Ēst veselīgi - GRUPIŅA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tātad, šī ir grupiņa meitenēm,kuras nemāk ēst veselīgi, bet grib iemācīties. Mēs gribam atteikties no miltu produktiem, saldumiem, makdonaldiem, eļļā ceptiem produktiem, čipšiem,pārlieku daudz garšvielām utt utt.

Mums vajag vienai otru pabakstīt, atgādināt, motivēt, reizēm pateikt kādu skarbāku vārdu, lai saņemtos un beidzot beigtu ēst kā senie latviešu zemnieki :D

Rītu sāksim ar kaut ko veselīgu, kā piemēram mazkaloriju jogurtiņu ar augļiem, nevis baltmaizi ar sviestu un desas gabalu,kurai pa virsu majonēze uzziesta.

Šeit mēs dalīsimies ar veselīgām receptēm,kuras būs salīdzinoši viegli pagatavot un ieejot veikalā neapjuksim - ai tam ēdienam grūti sapirkt produktus, nopirkšu saldēto picu.

Ja ir vajadzība, tad katra meitene var atrast sev kādu ,kas tuvāka un viena otrai kaut aizsūtīt atgādinošas sms,apmēram - neuzdrošinies pat skatīties uz cepumu pakas pusi,resnule :D vai dažai labai jāveik ikdienišķā burciņu procedūra, un viņa nevar uz to saņemties,bet vakarā saņem sms - tavs celulīts netaisās no tevis atvadīties labprātīgi!

Un te būs arī piramīda :


Galvenais, ja šodien saņemies uzsākt to lietu, tad nepadoties un nekrist kārdinājumā Maķītim :D Āmen !
27.01.2014 13:24 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Un atruna: miļums gribēja mani palutināt, atnesa mājās cepumu paku, nevareju tureties pretī! arī ir galīgi garām! Arī savai otrai pusei ir jāieborē, ka mājās nav vajadzīgi lieki kārdinājumi! Un našķu nešana mājās jau nu noteikti nav lutināšana.
27.01.2014 13:49 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
surli_murli tas tā kā būtu skaidrs! :) bet man nav tik daudz laiks, lai taisītu tik daudz ēst.. :D būs vien draugs arī jāuzsēdina uz veselīgās pārtikas!
27.01.2014 13:51 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Eh man tas pats noturos ēst veselīgi nedēļu un pēc tam lomkas vajag šokolādi.Audzini sevi apsaukājot ka man nav rakstura.Grūti grūti gan.Liekas, ka pa vasaru vieglāk vairāk iet ūdens iekšā un salāti neko sātīgu neprasās.Protams te meitenes es skatos jūs metat nost miltu ēdienu utt bet vajag arī padomāt par alko, jo tas nav diži veselīgāks par Hesi un MAC.
27.01.2014 13:53 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Jolly_Angie Vēl pretīgi ir,kad citām šokolādēm ir metāliska pēcgarša. fuj!
27.01.2014 13:55 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Nu arī man brīvai laiks nekrīt no pārpilnības raga, mājās bieži esmu ap 19:00 vai 20:30, bet ja grib, visu var saplānot :)
+ tam, ka jāpieradina arī draugs..., bēt skatoties no sava vīra.., viņš noturējās 3 dienas un 4tajā man nāca virsū ar tekstu ES TAK GRIBU DZĪVOT! :D Kāds nu kuram tas gribas spēks.
27.01.2014 13:55 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
juta, kas ir tās KĀRTĪGĀS VAKARIŅAS?
Kādēļ, lai kārtīgas vakariņas nevarētu pagatavot no veselīgiem produktiem un veselīgā pagatavošanas veidā?
Un, ja arī tas sanāk barojoši, tu taču nevi neēst tikpat lielu porciju, lietot citas piedevas.

Lielākais stereotips ir, ka veselīgi ir reāli negaršīgi, ka tas ir tikai salātlapas un sautēta, bezgaršīga gaļa.
Tā noteikti nav!
27.01.2014 13:55 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Parakstos zem visiem iespējamiem womankind vārdiem :D
27.01.2014 13:58 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Pilnībā piekrītu womankind!
27.01.2014 13:58 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
nikucis pilnīgi piekrītu..alko nekam neder pie veselīga dzīvesveida! :D

surli_murli manējais pats čīkst, ka riepa augot viņam, vajagot kaut ko darīt! bet ne reizi neesmu redzējusi, ka viņam pietiek ar sātīgiem salātiem :D :D :D
man plāns gatavs..rīt pagatavošu kko īpašu! redzēs kā viņš reaģēs :D kartupeļu pankūkas vairs necepšu viņam :D :D
27.01.2014 13:58 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
womankind es jau necepu visu eļļā.. manā gadījumā ir tā, ka es vairāk pati ēdu ēšanas pēc, nevis tāpēc ka gribas. Tā pat jau kādreiz uzcepam kartupeļu pankūkas, esam iecienījuši pastas.. nu nez cik tas ir labi, ēst makaronus vai rīsus vakarā!
27.01.2014 14:00 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
womankind es jau necepu visu eļļā.. manā gadījumā ir tā, ka es vairāk pati ēdu ēšanas pēc, nevis tāpēc ka gribas. Tā pat jau kādreiz uzcepam kartupeļu pankūkas, esam iecienījuši pastas.. nu nez cik tas ir labi, ēst makaronus vai rīsus vakarā!

Tu neatbildēji uz jautājumu! :)
Kādas tieši receptes izmanto gatavošanā? Pasta un rīsi neko neizsaka. Ja ēstu tikai to, tad porcija būtu zem 200kcal.

Vienkārši nevar Tev neko palīdzēt ar idejām, vai norādīt, ko tieši uzlabot, ja nav skaidrs, kas ir tas, ko dari.
PROTAMS, ja tu to vispār gribi.
27.01.2014 14:04 |
 
Reitings 125
Reģ: 09.01.2013
Savu svaru sāku mest nost jau pag. gada rudenī, kad no cipara uz svariem gandrīz asara nobira :D Tad nu izlēmu - sākšu pamazām, vispirms pa lielam tikt galā ar uzturu un tad pamazām ar vingrošanām papildināt ikdienu. Es vienkārši zinu, ka man ir pamazām 'jānobriest' un jāpierod, savādāk vienmēr jau pēc 2 dienām esmu atmetusi ar roku :D
Es iesāku ar to, ka pa lielam atteicos no miltiem. Kādreiz katru rītu maizīte, katru otro dienu bulciņas un citi milti. Tagad labi ja reizi nedēļā kāda maizes šķēle atrod ceļu pie manis... Tad visus čipšīšus un saldumiņus nomainīju pret augļiem un pa retam - tumšu, rūgtu šokolādi. Šis prasīja daudz spēka veikalā, bet tagad katru dienu gribas augļus :)
Man tā pašvakāk gan ir ar visādu preču pirkšanu - studentiem jau nav naudas tik daudz :D ēdu tik, cik varu atļauties... Vīrietis nav pierunājams ēst visu laiku veselīgi, un protams, ka nauda pietiks viena veida vakariņām... Bet sāku ēst tikai uz maza šķīvīša (daudz mazāk līdz ar to apēd) un klāt uzmetu kādu tomātu, lai kopskats kuņģim būtu patīkamāks :D
27.01.2014 14:11 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Es arī šodien nolemu sākt veselīgak dzīvot,biju jau pirmstam to mēginājusi,bet šajās brīvdienās ēdu visu,kas mājas bija!

es parasti vakariņas sev taisu- vitas fileja cepta savā sula bez eļļas un tad pasautēju ūdenī,sanāk diezgan pasausa,bet man ļoti garšo sausa gaļa!!! un klāt ledus salātu sra tomātiem un gurķiem un pa virsu citronpiparus. ļoti labi no tā paēdu :) un draugs sēž blakus un stumj iekšā kartupeļus ar gaļu :D

Man pats trakākais ir noturēties un neēst saldumus :(

kopš ikdienā nelietoju kartupeļus un maizi krietni mazāk,ir nokritušies kādi 6kg.

Vēl palielam neēdu pēc 6iem,sākumā to darīju speciāli,bet ar laiku pieradu un nemaz negribas ēst,ja kaut ko sagribas,apēdu ābolu!

Ceru,ka mums pa visām kopā izdosies! Vasarā man kāzas un gribas vismaz 10kg dabūt nost,lai atkal tiktu saukta par mazo :D
27.01.2014 14:11 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
womankind klāt protams nāk sieri, piem., Parmesan, dārzeņi, viņam arī gaļa. It kā jau trekini kopumā nesanāk, ja tā padomā.. bet kkas nav kārtība, ja jau kārtīgi sportoju 5 dienas nedēļā un nekādas lielās izmaiņas nav.
hmmm..kas vēl. šad tad plovu uztaisu, kartupeļu biezenis, tad man vēl ir viena īpaša rīsu pagatvošanas recepte (varu padalīties, bet laikam jau veselīga īpaši viņa nesanāk)..

maizi vispār needam. zupas - dārzeņu ar sieru, klasisko biešu... ārprāc, mēs taču ēdam katru dienu, bet es pēkšņi nevaru atcerēties, ko vēl mēs ēdam..laikam jasaraksta sākumā uz lapas!
27.01.2014 14:12 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
āāā un vēl, ēdienu lieku uz mazā šķīvja,lielo vairs neizmantoju!
šodien esmu sev sastādījusi arī vingrošanas programmu un ceru,ka nebūšu slinka!

tā ir tik laba sajūta uzvilkt kādu drēbi,kas palikusi vaļīgāka :)
27.01.2014 14:13 |
 
Reitings 125
Reģ: 09.01.2013
Kā nospiež 'sūtīt', tā atrodas vēl ko teikt :D
Tādā garā, pa reizei piemetot uzturā pa kādam biezpienam un auzu pārslu putriņai, nometu 7 kg.
Tad bija svētki (dz/d, Z-svētki, Jaunais gads) grūti jau bija - nenoturējos, kādi 3 atnāca atpakaļ.
Janvārī atgriezos pie ne-tik-uzbarojošā uztura, nometu jau 2 atpakaļ nost un esmu sākusi vingrot. Cenšos 3 reizes nedēļā ~40-50 minūtes kardio treniņu vai vingrojumus problēmzonām :)
27.01.2014 14:14 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Kamēr jūs te sapņojat, es eju sportot :D Tas ir - pastaigāties ārā svaigā gaisā! :)
27.01.2014 14:16 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
kārtīgi sportoju 5 dienas nedēļā un nekādas lielās izmaiņas nav.


Ja uzturā nebūs saprātigs kaloriju deficīts arī ar visu 5x nedeļā sportošanu nekas nemainīsies ;)
27.01.2014 14:16 |
 
Reitings 125
Reģ: 09.01.2013
Es apbrīnoju šitos cilvēkus, kas māk pēc grafika un plāna gan ēst, gan sportot. Man tas galīgi neder - tiklīd plānā vienu dienu nojaucu, tā atmetas ar roku pavisam... Tāpēc cenšos tā brīvi sevi piespiest - ja 2 dienas neesmu sportojusi, šodien obligāti jāpieķeras klāt, ja 1, tad atkarīgs no apstākļiem... Ēšanā ar neplānoju neko tālāk pa nākamās dienas brokastīm, tikai cenšos pasekot līdzi, lai ledusskapī visu laiku ir kāds augis/dārzenis
27.01.2014 14:20 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Pievienojos! :) Man ir visgrūtāk atteikties no baltmaizes un labas garšīgas šokolādes. Nu vispār baltmaizi varu vienkārši nepirkt un to aizstāt ar veselīgo kliju maizīti vai ar to, kas no auzu miltiem. Bet šokolāde, kas parasti vienmēr acu priekšā ejot ciemos, manā acu priekšā rēgojas un tā gabaliņš pazūd iekšā...
Kartupeļus ēdu reti, bet neatteikšos pavisam, jo esmu lasījusi daudz ko vērtīgu par tiem, kas tieši mums ziemeļniekiem ir nepieciešama. ( to arī uztura zinātnieki ir apstiprinājuši) Svarīgi ir tas, cik tu bieži ēd un kā pagatavotu.
Regulāri vingroju, svara problēmas nav, vienīgi plati gurni, par kuriem nekaunos, vienīgi grūtāk tās vietas smuki uzkačāt, ja tā var teikt. :D
Mērķis - ēst vairāk dārzeņus, augļus, kvalitatīvāku pārtiku, sabalansētāks uzturs, pilnīgi off hesburgers, bulciņas un visi kaitīgie našķi un izvairīties no garšas pastiprinātājiem, kaitīgām krāsvielām. Gribu uzlabot savu izskatu - iegūt veselīgāku ādu, matus un gribu turpināt iesākto veselīga dzīvesveida ziņā.
27.01.2014 14:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)