Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ēst veselīgi - GRUPIŅA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tātad, šī ir grupiņa meitenēm,kuras nemāk ēst veselīgi, bet grib iemācīties. Mēs gribam atteikties no miltu produktiem, saldumiem, makdonaldiem, eļļā ceptiem produktiem, čipšiem,pārlieku daudz garšvielām utt utt.

Mums vajag vienai otru pabakstīt, atgādināt, motivēt, reizēm pateikt kādu skarbāku vārdu, lai saņemtos un beidzot beigtu ēst kā senie latviešu zemnieki :D

Rītu sāksim ar kaut ko veselīgu, kā piemēram mazkaloriju jogurtiņu ar augļiem, nevis baltmaizi ar sviestu un desas gabalu,kurai pa virsu majonēze uzziesta.

Šeit mēs dalīsimies ar veselīgām receptēm,kuras būs salīdzinoši viegli pagatavot un ieejot veikalā neapjuksim - ai tam ēdienam grūti sapirkt produktus, nopirkšu saldēto picu.

Ja ir vajadzība, tad katra meitene var atrast sev kādu ,kas tuvāka un viena otrai kaut aizsūtīt atgādinošas sms,apmēram - neuzdrošinies pat skatīties uz cepumu pakas pusi,resnule :D vai dažai labai jāveik ikdienišķā burciņu procedūra, un viņa nevar uz to saņemties,bet vakarā saņem sms - tavs celulīts netaisās no tevis atvadīties labprātīgi!

Un te būs arī piramīda :


Galvenais, ja šodien saņemies uzsākt to lietu, tad nepadoties un nekrist kārdinājumā Maķītim :D Āmen !
27.01.2014 13:24 |
 
Reitings 202
Reģ: 20.07.2015
Meitenes, kas apņēmušās JG ēst veselīgāk un notievēt, un uztver to nopietni, aicinātas slēgtā grupā. Kopā foršāk - dalamies domās, atbalstam viena otru un reizi nedēļā atskaitāmies par rezultātu.
03.01.2017 17:45 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Mari, tev ka kuku cepejai viegli ieverot sito?:-D
28.12.2016 21:02 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Mari, tev ka kuku cepejai viegli ieverot sito?:-D
28.12.2016 17:55 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Pacelšu šo diskusiju, varbūt vēl kādai pēc svētkiem ir aktuāli. :)
Meitenes, ko šobrīd no sezonālajiem dārzeņiem gatavojat? :-)
28.12.2016 17:12 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
sea brokastu pārslu vietā iesaku ēst musli, kas nav tie super cukurotie. tagad ir tādi musli kartona apaļās pakās (tā kā pringles čipšu iepakojums), saucās alternatīvais (vai kaut kas tāds) musli, man patīk. vai arī mēdzu mājās taisīt pati savu musli no mazliet apgrauzdētām dažādām pārslām.
01.03.2015 15:43 |
 
Reitings 188
Reģ: 01.01.2014
āāk jā. Un visļaunākais, ka tam visam blakus ir paliels cukura daudzums (pat, ja mēle nejūt to). Kā piemērs- visparastākās, lētākās, plikās kukurūzas pārslas, kurās būs vidēji ~80g OH ar 5 g cukura (uz 100g) no tiem.
Jau uztjūnētām pārslām būs cukurs padsmit grami uz 100g kā minimums!
01.03.2015 15:42 |
 
Reitings 188
Reģ: 01.01.2014
sea, tās pārslas ir ideāls sū##s, ja vēlies ēst ātros OH. Reti kura tās pārslas spēj ēst īstajā laikā/vietā, lai tās nenodarītu ļaunu... Low fat nozīmē tikai vienu šādiem produktiem- high OH
01.03.2015 15:39 |
 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
Sea, aptiekās redzēta. Lietojusi neesmu.
01.03.2015 15:32 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
jā, man no tās tējas rauj caureju. vakarā izdzeru krūzīti tās tējas, bet nākamajā dienā dikti sāp vēders un skrejamais. esmu četras reizes mēģinājusi un sapatu, ka man galīgi neder
01.03.2015 15:32 |
 
Reitings 136
Reģ: 07.12.2014
un šīs brokastu pārslas?

01.03.2015 15:31 |
 
Reitings 136
Reģ: 07.12.2014
Vai kāda ir dzērusi šo tēju un daudz maz palīdz?
01.03.2015 15:30 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tāāā... grupiņā ir kapa klusums! Kas noticis? Visas ir norāvušās no ķēdes, vai ne? :D
Es jā, tāpat atsāku ēst visu to,ko ēdu iepriekš un ko nevajadzētu ēst :D Tas ir tik grūti !!!

Bet nesen atklāju ļooooti gardus salātus - selerija + rīvēts ābols + rīvēts burkāns + sagriezts puravs ripiņās + krējums ( nu vai jogurts)
03.03.2014 13:56 |
 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
es jau te kādu laiku štukoju ka kaut ko vajag darīt ar tiem kg un manu "skaisto" celuītu :D
rīts ir iesācies ar kafiju un auzu pārslu putru + banāni :)
Tagad nu štukoju ko pusdienas apēst :)
Gribētos arī ņemt Shaun t insanity programmu, bet kreisā kāja netur līdzi :(
14.02.2014 13:32 |
 
Reitings 63
Reģ: 30.05.2013
Pievienojos šodien Jūsu bariņam
Šodien sāku savu veselīgo uzturu+ shaun t insanity programmu :)
redzees kaa man izdosies :)
12.02.2014 22:12 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Šodien rukolas salāti ar granātābolu un parmegiano. Klasiskais laša steiks un biezpiena plūmju muss.
12.02.2014 15:33 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
mzn pashlaik top slavenas bananu pankukas! :) pievienoju klat vel vienu kausinju proteinu ar vaniljas garshu! pirmas jau pameginaju, garsho debeshkigi! paldies par recepti! :)
09.02.2014 16:31 |
 
Reitings 189
Reģ: 02.01.2011
Ella, saldās vafeles tiešām izklausās gardi. Varbūt vari konkrētāt izstāstīt: kādas proporcijas un kādai jābūt konsistencei. Ja man nav vafeļu pannas pa rokai, var uz pannas vai cepeškrāsnī cept?
09.02.2014 13:52 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Un atruna: miļums gribēja mani palutināt, atnesa mājās cepumu paku, nevareju tureties pretī! arī ir galīgi garām! Arī savai otrai pusei ir jāieborē, ka mājās nav vajadzīgi lieki kārdinājumi! Un našķu nešana mājās jau nu noteikti nav lutināšana.



Ar ēdienu un našķiem lutina tikai suņus dresūras laikā un par labu uzvedību :D Sieveites lutina ar mīļumu un uzmanību!



Jaatraod ar vīrieti kompromiss - kaut kā negodīgi, ka lūk viņam vajagot kārtīgas pusdienas tāpēc mājās tgd visiem ta jāēd. Jācenšas pieradināt viņu pie mūsu ēdiena. Vīrieši bieži vien nēd daudz vairak nekā vajadzetu, jo sievietes nez kāpēc domā, ka viņus vajag piebarot kā kaujamos sivēnus! :D Nemaz tik diži vairāk kā sievietes vīrietis neēd. Varbūt jāpārskata ēdienkarte - klasisko gaļa+kartupeļi+salāti vietā kaut kas jānoņem? Piemērām gaļa + daudz salatu? Arī visādi panējumi un bieži vien veikala mērces (1000 salu, cēzara no maxima, Evielu kečupi (vai ketčupi?)) ir lieli kaloriju zagļi, kuri it kā aizņem vietu uz šķivja, bet reāli sniedz maz enerģijas uz liela kaloriju rēķina! Tāpēc gaļēājiem labāk zivēlēties to pašu karbonādi ceptu cepeškrāsnī ar sezonas dārzeņiem nevis atklapētu un olā un miltos (pie tam tas aizņem vairāk laika, nevis visu salikt cepeškrāsnī!)
09.02.2014 12:15 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
ā vēl gribēju ieteikt lai darbošanās ar eļļu būtu drošaka - elejat eļļu pudelē ar puleverizatoru un vnk uzsmidziniet uz pannas - samazināsies patēriņs līdz minimālajam vajadzīgajam! Agrak vnk uzlēju no pudeles, bet tgd esmušokā cik vsp maz tās eļļas vajag (salīdzinot ar to, ko agrāk lēju), lai kaut ko pagatavotu!



Nesen gribēju pākšu pupiņas - saldētās novārīju vieglā sālsūdenī. Klāt rīsu vietā makaronus un tad kaut kā likās ka nav īstais - sagriezutmātu, papriku un mocarellas sieru - visu to sajaucu ar karstiem makaroniem un pupiņam - sanāca viegli, ātri, garšīgi un nekomplicēti. Tāds ašais vakariņu avriants lai nav jāstumj sviestmaizes.


Dažreiz sakārojas saldās vafeles (nav jau jātsakās no visiem prieciņiem) tad ņemu auzu miltus + banāns (vai ābolu biezenis) + piens = sanak pat gardāk nekā klasika - milti, cukurs, piens ola.



Vēl viegls saldais ir zemenes sablenderētas + pa virsu krēms no biezpiena+drusku saldā krējuma viegla konsistencei+banāns (cukura vietā). Var arī bez krējuma, bet tad krēms biezs diezgan. Kaut kā šādu vienu nelielu porciju apēdot sāts lielāks neka no bulkām, šokolādēm, veikalu krēmiem.
09.02.2014 12:03 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Ak kungs, kā es pārsmējos par to tējas pakas iepakojumu, ko ielika Mari! :D :D Jo es ļoti ilgi nepamanīju, ka tā sieviete tur tup uz svariem. Līdz ar to varētu iedomāties, ko es padomāju. :D :D

Vakar pagatavoju supergardu biezpiena sacepumu. Un, manuprāt, arī diezgan veselīgu. Pēc šīs receptes motīviem http://www.tvnet.lv/sievietem/receptes/496495-biezpiena_sacepums, bet nedaudz pārveidotu pa savam. Mannu aizstāju ar pilngraudu auzu miltiem, daļu cukura liku brūno, rozīnes aizstāju ar žāvētām dzērvenēm, burkānu nevārīju, bet svaigu sarīvēju smalkās skaidiņās un citronskābes vietā piespiedu citrona sula. Kā arī pievienoju arī kanēli un netaisīju drupačas. Bet tā gatavoju, kā rakstīts receptē. Tiešām fantastiski gardi sanāca, tikko vēl notiesāju pēdējo gabaliņu brokastīs. Žēl, ka tas bija pēdējais. :D
09.02.2014 11:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits