Ēst veselīgi - GRUPIŅA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tātad, šī ir grupiņa meitenēm,kuras nemāk ēst veselīgi, bet grib iemācīties. Mēs gribam atteikties no miltu produktiem, saldumiem, makdonaldiem, eļļā ceptiem produktiem, čipšiem,pārlieku daudz garšvielām utt utt.

Mums vajag vienai otru pabakstīt, atgādināt, motivēt, reizēm pateikt kādu skarbāku vārdu, lai saņemtos un beidzot beigtu ēst kā senie latviešu zemnieki :D

Rītu sāksim ar kaut ko veselīgu, kā piemēram mazkaloriju jogurtiņu ar augļiem, nevis baltmaizi ar sviestu un desas gabalu,kurai pa virsu majonēze uzziesta.

Šeit mēs dalīsimies ar veselīgām receptēm,kuras būs salīdzinoši viegli pagatavot un ieejot veikalā neapjuksim - ai tam ēdienam grūti sapirkt produktus, nopirkšu saldēto picu.

Ja ir vajadzība, tad katra meitene var atrast sev kādu ,kas tuvāka un viena otrai kaut aizsūtīt atgādinošas sms,apmēram - neuzdrošinies pat skatīties uz cepumu pakas pusi,resnule :D vai dažai labai jāveik ikdienišķā burciņu procedūra, un viņa nevar uz to saņemties,bet vakarā saņem sms - tavs celulīts netaisās no tevis atvadīties labprātīgi!

Un te būs arī piramīda :


Galvenais, ja šodien saņemies uzsākt to lietu, tad nepadoties un nekrist kārdinājumā Maķītim :D Āmen !
27.01.2014 13:24 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
oo demoiselle, liels prieks!!! :) Drīz pavasaris un sparģeļi un tad varētu teikt sāksies ideālās brokastis - viegli sautēti sparģeļi ar čut parmegiano sieru un vārīta ola bez čaulas... gribu pvasari jau rīt!!! :)
28.01.2014 16:36 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
57days, kāds sakars, kāpēc tu man to saki? Es nesapratu :) Dēļ bildes? Ne visi, kas ir resni drīkst sportot! Tas ir jādara arī slaidiem cilvēkiem, ne tā? Vai tu to citā kontekstā saki?
28.01.2014 16:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
aha, _paris, par workout bildi :) Vai nu es ne pa tēmu tev piekasos, vai nu bilde ne pa tēmu, vai arī mēs viena otru nesaprotam :)

Bet nu, jā, es tikai gribēju teikt, ka man personīgi negribētos, lai šī diskusija pārvērstos par kārtējo tievēšanas diskusiju.

Es nesportoju, valkāju 36 izmēru, celulītu gadus 10 neesmu vairs ka sev uz pakaļas manījusi, kalorijas neskaitu, riju, kas ienak prātā, bet tam visam klat mani interesē informācija un idejas par VESELĪGU uzturu, kurš ir garšīgs un viegli pagatavojams (nolūka rīt, cik ienak prata, bet veselīgi :P )
28.01.2014 16:44 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Fiziskas aktivitātes vienkārši nav atdalāmas no veselības, manuprāt, LV cilvēki vispār pārāk maz kustās, vienkārši nereāli maz, ja salīdzina statistiku. Tā bilde nebija domāta, ka kādam jānotievē. Vispār nē. Un konkrētais foto man vispār šķita humorīgs vairāk, kā kaut kas baigi nopietns.. Ar domu - ka visam bonusā der arī izkustēties, sirds pateiks, paldies.
28.01.2014 16:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es vienmeer iedomaajos DIO,kad vaaru to olu bez caumalas.Saucu maajas to par DIO olu!!!:D
Man nekad nav garsojis medus,bet nesen dabuuju te loti labu organic medu un tagad lieku klaat pie auzu paarslu biezputras no riitiem-neprasaas pilniigi nekas cits klaat!
57days-es arii nesmu "resniite" , man taa veseliiga eesana noteikti paliidz uztureet sevii energiju,optimismu varbuut.
28.01.2014 16:54 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
piekrītu _paris, protams tas nenozīmē ka vajag to darīt katru dienu, starp citu tie paši pietupieni, izklupieni , reizēm prese nemaz tik slikti nav gan forma, gan izlocīšanās. Bet šo katrs induvidāli saprot un sāk darīt, bez citu pamācīšanas viennozīmīgi.
28.01.2014 16:54 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Emmanuelle :D Ideāli - DIO ola
28.01.2014 16:57 |
 
Reitings 125
Reģ: 09.01.2013
Ne jau sports vienmēr nozīmē tievēšanu. Cilvēkam ir jākustās jau kaut tikai tāpēc, lai sevi pie labas veselības turētu. Sirsniņai patīk, elpošanai patīk, asinsritei un kauliem ar (ja kustas, nemocot sevi).
28.01.2014 16:58 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
es tikai gribēju teikt, ka man personīgi negribētos, lai šī diskusija pārvērstos par kārtējo tievēšanas diskusiju.

Jāpiekrīt.
Pieļauju, ka šīs diskusijas mērķis ir vienkārši dalīties ar veselīgām receptēm, nevis workouti un ieteikumi par pasportošanu un pumpiem, vai ar ko Jūs tur tievētājās nodarbojaties.
Šeit arī svešās meitenes var ieteikt un padalīties ar receptēm, ko ikdienā gatavo - neskaitot ne kalorijas, ne skrienot 10km. VESELĪGS ĒDIENS.
Saucu maajas to par DIO olu!!!

Tev tiešām laikam nav dzīves.
28.01.2014 16:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Paris -es skrienu un vingroju ,lai miesa nenokaraatos:D,kruutis nebuutu kaa pankuukas utt:D:D
Man jau liekas,ka jebkura kusteesanaas loti uzlabo augumu-notur taadu stingru.
28.01.2014 17:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
grūti nepiekrist _paris, kustēties viennozīmīgi ir labi. Bet, ka jau teicu, man bail, ka šādas tēmas aizvirzīs diskusiju nepareizā virzienā.

Emmanuelle, es principa ēdu samēra veselīgi - cipši negarso, Maķītī nerādos (citas lietas garso labāk), cepumi negaršo, maizi ēdu reizi dažās nedēļās (arī lāga vairs negaršo), desas mājās nav ta paša iemesla dēļ, sieru nepērku, kops pēdējās dažas reizes tas nabags sapelēja neapēsts. Pat nezinu ko vēl neveselīgu Mari sākuma pieminēja. Man ar tādām lietam nav problēmu. Pilngraudu makaroni ir, pilngraudu milti ir, jogurtiņi krējuma vieta ledusskapī jau sen atrodami.... Grēkoju ar dārzeņu buljona koncentrātu mērcēs (vismaz mazāk e nekā kubiņos).

Ir interese par jaunām, elementāram, garšīgām lietām. Vēlams - veģetārām. Principā gaļu ēdu, bet parasti mājās nav.
28.01.2014 17:02 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Igy,

būtu labāk priecājusies, ka pašai sava dzīve tik laba, laba, ka cosmo nav nemaz nepieciešams...
Man tas ir liels pagodinājums!
28.01.2014 17:05 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es taa arii nesapratu - kaapeec miltu eedieni tiek uzskatiiti par neveseliigiem? Saprotu, ja ir nepanesamiiba uz tiem produktiem, bet kaapeec lai rupjmaize, kliju maize, pilngraudu maize no nebalinaatiem miltiem, maajaas taisiitaas klimpas no eko miltiem, pashas pagatavotaa riivmaize utt buutu kaut kas slikts? Taapat majoneeze - ja to lieto sameeriigaas devaas, sataisa pats ar oliivellju un lauku olaam, vai tad tas ir kaitiigi organismam?
28.01.2014 17:10 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Pieļauju, ka šīs diskusijas mērķis ir vienkārši dalīties ar veselīgām receptēm, nevis workouti un ieteikumi par pasportošanu un pumpiem, vai ar ko Jūs tur tievētājās nodarbojaties.
Šeit arī svešās meitenes var ieteikt un padalīties ar receptēm, ko ikdienā gatavo - neskaitot ne kalorijas, ne skrienot 10km. VESELĪGS ĒDIENS.


Ak Dievs, chill! Kur viens cilvēks var būt tik īgns.. Es ieliku vienu, VIENU bildi, kuras mērķis vispār nebija kādam likt tievēt. Es vispār sasmējos izlasot to tekstu, bet šeit jau viss tik nopietni, pasarg Dies` kaut kas noies no tēmas vadlīnijām. Atvainojos!
28.01.2014 17:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
krista, tapēc, ka parasti miltu ēdieni vidējam statistiskajam latvietim nozīmē tos baltos (balinatos) miltus. Latvija kliju maize, ta saucama pilngraudu maize utt ir lielakoties baltie milti (ja palasa, kāds produkta ir kopējais ogļhidratu daudzums). Pankūkas - no baltajiem miltiem, miltu mērcītes, kūka,s bulkas - tas pats. Eko milti, griķu milti, brūnie milti, ta ir cita tēma.

majonēze parasti tiek pirkta ar visam aizdomīgajam palmu eļļām :)
28.01.2014 17:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tak ogljhidraati arii ir vajadziigi organismam. Ja baltie milti nav balinaati, nav nekaadu konservantu klaat, tad tie nav kaitiigi. Vieniigais, jaaskataas, lai tie milti buutu taadaa peleeciigi beeshaa kreemkraasaa, nevis balti.
28.01.2014 17:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
krista, es personīgi no miltiem neizvairos, par neveselīgiem neuzskatu. Esmu gan salasījusies briesmu lietas par balināšanu, tapēc tagad pērku skandinavu miltus (tur esot aizliegts ķīmiski balināt, ka pie mums - nezinu)
28.01.2014 17:37 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Nezinu, cik nu veselīgi man šodien sanāca, bet vakariņas ir šādas:

Tomātu zupa + rupjmaizes grauzdiņi + rīvētais siers(pēc izvēles)

Desertā: banānu pīrāgs/ maize (cukura vietā izmantots medus)

Nezinu, cik garšīgi viss sanāks, vēl neesmu mēģinājusi :D :P
28.01.2014 18:10 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Ak Dievs, chill! Kur viens cilvēks var būt tik īgns.. Es ieliku vienu, VIENU bildi, kuras mērķis vispār nebija kādam likt tievēt. Es vispār sasmējos izlasot to tekstu, bet šeit jau viss tik nopietni, pasarg Dies` kaut kas noies no tēmas vadlīnijām. Atvainojos!

Es nudien neesmu īgna. Vien pateicu to, ko domā vairākas dalībnieces šeit. Ne vienmēr visas Veselīga ēdiena diskusijas ir jāpārvērš ar TIEVĒTĀJU II grupas dalībnieču diskusiju. Tāpat šeit, tāpat Fitnes & Nutrition diskusijā, no kuras TIEVĒTĀJU grupas dalībnieces nevarēja atturēties un vēl nespēja vien rimties pat savā diskusijā. Tievējat, sportojat, bet darat to savā diskusijā.:)
28.01.2014 18:14 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
DIO tu to olu vienkārši iesit vārošā ūdenī?
28.01.2014 18:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits