Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LATVIETES masveidā izvēlas ĀRZEMNIEKUS.

 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010
Daudz kur internetā raksta, ka Latvijas sievietes ir ar pārāk augstām prasībām, vēlas, lai vīrietis labi pelna, ir glauns auto, pašam savs stilīgs dzīvoklis, lutina sievieti utt. Un ņemot vērā, ka tie vīrieši, kas ir parasta darba darītāji 23- 35 gadus veci, - celtnieki, apsargi, ierēdņi valsts iestādēs tie pelna 500-800 eur un nevar tādu dzivesveidu piekopt. Tāpēc sievietes uzskata, ka ar tādiem nav jēgas pīties un izvēlas ārzemju vīriešus!!!!!

Visur medijos raksta, ka daudzas sieviets tā dara, bet kur viņas iepazīstas ar tiem ārzemniekiem, šiet Latvijā, kad viņa atbrauc. Vai arī latvietes pašas dodas uz ārzemēm>>> Bet, vai tad tie smalkie vīrieši tiešam gribēs satikties ar fabrikas strādniecēm UK????
16.04.2014 20:57 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Vispār jau jebkurās attiecībās galvenajam būtu jābūt mīlestībai, nevis rūpēm par tautas izmiršanu!
Par valodu - kad sākām gatavoties kāzām, sākām arī mācīties viens otra dzimto valodu. Arī svētkus svinam abiem ierastos. Kad būs bērni mācīsim abas valodas.
Ja cilvēks grib saglabāt savu izcelsmi, tad to darīs neatkarīgi no tā kur dzīvo, kur strādā vai ar ko guļ!
17.04.2014 23:13 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
nē nu zini...Nerea. Latvijai ir gājušas pāri tik daudz tautas, ka te tīru latvieti ar uguni jāmeklē, visi te ir vairāk vai mazāk sajaukušies.
un esmu godīga...kaut kāda latviešu izmiršana utt mani neuztrauc, man dzīvē ir svarīgākas lietas par ko domāt un stresot.
laigan saviem bērniem noteikti mācīšu latviešu valodu, jo man vienkārši liekas dīvaini, ja es nevarētu ar saviem bērniem sarunāties savā valodā.

jo jauktākas asinis, jo skaistāki cilvēki.
17.04.2014 22:32 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Atkal, negribu iegrimt diskusija par to, kas ir, un kas nav skaists.

MAN PERSONĪGI Parisa Hitone liekas ka labs piemērs tam, ko var panakt sports, kosmētika un stilists.



Šī ir Parisa bez kosmētikas - apmēram tāda līmeņa seja smukuma ziņā, kā vidējai aritmētiskajai meitenei - nav ne skaista, ne neglīta (jā, nav resna un sejas āda laba, protams). Bet tad, kad viņa uztjūnējas, viņa pēkšņi sāk skaitīties skaista (man patīk cita tipa sejas, bet kopumā - grūti noliegt, ka ar tjūningu viņa izskatas LABI). Cik tas maksā, tas ir cits jautājums :)
17.04.2014 17:41 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
liela daļa vidējo aritmētisko sieviešu teorētiski spētu būt skaistules

+

Jāprot pareizi izmantot kosmētiku, lai izceltu skaistumu :)
17.04.2014 17:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja grb kaut ko no cita plaukta, līdz kuram nevar aizsniegties


Es neticu, Sultan, ka tu esi tik neglīta, lai tavs izskats būtu galvenais faktors, kāpēc tu neesi vēl dabūjusi "augstāko plauktu" parstāvi. Varbūt pietrūkst sievišķības, varbūt šarma, varbūt manieru, varbūt pareizās sabiedrbas, varbūt.... a vells viņu zin, kā.

Before and After makeup bildes ir pilns internets, domaju, ir diezgan skaidrs, kādas izmaiņas var iegūt. Ja ir liela velme, pāris reizu piestaiga pie profesionāļa, tad - iemācies no rīta uzzīmēt perfekto seju pati. JA GRIBI, tad tu vari būt daudz, daudz skaistaka, nekā esi. Nu, vismaz to es saku par netjūneto sevi - ja kadreiz uz svētkiem satjūnējos, komplimenti birst kā no pārpilnības raga.

Tas ir mans viedoklis, ka liela daļa vidējo aritmētisko sieviešu teorētiski spētu būt skaistules (bet nav). Pierādīt nemācēšu, da i negribu pierādīt. Katrs domā, ko un kā grib.
17.04.2014 17:17 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Hmm man nekad nav bijusas attiecibas ar latvieti, bet tas nebija apzinats lemums, vismaz ne sakuma.
Varu teikt, tikai vienu : uzskatu par normalu paradibu to, ka sieviete izvelas to virieti, kurs vinai var dot visvairak- emocionali, intelektuali un materiali. Protams, ja ir tada iespeja.
Vairakus gadus nedzivoju Latvija un satikt finansiali loti augstu stavosus individus nav nekadu problemu.
Bet taisniba ir ari taja, ka sievietei ir pec kaut ka jaizskatas. Vidusmera meitene ar liekajiem kg un ataugusam saknem diez vai var ceret uz virieti, kas parvietojas ar Aston Martin, izvelas privatas lidmasinas un vakarinas ietur ar Hermes vai JPMorgan CEO.
Un taisniba ir Kristai - no svara ir sievietes personiba , nevis nodarbosanas.
17.04.2014 17:11 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Sultan, tad jau ar tevi viss ir kārtībā ;)
Problēmas sākas tad, ja vēlmes ir pārāk lielas. Ja grb kaut ko no cita plaukta, līdz kuram nevar aizsniegties.
17.04.2014 16:40 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Ak, Tu to teici drostala, nevis 57days :D never mind :) :) :)
17.04.2014 16:23 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Piekrītu drostalai ar 57days mēs te kacināmies, jo viņa man ieteica kļūt par wow sievieti, bet es saku, ka ne visas to var. Es nevaru. Es esmu parastais LV standarts: vidēja auguma bloņģinka ar apaļiem vaidziņiem. :D
17.04.2014 16:21 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Eu nu nevajag jau aiziet galējībās :D

Bet, ja nopietni... Sultan, ja, piemēram, tu nevelc to līmeni, tad nevajag. Nu nav visām jābūt wow sieivetēm. Un tāpēc arī visām nav jātiek pie tiem prinčiem. Ir jāsaprot, kurā kategorijā esi, un jābūt mierā ar to, kas ir. Jāpieņem sava līmeņa vīrietis. Tiešām nevajag lēkt augstāk par savu pakaļu, tā teikt ;)
17.04.2014 16:13 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Nu uztjūnē Tu mani par konču, ja tik gudri runā :D
17.04.2014 16:02 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Nu bet es taču katru rītu nevaru iet pie profesionāļiem , viņi vienkārsi tik agri vēl neviens nestrādā :D un es neiešu pēc darba 8 likt make up, iet gulēt ar smuko ģīmi, lai no rīta būtu konča. nolaižamies uz zemes-ikdienā ir ļoti grūdi končoties + tas maksā padārgi, baidos, ka man nepietiks tam līdzekļu ilgtermiņā :D
17.04.2014 15:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Izņemot plastisko ķirurģiju, feisu var uztjūnēt kaut vai ar ĻOTI prasmīgu lietotu kosmētiku, piemērotu frizūru.

Es nezinu, cik neglītai ir jābūt sievietei, lai profesionālis ar kosmētiku viņu nevarētu padarīt pievilcīgu. Ja klāt pievieno personības šarmu, tad no vidējās latviešu peles var iegūt konfekti.
17.04.2014 15:46 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Sultans, kāju pagarināšanai ir operācija (parlauž kāju, ieliek "pagarinājumu", pēc pusgada atkal varēsi staigāt!)

O jā - ir dzirdēts un arī redzēta operācijas norises gaita tajos Amerikāņu makeover raidījumos-skats baiss + iespejamās blakusparādības, veselības problēmas... no way-labāk tad palieku pie kaķu tantes varianta ar strupiem kātiem :/
Kādu metodi iesaki, lai uztjūnētu beibifeisu? :D Es jeibogu nezinu! :D

"precēts jau nav miris"
nu ir tāds teiciens, jā... bet es nekomentēšu :) es domāju, ka zini, kāpēc :)
17.04.2014 15:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Sultans, kāju pagarināšanai ir operācija (parlauž kāju, ieliek "pagarinājumu", pēc pusgada atkal varēsi staigāt!), parasto feisu par beibīfeisu var gan uztjūnēt, un vēl kā. Ar harizmu ir grūtāk, bet ir visi tie neirolingvistiskās programmēšanas, kur tev izskalos smadzenes, ka tu vari visu...

Un tu arī būsi WOW sieviete! :)

Un, kā reiz dzirdēju sab. transporta meitenes spriedelējam - "precēts jau nav miris".
17.04.2014 15:33 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Sultan, nevajag jau arī pašai būs vidusmēra parastajai! Esi pārāka, esi WOW sieviete! Kas tev liedz?

Un piekrītu, ka tādus vīriešus trolejbusā vai piektdienas vakarā klubā nesatiksi. Viņi pārsvarā ir darbaholoķi un darbā ir arī sestdien no rīta, kad apsargi un studenti vēl tikai no kluba izveļas.

Es personīgi ar tādiem iepazīstos tieši caur biznesa vidi - caur darbu, karjeru, pasākumiem, sadarbībām un tā tālāk.


Ko nozīmē - ''wow sieviete''? Nē, godīgi, man liekas, ka ar mani viss ir ok, bet tas kas man ir dots no dabas, to es arī varu uzturēt laba līmenī savu iespēju robežās, bet ja es neesmu garkājaina babyface īpašniece, ar harizmu dzimusi sieviete-es to neizmainīšu nekādi-lec cik augstu gribi-ir lietas, ko nevar ''uztjūnēt''. Es arī strādaju tieši tādā vide, bet es nespēju iedomātie,s ka es darba laikā varētu ko tādu bīdīt, plus visi te ir aizņemti, pati esmu izčekojusi... :D
17.04.2014 15:25 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Sultan, nevajag jau arī pašai būs vidusmēra parastajai! Esi pārāka, esi WOW sieviete! Kas tev liedz?

Un piekrītu, ka tādus vīriešus trolejbusā vai piektdienas vakarā klubā nesatiksi. Viņi pārsvarā ir darbaholoķi un darbā ir arī sestdien no rīta, kad apsargi un studenti vēl tikai no kluba izveļas.

Es personīgi ar tādiem iepazīstos tieši caur biznesa vidi - caur darbu, karjeru, pasākumiem, sadarbībām un tā tālāk.
17.04.2014 15:04 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Latvijā tiešām dīvaiņu ir salīdzinoši maz. Kaut vai geek kultūra bagātakajās valstīs, kur pavisam normāli 30 gadniekam lasīt betmena komiksus.
17.04.2014 14:28 |
 
Reitings 305
Reģ: 17.04.2013
57days gribi Linberga pimpi ?
17.04.2014 12:18 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
:D :D
Ieej kādā ārzemju forumā un palasi kas tur notiek :D Latvieši ne tuvu nav dīvaiņi! :D

Visi zin populāro yahoo

nu rekur no sapņu zemes UK jautājums :D

https://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20120620133327AArAHVW
17.04.2014 12:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits