Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lielākā izgāšanās

 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Labvakar!

Šovakar es uzzināju,ka esmu izgāzusies kā veca sēta. Un tas ir daudz trakāk par izgāšanos koncertā,vai kā savādāk. Es uzticējos draudzenei,bet izrādījās,ka viņa visu atstāsta tālāk,un tā tas pa ķēdīti aizgāja līdz vienam gandrīz nepazīstamam draugam. Un iespējams tagad kādi četri cilvēki mani uzskata par vientiesi. Tik drausmīga sajūta,mana klačošanās ir neārstējama
Kaut būtu kādas zāles pret to. Dusmas


Pastāstiet kādu gadījumu,kad jūs esat izgāzušās. Varbūt es vēl nomierināšos. :D Ja nu kādai ir bijis stulbāk.(nerunāju nopietni)
02.04.2014 23:07 |
 
Reitings 237
Reģ: 11.05.2014
Lottie, es tevi ļoti labi saprotu. Agrāk man ar bija clip-in mati. Vienreiz aizgāju ar draudzenēm uz klubu, kkā mistiskā kārtā uz beigām jau dejojām uz skatuves( pilna zāle ar cilvēkiem un vairāk par pusi noteikti skatījās) līdz viens čalis neizdomāja mani viegli paraut aiz matiem..... 2 šķipsnas palika viņa rokās, man uz galvas normāls caurums, a tas vēl rēkdams vicina un piedāvā pa piečuku pārdot. Vēlāk aizgāju uz citu zāli un redzēju kā tur visiem rāda vakara "ieguvumu"..;DDD
04.05.2015 05:04 |
 
Reitings 389
Reģ: 12.10.2014
Es arī šo pacelšu. Lasot šos gādījumus esmu pārsmējusies, žēl, ka pati neko nevaru tagad atcerēties.:-D
04.05.2015 02:56 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
pacelšu
03.04.2014 23:52 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Man ir izcils talants feilošanā un tizlībās. :D Reizēm, piemēram, guļot vakarā gultā, uznāk kaut kas, un atmiņā uzaust visi tie apkaunojošākie brīži, kad esmu notizlojusies. Āāh, visu to atceroties nespēju saprast, nu kāpēc es esmu tik neveikla. :D

Visjaunākais no tiem - stāvot pie smaržu stendiem, izmēģināju dažādas smaržas. Sniedzoties uz vienu plauktu pēc vienas konkrētas smaržas, nejauši aizķēru blakusstāvošo pudelīti, kura bija diezgan paliela. Tā sašūpojās, un, protams, nokrita no plaukta, un viss veikals skatījās uz mani. :D Tajā momentā, kad redzēju, ka tās smaržas sašūpojas un taisās krist, man galvā vēl fiksi parādījās doma - ''Nu fak, tagad vajadzēs maksāt par to'', bet, paldies Dievam, tā pudelīte nesašķīda. :D Bet kauns milzīgs, taisījos pēc iespējas ātrāk prom no turienes.
03.04.2014 15:16 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
Gāju uz augstskolu, šausmīgi gāza lietus, nebiju paķērusi lietussargu, kad iegāju skolā man likās,ka ūdens no manis straumēm tek, tā nu sēdēju tur slapja, tizliem, čirkainiem matiem.. Tā nu gluži nav lielākā izgāšanās, bet pirmais, kas ienāca prātā.
Par tevi runājot.. neuzticies tik ļoti, es piemēram vispār stāstu visu tikai māsai, pārējiem kautko pa drusciņai.. Mūsdienās cilvēki vienmēr stāsta tālāk, tas ir jāsaprot.. Un nav jau svarīgi ko domā citi, priecājies, ka vismaz par tevi runā, tas nozīmē, ka tev dzīve ir interesantāka !!
03.04.2014 15:16 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Lašara tā projektu vadītāja. :D
03.04.2014 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 926
Reģ: 16.01.2013
Nu ahhh vispār tik bieži var sastāpt tādas sievietes-čūskas-stervas darba vidē, noskauda tev. Bet piekrītu vadītāja teiktajam, es laikam tādā situācijā, būtu riktīgi salūzusi!
03.04.2014 15:15 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Galvenais vadītājs, smejoties, izteica atzinību par augstu stresa noturību tik sieviškīgā lūzuma punktā. Projektu vadītāja pēc tam pateica, ka nevajagot s**** pirkt. Tās gan bija manas mīļākās ādas kurpes, kuras pirku pa labu ciparu. Kādēļ šādi sanāca - mistika.. Bet nu, viņas projekts neguva lielu atsaucību, pie tā vainoja mani, jo esot prezentāciju pārvērtusi par cirku. Secīgi, darbu nedabūju.
03.04.2014 15:12 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
CNT, darbiņu beigās dabūji? Manuprāt, ļoti labi izgāji no situācijas. :)
03.04.2014 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 926
Reģ: 16.01.2013
CTN, es domāju, ka tu riktīgi labu iespaidu atstāji, tāda skarbā :D :)
03.04.2014 15:03 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Dārta, tas nebija skolā, bet vienkārši prezentācija bija angļu valodā. Strādāju vienā uzņēmumā praksē par projektu vadītāja asistentu ar mērķi uz reālu darba vietu. Tie, kas klausījās bija sadarbības partneri/potenciālie sadarbības partneri no NL, DE, LT un vēl kaut kādām valstīm. Otras kurpes, protams, nebija. Lieka naudiņa, lai nopirktu jaunas arī nē. Biju basām kājām, labi, ka vasara. Tikai karstais asfalts dedzināja pēdas. :D
03.04.2014 14:58 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Kā reiz par koncertu - pirms gadiem, gatavojoties dziedāt ļoti lirisku dziesmu, es no uztraukuma sāku ātrāk nekā vajag, samulsinot nabaga flautisti, kas spēlēja ievadu. Aprāvos pēc pirmā vārda un pie sevis domās pateicu izteiksmīgu shit! Es domāju, ka pie sevis. Izrādījās, ka manu izteiksmīgo čukstu dzirdēja visa 300 cilvēku zāle.
03.04.2014 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 926
Reģ: 16.01.2013
CTN, riktīgi labs :D ar, ko tu vēlāk no klases gāji laukā? nesaki, ka somā tev bija rezerves apavi :D


Lasot Jūsu komentārus atcerējos vēl vienu... bet man joprojām ir kauns, ceru,ka neviens to neredzēja :D

Kādreiz tīņu gados man bija nelāga mode, atnākot no skolas, kā vilku nost bikses kopā ar zeķubiksēm tā arī mēdzu nolikt viņas, protams, no rīta parasti es izņēmu tās iepriekšējās dienas zeķubikses laukā, bet ne to vienu dienu... kad uzvilku jaunas zeķubikses un tās bikses pa virsu...esot ceļā uz skolu sajutu, ko nelāgu... kaut kā maz vietas biksē :D beigu beigās viss beidzās ar to, ka ielas vidū no sava bikšu stara sāku vilkt laukā zeķubikses kā tāds triku meistars :D
03.04.2014 14:45 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Jauku vīriešu kompānijā iesmējos kā cūka. Es tik ķiķinu, atmosfēra forša un te pēkšņi tā sasmējos, vilku gaisu atpakaļ un iznāca ierukšķēties kā pēdējai cūkai. :(

(cerams, ka saprotat par kādu skaņu runāju) :D
03.04.2014 14:35 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Drausmīgākais, ko atceros vēl šodien. liekas, ka tas noticis tikai vakardien :D

Aizbraucu uz Rīgu, aizgāju uz trolejbusu un braucu uz kojām. Viss baigi labi, tagad jākāpj ārā. Izkāpj vēl viena sieviete un man kaut ko krieviski saka. Es neklausījos, jo arī īsti nesapratu, un steidzos uz kojām, jo drīz vien sākās lekcijas. Šī neiet no manis prom, vēl piebuhņī pie pleca un tā kā rāda uz manu muguru vai uz leju. Es tik atmetu ar roku un aidā. Beigās....kaut kā ejot pa ceļu vai tikai kojās sapratu,ka man uz dibena bikses pa vīli atirušas :D :D :D Tāds kauns....

Labi,ka blakus istabiņā dzīvoja draudzene,tad ar pirmo krāsas diegu sašuvu, lai gan - aizgāju uz kojām, sāku uz sevis dusmoties, iebāzu galvu spilvenā un smējos!!!

Vēl tagad man par to kauns :D
03.04.2014 14:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
* ziema, viss apledojis, ejot garam taa laika skolas simpatijai, taisnu muguru, goru pecpusi, atmetu matus uz atpakal, pedejais solis uz veikala trepem un uz muti :D :)

* Ne mans gadijums - ejam ar draudzeni pastaigaties, daudz sniega..ejam, ejam, draudzene sak skali smieties un nekust ne no vietas. kamer izspiedu kas vainas, ziradas zabakam papedis lidz ar zoli palika sniega :D

* kartigi pirms skolas puceju zobinus, liela steiga. ieeju klase, apsezos un aiziet klase lielais zviedzens valaa.Izradas man visa lupu armala ar balto zobupastas kartu :D Joprojam kops pagajusio gadi 10 vismaz, pec zobu mazgasanas vaitrakas reizies parbaudu vai mute tira.
03.04.2014 14:06 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
CTN - cik tu labi noreaģēji tajā situācijā! Super!

Esmu pārsmējusies par jūsu stāstiem :D
03.04.2014 12:19 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
sajaucu čatus FB. domāju, ka rakstu meiteņu čatā, bet ar sarkasmiņu ierakstīju atpakaļ puiša čatā ziņu, ko viņš tikko bija man uzrakstījis. jēziņ, tas bija vnk tāāāās kauns :D
03.04.2014 12:04 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Es prezentēju projektu angļu valodā. Pirmo daļu biju beigusi, gāju izsniegt izdales materiālus. To izdarījusi, devos atpakaļ pie galda, turpināt prezentāciju. Kaut kā mistiski jutu, ka viena kāja kļuva mīksta, nav stabila sajūta. Paskatījos, papēdis pārlūzis! Bet ne pie kurpes pamatnes,bet tieši pats papēdis...



Man mugurā bija kleita, secīgi zināju, ka visi noteikti šo ķibeli ir pamanījuši. Novilku kurpes un demostratīvi izmetu miskastē, kas bija pie galda. Tad pateicu "Now, when im down to earth, time to take a look at financial side of the project..."

Visi gardi smējās, bet man tas trīceklis iekšā nebija izdzēšams nākamās 3 dienas. :D Kauns.
03.04.2014 11:57 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Dārta, es tādu skatu redzēju blakus esošajā mašīnā, pati pie instruktora vēl turējos, bet kad izkāpu no mašīnas sāku raudāt :D Esmu sēdējusi un raudājusi Rīgas autoostā visi skatījās uz mani un vēl autobusā :D
03.04.2014 11:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits