Dukāna diēta

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tā, meitenes.. Man nekas cits neizdodas, ne veselīgā ēšana, nekas nelīdz :D
Ķeros klāt Dukāna diētai. Tiklīdz atradīšu kur nopirkt auzu klijas, sākšu Dukānot!

Mērķis : -20kg

Kāda ar mani ?

Uzrakstīšu 1. fāzes atļautos produktus, ja kāda man pievienojas!
17.03.2014 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Būtu interesanti uzklausīt zinošu cilvēku viedokli par +/-, ja netiek uzņemti OH :)
Es pati pievienojos, bet man rāda, ka jānotievē tikai par 3kg, bet es gribu 7 nomest.
17.03.2014 16:54 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Nebūs labi, ja nogriezīsi pilnībā OH. Norausies diezgan ātri. Pat pro sportisti, kuri met svaru nost, kaut vai pēc treniņa ierauj ''ātros'' ogļhidrātus. Par kompleskajiem OH nemaz neiet runa.
17.03.2014 17:20 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
es gan labak eedu ko veelos un labi ka tas ko veelos skaitas veseligi un sportoju!nav nekas jaievero un jauztraucas ;)
17.03.2014 18:28 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Hey meitenes ;)

Es ar sēžu uz šīs diētas, tiesa gan pēdējās divas nedēļas ļoti daudz grēkoju un esmu dabūjusi atpakaļ 1.3 kg. Bet kopumā ir diezgan labi nonācis nost, un drēbes ar krietni vaļīgākas kļuvušas.
Tagad gan pēc brīvdienu frišku rīšanas jūtos smagi- it īpaši šodien strādājot, jutos kā bumba :D
Bet no šodienas atkal esmu uz strīpas :)
17.03.2014 22:06 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Eh...
Es arī pagājušovasar pamēģināju šo diētu. Mērķis bija nomest 10 kg. Nepilna mēneša laikā es nometu 5-6 kg, rezultāti bija brīnišķīgi, garšu kārpiņu uztvere arī krietni mainījās... :) Bet nu, es norāvos un atkal sāku ēst visu, kas kārojas. :D Tad nu lēnām liela daļa svara atnāca atpakaļ :D Bet patiesībā, es priecājos, ka tā iznāca...
Diētas laikā jutu lielu vājumu kājās, bieži vien pat vienkārši ejot sāpēja kāju kauli, par skriešanu nerunājot - ātri vien nokusu... Tāpat arī pēc diētas pamanīju, ka, mazgājot matus, vairāk nekā parasti paliek dušā. Šī parādība, starp citu, pazuda tikai nesen...
Tā kā es jau neiteiktu ar šo diētu aizrauties. Tā var būt kā labs atspēriena punkts jaunam dzīvesveidam uz kādu nedēļu vai divām, bet ne vairāk. Protams, es pazīstu cilvēkus, kuriem šī diēta tiešām ir palīdzējusi arī neizraisot blakus parādības, bet nu... Man liekas, ka ir jābūt ļoti uzmanīgām pašām un jāseko līdzi savam ķermenim ;)
17.03.2014 22:35 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
aizpildīju testu, ko cementelis ielika. un aplauzos...

Congratulations! You are already at your True Weight!

If the information you have given is correct, your True Weight is 58.14 kg and you do not need Dukan Diet coaching.

bet es tam nepiekrītu :) -5 kg būtu lieliski..
18.03.2014 00:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es laikam neaizrautos ne ar vienu dieetu!Man noteikti trauceetu tas,ka visu laiku ir kaut kas jaaskaita ,jaadomaa.Es vienmeer saku-laikam var visu,bet mazliet ,nekad nevajag paareesties.Cilvekiem ir tendence daudz eest ,gruuti apstaaties...tur ir probleema.
18.03.2014 01:50 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Emanuelle, a bet visa kā tik garšīga, ka grūti atteikties :D Kā tāda atkarība :D ēdiens jau ir sava veida bauda, tāpēc jau tik daudzi viegli noraujās :)

Kā arī vienam sevi viegli uzturēt formā, bet ja blakus ir kāds, kas kauc pēc visiem treknajiem ēdieniem, jo redz savādāk neesot paēdis vai ēdiens garšojot ne pēc kā, grūti cīnīties vienai bez atbalsta :) Bet tādā ziņā piekrītu visam ko saki, es tik gaidu to brīdi, ka būšu 100% sevī atradusi to spēku pieturēties pie šīm normām - ēst veselīgi, mazām porcijām, bieži un izslēgt visādus nevajadzīgus ēdienus. Un kustēties, kustēties... darbs gan man ir pietiekami kustīgs, bet ja vel atrastu dejas, būtu gan dvēselei, gan ķermenim :)
18.03.2014 02:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Odrija-Man bija liels prieks paliidzeet savam "studentam",kurs faktiski bija jau uz pareizaa cela...vinam bija tikai mazliet jaapielabo taa eesana.
Man laikam nebija gruuti saakumaa-daudzus gadus atpakal,jo viirs loti garsiigi taisa eest bez krejumiem,meerceem,sviestiem utt
Vinam jau noteikti ir taisniiba-tajaa "Weber"-bundulii aaraa, gala garso loti labi un arii zivis-nekas daudz nav jaadara un loti garsiigi.
Galvenais eest arii loti leeni-ar baudu.Es visu loti izgarsoju-man nav vajadziigas sarezgiitas daargas receptes,lai justu to iipaso garsu...Es varu eest parastu auzu paarslu putru ar mazliet medu virsuu un justies loti labi-laikam organismam viss pietiek,nav kaares ne peec kaa iipasa-vieniigi peec rupjmaizes!:D
18.03.2014 02:25 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
ak jā rupjmaizīte, tā man arī tuva sirdij :)

brīžiem liekas, ka man kāds uzlicis pārbaudījumu cīnīties un skolot manu draugu, ka garšīgi un labi var pāest arī bez visiem treknajiem krējumiem, desām, gaļām, saldo krējumu un siera mercēm, sokolādēm, kūkām, maizēm utt .... bet manī neklausās nemaz, tā nu es te cīnos kā pret vēju, bet nu svars viņam arī kāpj, vel jau smejas :D drīz noteikti būs klikšķis, ka ir par daudz tomer, cerams jau šogad :D

Pati gan jau pirms vairākiem mēnešiem pilnīgi sāku atteikties no makaronu ēdieniem, treknajām mērcēm... vel cinos ar maizi, jo brīžiem tas ir vienīgais, ko ātri uzkost, kad ir jau burkšķošs vēders :) Bet nu jaa, jācinās jācīnās ar sevi... gan naks ari rezultāti :)
18.03.2014 02:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es laikam neaizrautos ne ar vienu dieetu!Man noteikti trauceetu tas,ka visu laiku ir kaut kas jaaskaita ,jaadomaa.Es vienmeer saku-laikam var visu,bet mazliet ,nekad nevajag paareesties.Cilvekiem ir tendence daudz eest ,gruuti apstaaties...tur ir probleema.

Aha. Patiesiibaa organisms ir pats ljoti gudrs, kameer to ritmu neizjauc. Vajag sekot pavisam vienkaarshiem noraadiijumiem - eest tikai tad, kad ir patieshaam izsalkums (tad, kad veeders ruuc), eest leenaam, nepiekraut skjiivi, bet gan njemt pa bikuciitim un atteikties no visa, kas ir nedabiigi kraasains, sinteetiski smarzjiigs vai fast food. Vieniigais, daudziem cilveekiem nojuuk tas pashregulaacijas process, jo ir ieradums eest kompaanijas peec, aiz neko dariit utt.
Vislabaakais piemeers ir ziidainji. Vinji nepaareedaas. Vinji konkreeti zina, cik un kad jaapeed. Cita lieta, ja mammucis modina vinjus augshaa un pusaizmigushus baro, bet taa normaali beerniem liekaa svara nav. Tik ar laiku vecaaki biezji vien nojauc to dabiigo ritmu ar "izeed visu skjiivi savaadaak konfekti nedabuusi" un dodot paarsaaliitas, maaksliigas maltiites, kuru rezultaataa garsha notrulinaas.
Man agraak arii bija periods, kad eedu makjiishus utt. Gribeeju uzbaroties. Ilgi peec tam normaalie eedieni man likaas bezgarshiigi, nekaadi. Vajadzeeja paaris gadus, lai es tos speetu izbaudiit. Tagad man tieshi tie makjiishi liekaas paarsaaliiti un negarshiigi, jo esmu no tiem atradusi.
18.03.2014 02:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-cik tu interesanti un labi pateici...man arii tiesi taa ir tagad,ja kaut kas ir loti bagaatiigs-visa kaa ir loti daudz-krejuma meerces,siers veel klaat un sviests utt,tad man tas ir stipri par treknu.Man loti garsiigas liksies saknes,daarzeni sacepti uz pannas paaris minuutees,ne taa kaa sutinaatas stundaam(mammu recepte).Laikam esmu atradinaajusies no loti sarezgiitiem eedieniem-gatavojam maajaas,nemiilam iet uz restoraaniem,esam pieradusi pie tiira uztura...ar garsvielaam ,kuras aug daarzaa...Domaaju ,ka tas ir taads eesanas stils-iemiileet to ,kas veseliigs.
18.03.2014 02:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mari, ieliec 3. fāzes aprakstu, lūdzu!!!

Un klijas ir obligāti???
18.03.2014 04:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Auzu klijas taču nav tas pats, kas auzu pārslas, vai ne? :D
18.03.2014 04:20 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Nē, auzu klijas nav tas pats, kas pārslas :)
18.03.2014 05:22 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Labrīt! Šodien sāku 4. nedēļu, neticami, ka vēl pēc nedēļas būs jau mēnesis šajā dzīvesveidā.

Norāvusies neesmu, āda uzlabojusies, nagi arī, matiem nekas nav mainījies, jūtos mazāk nogurusi, možāka, nav smaguma sajūtas, un vienmēr paēdusi. :)


Jāiet svērties :)
18.03.2014 09:12 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Auzu klijas jāēd 1.5 ēk 1. Fāzē, 2ēk 2. Fāzē, 2.5ēk 3. Fāzē, 4. Neatceros.

Piena produkti max 800ml dienā, olu dzeltenumi max 2 dienā.
18.03.2014 09:14 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
3. fāze. Konsolidācija. (nostiprināšana)


Šajā fāzē notiek pakāpeniska atgriešanās pie normāla dzīves veida. Mērķis – nostiprināt zaudēto svaru. Vairs nav jāvirknē OB un OB+dārzeņi dienas, var ēst visu pēc kārtas kad grib. Fāzes ilgums – uz katru zaudēto kg – 10 dienas šīs fāzes.


Pievienojas produkti: 2 gabaliņi pilngraudu maizes (katrs pa 50 gr), 40 gr cietā siera (nelietot pelējušos, mīkstos vai no kazas piena), kas ir 40% vai zemāk treknuma. Ja sieram ir 30% treknuma, tad drīkst 50 gr, ja 20% - 55 gr, 1-% - 60 gr dienā. 1 augļu porcija dienā (nevajadzētu lietot banānus, vīnogas, ķiršus). 1 porcija ir auglis apelsīna / ābola lielumā, vai 200 gr ogas, vai melones / arbūza šķēle.Dažas reizes nedēļā var neierobežotā daudzumā ēst jēra gaļu, ceptu cūkgaļu un bekonu.


Šajā fāzē ir divi jaunievedumi – cieti saturoši produkti un „svētku maltīte”. Trešās fāzes kopējo dienu skaitu izdaliet ar 2. Pirmajā daļā jums būs tiesības uz vienu cieti saturoša ēdiena porciju nedēļā un vienu svētku maltīti, otrajā daļā – 2 porcijas cieti saturošos un divas svētku maltītes.


Cieti saturošie produkti.


Šim diētas posmam ir ideāli makaroni. Viena porcija ir 220 gr vārītu makaronu.Kus-kus, veseli kviešu graudi – 200 gr.Lēcas – ļoti piemērots šim posmam – 220 grPupas, zirņi – tikpat.Viss bez taukvielu pievienošanas.Var lietot arī rīsus un kartupeļus, bet tikai epizodiski, rīsi – 125 gr parastie baltie vārīti rīsi, 220 gr, ja pilngraudu. Kartupeļi (1 – 2 gab) jāvāra ar visu mizu jeb ietītus folija cepeškrāsnī.


Svētku maltītes noteikumi: • Nekad neņemt papildporciju • Nerīkot svētku maltītes 2 dienas pēc kārtas • Vienā svētku maltītē jums ir tiesības uz vienu pirmo, vienu otro ēdienu, desertu un aperatīvu / vīnu ar gabaliņu siera.


Šajā fāzē jums IR JĀIZVĒLAS VIENA NEDĒĻAS DIENA, KAS TURPMĀK VISU MŪŽU PALIKS OB DIENA. Dukāns iesaka ceturtdienu. Tā būs kā apdrošināšanas polise pret svara pieaugumu.


Auzu klijas 2,5 ēdamk. dienā. Pastaiga ne mazāk kā 25 min.
18.03.2014 10:07 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Labrīt!
Šodien esmu ieplānojusi dzert daudz ūdeni,zaļo tēju. Brokastīs ēdīšu 2 vārītas olas. Pusdienās vājpiena biezpienu, krabju nūjiņas un vakariņās vistas fileju (grillētu,ja atradīšu panniņu) :D
18.03.2014 10:09 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Pa pagājušo nedēļu -1,4kg :) Juuuhuuu! Sanāk pa 3 nedēļām -4,7kg. Ar visu to, ka pagājušajā nedēļā jauktajās dienās ēdu pa 1 auglim.
18.03.2014 10:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits