LATVIETES masveidā izvēlas ĀRZEMNIEKUS.

 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010
Daudz kur internetā raksta, ka Latvijas sievietes ir ar pārāk augstām prasībām, vēlas, lai vīrietis labi pelna, ir glauns auto, pašam savs stilīgs dzīvoklis, lutina sievieti utt. Un ņemot vērā, ka tie vīrieši, kas ir parasta darba darītāji 23- 35 gadus veci, - celtnieki, apsargi, ierēdņi valsts iestādēs tie pelna 500-800 eur un nevar tādu dzivesveidu piekopt. Tāpēc sievietes uzskata, ka ar tādiem nav jēgas pīties un izvēlas ārzemju vīriešus!!!!!

Visur medijos raksta, ka daudzas sieviets tā dara, bet kur viņas iepazīstas ar tiem ārzemniekiem, šiet Latvijā, kad viņa atbrauc. Vai arī latvietes pašas dodas uz ārzemēm>>> Bet, vai tad tie smalkie vīrieši tiešam gribēs satikties ar fabrikas strādniecēm UK????
16.04.2014 20:57 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
nē nu zini...Nerea. Latvijai ir gājušas pāri tik daudz tautas, ka te tīru latvieti ar uguni jāmeklē, visi te ir vairāk vai mazāk sajaukušies.
un esmu godīga...kaut kāda latviešu izmiršana utt mani neuztrauc, man dzīvē ir svarīgākas lietas par ko domāt un stresot.
laigan saviem bērniem noteikti mācīšu latviešu valodu, jo man vienkārši liekas dīvaini, ja es nevarētu ar saviem bērniem sarunāties savā valodā.

jo jauktākas asinis, jo skaistāki cilvēki.
17.04.2014 22:32 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Vispār jau jebkurās attiecībās galvenajam būtu jābūt mīlestībai, nevis rūpēm par tautas izmiršanu!
Par valodu - kad sākām gatavoties kāzām, sākām arī mācīties viens otra dzimto valodu. Arī svētkus svinam abiem ierastos. Kad būs bērni mācīsim abas valodas.
Ja cilvēks grib saglabāt savu izcelsmi, tad to darīs neatkarīgi no tā kur dzīvo, kur strādā vai ar ko guļ!
17.04.2014 23:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!