lielākā izgāšanās

 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Labvakar!

Šovakar es uzzināju,ka esmu izgāzusies kā veca sēta. Un tas ir daudz trakāk par izgāšanos koncertā,vai kā savādāk. Es uzticējos draudzenei,bet izrādījās,ka viņa visu atstāsta tālāk,un tā tas pa ķēdīti aizgāja līdz vienam gandrīz nepazīstamam draugam. Un iespējams tagad kādi četri cilvēki mani uzskata par vientiesi. Tik drausmīga sajūta,mana klačošanās ir neārstējama
Kaut būtu kādas zāles pret to. Dusmas


Pastāstiet kādu gadījumu,kad jūs esat izgāzušās. Varbūt es vēl nomierināšos. :D Ja nu kādai ir bijis stulbāk.(nerunāju nopietni)
02.04.2014 23:07 |
 
Reitings 139
Reģ: 05.02.2013
Viena no manām neveiklākajām situācijām ir līdzīga kā pārējām meitenēm, kas rakstīja, ka raudājušas braukšanas eksāmenā. Arī es pinkšķēju kā bērns + man bija uzkrāsota skropstu tuša. Kamēr no CSDD aizgāju atpakaļ uz pilsētas centru, izskatījos pēc brutālas pandas, ko es, protams, pamanīju tikai mājās.

Vienreiz skolā mocījos ar nāvīgām vēdersāpēm. Vēders tik skaļi rūca, ka es no kauna gandrīz palīdu zem sola. Pie katra rūciena vēl mēģināju pagrozīties uz krēsla, lai kaut kā to apkaunojošo skaņu apslāpētu, bet laikam neveiksmīgi, jo lielākā daļa klases klusībā ķiķināja. Lieki piebilst, ka pēc tam es mocījos ar nāvīgu diareju :D
03.04.2014 09:28 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Nesenā izgāšanās (bet es izgāžos katru dienu, kad izeju laukā, tāds nu liktens :D, vai nu durvis nevaru atvērt, vai nokrītu, vai iesprūstu kaut kur,vai pārsakos tizli utt).
Nesen laimēju loterijā, devos pēc balvas. Ieeju iekšā viņu birojā, bet tur tāda ejiņa. Ieraugu sievieti, sāku runāt un tā. Un tikai tad,kad jau labu laiciņu biju parunājusi, sapratu,ka runāju ar... spoguli!(tāds dīvains iekārtojums viņiem)
Tajā brīdī es gribēju mesties laukā bez visas balviņas :D
03.04.2014 09:15 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es arī, kad pirmo reizi nenoliku CSDD eksāmenu, sāku pinkšķēt un gāju pa ielu, turpinot telefona klausulē pinkšķēt pilnā balsī mammai par to, ka esmu nūģe :D Raudāju kā maza meitene pilnā balsī :D
Eh, atceros, kā vidusskolas gados novēlos no 2.stāva starpbrīdī visas skolas priekšā, bet tas kritiens nebija parasts- ripoju, kā Holivudas filmās ar tādu skaņu pret katru pakāpienu līdz nonācu 1.stāvā :D
03.04.2014 09:11 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Par savu lielāko izgāšanos joprojām uzskatu savu pirmo braukšanas eksāmenu. Precīzāk tā beigas, jo vidū sapratu, ka esmu pieļāvusi nenormālas kļūdas un ka eksāmenu neesmu nolikusi, apzinājos to. Bet mirklī, kad eksāmens bija beidzies un man to skaļi pateica, tad kādas 5min nenormāli sēžot joprojām CSDD auto pinkšķēju... nespēju normāli uzlikt savu parakstu lapelei... Raustījos kā bērnībā raudādama, kad trūkst elpas. Tagad ņirga nāk, bet tad bija tik šausmīgi, nespēju sevi nomierināt.. pēcāk gan lūdzu augstākos spēkus, lai mans video ar šādu izgāšanos nekad nenonāk internetā, jo eksāmena norisi CSDD auto filmē

ej gals, identiski man tāpat bija :D es to joprojām atceros kā šausmīgu dienu, vēl jo stulbāk bija, ka mans mācību instruktors pukstēja par manu izgāšanos, jo redzi es viņa reitingu negatīvi ietekmēju :D kad otro reizi noliku, es biju tik laimīga, ka viss beidzies un atā atā viss šitais murgs! :D
03.04.2014 08:59 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Bariņā gaidījām lielo taksi, par kuru maksāja darba devējs. Pāris cilvēki vēl nebija ieradušies, gaidījām uz tiem. Taksis atbrauc, ārā bija pavēss, tāpēc izdomāju iesēsties taksī un gaidīt tos, kas vēl nebija ieradušies. Pēc 10 minūtēm pārējie kāpa iekšā un viens kolēģis man pateica, cik "gudri" no manas puses bija iesēsties taksī un vienkārši gaidīt. Kādas 2 minūtes pēc tās piezīmes man pieleca, ka naudu sāk skaitīt no brīža, kad taksī iesēžas pirmais cilvēks. Vēl tagad sirds pamirst, kad šito stulbību atceros.
03.04.2014 02:38 |
 
Reitings 168
Reģ: 31.01.2014
Nesen izgāju no piemājas veikaliņa ar pilnām rokām. Parasti iztieku bez maisiņa, jo jāiet ir tikai pāri ielai. Kaut kā paklupu un zaudēju līdzsvaru, kādus metrus 3 tenterēju, kad jutu - gāzīšos, nobļāvos - "bļāviens, olas!" (biju nopirkusi arī olas), un nogāzos turpat zālītē. Man bija tāds kauns, jo tur bija pilns ar pircējiem. Nu neko, piecēlos un ātri, ātri gāju uz mājām. Mājās gan iekritu gultā ar seju spilvenā un skaļi sāki smieties par savu tizlumu. :D
03.04.2014 01:20 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Oi, cik dzīvē daudz izgāšanos bijušas, nevaru nemaz atcerēties! :D
Bet uz sitiena prātā ienāca divas:
1) Tas notika kādā 8.klasē. Man ļoti patika puisis no augstākas klases, un viņš to zināja. Tā nu vienu dienu starpbrīdī ar klasebiedrenēm nopirkām karsto šokolādi plastmasas glāzītē, un nākamā stunda notika 3.stāvā, tāpēc nācās doties ar visu kūpošo šokolādi pa trepēm augšup. Kāpu pa trepēm.. tiku līdz gandrīz otrajam stāvam, un pretī otrā stāva trepēm tieši ir gaitenis, pa vidu durvis, kas stāv vaļā, un pa to durvju caurumu var redzēt, kas darās uz trepēm. Un tieši pretī durvīm soliņš, kur sēdēja mana simpātija un vēl vairāki cilvēki. Un, protams - es kāpju, kāpju.. un, kad biju gandrīz tikusi līdz otrajam stāvām, man aizķērās kāja (bija augstpapēžu zābaki), un es nenormāli sagrīļojos, grīļodamās tiku līdz kāpņu augšai, nokritu un aplējos ar karsto šokolādi. Lieki teikt, ka to, protams, redzēja visi un iesmēja par mani. Labi, ka garderobē bija līdzi vēl viena jaka, ko pārvilkt. :D
2) Biju diezgan maza, bet nu skolā jau gāju (laikam kāda 6.klase). Pēc skolas aizbraucu mājās un pa ceļam iegāju vietējā veikalā pēc čipsiem laikam. Man bija pārbāzta mugursoma un rokās kādi 2 maisi vēl, knapi kustējos. A tas veikaliņš tāds maziņš, šaurs, un pietam tur kaut ko krāva vēl, viss ar kastēm. Lai tiktu pēc saviem čipsiem, nācās apiet apkārt visiem tiem krāvumiem un pa šauru celiņu tikt līdz tiem. Laimīga tieku pie čipsu plaukta, izvēlos.. griežos apkārt, un ar somu aizķēros ar kaut kādiem kastu krāvumiem, un bladāc - atmuguriski kritu un apakšējos plauktos iekšā.. limonādes pudeles pa zemi, bet man kauns pa visu ģīmi. Ātri centos tās pudeles sakraut atpakaļ, bet tā mocījos tur ar savām ntajām paunām. Nevarēju sagaidīt to mirkli, kad varēšu samaksāt un bēgt no turienes. :D
03.04.2014 01:00 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Ik pa laikam iedomājos to skatu no malas kā tas izskatījās sēž pieaugusi meitene, bimbā CSDD auto, raustās no elpas trūkuma un ik pa laikam iesmilkstās
:D :D
03.04.2014 00:25 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Ari man vienu brīdī visas savas dzīves atstāstīšana labākajai ( ? ) draudzenei bija ikdiena. Kad uzzināju to kā viņa mani aiz muguras aprunā un noliek, tad pamazām (gāja grūti, bet izdevās) sāku apdomāt ko teikt, ko neteikt un ar laiku sāku stāstīt arvien mazāk un mazāk. Arī tagad pamatā cenšos visu tikai lielos vilcienos izstāstīt, nepieminot visus, visus sīkumus, kuri vēlāk varētu tikt izmantoti pret mani. :)
03.04.2014 00:23 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Lottie, bez maz vai tāds - atvainojiet, man mati izkrita. :D
03.04.2014 00:22 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ kubiete

izskatās, ka nozīmīgākais notikums tavā dzīve ir s80 satikšana
03.04.2014 00:19 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Mans lielākis koncerta fail no kora laikiem:uzstājāmies Ziemassvētku koncī Rīgas pilī, sveču gaismā, viss super skaisti. Manas tizlās balss vai diriģentes iedomu dēļ man dažās dziesmās bija jādzied citā balsī, tad nu nācās mainīties vietām ar blakus esošajām, lai pārkārtotos. Stāvēju uz paša augstākā podesta, bet tie podesti bija salikti tādā kā ielokā no vairākiem gabaliem, tāpēc savienojuma vietās bija šķirbas. Es pa tumsu mainoties vietām iebraucu tajā šķirbā ar kāju, nomaucos no tiem augstumiem, sadriskāju zeķubikses un savas kājas, un pēc tam vēl nevarēju tikt atpakaļ augšā no aizmugures puses, kur biju nogāzusies, bija jāiet apkārt tiem sasodītajiem podestiem un jākāpj no priekšas :D
Skats pa rubli,troksnis arī, plus vēl mana ģimene to visu redzēja. Pat tagad sarkstu, atceroties :D
Ceru, ka uzlaboju garīgo kaut nedaudz, ar laiku pat par vistrakāko izgāšanos var pasmieties :)
03.04.2014 00:18 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Amnile, es izdomāju pamēģināt pielikt clip in matus :D pieliku divas šķipsnas un viena no tām mistiski, kāpjot laukā no autobusa, attaisījās un nokrita uz zemes un mētājās pieturā :D akdievs! man bija tāds kauns pa visu seju, jo apkārt braukāja mašīnas, pieturā vismaz 10 cilvēki un mana pieliekamo matu šķipsna uz zemes :D :D :D es no kauna gribēju izrakt bedri! :D
03.04.2014 00:15 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Lottie, savaj, stāstu studijā. :D
03.04.2014 00:12 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
šodien dr.lv uzrakstija kāda sieviete vēstuli - jauka bildes... - domādama ka tas ir sarkasms, pēkšņi apjēdzu, ka tā ir pielūdzēja māte, tūlīt pēc tam kad uzrakstīju - kaut kas nepatīk?


kapēc pieluudzeeja maate Tev rakstaa komplimentu par bildeem,ja Tu pat vinju nepaziisti? :D nu vismaz var taa saprast,jo tach paziistamo cilveeku,jau neaizmirstu,lai peectam attaptos
03.04.2014 00:12 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
man šodien bija šausmīgs feils. kauns pat atcerēties :D :D
03.04.2014 00:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Cukurvāvere nu ko tu vari riet? Es ar tevi runaju? Nē, tad kur ir problema nelasit un te nenakt. Par tēmu tu neviena varda nepateici, bet uzriet gan vareji.Rimsties , padzer tēu:D
03.04.2014 00:06 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Amnile, man šķiet,ka šādi ir gājis lielai daļai cilvēku. Man bija tā,ka tumsā devos uz nepareizo mašīnu,un redzu,ka tajā pašā blakus itkā tētim sēžās iekšā slaida blondīne. Es tādā neizpratnē,ko tas tētis pinās ar kaut kādu,pieeju tuvāk un saprotu,ka esmu i nepareizajā pieturā izkāpusi,i uz nepareizo mašīnu dodos. :D Vēlāk vecāki tā smējās,kad stāstīju savu pārdzīvojumu. :D
03.04.2014 00:05 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Dārta, ak vajj.. :D Gandrīz tik traki man bija vienā koncertā,kad pus dziesmā,cēlos kājās,raudāju un gāju prom. :D Tagad nāk smiekli... :D
03.04.2014 00:01 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
ā, un vēl viens kadrs no bērnības. :D Bija man gadi 7. Gāju tautiskajās dejās. Pēcāk mamma vienmēr atbrauca pakaļ, un gaidīja mašīnā. Es nu satuntulējusies gāju no tās zāles ārā un ieraudzīju mammas mašīnu. Ieņēmu zemo startu un aidā. Raustīju aizmugurējās durvis un nesapratu kāpēc viņa skatās uz mani, bet tās durvis neslēdz vaļā. Līdz sapratu, ka.... tā bija tieši tāda pati, bet ne-mammas mašīna. :D
03.04.2014 00:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits