uz kuru valsti bēgt?

 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
uz kuru valsti jūs ieteiktu bēgt vai bēgsiet pašas, kad sāksies riktīgs karš un ienāks Latvijā armijas?
domāju ka Eiropa un ASV atkrīt jo tās var apšaudīt ar atombumbām u.c.
Austrālija, Jaunzēlande, D-Amerika?
20.04.2014 12:34 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Izteicies tā, it kā Tev vienalga. Mazāk zini, labāk guli. Man labāk patīk zināt :D Ok, tad ir cita runa.
21.04.2014 02:13 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es sekoju līdzi, bet neiespringstu :):D
21.04.2014 02:24 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Lai kas arī notiktu, "tāpat kā Ukrainā" nekas nenotiks. Jā, tiek izmantota līdzīgas tehnikas (survey pierobežā utt), bet Ukraina un Latvija ir divas atšķirīgas valstis. Ukraina ir dziļāk austrumos, nevienai lielai starptautiskai organizācijai nepiederoša valsts. Baltijas valstis ir kā pagalms, kā dzīvžogs, kas atdala divas privātmājas - Eiropu un Krieviju. Atšķiras valstu lielumi, līdz ar to arī minoritāšu apjoms un izvietojums, atšķiras tas, ko mēs un ko Ukraina var piedāvāt Krievijai, atļaušos teikt, ka arī attīstības līmenis tomēr atšķiras (īpaši, ja salīdzina Igauniju ar Ukrainu), pat tautu mentalitātes taču atšķiras - tas, kā uz šiem notikumiem reaģē Ukraina un kā Baltija reaģētu šādos gadījumos.
Es uzdrīkstēšos teikt, ka, ja ne Baltijas novietojums, ja ne NATO un ES, tad Baltija būtu bijis pirmais Krievijas mērķis, daudz, daudz iekārojamāks kā Ukraina vai tā pati Moldova jebkad bijis. Bet Putins grib sākt palēnām, "apslapinot" kājas, lai redz, vai un kā brist dziļāk.
21.04.2014 02:31 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Trollis uzsāka tēmu.

Bet nu atbildētājas arī - nevis paliks un darīs, ko varēs, bet muks.
21.04.2014 07:43 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Lasīju lielo astrologu pareģojumus, ja tas ir tiesa, tad maijā viss atrisināsies un Krievijā sāksies iekšējais konfilkts, nu redzēsim.
Baumas jau klīst dažādas.. tas ka Baltija ir interesanta Krievijai vienmēr bijusi ir nenoliedzams fakts. Mēs redzam publiski, cik Obama ir "nespējīgs" kratot Putina virzienā pirkstu un Merkeles divkosība tiešākajā nozīmē...līdz ar to abas šīs savienības NATO un EU drīzumā vistiešākājā veidā varēs pierādīt savu spēju jeb gluži nespēju.
Vēl ko nevajag aizmirst, ja Putina vēlme ir atgūt kādreizējās Krievijas impērijas teritorijas, tad pirmie kas leks gaisā un pieprasīs savējās atpakaļ ir turki, lielā Osmāņu impērija... bet varbūt pasaulē lielo valstu starpā jau jaunais pasaules izkārtojums ir sadalīts un mūsu priekšā kas notiek ir liels teātris?
21.04.2014 09:47 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es nepaliktu vietā, kur man visu laiku jābaidās, jā, es muktu. Par šādu tēmu, kur tad vispār varētu justies droši, es biju iedomājusies jau sen pirms mūsu gandrīz-kaimiņzemes nedienām, un nonācu pie secinājuma, ka manā gadījumā, tās visdrīzāk būtu Islande jau Jaunzēlande. Vietas, kas nav ārprātā politiski aktīvas un ir visai izolētas no pārējās pasaules.
21.04.2014 11:05 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Forši - kad ir miers, varam dziedāt par latviskumu, par valodas izmiršanu utt. Bet tiklīdz iet runa par karu un latviskumu aizstāvēšanu ne no bezzobainiem krievu pensionāriem, bet no reāliem draudiem - visi bēgs.
21.04.2014 11:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Forši - kad ir miers, varam dziedāt par latviskumu, par valodas izmiršanu utt. Bet tiklīdz iet runa par karu un latviskumu aizstāvēšanu ne no bezzobainiem krievu pensionāriem, bet no reāliem draudiem - visi bēgs.


