Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lidošana

 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Man te tāds nemiers sāk nomākt. Sanāca tā, ka man paspīdēja iespēja aizbraukt apmaksātā ceļojumā. Lēmums bija jāpieņem var teikt vienas dienas laikā un tā piekritu. Biļetes jau pasūtītas, nu jā. Un tikai tagad sāku domāt, ka tas būs mans pirmais ceļojums kurā došos ar lidmašīnu. Esmu autobusā kratījusies uz franciju, bet es nekad neesmu lidojusi nekur, esmu ar ispletni lekusi, bet tad es pati biju situācijas noteicēja :D Bet es sāku domāt a ja nu kas notiek? Kā jūs? Jums nebija bail pirmo reizi lidot? Tagad ik pa laikam sēžu un atceros, ka nu bļin man būs jālido :D viss forši izņemot tās bailes, nezinu kā pārvarēt, jo kad nāks tuvāk brauciens arvien vairāk domāšu par bailēm un visu, kas var noiet greizi. Man patīk turēties pie zemes. :D
22.02.2014 19:44 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Vienīgā reize, kad biju nenormāli nobijusies lidojot bija tad, kad bija vētra un pamatīgas gaisa bedres, nakts, + vēl zibeņoja. Tā bija tā reize, kad es pirmo reizi tā pa īstam lūdzu Dievu. :D

Par ausu aizkrišanu, esmu lasījusi, ka piparmētru končas palīdzot pret to.
21.04.2014 17:48 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Beāte- es nerunāju par kkādām fokker, bet ir tādas mazākas nekā piemēram ryanair :D tās jau sen atceros kratīja visu laiku, bet tad nebiju viena un bija kas uzmanību no tā novērš :D
21.04.2014 17:45 |
 
Reitings 243
Reģ: 13.04.2014
airbalticam vairs nav to mazo fokker lidmašīnu. un kratīšanās - tas saistīts ar to, ka jo zemāk lido jo spēcīgāk krata :D
bet man nekad nav bijis bail lidot, nevaru pat iedomāties kā var likties tas bailīgi, man jo vairāk krata, jo foršāk. turbuleču laikā smaids acīs un situ plaukstas, patīk tās gaisa bedres un viss ar to saistītais :D
21.04.2014 17:42 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Man arī ļoti patīk lidot, vienmēr izbaudu tieši tos pacelšanās un nolaišanās brīžus. :D Bailes nekad neesmu izjutusi, varbūt tāpēc, ka lidoju jau no bērnības.
21.04.2014 17:39 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
UP! Lai neveidotu jaunu tēmu, turpinu šo- man atkal ir cita problēma, biju kaifā no lidošanas, vēlējos iet par stjuarti vai ''dajebko'' kas saistīts ar lidošanu, BET bija viens lidojums (airbaltic viena no mazajām lidmašīnām), nu traki nepatīkams-visu laiku kratīšanās, kura lika domāt, ka īsti kārtībā viss nav, tad mistisks taka ar metāla stieni sitiens pa lidmašīnas apakšu(nemācēšu aprakstīt skaņu), bet zem kājām tas jutās ļoti pat, tā kā nodrebēja grīda plus beigās pilots noparkojās nepareizā vietā un kad visi cēlās, visus sasēdināja pa vietām atpakalj, lai pārparkotos, kad pārparkojās un apstājās tā izjūta atsauca man atmiņā, momentu kad ar mašīna strauji nobremzē vai vēl labāk taka noslāpst un ir tā noraustīšanās itkā esi kautkur ietriecies....un tā reize manī vnk pārvilka, cerams īslaicīgu, strīpu patikai un vēlmei lidot...mans darbiņš tomēr saistās ar diezgan biezhu lidošanu, bet jau pusgadu neesmu bijusi lidmašīnas tuvumā un man tiešām ir bail pat no domas ka ir jālido...atpakaļceļā kad lidoju viss bija kārtībā, bet sirds bija papēžos un centos vienkārši aizmigt lai ātrāk paiet tās 3h...vai kādai ir bijis līdzīgi un kā jūs tam tikāt pāri? :D
21.04.2014 17:36 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Grecia, šī iespēja pieaug, ja cilvēks biežāk lido. Parastajam mirstīgajam, kurš lido labi ja reizi gadā, tā iespējamība tiešām ir viens no sazin cik miljoniem. Skrastiņš lidoja vairākas reizes mēnesī, līdz ar to viņam arī šī iespēja pieauga.

Kāpēc mūsu hokejists mira es zinu, interesējos par to aviokatastrofu un teikšu godīgi - tur pie vainas bija viens no stulbākajiem iemesliem ever. Aviokompānijas viens no bosiem vēlējās satikt Lokomativ komandu, par spīti tam, ka nebija lidotspējīgs. Tur darbojās daudzu notikumu ķēde, bet principā lidmašīna nespēja pacelties, uzņemt ātrumu un nogāzās, jo šis aviokompānijas viens no bosiem turēja kāju uz bremzēšanas mehānisma un bremzēja lidmašīnas šasijas. Un pats to nemaz nejuta, jo viņam bija slimība, kuras dēļ viņa kājas palika nejūtīgas. Krievijas aviokompāniju neprofesionalitāte un blatu sistēma nogalināja mūsu sportistu.
23.02.2014 01:28 |
 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009
Bija domāts, ka actifed ir ar miegainības efektu... ;D
23.02.2014 01:19 |
 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009
Dieviete, es agrāk gribēju būt stjuarte :D kamēr nezināju, kādas man ausu sāpes. Īstenībā pat tagad gribētu, bet tad visu laiku būtu sazāļojusies stjuarte :D
Pietam tam actifed ir ar miegainību.
23.02.2014 01:17 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Mans pirmais lidojums tiešām bija kā pasaka aiz lodziņa, joprojām gaišā atmiņā :) Jā, citreiz galva vai vēders sāp, citreiz ausis aizkrīt. Pašai ļoti patīk pacelšanās, bet totāli riebjas nosēšanās jeb tas posms, kamēr augstumu kaut kur zem mākoņiem samazina, tas gan ir nepatīkami. Esmu dzirdējusi, ka citiem cilvēkiem atkal mēdz būt otrādi.
23.02.2014 01:13 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Jā, Ance, un tādā "viens no cik tur miljoniem" gadījumu bojā gāja leģendārs latviešu hokejists ... :( Lai gan man patīk lidot, pretējā gadījumā mani nekādi neuzmundrinātu tādi sausi fakti, jo, ja kāds trāpa uz to miljono reizi (ņemot vēl vērā, cik daudz reisu tiek aizvadīti kaut vai gada ietvaros visā pasaulē, nemaz tik nereāli tas nav), tad ir viss ...
23.02.2014 01:09 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
Cherie ~Manai paziņai vienreiz tā pat bija, ļoti ilgi mocījās, bet toreiz gan, kad lidmašīna laidās augšā neko nebija darījis. Traki tev. Varbūt kādreiz pāries. ;)
23.02.2014 01:00 |
 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009
Dieviete, to es izmantoju pirmajos lidojumos, ņefiga nelīdzēja, izskatījos gan jau pēc psihopātes, kas aizspiedusi ausis kratās savā nodabā :D Man tās sāpes ir pipec cik stipras. Ir bijs tā, ka vēl nedēļu turpina ausis sāpēt pēc lidojuma, tāpēc turpmāk tikai ar zālēm....
23.02.2014 00:55 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
Cherie ~ Man teica, ka tad kad lidmašīna laižās augšā, tad ir jākošļā košļene vai jāsūkā konfekte, tā ar ausīm būšot viss kārtībā. Man tas palīdz, kā arī var turēt muti vaļā. ;)
23.02.2014 00:43 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Man ir tiešāl paniskas, histēriskas bailes no augstuma, bet lidmašīnā augstumu nejūt. Pirmajā lidojumā bijatieši kā bildē - aaaaa, cik ātri braucam, kādi mākoņi,utt. , tagad lidoju 1x mēnesī kindlā ieurbusies, ik pa brīdim pabesos par neērtumu, dzērājiem un aizkritušām ausīm.
23.02.2014 00:39 |
 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patīk lidot, pat nevaru tagad izturēt, ka manējais LV un nav jālido ciemos :D
Laikam divus gadus neesmu lidojusi, ļoti liels prieks, ka vasarā būs jālido.
Tikai viena problēma, lidošana man sagādā pamatīgas ausu sāpes, tāpēc jau laicīgi iedzeru actifed un iepūšu Rhino Stop, lai nerodas tūska, tad viss okei.
23.02.2014 00:31 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ance,kur dabuji tos skaitliskos datus?

Google, un tie mani apmierina, tāpēc pieņemu tos sev par patiesiem (kas nebūt nenozīmē, ka tie tādi ir, bet es domāju, ka varētu būt).
23.02.2014 00:29 |
 
Reitings 24
Reģ: 18.03.2012
23.02.2014 00:20 |
 
Reitings 24
Reģ: 18.03.2012
23.02.2014 00:13 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
Kad pirmo reizi lidoju, tad sākumā bija satraukums, bet kad lidmašīna jau cēlās augšā, tad nezinu kāpēc sanāca smieklu un tad arī pagaisa visas šaubas un bailes. Likās nekas īpašs.
Lai cik dīvaini tas neliktos tad ar katru lidošanas reizi man paliek bailīgāk, it īpaši kad vienreiz iekļuvām lielās gaisa bedrēs, tas bija neticami bailīgi, kamēr man viss trīcēja tikmēr visi izskatījās ka nekas neparasts nenotiek, kaut gan ieslēdzās pat paziņojums ka jāpiesprādzējās, kaut arī bijām virs okeāna. Bet droši vien stress bija tik liels, jo dienu iepriekš Krievijā bija nokritusi lidmašīna.
Bet, kā jau tu redzi, esmu uz zemes un dzīva. ;) Nebaidies, viss būs kārtībā. Tagad jau lidmašīnas ir tā aprīkotas ka var justies diezgan droši. :)
22.02.2014 21:41 |
 
Reitings 171
Reģ: 20.08.2013
Nesatraucies un daudz nedomā par to ,būs viss kārtībā,jā pirmā reize ir diezgan dīvaina,cik nu es atceros ,jo tas jau bija nenormāli sen.Izbaudi lidojumu,ja arī nedaudz pakratīs nekas traks nenotiks.
Tagad man drīzāk sagātā prieku lidošana nevis kaut kāda veida bailes.
Tā kā būs viss kārtībā un uztraukumam nav pamata,bet nu ,ja galīgi nevari tad iedzer kaut ko .(ar mēru) :)
22.02.2014 21:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits