Lidošana

 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Man te tāds nemiers sāk nomākt. Sanāca tā, ka man paspīdēja iespēja aizbraukt apmaksātā ceļojumā. Lēmums bija jāpieņem var teikt vienas dienas laikā un tā piekritu. Biļetes jau pasūtītas, nu jā. Un tikai tagad sāku domāt, ka tas būs mans pirmais ceļojums kurā došos ar lidmašīnu. Esmu autobusā kratījusies uz franciju, bet es nekad neesmu lidojusi nekur, esmu ar ispletni lekusi, bet tad es pati biju situācijas noteicēja :D Bet es sāku domāt a ja nu kas notiek? Kā jūs? Jums nebija bail pirmo reizi lidot? Tagad ik pa laikam sēžu un atceros, ka nu bļin man būs jālido :D viss forši izņemot tās bailes, nezinu kā pārvarēt, jo kad nāks tuvāk brauciens arvien vairāk domāšu par bailēm un visu, kas var noiet greizi. Man patīk turēties pie zemes. :D
22.02.2014 19:44 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Vienīgā reize, kad biju nenormāli nobijusies lidojot bija tad, kad bija vētra un pamatīgas gaisa bedres, nakts, + vēl zibeņoja. Tā bija tā reize, kad es pirmo reizi tā pa īstam lūdzu Dievu. :D

Par ausu aizkrišanu, esmu lasījusi, ka piparmētru končas palīdzot pret to.
21.04.2014 17:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits