lielākā izgāšanās

 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Labvakar!

Šovakar es uzzināju,ka esmu izgāzusies kā veca sēta. Un tas ir daudz trakāk par izgāšanos koncertā,vai kā savādāk. Es uzticējos draudzenei,bet izrādījās,ka viņa visu atstāsta tālāk,un tā tas pa ķēdīti aizgāja līdz vienam gandrīz nepazīstamam draugam. Un iespējams tagad kādi četri cilvēki mani uzskata par vientiesi. Tik drausmīga sajūta,mana klačošanās ir neārstējama
Kaut būtu kādas zāles pret to. Dusmas


Pastāstiet kādu gadījumu,kad jūs esat izgāzušās. Varbūt es vēl nomierināšos. :D Ja nu kādai ir bijis stulbāk.(nerunāju nopietni)
02.04.2014 23:07 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ kubiete

izskatās, ka nozīmīgākais notikums tavā dzīve ir s80 satikšana
03.04.2014 00:19 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Lottie, bez maz vai tāds - atvainojiet, man mati izkrita. :D
03.04.2014 00:22 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Ari man vienu brīdī visas savas dzīves atstāstīšana labākajai ( ? ) draudzenei bija ikdiena. Kad uzzināju to kā viņa mani aiz muguras aprunā un noliek, tad pamazām (gāja grūti, bet izdevās) sāku apdomāt ko teikt, ko neteikt un ar laiku sāku stāstīt arvien mazāk un mazāk. Arī tagad pamatā cenšos visu tikai lielos vilcienos izstāstīt, nepieminot visus, visus sīkumus, kuri vēlāk varētu tikt izmantoti pret mani. :)
03.04.2014 00:23 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Ik pa laikam iedomājos to skatu no malas kā tas izskatījās sēž pieaugusi meitene, bimbā CSDD auto, raustās no elpas trūkuma un ik pa laikam iesmilkstās
:D :D
03.04.2014 00:25 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Oi, cik dzīvē daudz izgāšanos bijušas, nevaru nemaz atcerēties! :D
Bet uz sitiena prātā ienāca divas:
1) Tas notika kādā 8.klasē. Man ļoti patika puisis no augstākas klases, un viņš to zināja. Tā nu vienu dienu starpbrīdī ar klasebiedrenēm nopirkām karsto šokolādi plastmasas glāzītē, un nākamā stunda notika 3.stāvā, tāpēc nācās doties ar visu kūpošo šokolādi pa trepēm augšup. Kāpu pa trepēm.. tiku līdz gandrīz otrajam stāvam, un pretī otrā stāva trepēm tieši ir gaitenis, pa vidu durvis, kas stāv vaļā, un pa to durvju caurumu var redzēt, kas darās uz trepēm. Un tieši pretī durvīm soliņš, kur sēdēja mana simpātija un vēl vairāki cilvēki. Un, protams - es kāpju, kāpju.. un, kad biju gandrīz tikusi līdz otrajam stāvām, man aizķērās kāja (bija augstpapēžu zābaki), un es nenormāli sagrīļojos, grīļodamās tiku līdz kāpņu augšai, nokritu un aplējos ar karsto šokolādi. Lieki teikt, ka to, protams, redzēja visi un iesmēja par mani. Labi, ka garderobē bija līdzi vēl viena jaka, ko pārvilkt. :D
2) Biju diezgan maza, bet nu skolā jau gāju (laikam kāda 6.klase). Pēc skolas aizbraucu mājās un pa ceļam iegāju vietējā veikalā pēc čipsiem laikam. Man bija pārbāzta mugursoma un rokās kādi 2 maisi vēl, knapi kustējos. A tas veikaliņš tāds maziņš, šaurs, un pietam tur kaut ko krāva vēl, viss ar kastēm. Lai tiktu pēc saviem čipsiem, nācās apiet apkārt visiem tiem krāvumiem un pa šauru celiņu tikt līdz tiem. Laimīga tieku pie čipsu plaukta, izvēlos.. griežos apkārt, un ar somu aizķēros ar kaut kādiem kastu krāvumiem, un bladāc - atmuguriski kritu un apakšējos plauktos iekšā.. limonādes pudeles pa zemi, bet man kauns pa visu ģīmi. Ātri centos tās pudeles sakraut atpakaļ, bet tā mocījos tur ar savām ntajām paunām. Nevarēju sagaidīt to mirkli, kad varēšu samaksāt un bēgt no turienes. :D
03.04.2014 01:00 |
 
Reitings 168
Reģ: 31.01.2014
Nesen izgāju no piemājas veikaliņa ar pilnām rokām. Parasti iztieku bez maisiņa, jo jāiet ir tikai pāri ielai. Kaut kā paklupu un zaudēju līdzsvaru, kādus metrus 3 tenterēju, kad jutu - gāzīšos, nobļāvos - "bļāviens, olas!" (biju nopirkusi arī olas), un nogāzos turpat zālītē. Man bija tāds kauns, jo tur bija pilns ar pircējiem. Nu neko, piecēlos un ātri, ātri gāju uz mājām. Mājās gan iekritu gultā ar seju spilvenā un skaļi sāki smieties par savu tizlumu. :D
03.04.2014 01:20 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Bariņā gaidījām lielo taksi, par kuru maksāja darba devējs. Pāris cilvēki vēl nebija ieradušies, gaidījām uz tiem. Taksis atbrauc, ārā bija pavēss, tāpēc izdomāju iesēsties taksī un gaidīt tos, kas vēl nebija ieradušies. Pēc 10 minūtēm pārējie kāpa iekšā un viens kolēģis man pateica, cik "gudri" no manas puses bija iesēsties taksī un vienkārši gaidīt. Kādas 2 minūtes pēc tās piezīmes man pieleca, ka naudu sāk skaitīt no brīža, kad taksī iesēžas pirmais cilvēks. Vēl tagad sirds pamirst, kad šito stulbību atceros.
03.04.2014 02:38 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Par savu lielāko izgāšanos joprojām uzskatu savu pirmo braukšanas eksāmenu. Precīzāk tā beigas, jo vidū sapratu, ka esmu pieļāvusi nenormālas kļūdas un ka eksāmenu neesmu nolikusi, apzinājos to. Bet mirklī, kad eksāmens bija beidzies un man to skaļi pateica, tad kādas 5min nenormāli sēžot joprojām CSDD auto pinkšķēju... nespēju normāli uzlikt savu parakstu lapelei... Raustījos kā bērnībā raudādama, kad trūkst elpas. Tagad ņirga nāk, bet tad bija tik šausmīgi, nespēju sevi nomierināt.. pēcāk gan lūdzu augstākos spēkus, lai mans video ar šādu izgāšanos nekad nenonāk internetā, jo eksāmena norisi CSDD auto filmē

ej gals, identiski man tāpat bija :D es to joprojām atceros kā šausmīgu dienu, vēl jo stulbāk bija, ka mans mācību instruktors pukstēja par manu izgāšanos, jo redzi es viņa reitingu negatīvi ietekmēju :D kad otro reizi noliku, es biju tik laimīga, ka viss beidzies un atā atā viss šitais murgs! :D
03.04.2014 08:59 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es arī, kad pirmo reizi nenoliku CSDD eksāmenu, sāku pinkšķēt un gāju pa ielu, turpinot telefona klausulē pinkšķēt pilnā balsī mammai par to, ka esmu nūģe :D Raudāju kā maza meitene pilnā balsī :D
Eh, atceros, kā vidusskolas gados novēlos no 2.stāva starpbrīdī visas skolas priekšā, bet tas kritiens nebija parasts- ripoju, kā Holivudas filmās ar tādu skaņu pret katru pakāpienu līdz nonācu 1.stāvā :D
03.04.2014 09:11 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Nesenā izgāšanās (bet es izgāžos katru dienu, kad izeju laukā, tāds nu liktens :D, vai nu durvis nevaru atvērt, vai nokrītu, vai iesprūstu kaut kur,vai pārsakos tizli utt).
Nesen laimēju loterijā, devos pēc balvas. Ieeju iekšā viņu birojā, bet tur tāda ejiņa. Ieraugu sievieti, sāku runāt un tā. Un tikai tad,kad jau labu laiciņu biju parunājusi, sapratu,ka runāju ar... spoguli!(tāds dīvains iekārtojums viņiem)
Tajā brīdī es gribēju mesties laukā bez visas balviņas :D
03.04.2014 09:15 |
 
Reitings 139
Reģ: 05.02.2013
Viena no manām neveiklākajām situācijām ir līdzīga kā pārējām meitenēm, kas rakstīja, ka raudājušas braukšanas eksāmenā. Arī es pinkšķēju kā bērns + man bija uzkrāsota skropstu tuša. Kamēr no CSDD aizgāju atpakaļ uz pilsētas centru, izskatījos pēc brutālas pandas, ko es, protams, pamanīju tikai mājās.

Vienreiz skolā mocījos ar nāvīgām vēdersāpēm. Vēders tik skaļi rūca, ka es no kauna gandrīz palīdu zem sola. Pie katra rūciena vēl mēģināju pagrozīties uz krēsla, lai kaut kā to apkaunojošo skaņu apslāpētu, bet laikam neveiksmīgi, jo lielākā daļa klases klusībā ķiķināja. Lieki piebilst, ka pēc tam es mocījos ar nāvīgu diareju :D
03.04.2014 09:28 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Dārta, es tādu skatu redzēju blakus esošajā mašīnā, pati pie instruktora vēl turējos, bet kad izkāpu no mašīnas sāku raudāt :D Esmu sēdējusi un raudājusi Rīgas autoostā visi skatījās uz mani un vēl autobusā :D
03.04.2014 11:46 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Es prezentēju projektu angļu valodā. Pirmo daļu biju beigusi, gāju izsniegt izdales materiālus. To izdarījusi, devos atpakaļ pie galda, turpināt prezentāciju. Kaut kā mistiski jutu, ka viena kāja kļuva mīksta, nav stabila sajūta. Paskatījos, papēdis pārlūzis! Bet ne pie kurpes pamatnes,bet tieši pats papēdis...



Man mugurā bija kleita, secīgi zināju, ka visi noteikti šo ķibeli ir pamanījuši. Novilku kurpes un demostratīvi izmetu miskastē, kas bija pie galda. Tad pateicu "Now, when im down to earth, time to take a look at financial side of the project..."

Visi gardi smējās, bet man tas trīceklis iekšā nebija izdzēšams nākamās 3 dienas. :D Kauns.
03.04.2014 11:57 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
sajaucu čatus FB. domāju, ka rakstu meiteņu čatā, bet ar sarkasmiņu ierakstīju atpakaļ puiša čatā ziņu, ko viņš tikko bija man uzrakstījis. jēziņ, tas bija vnk tāāāās kauns :D
03.04.2014 12:04 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
CTN - cik tu labi noreaģēji tajā situācijā! Super!

Esmu pārsmējusies par jūsu stāstiem :D
03.04.2014 12:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
* ziema, viss apledojis, ejot garam taa laika skolas simpatijai, taisnu muguru, goru pecpusi, atmetu matus uz atpakal, pedejais solis uz veikala trepem un uz muti :D :)

* Ne mans gadijums - ejam ar draudzeni pastaigaties, daudz sniega..ejam, ejam, draudzene sak skali smieties un nekust ne no vietas. kamer izspiedu kas vainas, ziradas zabakam papedis lidz ar zoli palika sniega :D

* kartigi pirms skolas puceju zobinus, liela steiga. ieeju klase, apsezos un aiziet klase lielais zviedzens valaa.Izradas man visa lupu armala ar balto zobupastas kartu :D Joprojam kops pagajusio gadi 10 vismaz, pec zobu mazgasanas vaitrakas reizies parbaudu vai mute tira.
03.04.2014 14:06 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Drausmīgākais, ko atceros vēl šodien. liekas, ka tas noticis tikai vakardien :D

Aizbraucu uz Rīgu, aizgāju uz trolejbusu un braucu uz kojām. Viss baigi labi, tagad jākāpj ārā. Izkāpj vēl viena sieviete un man kaut ko krieviski saka. Es neklausījos, jo arī īsti nesapratu, un steidzos uz kojām, jo drīz vien sākās lekcijas. Šī neiet no manis prom, vēl piebuhņī pie pleca un tā kā rāda uz manu muguru vai uz leju. Es tik atmetu ar roku un aidā. Beigās....kaut kā ejot pa ceļu vai tikai kojās sapratu,ka man uz dibena bikses pa vīli atirušas :D :D :D Tāds kauns....

Labi,ka blakus istabiņā dzīvoja draudzene,tad ar pirmo krāsas diegu sašuvu, lai gan - aizgāju uz kojām, sāku uz sevis dusmoties, iebāzu galvu spilvenā un smējos!!!

Vēl tagad man par to kauns :D
03.04.2014 14:19 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Jauku vīriešu kompānijā iesmējos kā cūka. Es tik ķiķinu, atmosfēra forša un te pēkšņi tā sasmējos, vilku gaisu atpakaļ un iznāca ierukšķēties kā pēdējai cūkai. :(

(cerams, ka saprotat par kādu skaņu runāju) :D
03.04.2014 14:35 |
 
10 gadi
Reitings 926
Reģ: 16.01.2013
CTN, riktīgi labs :D ar, ko tu vēlāk no klases gāji laukā? nesaki, ka somā tev bija rezerves apavi :D


Lasot Jūsu komentārus atcerējos vēl vienu... bet man joprojām ir kauns, ceru,ka neviens to neredzēja :D

Kādreiz tīņu gados man bija nelāga mode, atnākot no skolas, kā vilku nost bikses kopā ar zeķubiksēm tā arī mēdzu nolikt viņas, protams, no rīta parasti es izņēmu tās iepriekšējās dienas zeķubikses laukā, bet ne to vienu dienu... kad uzvilku jaunas zeķubikses un tās bikses pa virsu...esot ceļā uz skolu sajutu, ko nelāgu... kaut kā maz vietas biksē :D beigu beigās viss beidzās ar to, ka ielas vidū no sava bikšu stara sāku vilkt laukā zeķubikses kā tāds triku meistars :D
03.04.2014 14:45 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Kā reiz par koncertu - pirms gadiem, gatavojoties dziedāt ļoti lirisku dziesmu, es no uztraukuma sāku ātrāk nekā vajag, samulsinot nabaga flautisti, kas spēlēja ievadu. Aprāvos pēc pirmā vārda un pie sevis domās pateicu izteiksmīgu shit! Es domāju, ka pie sevis. Izrādījās, ka manu izteiksmīgo čukstu dzirdēja visa 300 cilvēku zāle.
03.04.2014 14:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits