Dukāna diēta

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tā, meitenes.. Man nekas cits neizdodas, ne veselīgā ēšana, nekas nelīdz :D
Ķeros klāt Dukāna diētai. Tiklīdz atradīšu kur nopirkt auzu klijas, sākšu Dukānot!

Mērķis : -20kg

Kāda ar mani ?

Uzrakstīšu 1. fāzes atļautos produktus, ja kāda man pievienojas!
17.03.2014 11:40 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
ai, nav jēgas skaidroties :)
man liekie kg nekur nepazūd paši ! nekad !!!
arī tagad 4 mēnešus eju garās pastaigās un tāpat nekas nekur nepazūd !
25.03.2014 17:25 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Un vispār jājautā kāpēc ārsti nesaka to pašu ,ko Neons ?
25.03.2014 17:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kāpēc tad nesaka? Palasi, ko saka par pēcdzemdību periodu! Un arī pēcķeizara atlabšanas periodu.

Tev nevajag skaidroties! Es tiešām saprotu tavu vēlmi! Tiešām! Vienkārši man tevis žēl, jo tev šobrīd būtu jābūt smaidīgai jaunai māmiņai, kura izbauda līdz sirds dziļumiem jauno lomu, ir pilnīgi pārņemta ar to visu un ārējās pasaules klapatas (mode, tievums, ideālais sievietes tēls) ir kaut kur uz citas planētas... Tas taču būtu tikai dabiski! Bet, nē, redz mums blakus ir daži dīvaini vīrieši vai citi indivīdi, kuri grib, lai sieviete ir kā vāvere ritenī - tik skrien un skrien pakaļ kaut kādiem ideāliem. Paspēsi vēl nomocīt sevi ar sportu un diētu! Nekur tas viss nepazudīs, vienkārši - dod sev laiku!

Labi, labi... Tāpat jau tu mani neklausīsi. Negribu palikt uzmācīga. Izteicu tik savu viedokli un padalījos arī ar savu pieredzi (par pēcdzmedību periodu, kas man jau ir krietnā pagātnē).

Lai nu kā - ceru, ka tev viss izdosies, būsi apmierināta un gandarīta! Un nesabojāsi savu veselību! ;)

Viekārši, ieklausies sevī, nevis citos šoreiz...
25.03.2014 17:43 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Neon, es tev uzrakstīju vēstuli
25.03.2014 18:20 |
 
Reitings 69
Reģ: 05.02.2014
Čau visām!
Nu man tagad iet ceturtā diena, īpaši spīdoši neiet, it kā ar to ēšanu ir ok, zivis, vistu, biezpienu, olas man ēst nav problēmu, bet vakar sanāca sagrēkot ar vīnu un šodien apriju trīs gabaliņus šokolādes ar riekstiem, vienkārši tā šokolāde bija attaisīta un ļooooti sakārojās, kaut gan īstenībā saldumus nemaz baigi nemīlu.
Man liekas, ka man kaut kādi tādi grēciņi ik pa laikam gadīsies, man tad ir vērts turpināt? Vai tas visu sabojā?
27.03.2014 20:55 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Čau!

Šodien OBV diena un papildus treniņš, jo vakar apēdu 50g haribo želejkonfekšu. Bija tiešām radikāla situācija, vai nu būtu visu ledusskapi apēdusi, vai tās 10 konfektes. :D Vainīga nejutos, bet kā cukura atkarībniece gan, kā tāda narkomāne, tikusi pie šļirces. :D
Skumji patiesībā.

Pēdējā nedēļā viss tāds apnicis šķiet, tādēļ dzīvoju pinterestā, receptes meklēdama.
29.03.2014 13:09 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Halloooo? Es te vienīgā paliku? :D Kā jums iet, ko gatavojat?


Rīt būs 1 mēnesis un 1 nedēļa jeb 1 mēneša jubileja 2. fāzei.

Šodien saņēmu Iherb.com sūtījumu un gaužām vīlos. Iepriekš biju ēdusi un gatavojusi tikai ar šo stēviju , kurai nav piegaršu, tekstūra kā maziem cukurgraudiņiem.

Saņēmu šo un tai ir rūgta piegarša, tekstūra arī jau uz pūdercukura pusi.

Gribēju uzcept bezē cepumus, taču, tiklīdz kā pievienoju šo stēviju, sakultais noplok un paliek šķidrs. Te noteikti pie vainas FOS, kaut man nav ne jausmas , kas tas ir un ko dara.
Padevos un šonedēļ Dukāna maizes vietā uzcepu saldo maizi (jo mazo keksiņu papīra formas bija beigušās) - visas sastāvdaļas kā Dukānmaizei, tikai vēl pāris karotes stēvijas un labi daudz kanēļa. Sanāca gardi, bet rūgtums sit cauri, arī ideālo salduma daudzumu nepratu izmērīt.
:|
Tāpat pusdienās uzvārīju širatakī nūdeles, iepriekš pirktais japāņu ražojums bija daudz gardāks, tādēļ prieks par širatakī rīsiem vakariņās arī noplacis.


Visam pa virsu pms apetīte, kura rītdienas svēršanās dienu no nedēļas labākās dienas pārvērtusi par baisāko.
31.03.2014 13:34 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Es gan nesaprotu,kapēc nepalīdzēt sev ar notievēšanu,ja ar krūti mazulis netiek barots un nakti mazulis arī labi izguļ. Kāpēc nepasēdēt uz diētas? Un kapēc citām sfērām jāpazūd no dzīves,ja tās patiešām interesē? Smadzenes taču nav izskalotas līdz ar bērna piedzimšanu.
31.03.2014 14:16 |
 
Reitings 1
Reģ: 11.08.2013
Sveikas!
Sēžu un lasu diskusijas par diētām un pēc savas brīvdienu ciemošanās pie radiem, nolēmu, ka jāuzraksta kāds iedvesmojošs vārds :)
Tātad, viss sākās 2013. gada 3. janvārī ( jo bija jāatiet no svinēšanas un "rīšanas" pa svētkiem). Sazvanījos ar savu tēvu, runājām, ka bildēs visi kā zīloņi izskatāmies (visai ģimenei mūžīgās problēmas ar svaru) un vajag kaut ko darīt lietas labā.
Nedaudz par vēsturi. Es pati uz diētām sēžu jau kopš sevi atceros,jo bērnībā lietoju hormonu preparātus (veselības problēmu dēļ) un apaļās formas man bija kā norma, taču tā tiekšanās pēc kaut kādiem ideāliem jau nekur nezuda un visu laiku ievēroju dažādas brīnumainas diētas, iedzēru pa vidu kādu ripiņu, no kurām "čut ne" zobi izbira un tā visu laiku.
Punktu tam visam laikam pielika tas,ka pati sevi vairs neredzēju kā skaistu sievieti, jo nekas skaists veikalos priekš manis neatradās, jau biju pieradusi pie statusa,ka visi var paņirgt par manu apaļumu un tā tik dzīvoju. Paliku stāvoklī, pieņēmos vēl par 15kg un ,kad 5. grūtniecības mēnesī mazuli zaudēju, no kreņķiem pieņēmos vēl par 10. Nepārspīlējot, svēru gandrīz tonnu.
Atgriežoties pie sarunas par tēvu, nospriedām,ka ir par daudz ēsts un, ka tas ļoti sāk kaitēt veselībai- muguras sāpes, krākšana, mūžīgs nogrums, vienvārdsakot, pilnīgs dārzenis. Nemaz nerunājot par mazvērtības kompleksiem...
Pat neatceros kur uzzināju par Dikāna diētu, bet sapratu, ka tas varētu man derēt. Esmu gaļasmīle un man likās,ka tur viss ir pietiekami vienkārši. Jāsaprot arī tas,ka tobrīd man jau viss bija tā noriebies, ka apņemšanās man bija ļoti liela un motivācija arī.
Aprēķināju visus parametrus oficiālajā lapā un uzsāku diētu. Svars nokritās ātri, ēdu daudz un garšīgi. Uz šo brīdi esmu atbrīvojusies no 17 kg, vēl garš ceļš priekšā, jo šobrīd plānoju Dikāna diētu atsākt, jo pēdējos 7 no 17 nometu vienkārši veselīgi ēdot.
Tagad vajag vēl -10 kg, un es būšu atguvusi sevi un savu ķermeni.
Otro, vai nu jau pat var teikt, trešo uzrāvienu man deva mana dvēseles radiniece krustmāte, kura ar Dikāna diētu pēdējā gada laikā ir atbrīvojusies no 22kg un izskatās vienkārši fantastiski.

Tas ko gribēju pateikt- noteikti izmēģiniet Dikāna diētu, jo tā ir ļoti efektīva, nebadojoties un jūtoties labi. :)
31.03.2014 21:20 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Noskatījos krievu raidījumu "Govorit Ukraina" par Dukānu diētu, kur bija atbraucis pats Dukāns un, ja godīgi, es esmu ļoti pozitīvi noskaņota. Gribētu pamēģināt, bet pats Dukāns teica, ka ja mērķis ir zaudēt tikai līdz 5kg, tad viņa diētu ievērot nevajadzētu, bet atteikties no cukura un daudz staigāt. Vispār tiešām mani tas raidījums pozitīvi noskaņoja.
01.04.2014 20:00 |
 
Reitings 188
Reģ: 03.07.2012
Mari, kā tev iet ar Mr.Dikānu?
03.04.2014 10:14 |
 
Reitings 69
Reģ: 05.02.2014
Sveikas!
Es esmu īsta izgāšanās. No sākuma gāja viss vairāk vai mazāk labi, kamēr nepienāca brīvdienas ar alkoholu, kā rezultātā tika iestūrēta iekšā pica, jā, jā, īsta pica, saldumi un citi treknumi, ogļhidrāti. Un vēl šampis, vīns...daudz. Eh, dzert man vajag mazāk!! Esmu dikti dusmīga uz sevi.
Nu tagad esmu atpakaļ un sāku atkal ar 1. fāzi.
03.04.2014 10:31 |
 
Reitings 78
Reģ: 03.10.2011
Es arī labprāt dzirdētu par rezultātiem. :) Pati uzsāku šo diētu, iedvesmojoties no šīs tēmas.

pati esmu uzbrukuma fāzē. kā šajās dienās esmu atklājusi, olbaltumvielām bagātie ēdieni man ne visai garšo. gribu dārzeņus!
03.04.2014 12:07 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Es nedēļu noturējos un bija ok, bet tā kā smagi saslimu tad arī viss pajuka, plus tagad jālieto homeopātiskas zāles un ir aizliegts ēst piena un gaļas produktus :( eh. Izveseļošos un būs jāsāk no sākuma atkal, jo man patika -3kg jau bija un es priecīga.
03.04.2014 12:25 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es tagad esmu Latvijaa, katru dienu ciemos un pa jubilejaam. Esmu atlaidusi grozhus nedaudz. Ne traki, bet tomeer. Vel dazas dienas un tad atpakal uz dieetu, saaksu no jauna visu. :)
Pagaidam gan ir -4kg
03.04.2014 12:38 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Man jau gribas vistinjus sauteetu sojaa un savus fat free jogurtus :D
03.04.2014 12:40 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
lasu un apbrinoju jusu apnemibu :)
03.04.2014 14:25 |
 
Reitings 44
Reģ: 08.11.2012
Heijā, man man šodien pirmā diena. Uzbrukumu plānoju 3-4 dienas. Gadu atpakaļ biju nometusi 8kg, no kuriem 4 atgriezās. Jo neievēroju nedēļā vienu O dienu. Un klijas nelietoju. Līdz ar to puse atgriežas. Nekas, palasot jūs ir stimuls nomest savus 5 kg.
06.04.2014 14:41 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Es biju sataisījusies ievērot šo diētu, bet ar topošo vīriņu pārrunājām visus + un - un nolēmām vnk sākt ēst veselīgi. Atteicāmies no maizes, saldumiem, miltu izstrādājumiem, mērcēm un eļļā ceptiem ēdieniem.
Mājās nav svari, tāpēc nezinu cik man ir mīnusā. Mīļajam nedēļā -1kg (viņam ir piekļuve svariem).
Jebkurā gadījumā, abiem drēbes palikušas vaļīgākas un ķermeņa aprises feinākas :)
Līdz kāzām būsim baigie smukulīši :D
06.04.2014 14:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits