Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

savadakas attiecibas - Tu un vecaki

 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
Sveiki! Piedodiet,ka bez garumzimem! Nav man tadu plansete...
Meitenes, man vajaga jusu palidzibu. Gruti ir kluset un izlikties,ka visslabi.Vajaga skatu no malas. Saksu ar to,ka esmu preceta,man ir 5 gadigs berns. Ar mammu attiecibas vislaik bijusas jocigas - it ka mil,rupejas, pardzivo, bet tai pasa laika lien ara briziem nesaprotamas lietas... Piem. tinju gados, stradajot uz lauka, kur bija turpat kaimini, vina saka blaut,ka man mute ka vecas vecenes pakala un iesita man plauku... Tas bija tik pazemojosi,ka vel tagad atceros to! Ari par sexu, mr un citam meitenu lietam kautrejos runat. Biezi labprat viesojos pie labakas draudzenes,kurai bija forsi vecaki...
Labu laiku atpakal virs devas prom pelna. Vienojos, ka varesu padzivot pie mammas, atradu turpat darbu. Sanak vecakiem 2.stavs, man 1. un par visu es maksaju pati - pati perku est, malku perku, dodu elektribai utml. Vienigais - majas izmantoju pienu un olas, jo vecakiem ir govs un vistas. Pat, ja vecaki kur mani vai bernu ved (piem.pie daktera) es maksaju.
Bet arvien vairak man sap viena lieta... Attieksme... Ja censos sevi aizstavet, ko preti saku - dabuju pamatigu plauku vai mammas kavienu. Mamma pieteikusi - tu uz mani neblausi! Ok. Neblausu. Bet, kad vina blauj, tad saku - ludzu,neblauj- tad sanemu - attieciba pret tevi daru ko un ka gribu, kad tu busi mana mate, tad ari ta varesi. Tur ta lieta,ka es esmu mamma. Bet es nevaru iedomaties, ka es necienu bernu, jo tas,ka esmu mamma un vins mans berns,nenzoime, ka vins nav cilveks,kas pelnijis cienu... Un ari ta muziga manis nenovertesana! Skolas laika - tu nebusi spejiga pabeigt skolu un iestaties augstskola! Tomer es pabeidzu skolu un sobrid man 2 augstakas. Tu nevaresi to un sito, tu neesi normala mamma, normalas mammas dara savadak, nevis ka tu utml. Sobrid lukojam atsevisku dzivokli.jo vairak nevaru izturet. Bet,pat tad kad aiziesu, es zinu,ka nekas nemainisies.Jo pa vasaru dzivoju prom, bet tapat zvana - ko, tu ar bernu uz kaazam iesi, nee,normalas mates neiet uz tadiem pasakumiem ar berniem utml. Briziem man vnk gribas begt. Man sap manis nenovertesana,man sap gan fiziski, gan garigi vinas plaukas....Es saprotu ari,ka mil un uztraucas, bet tad kapec lien ara tadi nesmukumi?
18.04.2014 14:28 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Kaapec tu vispar dzivo ar vinu kopaa? Pieaugusi tacu esi berns ir. Ja virs pelna prom lai suuta papildus naudu lai var samaksaat. Baigit ev tadas negaacijas vaig kur nu vel beernam?
18.04.2015 17:13 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
es kā vienmēr neskatos uz datumiem :D
18.04.2015 17:06 |
 
Reitings 394
Reģ: 02.09.2014
Domāju, ka autore gada laikā būs atradusi risinājumu savai problēmai. ;-)
18.04.2015 16:51 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
vienkārši pārtrauc komunikāciju ar viņu un dzīvo mierīgi! Mana māte ar savējo arī nevarēja sadzīvot, nu neko! Satikās šad un tad, reti sazvanījās. Dzīvoja katra savu dzīvi un miers. Man arī ar savu māti nav tās labākās attiecības. Nestrīdamies ļoti, bet vienkārši neesam tuvas. Agrāk pārdzīvoju par to, bet tagad kaut kā vairs nē... nu nav un nav, ko tur daudz. Jā, manas asinis un mana mamma, bet nevar taču piespiest sevi ar kādu būt tuvam.
18.04.2015 16:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Eej forshi becky ir atpakalj!! :)
Par teemu-es jua shada vecuma mauktu atpakalj, ka otrreiz roku vel necels. Skiet, ka tu ari pari izvelies ciest. Es tadai matei,'ja tikai parmet,'vnk neatbildetu uz zvaniem. Tad ari nebutu terora. Un nedzivotu viena maja. Jebkur citur, bey ne zem viena jumta. Ieteiktu sevi sakt vairak cienit. Tava meita tacu uz to ari skatas. Neradi vinai nepareizu piemeru.
18.04.2015 16:00 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
ka tad man nepielaut? Dot preti?!


Zini - jaa! Dot pretii. Es nekad nepieljautu, ka mani kaads sit, pat ja taa buutu mana maate.

Ja nav kur aiziet, es ar vinju vispaar nekontakteetos, dariitu savas dariishanas un izliktos, ka nav man blakus shaada cilveeka.
18.04.2015 14:03 |
 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
Ak dievs tev laikam patīk ka mamma tev sit. 2 aukstāka izglītība un ar mammu dzīvo. Varbūt tu melo par savu izglītību. nu neticu ka ar aukstāko izglītību nevar atļauties dzīvokli..
18.04.2015 13:58 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kaarteejaa aita.
Peec teksta saprotu, ka Tu straadaa un ka k.kaadu vienistabas dziivokli iireet nebuutu probleema, ko Tu dari pie "maates???" Tev zvaniitu? Kursh teica, ka Tev jaatbild uz zvaniem?
Tava maate ir smagsvara boksere un Tu esi baleriina? Peec nika saprotu, ka Tev ir 26 gadi. Tu nespeej noreagjeet, lai paartvertu maates rokas un noliktu vinju pie vietas??? Es te nerunaaju par kautinju "tirgus baabu stilaa", bet elementaaru maates roku satvershanu, pirms Tev iesit un pastumshanu malaa, kaa arii stingraa balsii pateikshanu, ka to nepieljausi, ka Tev sit.
Jeezinj, es atkal tikai varu teikt to, ka cilveeku stulbums ir neizmeerojams, varbuut, ka ir tikai labi, ka taadu stulbeni sit.
19.04.2014 19:09 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Tev ir jāieskaidro pašai sev, ka šāds attiecību modelis NEDRĪKST pastāvēt un, ka tu VARI pastāvēt pati par sevi. Zemapziņas līmenī, tu to jau saproti, jo raksti šeit un jūti, ka tas nav pareizi.
Tu esi pieaugusi sieviete un, māte vai ne māte, bet viņai nav tiesību tevi šādi ne fiziski, ne psiholoģiski iespaidot.
Godīgi sakot, tavā vietā, es agri vai vēlu būtu iesitusi pretī.
19.04.2014 14:36 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Meitenes, kas parament auteerei miikstchauliibu. Juus vispaar varat iedomaaties, kaa tas ir kad tava MAMMA tevi shaadi noliek jau no beerniibas? Visu laiku kaut ko paarmet un veel sit. MAMMA. Logiski, ka meitenei ir iedragaata pashapzina, turklaat ja veel raksturs nav stiprs, tad vispaar. Nedomaaju, ka vienaa dienaa autore iemaaciisies buut stipra un zinaas iistos vaardus, kas taadai varmaakai jaasaka pretii.

+++
Tiešām esmu šokā, ka tik daudz nosodošu komentāru... Šis jau no sērijas "paēdis students neēdušu nesaprot". Meitenes, nu taču jūs NEKO par viņu nezināt. Varbūt autorei finansiālā situācija bija tāda, ka pārvākšanās pie mātes uz laiku bija vienīgais risinājums (jo no laba prāta parasti vīri parasti uz ārzemēm peļņā nebrauc). Taču būsim iejūtīgāki un saprotošāki pret līdzcilvēkiem... Visu un jebko var pateikt dažādi. Lielākā daļa diemžēl izvēlas jau tā ievainotai dvēselei iebērt sāli brūcē ar skarbu vārdu.
Autore - galvenais turies un meklē iespējas pārvākties! Vidusskolas gados es par salīdzinoši mazām naudiņām īrēju istabiņu pie svešām saimniecēm, vienlaikus palīdzot viņām ar mājas soli un nebija ne vainas! Arī tas ir risinājums.
19.04.2014 13:42 |
 
Reitings 309
Reģ: 17.06.2013
Tu pie vira nevari braukt? Palikt tur butu tirais neprats. Pats trakakais, ir ka Tu pati to pielauj, un vel aizstavi - "Vina mil, rupejas". MIL? Ta ir milesana? Tas ir rupes? Vinai vnk vajag kadu, kam pakrist uz nerviem un savu zulti izgazt. Tadai ricibai attaisnojuma nav. Taisies prom no turienes, un nekontaktejies ar vinu, kamer nemainis savu attieksmi. Tu neesi to pelnijusi!
19.04.2014 11:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Brauc pie vīra.

Tu tiešām gribi, lai TAVS BĒRNS aug tādos emocionali drausmīgos apstākļos?
19.04.2014 11:44 |
 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
Es tik vienu nesaprotu- kāda velna pēc atgriezies dzīvot pie vecākiem????

Bija lieta, tā vajadzēja uz to mirkli... Neiedziļināšos.

Savādāk viņa nav slikts cilvēks, rūpējas par mazo, pieskata utml.
Esmu pamanījusi,ka viņai ir vēl kāds netikums.... Kad cenšos pretī runāt, tad atbild - parunā, parunā, tas tev ies labumā kā tu pret mani izturies.... Un tad tiešām, skatos - meita saslimst, es saslimstu, un gadās, ka tā arī pasaka - tas tev par to, ka tu tā... Un tad man tā sāp, jo nekad nenovēlētu savai meitiņai sliktu vien tāpēc, ka izrunājas.... Galu galā man nav 13 gadi un nu un, ka pasaku ko pretī? Ir bijis,ka patēvs piedzēries viņai acīs pasaka, ka viņai jāmaina attieksme pret mani un viņu. Jo gadās, ka viņa arī pret patēvu izturas ne visai un tad šim uzdot nervi un šis aiziet piedzerties.... Kad cenšos mammai teikt, ka viņa pati vainīga, ka patēvs tā, viņa uzskata, ka nē un, lai es te neaizstāvu alkoholiķi. Bet es no malas redzu kā ir. Nē, es esot pārāk jauna un nepieredzējusi un no dzīves neko nesaprotot....
19.04.2014 11:39 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Es tik vienu nesaprotu- kāda velna pēc atgriezies dzīvot pie vecākiem????
18.04.2014 18:24 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Es arī uzskatu, ka jāizvācas no tās mātes mājas. Ar tādu es arī pēc iespējas mazāk kontaktētos un vienkārši dzīvotu savu dzīvi. Tu jau tā, cik rakstīji, par visu maksā, viņas mājā dzīvodama. Tad tik jāpasteidzas ar dzīvokļa atrašanu. Un ar 2 augstākajām ciemā (ja vien nedzīvo pilsētā) nedomāju, ka Tev ir vērts palikt.
Lasot liekas, ka Tu vēl joprojām ļoti "turies" pie mātes... kā bērns - ir svarīgi, ko viņa domā, viņas vērtējums, bet nevajag. Nav vērts. Vai tad dzīvē nav neviena cita, kas atbalsta un novērtē? Kaut vai vīrs.
Nav normāla tā sišana, bet tur, šajā gadījumā, laikam tikai viens variants - jāizvācas.
18.04.2014 17:29 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Cik palasu, tikai nosodoši komentāri. Ehh meitenes... es gan autori lieliski saprotu.
Ieteiktu tiešām pēc iespējas vairāk norobežoties - iespējams, tiešām izklausīsies pēc bēgšanas, bet nu tinies prom no turienes cik vien ātri vari!
Nopietni, tas nav tā vērts. Bet lieliski saprotu arī to, ka katram jau gribās uzturēt labas attiecības ar māti un tici man, sirds jau sāpēs arī tad, kad būsi tālu prom un drošībā, jo iestāsies apziņa, ka saiknes ar māti nav un nebūs...

Vai nav iespējas doties pie vīra? Kaut vai uz laiku, ar visu bērnu - tūlīt kāreiz būs vasara. Nu nezinu, ko lai iesaka :( Bet turies, katrā gadījumā.

Es dzīvoju ar šādu "emocionālo vampīru" diendienā un arī nevaru sagaidīt, kad beidzot došos studēt uz ārvalstīm, lai nebūtu tas vairs jāpiedzīvo.
18.04.2014 17:11 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Klade - un ja nu viņa dzīvo kādā ciematā, kur dzīvokli nemaz tik ātri atrast nevar? Tu taču neko par viņu nezini. Viņa jau teica, ka meklē dzīvokli.
18.04.2014 17:11 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
murmulite87 - Tavai mammai NAV tiesibas TĀ izturēties - tas nekas, ka viņa ir Tava mamma. Un sist - protams, arī nevajag pieļaut. Īpaši - jau pēc atstāstītajām situācijām - nu, galīgi nav pamata!!! Tu visu dari - kā labai meitai pienākas! Bet viņa gan neuzvedas kā mamma. Nu, laikam nemāk.....Un izmest misenē SPECIĀLI Tavus dokumentus - galīgi trakums!!!
Pārvācies - vismaz uz īrētu dzīvokli. Un Tu tiksi galā! Lai stāv klāt visi labie gariņi Tev !
18.04.2014 17:00 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
viņa ir sista jau kopš bērnības. Viņai jau iekšā ir iestrādājušās bailes tai mātei sadot pretī. Tas nav tik vienkārši.

un tapec jadzivo vel pie vecakiem?! vina tak ir preceta un ja virs arii pelna, tad nu nedomaju, ka nevaretu atlauties savu dzivoki, ja gribetu kko lietas laba darit, tad sen jau butu prom aizgajusi, nekaa paciest ko tadu, zel vinas viru un bernu(ja tads ir), sadi cilveki vai nu paliekt tadi pasi kaa vecaki ,vai riktigas njergas. netaisos nevienu aizvainot, bet kadreiz tak tam jabeidzas ir. Tagad sezot cosmo un stastot savu sapi neviens vinas vieta mantas neizvaks un neaizvaksies no vecakiem, man butu naids pret tadu maati, ja jau finanses atlauj , tad lai skrien uz fikso prom, pati pieaugusi pasai sava dzive beidzot jasak.ja nespej tik vnk lietu kaa notadas pate prom aiziet nu tad lai sezh un zhelojas visu dzivi
18.04.2014 16:09 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Tātad, atbilde visām tām, kas viņu sauc par mīksto, ņergu utt.- viņa ir sista jau kopš bērnības. Viņai jau iekšā ir iestrādājušās bailes tai mātei sadot pretī. Tas nav tik vienkārši.
18.04.2014 15:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits