Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gultas prieki - smieklīgas un bēdīgas situācijas :D

 
Reitings 255
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Ietekmējos no Permifē komentāra: "Varbūt pastāstat par smieklīgiem piedzīvojumiem, piemēram vienas nakts sakariem? Vai varbūt ir bijis vīrietis kurā jūs esat vīlusies gultā?"

Tad nu stāstam smieklīgus un ne tik smieklīgus atgadījumus, piedzīvojumus, kad ir nācies vilties vīrietī (gultas priekus izbaudot) :D
09.01.2014 23:31 |
 
Reitings 45
Reģ: 28.10.2012
Labākā smieklu deva pēdējā laikā.. :D :D

Pašai nekas tāāds nav noticis, ja neskaita, ka biju nesen iepazinusies ar savu bijušo draugu, bijām nokļuvuši līdz gultai, izdomāju, ka viņš jāpalutina ar kāŗtīgu minetu, tad nu ķēros klāt, brīdī, kad viņš taisījās beigt, viņš tā ātri rāva ārā no manas mutes savu locekli, ka es nesapratu, kāpēc, un rezultātā "iešāva" man tieši acī.. :D Skaidroja to visu tā,ka nezināja, vai var man mutē beigt.. :D
Vēl ar to pašu draugu, reiz nopludinājām viņa drauga vecāku lauku mājas vannasistabu, jo nakts vidū izdomājām, ka jāiet kopā dušā, bet mēs jau nezinājām, cik drīkst liet ūdeni un cik ne, tad nu ņēmāmies diezgan ilgi pa dušu, līdz naktī pamodās drauga drauga sencis un pēc tam mums kārtīgu sutu nodeva. :D kauns pa visu ģīmi.
Uz sitiena vairs nekas tāds nenāk prātā.. Katrā ziņā, dažu meiteņu stāstus te pat gribot nevarētu pārspēt. :-D
29.03.2015 10:09 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Šausmīgi sasmējos,totāla histērija iestājās,jo no manlas likās ka viņš aizmigs ar mēli paliekot tajā vietā.

Smejies vai raudi, bet mans tiešām tur vienreiz tā arī aizmiga. Vienkārši sāka krākt un man bija jāpiepūlas, lai dabūtu viņu nost. Nu, lai nenosmok tur man.
Protams, ka ne skaidrā prātā. Bija tā saguris, ka izdomāja pasnaust. (t)
29.03.2015 07:59 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Undiya +1
Mad nekad nav izceelusies ar iipashu attapiibu, bet nu liet viskiju vagiinaa laikam buus vinjas kronja izgaajiens.
29.03.2015 05:23 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
atzīmējos, lai tēma saglabājas, bet nu bāc... :D man nekā tāda nav bijis, tik smieklīgi!
29.03.2015 02:28 |
 
Reitings 172
Reģ: 26.03.2015
Lasot smējos raudot, paldies meitenes :-D:-D:-D Īpaši Motivation un Čāča :-D:-D:-D:-D:-D:-D
29.03.2015 02:13 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Njā, ieliet kājstarpē viskiju. Super ideja. Nav gadījumā smadzenes izčurātas?
28.03.2015 23:33 |
 
Reitings 136
Reģ: 07.12.2014
bijām viens otram pirmie un ir bijušas daudzas muļķīgas situācijas.
Kad biju pie viņa mājās (dzīvo kopā ar vecākiem) mums bija ļoti seksuāla iekāre vienam pret otru varējām dienu un nakti mīlēties. Bija priekšspēle un viņam stāvēja, pēkšņi mamma kliedz un saka,lai ātri noiet lejā palīdzet kaut ko izdarīt , bet viņam loceklis tiešām ir liels un spiedās cauri šortiem un tad viņš mocījās kā ātrāk dabūt lejā , lai mamma neredzētu , ka viņam sacēlies.
Bija prezervatīvs palicis manī , tiešām nezinu kā tas gadījās , bijām arī ļoti iedzēruši. Viesnīcas numuriņā to nakti bijām un pazuda prezervatīvs , visas malas izmeklējāmies , pati vel sevī pārbaudīju,bet nesajutu. Draugs teica,ka pārbaudīs vēl reiz vai nav manī, iebāza pirkstus un izvilka, laikam man bija par īsu pirksti. Sāku smieties.
Sniedzu minetu un viņš man ļoti dziļi iebāza, ka es sāku tiešām ļoti klepot. Kaklā bija tāda niezoša sajūta un es klepoju kādas 10 minūtes, atnesa man ūdens glāzi padzerties un jautāja vai viss esot kārtībā, bija satraucies. Es tikai pateicu , lai vairāk tik dziļi man nebāž savu locekli man mutē.
Bet visās situācijās esam smējušies , jo bijām ļoti brīvi gultas ziņā, trakas lietas sadarītas.
28.03.2015 22:11 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Es ar padalisos:D vislabakais ko atceros..mums kadreiz bija gulta ar tadu ka plauktinu galvas gali, kas ir pievienots gultai. Uz ta plauktina mums staveja glaze pilna ar udeni. Es biju apaksa, Kustibu rezultata ta glaze nokrita un trapija man tiesi pa pieri. Piere puns, pati slapja, visa gulta slapja un mes abi nespejam beigt smieties kadas 10min :D
28.03.2015 22:11 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.03.2015
Vēl bija tā, ka nezināju par vecākā brāļa atrašanos pilsētā un izlēmām to darīt viesistabā uz dīvāna, jo tur bija visērtāk. Tā sākām izģērbties un dzirdu, kā mājās kāds ienāk. Viesistabas gaisma ieslēdzās un brālis ar savu meiteni iestreipuļo istabā skūpstoties ( arī gribēja mīlēties uz dīvāna ) . Tā nu mēs ar puisi gulējām puspliki ( apakšveļā ) uz dīvāna. Mans puisis pacēla galvu un smaidot sasveicināja manu brāli, kas bija tikko atrāvies no meitenes. ( tas notika pirms incidenta ar "mācīšanos" ) Kādas piecas minūtes mēs cits uz citu skatījāmies ar trulliem skatieniem un mēģinājām saprast, kas te notiek. Neizturējusi spriedzi es savācu savas drēbēs ar piesegtu pakaļu puiša kreklā vilku, mūs abus uz manu istabu. Kā jau domādams- ne man, ne brālim nekas netika. Galā abi puiši dzēra virtuvē viskiju, bet mēs - abas meitenes skatījāmies kaut kādu romantisko filmu un tā arī aizmigām abas uz dīvāna. Bija ļooti neveikli. :-D
28.03.2015 22:08 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.03.2015
Bija tā, ka ar nu jau bijušo puisi ( vēl skolas laikā ) izdomājāt mīlēties manā istabā. Vecāki bija blakusistabā. Kad gājām cauri istabai ( uz manu istabu var ieiet tikai caur to istabu ) kur sēdēja vecāki - es teicu, ka puisis mani iet apmācīt ģitārspēlei ( kaut gan zināju visu labāk par viņu :-D ).Tā nu mēs ieslēdzāmies istabā un nodevāmies priekiem. Laikam uzvedāmies pārāk skaļi, jo pēc apmēram 15 min. man uz telefonu pazvanīja tētis. Es mirkli apstādināju savu elsošanu un atbildēju. Tēvs bija teicis ar vieglu smīnu, lai mēs klusāk trinķšķinam ģitāru, jo viņi ar mammu skatoties filmu. Tā nu es visu sapratu un nosarku kā biete. Nu jau viss prieciņš bija pārgājis un mēs saģērbāmies. Puisis vēl stundu negribēja iet ārā no istabas. Jau bija vēls vakars un tomēr viņš sadūšojies atvadījās no manis. Pavadījusi viņu līdz mājas ārdurvīm es devos atpakaļ uz istabu. Kad gāju cauri istabai kur nu jau sēdēja tikai tētis viņš man teica, lai nākamreiz pabrīdinu, ka nāksim spēlēt ģitāru. Tā nu mēs pēc tās reizes vairs to nedarījām pie manis. :-D
28.03.2015 21:49 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.03.2015
Bija tā, ka ar nu jau bijušo puisi ( vēl skolas laikā ) izdomājāt mīlēties manā istabā. Vecāki bija blakusistabā. Kad gājām cauri istabai ( uz manu istabu var ieiet tikai caur to istabu ) kur sēdēja vecāki - es teicu, ka puisis mani iet apmācīt ģitārspēlei ( kaut gan zināju visu labāk par viņu :-D ).Tā nu mēs ieslēdzāmies istabā un nodevāmies priekiem. Laikam uzvedāmies pārāk skaļi, jo pēc apmēram 15 min. man uz telefonu pazvanīja tētis. Es mirkli apstādināju savu elsošanu un atbildēju. Tēvs bija teicis ar vieglu smīnu, lai mēs klusāk trinķšķinam ģitāru. Tā nu es visu sapratu un nosarku kā biete. Nu jau viss prieciņš bija pārgājis un mēs saģērbāmies. Puisis vēl stundu negribēja iet ārā no istabas. Jau bija vēls vakars un tomēr viņš sadūšojies atvadījās no manis. Pavadījusi viņu l
28.03.2015 21:45 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
***Puisis ar kuru tikos kādu brīdi uzaicināja pie sevis skatīties filmas. Biju jau sacerējusies uz ko vairāk, bet viņš tikai gulēja man blakus un stāstīja kurās šķirbās aiz gultas viņš met savirpinātus puņķus. Palūdzu, lai ved mani mājās, vairāk ar viņu netikos

šī ir vnk bomba:D diez cik lielam intelektam jabūt,lai ko tādu teiktu meitenei,cik gadu viņam bija?:D
16.03.2014 16:06 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Vēl :D Gribu vēēēēl !
Pašai gan kuriozi, īpaši, nav gadījušies. Izņemot to, ka seksa laikā mežā mūs nu tāāāāāā sakoda odi, ka teju vienīgā nepaskādētā ķermeņa daļa - pusim - bija tā, kas manī :D
16.03.2014 15:16 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
daži gadījumi tik smieklīgi :D:D:D super! :D

pašai gan nekas tāds nav gadījies :)
07.02.2014 23:22 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Par tā asinīm šķiet dīvaini...tā metàliskā garša diezgan specifiska un var jau just :D lai nu kā šausmas,riktīgs šausmenes skats laikam!!!
07.02.2014 20:15 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Motivation :D :D :D es nevaru palasīt,smējos līdz asarām tagad par tavu pieredzi :D Par to lāci..... :D :D sen šitā smējusies nebiju :D Paldies par smieklu devu!

Man ir bijis,kad ar vīru,vel neilgi bijàm kopà,un nakšņoju pie viņa kir istaba bija caurstaigājama.Viss jau notikās istabā bija patumšs,bet bija atstāts tv....es biju virsū :D ienāca mamma un teica,Izslēdziet tv :D :D šausmas pēctam tāds kauns bija!!! :)
07.02.2014 19:34 |
 
Reitings 294
Reģ: 02.01.2014
Laikam vienīgais, kas man ir bijis, ir tas, ka mainot pozas draugam netīšam ar celi iesitu par aci un vēl tgd bieži vien piemin to sakot - tikai lūdzu neuztaisi man zilu aci :D
Un arī tas, ka kā jau šeit daudzām ir bijuši starpgadījumi ar mājdzīvniekiem - visa procesa vidū suns līda zem segas, jo ir pieradis tā darīt ejot gulēt :D
07.02.2014 18:47 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
īstais raksts ko palasīt,lai būtu labs garīgais visu dienu :D
02.02.2014 13:00 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
***Puisis ar kuru tikos kādu brīdi uzaicināja pie sevis skatīties filmas. Biju jau sacerējusies uz ko vairāk, bet viņš tikai gulēja man blakus un stāstīja kurās šķirbās aiz gultas viņš met savirpinātus puņķus. Palūdzu, lai ved mani mājās, vairāk ar viņu netikos


fuj tas gan pretīgi...
22.01.2014 16:45 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Lieliska diskusija :D

***Kādu laiku satikos ar draudzenes smuko kursabiedru, viņam bija īsa un resna sardele, apkārtmērs bija tiešām iespaidīgs, bet nu izskatījās vairāk pēc puļķa. Viņš tik centīgi visu darīja (laikam gribēja dziļāk iespraukties), ka izstūma mani cauri dīvāna mīkstajiem pufiem un mēs ielauzām skaidu plati, kas bija apakšā. Par puļķi žēl, jo puisis smuks un gudrs. Vienīgi man likās jocīgi, kad viņš sāka raudāt, jo es viņam nedevu šokolādi, kas bija paredzēta manai draudzenei :D
***Vienu brīdi satikos ar ļooooti izskatīgu futbolistu. Bijām pie viņa drauga ballītē, iereibuši un iekarsuši izdomājām nolīst, ielīdām vannasistabā, visas lietiņas notiek, uz grīdas ņemamies un pēkšņi kāds sāk tā kā klusi skrabināties gar durvīm. Pēkšņi durvis atveras vaļā un tur ir viņa draugs un vēl 3 ballītes viesi. Šis atvainojās un aizvēra durvis. Izrādījās, ka viņam durvis regulāri iesprūst, tādēļ viņš ar skrūvgriezni atvēris vaļā, jo domājis, ka aizcirtušās. Bet nu tas bija tiiik kaunīgi! Tieši tajā brīdī sēdēju jātnieces pozā.
***Aizbraucu pie viena krievu puiša. Viņš bija ļoti samulsis, sēdējām tādā klusumā un viņš izdomāja sarīkot romantisku pasēdēšanu. Uzlika galdā vienu rozi, sveci, konjaku, tēju, sakaltušu keksu un teica, lai cienājos. Es no smiekliem nevarēju valdīties. Bet sekss, brīnumainā kārtā bija lielisks.
***Puisis ar kuru tikos kādu brīdi uzaicināja pie sevis skatīties filmas. Biju jau sacerējusies uz ko vairāk, bet viņš tikai gulēja man blakus un stāstīja kurās šķirbās aiz gultas viņš met savirpinātus puņķus. Palūdzu, lai ved mani mājās, vairāk ar viņu netikos :D
***Kkādā žvingulī un prāta aptumsumā salaidu ar tievu, rudu puisi manā augumā. Viņš bija apveltīts ar lielu harizmu un pašpārliecinātību. Nezinu kādos veidos viss noveda līdz gultai, bet mans žvingulis pārgāja mirklī, kad viņš izvilka savu desu. TIK lielu es nekad nebiju redzējusi :D Jāatzīst, līdz šim brīdim tas ir lielākais, kādu jebkad esmu redzējusi.

Ai, man vispār ļoti daudz kuriozi bijuši. Laikam pavelkos uz dīvaiņiem :D
22.01.2014 13:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!