Trāpīts desmitniekā!!! :D

Tā ir latviešu nolaidība, ka izmirst valoda un kultūra.. ne jau krievu :D
21.04.2014 11:16 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Runājot par sevi, nekad neesmu bijusi liela patriote. Es novērtēju skaistās lietas, kas šeit ir, dabu, cilvēkus... Bet es neskrienu palēkdamās un dziesmu svētkiem un ziemā nevelku dzērves masku un neeju pie kaimiņa budēļos. Es saprotu šīs tradīcijas, bet... tas nav kaut kas, ko es pati daru ar lielu prieku. Man nebūtu grūti iemācīties krievu valodu, ja man pēkšņi būtu jādzīvo tādā vidē, tāpat jau man nāktos apgūt vietējo runu, lai arī kurp es dotos. Bet ja man tiks liegta mana rīcības un vārda brīvība, ja man būs ar kuponu jāstāv 4stundu garā rindā, lai es dabūtu tos 5 nedēļas normas maizes kukuļus, mani metīs cietumā, ja nevēlēšos strādāt, vai piespriedīs sabiedrisko darbu, ja instagramā publicēšu, kaut ko, kas nav saskaņā ar vietējo propagandu, kāpēc man palikt? Es neesmu koks.
21.04.2014 11:25 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Bērnus piedzemdējiet, tad sapratīsiet, kāpēc bēgs. Man iestājas panika jau no domas vien par to, kas notiktu, ja sāktos karš. Esmu pat pasi bērnam uztaisījusi - drošs paliek nedrošs. Neviena normāla māte nepakļaus savus bērnus briesmām atrasties kara zonā, ja vien būs iespēja no tā izbēgt.

Es tikai nesaprotu, par ko te Jackie un citas sacepās. Pat, ja tā nebūs realitāte, kas traucē šo jautājumu apspriest? Tad jau reliģiju, māņticību un tamlīdzīgas lietas, kam nav sasaistes ar realitāti, arī nedrīkst apspriest, lai neizveidotos "da kam jūs esat vajadzīgi" situācija un tēma neaizietu offtopikā.
21.04.2014 11:27 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Bet es neskrienu palēkdamās un dziesmu svētkiem un ziemā nevelku dzērves masku un neeju pie kaimiņa budēļos.

Nu, tādām ārišķībām reti ir sakars ar reālu patriotismu.

Es esmu patriote, bet man pirmajā vietā vienmēr būs ģimene.
21.04.2014 11:30 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Forši - kad ir miers, varam dziedāt par latviskumu, par valodas izmiršanu utt. Bet tiklīdz iet runa par karu un latviskumu aizstāvēšanu ne no bezzobainiem krievu pensionāriem, bet no reāliem draudiem - visi bēgs.


Tad labāk palikt uz vietas un gaidīt, kad kāda lode trāpīs? Tiešām? Ja tev būtu bērns, tu nedomātu par to, kā viņu glābt un nokļūt kaut kut drošībā, bet patriotiski sēdētu kara zonā un gaidītu pēdējo stundiņu?
Es noteikti tā nedarītu. Ja vienā kausā ir mītisks patriotisms, bet otrā dzīvība un iespēja izglābties, es nešaubīgi izvēlēšos otro kausu. Īpaši, ja man būtu bērns tajā brīdī, jo nāvi vai PSRS laikus es viņam piedzīvot nenovēlētu.
Un man ir vienalga, ka lielie patrioti mani nomētātu ar dubļiem. Ja viņiem ļoti gribas nomirt karā vai dzīvot Krievijas sastāvā, tad tā ir viņu izvēle. Es to negribu.
21.04.2014 11:35 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
tak cilveki atslabstat. pirmkart, neticat visam ko rada tv un raksta prese, tur viss ir uzpusts un no patiesibas talu. tads ir mediju darbs. un ienaca prata sen lasitais - jkamer cilveki konsentreas uz sliktajam zinjam ieks tv, tikmer to aizsega uz pasaules norisinas svarigakas lietas kuram cilveki uzmanibu nepievers jo ir tik loti iegrimusi visaa svarigajaa ko stasta zinjaas.

otrkart, neviena valsts nevar citu valsti ta vienkarsi pievienot sev jo vinja ta sagribeja, ta tas nenotiek. vai tiesam nerealas bailes aizmiglo cilveku pratus un liedz vinjiem logiski domat?!
21.04.2014 11:50 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
un skiet, ka lielai dalai nav nekada sajega par to kas isti Ukraina notiek. tak parstajiet klausities uzpustajos stastos. saprotat, ka tie jums tiek baroti apzinati? ja, ja, neparlasijies.
tadai latvijinjai churinja dreb, visi ta baidas un atnaks ari tas Putins un savaks mazos sabijusos caaleetinjus savas drosajas rokas.
21.04.2014 11:52 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Tās pat nav bailes, drīzāk no mazas valsts kompleksa izrietošā nepamatototā iedomība:D
21.04.2014 11:54 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nekur nebraukšu, mana zeme ,palikšu šeit lidz pēdējam. Un es esmu mamma.
21.04.2014 12:03 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
otrkart, neviena valsts nevar citu valsti ta vienkarsi pievienot sev jo vinja ta sagribeja, ta tas nenotiek. vai tiesam nerealas bailes aizmiglo cilveku pratus un liedz vinjiem logiski domat?!



Nesenais Krimas scenārijas pierāda, ka var.
21.04.2014 12:03 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
neviena valsts nevar citu valsti ta vienkarsi pievienot sev jo vinja ta sagribeja
Āha, un Padomju Savienība arī tikai preses pīle bija, vai ne? Labi, teiksi, ka tas bija sen un tagad vairs tā nenotiek? Nu ar Krim,u arī tagad notika.

mazas valsts kompleksa izrietošā nepamatototā iedomība

Ja mēs paši nemākam savus resursus un ģeogrāfisko novietojumu gana labi izmantot, tasd nenozīmē, ka Krievijai tas nenoderētu. Nav tā nekāda iedomība.
Un atkārtošu vēlreiz - Putins pats ir teicis, ka grib ko līdzīgu PSRS (tikai tagad tā nebūtu valstu savienība, bet Krievija).
21.04.2014 12:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nesenais Krimas scenārijas pierāda, ka var.
ja, ja sagribeja, aizgaja un panjema.
21.04.2014 12:12 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Autor, are you fakin serious?

Tās pat nav bailes, drīzāk no mazas valsts kompleksa izrietošā nepamatototā iedomība


+++

Ja autors nopietni jautāja, tad laisties uz maz apdzīvotu, pašpietiekamu (pārtikas ziņā), stratēģiski mazsvarigu reģionu.

Kas attiecas uz mediju prātā jukšanu, nudien tikai Baltijas valstu medijiem ir tāda histērija par Krimu un ukrainu ka neviena valsti, tad Krievija te vel kādu laiciņu nenāks. Bet kādu dienu viņi te būs atkal, ta ir vēsturiska neizbēgamība patīk tas vai ne. Un notiks tas tieši tāpat ka 1940 gadā- Krievija pa prasīs izvietot savas militāras bāzes un Latvijas valdiba to laipni atļaus, bet tauta tāpat neko nenojautīs. NATO? Paskatieties kur izvietotas NATO pretraķešu sistēmas un kur atrodas Latvija. Cosmo rusofobistiskàs histeriķes nemaz bez intelekta pagarinājuma vārdā google to nezina. Iedarbiniet smadzenes , NATO doesn't give a shit for Baltic States.
21.04.2014 12:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits