru dienu palika arvien sliktāk un sliktāk līdz pienāca mistiskā diena X, kurā es aicinātājam atteicu un nākamajā rītā pamodos pilnīgi vesela. Tas bija pirmais sapnis, no kura ar grūtībām es pamodos. Tā mana spēle ar apziņu un bezapziņu beidzās, es neuzdrošinājos vairāk atkārtot šādus gājienus.
21.04.2014 15:45 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Miega paralīze nav nekas briesmīgs - tā lieliski kalpo par pirmo soli uz OBE. Ir darīts un ir piedzīvots. Kad beidz baidīties, ka nevari pakustēties - vienkārši ripo ārā no ķermeņa. Būs pretestība, bet ārā var tikt. Tas, lūk, ir fantastiski! :)
21.04.2014 15:42 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
esmu dzirdējusi par to, ka sapnis var parādīt nākotni

Vienreiz tīšām mēģināju ar apzināto sapni ieraudzīt nākotni, bet diezgan tālu, tāpēc nezinu vai tas ko ieraudzīju varētu tiešām piepildīties.
Bet tas, ka sapņotais mēdz piepildīties ir fakts.
21.04.2014 15:20 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
BellaDona, haha, man arii tagad neliels mierinaajums, ka neesmu vieniigaa, kura ir ko taadu piedziivojusi. :D
21.04.2014 15:19 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Bonecutie, esmu dzirdējusi par to, ka sapnis var parādīt nākotni. Tieši tādēļ pēdējā sapņu kontrolēšanas reizē es ļoti nobijos, jo sapnis varēja piepildīties par 99,9%. Godīgi, nezinu, kas notiktu, ja es neturētos pretī un nespētu to kontrolēt.
21.04.2014 15:11 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Man patīk apzinātie sapņi, reiz sapņoju, ka esmu nonākusi uz kādas kūrort-salas un gulšņājot pludmalē ēdu ķiršus, pamostoties vēl joprojām varēju tos sagaršot. Tā bija pirmā reize kad sapnī varēju just garšu, ar smaržām tā vēl nav bijis, bet ir gadījies, kad jūtu pieskārienus, var pati kaut ko sataustīt.
Vēl nesen varēju sapnī sajust kā mani apskauj, un vēl ne reizi tik ļoti nebiju mēģinājusi nepamosties, jo tas šķita tik īsts un drošs... grūti vārdos aprakstīt.
Nedaudz samaitaats piemeers, bet, tad kad biju nevainiiga, skaidri sapnjos izjutu seksu un visaadas ar to saistiitas lietas tieshi taa, kaa tas man veelaak bija dziivee.

Domāju, ka es tāda vienīgā :D:D:D
21.04.2014 15:11 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Par garshas/smarzhas sajushanu sapnii, to noteikti var izskaidrot, tikai ir pamatiigaak jaapastudee psihologija un smadzenju darbiiba sapnja laikaa. Man neizskaidrojami liekas kas cits, kaa var sapnii izjust lietas, kuras nekad neesi izjutis dziivee? Nedaudz samaitaats piemeers, bet, tad kad biju nevainiiga, skaidri sapnjos izjutu seksu un visaadas ar to saistiitas lietas tieshi taa, kaa tas man veelaak bija dziivee. Vot kaa to var izskaidrot? :D
21.04.2014 15:01 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Wow, cik daudz komentaaru. Paldies visaam, kas atsaucaas, interesanti palasiit. Varbuut kaadai ir veel kaads forshs sapnis? :)

Pati agraak diezgan aktiivi nodarbojos ar sho te visu, 8 gadu pieredze. Bet tad krasi mainiijaas dienas rezhiims un guleeshanas laiki, vienu briidi sapnjus vispaar neredzeeju, un tagad, kad viss ir nostabilizeejies, gribas atsaakt, jo sajuutas tieshaam bija magjiskas.
21.04.2014 14:48 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Sapņi ir otra dzīve, realitāte.


Izrādās, ka neesmu vienīgā tāda.:D
Vakarnakt, pēc trīs gadu pārtraukuma, atsāku sapņu kontroli. It nekas nav mainījies.
21.04.2014 13:46 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
YesYesIDo ir kādas 50 metodes, kas palīdz izraisīt apzinātos sapņos. Sākot ar tablešu dzeršanu un siera ēšanu un beidzot ar ilgstošām meditācijām.
21.04.2014 13:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits