Ēst veselīgi - GRUPIŅA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tātad, šī ir grupiņa meitenēm,kuras nemāk ēst veselīgi, bet grib iemācīties. Mēs gribam atteikties no miltu produktiem, saldumiem, makdonaldiem, eļļā ceptiem produktiem, čipšiem,pārlieku daudz garšvielām utt utt.

Mums vajag vienai otru pabakstīt, atgādināt, motivēt, reizēm pateikt kādu skarbāku vārdu, lai saņemtos un beidzot beigtu ēst kā senie latviešu zemnieki :D

Rītu sāksim ar kaut ko veselīgu, kā piemēram mazkaloriju jogurtiņu ar augļiem, nevis baltmaizi ar sviestu un desas gabalu,kurai pa virsu majonēze uzziesta.

Šeit mēs dalīsimies ar veselīgām receptēm,kuras būs salīdzinoši viegli pagatavot un ieejot veikalā neapjuksim - ai tam ēdienam grūti sapirkt produktus, nopirkšu saldēto picu.

Ja ir vajadzība, tad katra meitene var atrast sev kādu ,kas tuvāka un viena otrai kaut aizsūtīt atgādinošas sms,apmēram - neuzdrošinies pat skatīties uz cepumu pakas pusi,resnule :D vai dažai labai jāveik ikdienišķā burciņu procedūra, un viņa nevar uz to saņemties,bet vakarā saņem sms - tavs celulīts netaisās no tevis atvadīties labprātīgi!

Un te būs arī piramīda :


Galvenais, ja šodien saņemies uzsākt to lietu, tad nepadoties un nekrist kārdinājumā Maķītim :D Āmen !
27.01.2014 13:24 |
 
Reitings 39
Reģ: 19.01.2014
oo, jauna motivācija uzsākt, pievienojos, super :))
27.01.2014 15:09 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Būtu laimīgāka,ja līgavainis mājās nenestu visādus kārumus,kas kārdina.Turklāt man žēl naudas.Bet viņš ir caurbira un patīk našķoties.
27.01.2014 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es tikai nesaprotu, kas slikts ir garshvielaas.
Garšvielas lēnām izslēgt no ēdienkartes līdz vispār neprasās
Kaapeec? Neredzu, kas slikts ir kajennas piparos, espelette piparos, muskatriekstaa, piparos parastajos, paprikas pulverii, kimenees, visaados zalajaas garshvielaas (zhaaveeti petersiilji, herbes de provence, baziliks, vasaraa, protams, svaigajaa veidaa). Kaut kaadas vegetas, jaa, buutu jaaizsleedz no paartikas. Varieejot dazhaadas garshvielas var panaakt pilniigi dazhaadus eedienus no vieniem un time pashiem produktiem.

Vispaar es censhos eest veseliigi jau ilgu laiku. Ne vienmeer sanaak un dazhreiz vajag mani pabakstiit. Es gan arii censhos eest daarzenjus un augljus attieciigi sezonai. Es tagad pat iedomaaties nevaru eest salaatus ar tomaatiem un gurkjiem, tagad tie daarzenji ir uudenjaini, bez garshas un vitamiiniem. Tagad ziemaa eedu visaadus saknjaugus - raacenjus, burkaanus, bietes, veel visaadus briinumus, ko atrodu tirguu. Auglji arii - nu nepirkshu es tagad zemenes, bet driizaak apelsiinus, kurus, savukaart, neeedu vasaraa
27.01.2014 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Un kartupeli prieksh manis nav nekaads sliktais daarzenis (bumbulis, vai kas nu tas iisti skaitaas). Uzvaariits vai kraasnii cepts kartupelis prieksh manis ir pat ljoti ok.

Un viirieti pabarot ir ljoti vienkaarshi. Var uztaisiit veseliigo variantu vista+daarzenji un vinjam tikai pievaariit klaat pilgraudu riisus, makaronus, grikjus utt., kurus var arii uzlikt uz sava shkiivja, tikai ne daudz.

Arii kotletes var uztaisiit veseliigaak. Pashai jaasamalj liesa galja, klaat piemalj kaapostu, sajauc ar olu, pipariem un cep. Ellai jaanopeerk tie puushamie (kaa matu liidzekljiem :D), lai var uzpuust uz pannas - sanaak ljoti maz ellja, bet panna ir noklaata.

Taapat arii sev var uztaisiit vakaraa omleti ar daudz daarzenjiem un viirietim pagatavot veel klaat kaadu galjas gabalu, ja vinam tik ljoti gribaas.

Kaa arii ljoti garshiigi un saatiigi ir pupinju, tuncha salaati dazhaadaas variaacijaas, tikai bez majoneezes.
27.01.2014 15:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Daudzas kaa redzu ,ir jau uz pareizaa cela.
Man nesen viens cilveeks prasiija paliidziibu ,kaa savest kaartiibaa eedienu karti.Vins man atsuutija loti smuku sarakstu-ko eedis ,peec vina domaam nepareizi,ko eed tagad,ko veelas veel uzlabot...nekaada kaloriju skaitiisana,nekaada ieciklesanaas,bet jaasaka ,ka es uzreiz redzeeju,ko vins tajaa sarakstaa var pamainiit. 10kg ,kuri gada laikaa bija uznemti ,loti smuki saaka kristies. Divu nedeelu laikaa jau 4kg mazaak.
Secinaaju peec vina staastiitaa,ka vina lielaakaa vaina bija vakara uzkodinas,kuru apeesto daudzumu loti gruuti kontroleet...tad porcijas nebija sameeriigas,eeda aatri.Taaadi mazi knifini,kurus izmainot ,loti uzlabojaas situaacija.
27.01.2014 15:58 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
demoiselle vispirms pārliecinies vai runa ir par dabīgajām garšvielām, vai santa maria,piemēram. ;)
27.01.2014 16:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Naziic-tas arii.Es jau ieteicu pilniigi uz laiku izsleegt visas taas sinteetiskaas garsvielas,arii saldinaatos dzeerienus.Ja no eedienkartes izsleedz sinteetiku ,tas jau ir solis uz prieksu.
Parasti cilveeki saak loti labi visu un tad naak kaada jubileja un noraujaas,jo taa kuuka uttir neatvairaama...Taa lieta ir loti vienkaarsa-tas viens laikas tomeer ir jaaiztur,ja veelas nopietni nokristies svaraa un labi justies.Tad ,kad cilveeka organismaa viss pietiek,tad vair nav taaada loti liela kaare peec kaut ka daudz,tad to loti garsiigo kuuku nemaztik loti negribeesies-pietiks ar pavisam mazu gabalinu un viss buus kaartiibaa.
Noteikti nevar taa-vienu dienu viss loti pareizi ,un naakosaa dienaa kaartiiga krejuma meerce utt.
27.01.2014 16:31 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
ka es uzreiz redzeeju,ko vins tajaa sarakstaa var pamainiit. 10kg ,kuri gada laikaa bija uznemti ,loti smuki saaka kristies. Divu nedeelu laikaa jau 4kg mazaak.

2 nedēļu laikā 4 kilogrami? Un tu domā, ka tie bija tauki, kas divās nedēļās pazuda?
27.01.2014 16:31 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
ka es uzreiz redzeeju,ko vins tajaa sarakstaa var pamainiit. 10kg ,kuri gada laikaa bija uznemti ,loti smuki saaka kristies. Divu nedeelu laikaa jau 4kg mazaak.

2 nedēļu laikā 4 kilogrami? Un tu domā, ka tie bija tauki, kas divās nedēļās pazuda?


Ja viņam ir bijis liekais svars tāds nu vismaz +25 kg, tad jau varētu arī būt, iespējams, kaut kāds starpšūnu šķidrums jau gan arī, jo noteikti sāli samazināja..
27.01.2014 16:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ka es uzreiz redzeeju,ko vins tajaa sarakstaa var pamainiit. 10kg ,kuri gada laikaa bija uznemti ,loti smuki saaka kristies. Divu nedeelu laikaa jau 4kg mazaak.


Vai tas cilvēks ar nesāka sportot gadījumā? Jo tad es teiktu ka viņš ir nometis nost lieko ūdeni no ķermeņa. Kā ar es mazliet uztrauktos ja 2 nedēļu laikā uzreiz tā nomestu 4 kg (pat ar lielu svaru) jo tad organismas var būt pārāk straujas izmaiņas un tas var sākt badoties, kas nozīmē ka viņš vienā mirklī vai pat ilgāku laiku vispār nevarēs nomest svaru, jo organisms centīsies taupīt. Bet ja viņš pilnīgi dabīgi šo ir panācis tad tiešām apsveicami par cilvēka uzņēmību!
27.01.2014 16:43 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Ja viņam ir bijis liekais svars tāds nu vismaz +25 kg, tad jau varētu arī būt, iespējams, kaut kāds starpšūnu šķidrums jau gan arī, jo noteikti sāli samazināja..

Viņa pati taču raksta, ka 10 lieki kilogrami bija. Nevis 25, nevis 35, u.t.t..
27.01.2014 16:45 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
man jau patīk šī grupa!!! Kurai vajag sūtīt atgādinājums? :D
Bet viennozīmīgi ir jāsāk gatavot mājās. Un maize gluži nav pasaules ļaunums un milti arī, tā atslēga slēpjas balansā :) Izslēdzot visu gatavot un kaitīgo :)
27.01.2014 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
nazi, bet nu ar vaardu garshvielas es saprotu garshvielas - to labu lietu. Garshvielu maisiijumi ir tas, kas ir jaaizsleedz, tikai taadu vaardu salikumu sheit neviens nemineeja.
27.01.2014 16:50 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
es drīz uz treniņu bet pēc tam sekos vieglas vakariņas - paniņas ar aveņu garšu&linsēklām+2 banāni. Salds miegs garantēts :)
27.01.2014 16:50 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Igy,, piedošanu, es nerūpīgi izlasīju!
27.01.2014 16:55 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
men health(vacu) žurnālā lasīju par astoņu stundu diētu - diennaktī 8 stundas drīkst ēst/16 stundas nē.
27.01.2014 17:00 |
 
Reitings 20
Reģ: 20.10.2009
Ļoti laba diskusija! Parasti nepiedalos nekādos kopīgos tievēšanas u.c.pasākumos, jo principā esmu sportiska un skatos, ko ēdu, tomēr uzskatu, ka ir vēl kur augt... Svara nomešana nav aktuāla, bet veselīga ēšana gan, tā iemesla dēļ, ka esmu pamanījusi ievērojamu pašsajūtas uzlabošanos un enerģijas pieaugumu tad, ja sekoju līdzi visam, ko ēdu.
Jau labu laiku cenšos ieviest veselīgu dzīvesveidu pilnā komplektā, jo gadās, ka paslīd kāja un attopos saldumu ielenkumā. Mans lielākais grūtais moments ir tas, ka draugam saldumi garšo 5x vairāk nekā man un nekad nenotiek aprobežošanās ar pāris gabaliņiem kaut kā salda. Tad nu es ar visu savu stingro nostāju, tāpat noraujos, jo nu, tad kad tev katru vakaru kāds blakus kaut ko garšīgu knibina, ir ļoooti grūti noturēties. Tā nu man kā pa kalniem ar saldumiem. Kopumā ēdu veselīgi, bet gribētos tomēr pilnveidot savu ēdienkarti, aizstājot pāris produktus un saldumus lietot 1x nedēļā, nevis katru pārdienu pa bišķiņam.
Meitenes, kādas ir jūsu attiecības ar saldumiem? Arī cīnaties? :D
27.01.2014 17:01 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
winglet, es laikam saaktu raudaat, ja taadu ieveerotu :D Vai arii tad guleetu 13 stundas diennaktii. Ar tukshu veederu nevaru aizmigt un no riita man obligaati jaapaeed.
27.01.2014 17:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mans "Students" ir maratonu skreejeejs un peldeetaajs.Vienmeer bijis loti labs augums .Vins sabojaaja savu labo formu ar dziives veida mainu-iznaaca loti daudz uztureeties aarzemees,komandeejumos,eest aarpuss maajas ,greekot ar daudzaam lietaam!Prieks ,ka vins pats loti labi saprot,kur tiesi "greekojis"!Loti liela uzneemiiba mainiit savu pieeju.Es spriezu tikai peec taa ,kaa man atskaitaas.
Maza piebilde-vins uzsveera ,ka sveeries tiesaam katru dienu,lai redzeetu kuraa briidii buus taas izmainas...
27.01.2014 17:05 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Mana probleema ir taa, ka tad, kad puishi atnaak maajaas no darba (nee, man ir tikai viens puisis, paareejie ir dziivokljbiedri), tad vinjiem ir teeja+cepuminji, vai nutellas maizes. Tagad shajaa izvirtiibaa man sanaak jau piedaliities tikai reizi nedeeljaa, bet nu gruuti, gruuti atteikties :D

Tas arii mani mazliet bremzee, jo mees katrs piedalaamies eediena pirkshanaa, visu dalaam savaa starpaa, nav katram vinja lieta, visi var eest visu, tad nu biezhi skapiishos un ledusskapii staav visaadi chipsi, shokolaadiites, saaljie riekstinji utt. Meegjinu to uztvert kaa taadu challenge - ja tagad iemaaciishos no taa visa atteikties, tad nav nekas, kam nevareeshu teikt nee naakotnee :D
27.01.2014 17:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits