LATVIETES masveidā izvēlas ĀRZEMNIEKUS.

 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010
Daudz kur internetā raksta, ka Latvijas sievietes ir ar pārāk augstām prasībām, vēlas, lai vīrietis labi pelna, ir glauns auto, pašam savs stilīgs dzīvoklis, lutina sievieti utt. Un ņemot vērā, ka tie vīrieši, kas ir parasta darba darītāji 23- 35 gadus veci, - celtnieki, apsargi, ierēdņi valsts iestādēs tie pelna 500-800 eur un nevar tādu dzivesveidu piekopt. Tāpēc sievietes uzskata, ka ar tādiem nav jēgas pīties un izvēlas ārzemju vīriešus!!!!!

Visur medijos raksta, ka daudzas sieviets tā dara, bet kur viņas iepazīstas ar tiem ārzemniekiem, šiet Latvijā, kad viņa atbrauc. Vai arī latvietes pašas dodas uz ārzemēm>>> Bet, vai tad tie smalkie vīrieši tiešam gribēs satikties ar fabrikas strādniecēm UK????
16.04.2014 20:57 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Es gan nekad neesmu tēmējusi uz ārzemniekiem. Man vienmēr gribējies savas kultūras cilvēku blakus, ar kuru varu sarunāties savā valodā.

Un kas tie par stulbiem stereotipiem, ka latviešu vīrieši nevar nopelnīt. Un tepat Latvijā. Un kā vēl var! Ir te arī latviešu vīrieši, kas ir uzņēmēji, pelna vairākas štukas mēnesī, ir dzīvokļi, auto un viss kā pieklājas.

Vajag tikties ar tādiem. Kas jums liek izvēlēties apsargus vai studentus.


Drostala
, bet padomā loģiski-1. šādi vīrieši Latvijā ir mazākuma un tici man, viņiem arī ir savi standarti, kuros parasta vidusmēra meitene neiekļaujas. 2. Šādiem vīriešiem ir ļoti maz brīvā laika un satikt viņus pēc nejaušības principa ir diez gan nereali - viņus tā vienkārši nevar satikt sabiedriskajā transportā, uz ielas vai klubā, viņiem ir pašiem sava ''sabiedrība'', kuras ietvaros viņi ''tusē'' ar līdzīgiem/līdzīgām, kur arī meklē sev partneri. Nu un kur Tu iesaki viņus ''koļīt''? Stāvēt pie viņu biroja no rītiem un vakaros, kad viņi dodas no/uz savu šiko automobili, lai brauktu uz savu šiko dzīvokli? Viņi pat virsū neskatās tadām ''vidusmēra'' meitenēm.
17.04.2014 10:07 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Kubiete, Tev ir dzīve arī ārpus šī foruma? :)
17.04.2014 09:56 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Es gan nekad neesmu tēmējusi uz ārzemniekiem. Man vienmēr gribējies savas kultūras cilvēku blakus, ar kuru varu sarunāties savā valodā.

Un kas tie par stulbiem stereotipiem, ka latviešu vīrieši nevar nopelnīt. Un tepat Latvijā. Un kā vēl var! Ir te arī latviešu vīrieši, kas ir uzņēmēji, pelna vairākas štukas mēnesī, ir dzīvokļi, auto un viss kā pieklājas.

Vajag tikties ar tādiem. Kas jums liek izvēlēties apsargus vai studentus.
17.04.2014 08:19 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Nekad neesmu veidojusi ilgstošas attiecības ar latviešu vīriešiem, jo liela daļa no viņiem ir izlutināti puišeļi, kuri meklē nevis mīļoto sievieti, bet gan sievieti/māti/mājkalpotāju un tajā pašā laikā paši nav spējīgi neko ievērības cienīgu piedāvāt.

Nu jau pati esmu laimīgi precējusies ar ārzemnieku. Iepazināmies Somijā, kur viņš pārkāpjot satiksmes noteikumus pamanījās manu mašīnu sasist. Kad uzsākām attiecības, man ļoti patika viņa attieksme pret mani, nauda un pārējie materiālie labumi bija vienaldzīgi (viņa algas apjomu vispār pēc kāzām tikai uzzināju).
17.04.2014 06:07 |
 
Reitings 281
Reģ: 19.01.2014
esmu bijusi nepilnus divus gadus kopā ar ''ārzemnieku''.
17.04.2014 00:22 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jup. Un kaa veel satiekaas! Citaas valstiis tik shausmiigi cilveekus kastaas neiedala, ja nu vieniigi Indijaas, araabu zemees utt. Fabrikas straadniece ir tikai darbs, un turklaat daudziem pagaidu nodarboshanaas. Ja viirietis redz, ka sieviete nav vulgaara un duma kaa zaabaks, tad daudziem ir vienalga par to, vai vinja straadaa fabrikaa, jo tajaa fabrikaa tachu nestraadaas muuzjiigi. Ne visi vieteejie ir mulkji, vinji zina ka daudziem pat ar labu izgliitiibu sveshaa zemee ir jaasaak no pashiem sliktaakajiem darbiem.
+
16.04.2014 23:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Bet, vai tad tie smalkie vīrieši tiešam gribēs satikties ar fabrikas strādniecēm UK????

Jup. Un kaa veel satiekaas! Citaas valstiis tik shausmiigi cilveekus kastaas neiedala, ja nu vieniigi Indijaas, araabu zemees utt. Fabrikas straadniece ir tikai darbs, un turklaat daudziem pagaidu nodarboshanaas. Ja viirietis redz, ka sieviete nav vulgaara un duma kaa zaabaks, tad daudziem ir vienalga par to, vai vinja straadaa fabrikaa, jo tajaa fabrikaa tachu nestraadaas muuzjiigi. Ne visi vieteejie ir mulkji, vinji zina ka daudziem pat ar labu izgliitiibu sveshaa zemee ir jaasaak no pashiem sliktaakajiem darbiem. It iipashi tas attiecaas uz variantiem, kur ir vairaaku gadu starpiiba. Lai cik gudra buutu 19 gadiiga meitene, bet vinja darba zinjaa nespees uzreiz konkureet ar vieteejaa 25 gadiigaa sasniegumiem. Vairaak tajos gadiijumos skataas uz pashu cilveeku.
Par tendenci runaajot, vienmeer un visos laikos tautas ir maisiijushaas. Kaa piemeeram, manaa apgabalaa nevienu latvieti vai Baltijas krievu neesmu satikusi ntos gadus. Tad ko, varbuut vajadzeeja likt sludinaajumu aviizee ka meklee tautieti preciibu noluukos? Ja apgrozaas sabiedriibaa, kur nav gandriiz neviena latviesha, ir normaali, ka beigaas saskataas ar kaadu aarzemnieku un izveido attieciibas.
16.04.2014 22:42 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ar ārzemnieku savulaik iepazinos studējot citā valstī. Bet toreiz gan neuzskatīju, ka LV nav labu vīriešu. Tā vienkārši sagadījās! Vēlāk apprecējos es ar Latvijas pilsoni un negaidīju no vīrieša nekādus zelta kalnus. Man bija svarīgs potenciāls, nevis jau esošais naudas žūksnis.
16.04.2014 22:24 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Nu kaa dzeks, kas saliidzinoshi daudz kontakteejies ar aarzemniekiem, izbraukushajiem latvieshiem, kaa arii pats gadu nodziivoju aarzemees, jaasaka, ka ne jau nu gluzhi masveidaa latvietes izveelaas aarzemniekus, bet, saliidzinoshi ar dzekiem latvieshiem, kas ir kopaa ar aarzemnieceem, atskiriiba vareetu buut visi 10 pret vienu. Kaapeec? Vieniigais patiesi logjiskais pamatojums man tieshaam skiet nauda, jebshu dziives liimenis, ko otrs cilveeks (no vecaas Eiropas valsts, protams) speej piedaavaat.

Pirms mani saak noriet, jau laikus piebildiishu, ka nu nav Latvijaa sievieshu vairaak kaa viirieshu. Bleenjas un mulkjiibas. Vecmaaminju ir vairaak, kas arii to statistiku sagroza. :)
16.04.2014 22:18 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Man arī ir attiecības ar ārzemnieku. Bet es ar viņu nesāku satikties, jo viņš ir ārzemnieks. :D tā vnk neplānoti sanāca.
16.04.2014 22:04 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, es zinu cilvēkus ar augstāko izglītību nestrādā vispār vai aizbrauc uz ārzemēm darīt fizisko darbu, bet tāpēc, ka tā izglītība ir tikai papīrs, bet zināšānu un prasmju, lai strādātu profesijā, nav.
16.04.2014 21:59 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
neatbalstu, tā pīšanās ar ārzemniekiem tāda padomju laiku trauma vien ir.
16.04.2014 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 418
Reģ: 07.08.2010
Es arī mērķtiecīgi tēmēju uz ārzemniekiem. Tas tā, btw, statistikai! :D
16.04.2014 21:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Domāju, ka prasības nav pārāk augstas.. Vnk bieži vien ārzemju vīrieši ir manierīgāki :)

Ne jau tikai fabrikas darbinieki saietas ar sveštautiešiem. Šķiet.. vairumam arī nav uzstādīts mērķis - iepazīties ar ārzemnieku..vienkārši liktenis saved 2 cilvēkus kopā :D

P.S. Zinu 2 cilvēkus, kas ar augstāko izglītību strādā par apkopējām :)
16.04.2014 21:56 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ar ko tad dzīvo kopā Latviešu vīrieši, ja sievietes masveidā izvēlās ārzemniekus.
Mediji kā jau parasti daudz ko pārspīlē. Lielākā daļa iedzīvotāju tomēr izvēlās savus tautiešus.
Kopdzīve ( ilgstoša) jau tā bieži vien nav vienkārša un ja vēl klāt nāk atšķirīga mentalitāte un uzskati - nebūs viegli.
Sākumā jau vis sķiet jauki - ārzemnieki ir atvērtāki, turīgāki, stilīgāki. Izklaidēties un padzīvoties kopā ir forši, bet kopā veidot ģimeni - tur tā pasaka var ātri beigties.
16.04.2014 21:53 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu mazzliet iekrājas dzives laikā. Un vai tad kadam bija noslepums ka appokejas darbs uz paris stundam vakaros ir deficīts Rīgā?
16.04.2014 21:47 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kubiete, Tu laikam dikti daudz cilvēkus pazīsti, jo Tev vienmēr daudz piemēru..


Manas ģimenes, tuvāko draugu un radu lokā nav tādu, kas precējušās ar ārzemnieku. Tikai 1 meitene, kas, studējot iepazinās un uzsāka attiecības.
16.04.2014 21:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Veikala centrā pārtikas strādā laba skolotaja, jo veikala īpasnieks labs un alga super,laabs pusdienas un dažādi bonusi. Strada tur jau daudzus gadus, nepavilka ar skolotajas algu. Vēl zinu daudzu tadu piemerus, katrai sava motivācija.
16.04.2014 21:37 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Riga nav tas retums. Zinaji ka apkopejas darbs ( ne Rimi kur visu dienu jabut) bet haltura ir deficīts? Studentes, mazu bernu mammas, valsts iestades darbiniece( p;iem vira nav , berni ir, lai nauda vairak) nem tās haltūras.
16.04.2014 21:35 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Tie tavi iz dzīves stāsti ir pietiekami reti nav katrai otrajai apkopējai!:D
16.04.2014 21:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits