Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs un viņa ģimene

 
Reitings 40
Reģ: 18.04.2014
Īsti netieku gudra vai pārspīlēju vai nē. Lieta tāda, ka kaitina drauga ciešā saite ar ģimeni. Ar mammu viņš sazvanās vismaz divas reizes dienā ar māsu tāpat. Vislaik sūdzas, ka ir aizņemts un vakaros noguris, bet pa dienu paspēj bieži pie viņām iebraukt un vēl ar bērniem palīdzēt... Varbūt vienkārši trūkst uzmanības man.... Kā Jums liekas?
18.04.2014 14:19 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Es šādus vīriešus par lupatām uzskatu. :) Ko var katru dienu ar māti runāt? NU KO????
19.04.2014 23:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vispār ziņu jaunu sievieti kura vienmēr zvana mammai trīs, četras reizes katru dienu un tagad kad mājās zidainis, zvana vēl divreiz vairak. Tā ir kautkāda nespēja dzīvot patstāvīgi, uzņemties atbildību par savu rīcību jo visu prasa mātei. Mātei tas nedaudz krīt uz nerviem, bet skukim to protams nesaka.
19.04.2014 22:39 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Puikam vēl japaaugas. Ir labi ja ir labas attiecības ar māti/māsu, bet tāda nto reižu sazvanisanas ik dienas man neliekas normāla. Tā tāda neparrauta nabas saite. Pieaugušam vīrietim sava paša izveidotā ģimene tomēr ir pirmajā vietā un tas ir pilnīgi normāli.
19.04.2014 22:33 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man vienmēr ir prātā vārdi, ko mācītājs sacīja pie altāra mūsu kāzu dienā - ka ar šo soli apņemamies viens otram būt par vissvarīgāko cilvēku pasaulē. Mums, protams, ir mūsu ģimenes - mammas, tēti, vecvecāki, māsas brāļi, bet vīrs un sieva viens otram ir un būs pirmajā vietā līdz mūža galam un tā tam ir jābūt. Arī bērni mums tiks doti tikai uz laiku, mēs viņus izaudzināsim un viņi aizies savā dzīvē un mums tas būs jāpieņem, savukārt mēs viens otram būsim vajadzīgi visu mūsu atlikušo dzīvi.

Es pilnīgi piekrītu mācītāja teiktajam. Arī manai mammai vissvarīgākais cilvēks ir tētis un tētim mamma, neskatoties uz to, ka viņiem ir daudz bērni, un arī viņi saprot, ka viņu bērniem vissvarīgākās ir viņu otrās pusītes.

Kā tas attiecas uz autores problēmu - protams, ka attiecību sākumā saikne starp diviem cilvēkiem veidojas lēnām un pakāpeniski un ir jāpaiet ilgākam laikam, līdz divi cilvēki saprot, ka ir viens otram vissvarīgākie (šo brīdi nav obligāti jāiezīmē laulībām). Atbalsti savu vīrieti, tas, ka viņš tik labi izturas pret savu ģimeni, nozīmē, ka arī pret savu nākotnes ģimeni (sievu un bērniem) izturēsies ar lielu mīlestību un rūpēm. Ja gadiem ejot nekas nemainās, tad, iespējams, jums vienkārši nav lemts būt kopā... Bet, ja ir lemts, un, ja jūs abi to vēlaties, tad rūpējieties par savām attiecībām :)
19.04.2014 20:25 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Wendy, pirms diviem gadiem iemacijos dzivot taa, ka man virs ir mana milestiba, mans prieks, mana laime, bet ja man reizem jaizvelas palasit gramatu vai pavadit laiku ar vinu, es labprat palasu gramatu :)

Un esmu iemacijusies sajust to robezhu, kad vins grib palikt majas viens un pasedet pie datora, palasit, tad es pazvanu draudzenem un eju ciemos pie vinjam.

Ja mak atrast to viduscelju, tad attiecibas paliek IDEALAS :)
19.04.2014 18:06 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
sievietem virietis ir visa dzive, bet virietim sieviete laba piedeva dzivei


Labi teikts. Un es cenšos, lai man tā nebūtu. Lai ari man vīrietis ir piedeva dzīvei.
Te cosmo to tā nejūtu, te daudzas ir ļoti patstāvīgas. Daudzko var pašas izdarīt. Piemēram aizvest mašīnu uz servisu vai apskati. Bet ir dzirdēti tādi gadījumi, kad vecene neko bez vīrieša pati nevar izdarīt. Tā liekas, ka viņai servisā tās riepas pašai būtu jāmaina vai apskates laikā pašai jālien zem mašīnas un jāskatās vai viss ok. Ir jau apsveicami, ja sieviete var pati nomainīt mašīnai riteni, ja palikusi uz ceļa ar cauru riepu, vai nomainīt motoram eļļu, bet tas ir tāds retums.
19.04.2014 18:01 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu tapec vins zvana citiem, jo nav par ko runat. Bet shkirties un meklet ko jaunu negrib :)

a kas? maja tira, est uztaisits, gultinja vakara iesildita... kada vaina?
Vins ir meginajis skirties no vinas, bet vinai vins pirmais, vienigais un nu... vinja negrib un samierinas ar visu :)

Protams, es negrbu autorei teikt, ka vinja ir garlaiciga persona, bet es vnk saku savu situaciju no dzives.
19.04.2014 17:59 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Kāpēc būt kopā ar cilvēku, ar kuru nemaz nav par ko runāt? :|
19.04.2014 17:54 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Tikko atcerejos, ka mana bralja draudzene bija abizojusies, un ari tagad ir, bet neizrada, ka mans braalis zvanija man visu laiku, ka zvanija vinjas draudzenei visu laiku un manam viram visu laiku, bet vins to pamatoja ar to, ka vinjam neesot ar vinju par ko runat... un zvana, jo darba garlaicigi, bezmaksas sarunas... nu es nezinu, kaa var but, ka 2 gadus dzivo kopa un NAV par ko runat? Nu vinja ari tada ir - man pat ar vinju nav par ko runat :D es tieshaam meeginu, bet nu nav...
19.04.2014 17:52 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Protams, ģimeniskums un viss tas ir apsveicami. Bet 2 reizes dienā zvanīties mammai un māsai...? Man tas liekas nedaudz dīvaini. Pat kad biju vēl bērna/pusaudža vecumā tik bieži nesazvanījos ar vecākiem, jo nemaz nebija tādas nepieciešamības un, paldies Dievam, man nebija vecāki, kuri visu laiku vēlas kontrolēt bērnu... Tas ir labi, ja domā un rūpējas par ģimeni, bet nevajag to pārspīlēt, ir arī sava dzīve un mīļotais cilvēks.
19.04.2014 17:35 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nekad neaizmirsiishu, to ko augstskola mums viens pasniedzejs teica - sievietem virietis ir visa dzive, bet virietim sieviete laba piedeva dzivei :)
19.04.2014 17:31 |
 
Reitings 135
Reģ: 14.01.2014
Normaalam viirietim pirmajaa vietaa buutu miiljotaa sieviete

īstenībā piekritīšu.
Pat ja tā nav meitene, tad vismaz kāda datospēļu paspēlēšana, vai aiziešana ar draugiem uz sporta klubu utt, nevis katru brīvu brīdi skriet pie mammas.

Mans vīrs (jau 5 gadus) arī ir ļoti ģimenisks, bet brīvajos brīžos neskrien pie mammas, kura dzīvo vienā rajonā ar mums. Sazvanās jā, laikam katru dienu, bet tiekos ar viņu biežāk laikam es.
19.04.2014 17:28 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ieteikshu veelreiz paarlasiit Dionysus teikto.

Aitas bleej, ka tas esot gjimeniskums, nesmiidiniet. Normaalam viirietim pirmajaa vietaa buutu miiljotaa sieviete, nevis paucinaashanaas ar maasas beerniem vai ziepenes paarrunaashana ar maamuliiti.

P.S. Es te nerunaaju par gadiijumiem, kad tieshaam nepiecieshams doties pie gjimenes (slimiibas, beeres utt).
19.04.2014 17:23 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Meiteniite, mans bijusais draugs 37 gados bija mammas puisitis, nezinu ka vinjam bija ar bijuso sievu, bet ar mani - tikai vinja mamma. Tagad vins ir kopa ar citu meiteni un ta mamma man saka - aij, nabaga delins tikai ar jauno sievu (2gadi jau) un pie vecakiem iebrauc reizi nedelja - svetdienas. Es uzskatu, ka vinjam kaut kas pietruka ar mani un to mekleja pie savas mammas. Iespejams pietruka siltas pankukas, ceptie piradzinji, jo taja laika man bija visa dzive mans DARBS! Tagadeja sieva, nestrada, cep piragus un audzina vinju kopejo mazuli :) Un ka jau virieshu daba - vinji vienmer bus tur, kur bus labi, silti un garshigi :) Tas tads, mans viedoklis :)
19.04.2014 17:20 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Zii,daudziem gadu, gadiem nepaariet. Ir virishi kuri 40 gados ir nepatstaaviigi bez gimenes.
19.04.2014 17:06 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Pienaks vinjam tas mirklis, kad parlisis taa saite ar mammu un masam :) Pacieties!
19.04.2014 17:01 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Ja gribi būt pirmā un vienīgā, tad meklē vīrieti bez vecākiem un ģimenes. Nē, nopietni. Tas ir sieviešu egoisms. Saprotu, ka gribas būt pirmajā vietā, bet piedod man, vienīgā, dzīves jēga un centrs tu viņam nebūsi. Ir muļķīgi ko tādu vispār gribēt.
Kas attiecas uz puisi un to ģimeniskumu, piekrītu par nabassaiti un uzskatu ka vainīgas ir mātes, jo apzināti vai neapzināti viņas tos dēliņus negrib palais vaļā.
Daudz tādus variantus esmu redzējusi.
19.04.2014 16:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
zaptesburka, jā, bet to rakstīju, nezinot viņu statusu. Tāpēc jā, uzskatu, ka katra kārtēja draudzene nevar ieņemt tādu pašu vietu kā mamma (māsu šajā gadījumā tomēr var pabīdīt). Un tas nemaz nenozīmē, ka viņš ir mammas dēliņš.
19.04.2014 16:04 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
māsai ir bērni. Tātad noteikti, ka kāds vīrietis māsai arī ir
Hm, nu tas gan nav obligāti. Dzīvē ir daudzas un dažādas situācijas, kādēļ lai sieviete viena audzinātu bērnus.
19.04.2014 15:55 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
tādas pirmās un vienīgas vīrieša dzīvē var būt virkne, bet māsa un mamma viņam ir viena un uz mūžu


Nepiekrītu.
Ja attiecības ir randiņu fāzē, tad pašsaprotami, ka māte, māsa svarīgākas.
Bet, ja attiecības ir nopietnas, cilvēki dzīvo kopā, plāno visu mūžu pavadīt viens ar otru - tad šai jaunajai savienībai jābūt pirmajā vietā. (Protams, ne tā, ka par pārējiem neliktos ne zinis). Tā tas būtu pareizi.
19.04.2014 15:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits