Gultas prieki - smieklīgas un bēdīgas situācijas :D

 
Reitings 255
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Ietekmējos no Permifē komentāra: "Varbūt pastāstat par smieklīgiem piedzīvojumiem, piemēram vienas nakts sakariem? Vai varbūt ir bijis vīrietis kurā jūs esat vīlusies gultā?"

Tad nu stāstam smieklīgus un ne tik smieklīgus atgadījumus, piedzīvojumus, kad ir nācies vilties vīrietī (gultas priekus izbaudot) :D
09.01.2014 23:31 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.06.2011
Satriecoša tēma - reāli sēžu un smejos kā tāds ronis :D

Atceros tikai pāris tizlus atgadījumus:

Bieži paliku pie pirmā puiša mājās (mācījāmies videnē), protams, dzīvoja pie vecākiem (baigi foršie). Vecāki vakarā bija teikuši, ka brauks no rīta uz tirgu, tāpēc no rīta var mīlēties. Nogulējām pusdienu, domājām, ka neviena nav un aidā. Kad beidzām, viņa tētis ienāca un teica, ka saprotot, ka mums te jautri, taču varētu arī klusāk.

Bija man viens kursabiedrs - nu baigais skaistulis, ļoti gribējās nocopēt viņu, kas arī izdevās. Vienu vakaru romantiski skatāmies filmu sveču gaismā, dzeram šampi, lēnām izģērbjamies un tad es ieraudzīgu viņa mazo krāniņu - kā resns mazais pirkstiņš, mini sardelīte. Es histēriski sāku smieties un vispār nespēju pārstāt (vēl ar alko asinīs). Viņš izlikās nesaprotam, par ko es smejos. Aizgājām gulēt, no rīta pavadīju uz tramvaju un vairs neesam runājuši kopš tās dienas.

Un vēl viens gadījums, ko labākā draudzene man stāstīja. Viņa ar draugu bija nodevušies orālām izpriecām un safotografējuši ar digitālo fotoaparātu. Neatceros vairs, kurš no vecākiem esot paņēmis fotoaparātu, bet pēc tam visas bildes esot bijušas izdzēstas un neviens neesot pat iepīkstējies. Pati vēl teica, ka nezinot smieties vai raudāt...
10.01.2014 21:18 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Mainot pozu draugam nejauši ar kāju iesitu pa galvu... Tā draugu sejas izteiksmi bija vnk tik smieklīga, ka ļoti centos nesmieties par to, atvainojos un pēc laika turpinājām nepabeigto. Pēc belziena draugs nolēma nedaudz apgulties, jo bija izsists no sliedēm - vajadzējis attapties no notikušā. :D
10.01.2014 21:56 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Ar savu bijušo atnācām ap 4-5iem no kluba un viņš uzstāja, ka kopā jāieiet vannā, kà priekšspēle. Pats iemieg dīvānā, kamēr es kko vēl rosījos pa virtuvi, tad ejot pie mīļotā uz istabu pamanīju, ka daļa dzīvokļa ir noplûdusi ar vannas ūdeni, biju tiiiiik dusmīga. Tad vēl kādas divas h vācām visu to ūdeni uz ceļiem pa dzīvokli.. Viss tajā dienā uztaisītais manikīrs bija pagalam un lieki teikt, ka noskaņojuma vairs mīlēties nebija!! :D

Ar to pašu draugu bija vèl viens nelàgs piedzîvojums, bet kautrèjos to atklàt!...
10.01.2014 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Tām kurām dzīvnieki - jūs mierīgi varam mīlēties, ja suns vai kaķis to vēro?

Mans kaķis pats pazūd no istabas, kolīdz sākam to darīt :D Un tad kad esam beiguši, kaķis atnāk un ar lielām izbrīnītām acīm skatās uz mums :D
10.01.2014 22:02 |
 
Reitings 179
Reģ: 30.11.2012
Man nekas tads īpašs nav bijis, ja nu vienīgi reize, kad mans bijušais draugs atnāca mājās no pasēdēšanas ar draugiem, sēdēju pie datora, viņš tāds ierāvis sāka mani mudināt uz seksu, man slikts garastāvoklis bija, viņš mani tā čubināt,ka beigās ar visu datorkrēslu zemē nokritām, milzīgs blīkšķis, sasista galva un citas traumas. Haha.
10.01.2014 22:19 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.06.2013
Ar mani nekas tads ipashi nav noticis, vienigais kad es biju sunisa poza man vagina iegaja gais, nu un tad kad beidzam man apsezoties tas gaiss nu tad skreja ara un izklausijas ka pirdieni, nu sakautrejos mazliet bet mans puisis tik pasmejas un noteica ka man ir ipashas spejas!

Man draudzenei gan bij interesants gadijums, vinja ar puisi ir procesa, un vinju suns, kas bij kucens vel tad, uzleca uz gultas un saka puisim laizit dibenu :D
10.01.2014 22:36 |
 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
Eh mums bija kopā būšanas trīs gadu jubileja, visu dienu ņēmos pa virtuvi ,lai būtu svētku vakariņas, dārgs pulkstenis plauktiņā noslēpts,daudz sveču romantiskam noskaņojumam :) jauna veļa, garās zeķes, augstpapēdenes, un tāda nu es pavedinošā viņu sagaidīju no darba, lieki teikt ,ka vakariņas palika otrajā plānā, jau iekarsuši gultā (atgādinu, ka visur sveces arī uz palodzes:D) es augšā, un tad, kad kā tīģeriene vienā brīdī taisīju atliecienu uz aizmuguri, aiz manis pārādījās riktīgas liesmas, viss aizskars aizdegās uz uzšāvās liesma līdz griestiem, skrējām uz virtuvi pakaļ ūdenim un dzēsām, toreiz šaušmīgi pārbijos, draugs joprojām ik palaikam atceras un smejas,ka es esot viss ugunīgākā sieviete kādu viņš sastapis un ka tas efekts man aizmuguras ,kad biju augšā (liesmu uzšaušanās pa aizskariem)esot bijis tāds wow :D
10.01.2014 22:37 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.10.2013
Nekad neaizmirsīšu kā aizbraucu pie drauga uz laukiem. Un vienā brīdi, kamēr ņēmāmies, pēkšņi pamanu, ka viņa mamma mūs vēro caur žalūzijām, kuras gan bija puspievērtas... Es biju šokā, nenormāli nobijos un sāku slēpties zem segas. Tas man šķita tiešām slimi.
Vai viņai tiešām nebija skaidrs, kas notiek... Jo to nevarēja pārprast, nu, nekādi.. :D Jutos diezgan neomulīgu visu atlikušo dienu un gribējās ātrāk prom no turienes :D

Pieres atsišana pret gultas malu, ka palika rieva, kā arī izkrišana no gultas, jau šķiet sīkums :D
10.01.2014 22:38 |
 
10 gadi
Reitings 3044
Reģ: 13.11.2011
ak mans Dievs, kā es smejos! :D:D
10.01.2014 23:05 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
Ar bijušo kadreiz patika dikti ballet. Vienreiz abi sadzeramies, vinsh chut mazaak, un pavilkaamies uz sexinju. Smieklīgais moments bija tajā brīdi, kad es pilnīgā vafelē sunīšpozā visu laiku kritu apkārt, ta ka puisim, , vajadzeja ar vienu roku mani tureet ar otru,prasti sakot, spraust :D
Ir bijis arii mazais cinciitis, ne tik traki ka mazais pirkstins, bet just tpt neko nevareeja, sajuuta kaa cita sieviete ar savu kaajstarpi sistos pret maneejo :D
10.01.2014 23:53 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
forša diskusija!!!!
Tie dzīvnieki ar' labie....
Tik nesaprotu vienu -pāris meitenes minēja no savas pieredzes it kā negatīvu pieredzi, kur puisim liels aprīkojums, bet it kā ne gluži kaujas gatavībā pirmajās minūtēs. Manuprāt tas ir pilnīgi normāli, ka lielam loceklim vajag lielas emocijas un kaisli - vai tad nevarēja meitenes "palīdzēt" un paturpināt to visu paākumu līdz iestājās pilna erakcija??? Ierauga, ka nav pirmajā minūtē, sabēdājas un iet uz mājām.... hm....
Vēl izbrīnija tas, ka TIK daudzas ir saskārušās ar neiedomājami maziņiem.... es laikam, ja tādu redzētu, izbītos....
11.01.2014 00:04 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Motivation a Tu kucēnu biji redzējusi vispār viņa mājā... ?


Biju biju redzējusi kucēnu :-D un diemžēl arī izsmērētās kakas pa gultu biju redzējusi,tā kā toč zinu,ka draugs nebija pie vainas :-D
11.01.2014 00:25 |
 
Reitings 19
Reģ: 13.01.2013
Man arī bijis tā, ka draugs seksa laikā nopirdās:D Tā bija mūsu pirmā reize abiem kopā, viņš bija sarkans kā tomāts. No sākuma vēl centās izlikties, ka tas nebija tas pēc kā izklausījās, taču skaņa bija nepārprotama.Vienīgais, ko pats pārsteigumā pateica tajā brīdī bija-Oi!:D
11.01.2014 00:48 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Man ir bijis tā saliku svecītes aizdedzināju, lai ir romantiskāk sākām milēties iekarsām pamatīgi viņš man nogāja lejā darbojas tur līdz pēkšņi skaļi skaļi sāku baļut viņš nesaprata kapēc tā bļauju līdz patiecu sega deg sega deg,tā nu gājām dzēst segu, lai dzīvoklis neizdegas, un vakarā pabeidzām, bet tas nebija vairs tas, jo visa vēlēšanās dēļ segas degšanas bija pazudusi. Tas man liekas smieklīgi. :D
Vēl viens smeiklīgs atgadījums ar vienas nakts sakariem puisim maziņa desiņa nekādīgi nevarēja manī dabūt viņu tad nu patieca ja man nebus tu arī paliksi neapmierināta :D
11.01.2014 01:11 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Tas bija mūsu pirmais kopīgais ceļojums ārpus Latvijas. Lieki teikt, kad abi bijām spārnos. ( braucām ar mašinu ) Mūsu brauciena laikā netika palaists garām neviens piemērots pagrieziens, mežiņš vai cita vieta ( vel tagad braucot garām atceramies pamesto šķūni, kurā tagad ir autoservis ). Ieradāmies SPA , atkorķejām šampi, iedzēram, izģerbāmies un nodevamies seksa priekiem. Liela vilšanās bija tā, kad ceļojums bija tik bagātīgs ar erotiskiem elementiem, pat pie lielākās velēšanās mēs beigt nevarējām. Seks šķita garlaicīkgs. Īzgājām ārā pastaigāties un piebeigt šampi. Nākamajā rītā bija sprints ar kulmināciju :)
11.01.2014 01:51 |
 
Reitings 51
Reģ: 07.11.2013
oj .. viss kas bijis - pirdieni, gaiss "man tur", krišana no gultas utt..
BET..kad bija kauns no svešiem cilvēkiem:
mēs visu laiku ar mašīnu, tāpēc patīk iegriezties kādā meža celiņā, pļaviņā, pat alfas autostāvvietas 3. stāvā... galvenais, lai netraucējam citiem un tiekam nepamanīti sveikā cauri :D
patīk "paelpot svaigu gaisu", bet gadījās vienreiz, braucot uz jūru.., kkāda seksīga krievu dziesma sāka skanēt no mūsu fleškas autiņā, un panesās.... nu vairs nevarēja gaidīt, un sākās (braucot cauri mežam - neviena cilvēka, nevienas mašīnas)....nonācām tālākajā nostūrī.. un tā iekarsām uz mašīnas priekšas, ka nepamanījām kādu pāri, kas TIEŠĀM lasīja mellenes, jo viņiem rokās bija tādas sarkanas "ogu vāceles" nu tad mēs tēlojām ka lasām saujā mellenes, kaut arī tur tādu nebija, un viņi visu laiku smējās un māja ar roku un teica, lai turpinām, viņi iešot tad prom, ka esot bijis labs. Nu vnk FAIL tēlot kaut ko, kad citi redz - KO tu patiesībā dari :D nu vajadzēja turpināt, nevis "lasīt pēkšņi abiem saujā mellenes" :D
Vēl atcerējos.
Manam mīļajam liela garāža uz diviem. Viņš, un vēl vin vecis kaut kāds, nu paziņa. Tad nu manējais saka - kaimiņš dzīs iekšā mašīnu tik rīt, mēs varētu ko sadomāt. Man acis iemirdzas. Nu ok, vasara, bet jau vēls vakars un tumšs un vēss, braucam iekšā ar visu mašīnu. Sakumā viss notiek mašīnā un tad izdomājām, ka iesim ārā,ieslēdzām gaismu, apsēdos uz liela, balta galda un turpinājām, nemaz nedzirdējām, ka kaimiņš attaisa garāžas durvis un iebrāžas iekšā (50.gadīgs vecis) bez mašīnas, to atstājot ārpusē. Nu un mēs pliki - oj un aj - visā savā krāšņumā :D nu baaaaaac,kaa taa..un jo vairāk rakstu, jo vairāk atceros.. :D labāk stop :D
11.01.2014 02:42 |
 
Reitings 297
Reģ: 29.01.2009
atceros, ka ar bijušo draugu bija pirmā nakts kopā. biju aizbraukusi ciemos uz viņa mājām, kas atradās 200 km no manām.. viss skaisti, romantiski, iekarsām un tūlīt, tūlīt būs.. te pēkšņi draugs saka, ka viņam uz tualeti jāaizskrien. man šķita tā savādi, ka šim šādā brīdī jāskrien, bet ko darīt. šis atnkāk atpakaļ, turpinam. pēc dažām minūtēm atkal tas pats, aizskrien. šķiet tā tas turpinājās vēl 2-3x līdz beidzot pajautāju: "kas par lietu?" tad puisis atvainojās un teica: "nevajadzēja tik daudz to bērzu sulu šodien dzert, puncis sagriezās" sapratu, ka nekas nespīd un ļāvu viņam pavadīt atlikušo vakaru labierīcībās :D
vēl man ir bijis puisis, kurš skūpstoties izdala tādas skaņas, kā seksa laikā.. elš un pūš. domāju, kas tad būs gultā.. bija vēl trakāk. likās, ka viņa nevar pieskarties. kauca, elsa, pūta, kunkstēja. tas mani samulsināja, sekss bija tikai to vienu vienīgo reizi :D
11.01.2014 06:20 |
 
Reitings 102
Reģ: 29.01.2009
Secinu, ka daudzām bijuši forši vīrieši, bet ar maziem krāniņiem.. Kas tā par sazvērestības teoriju?? Man tieši tāda pati pieredze. Cilvēks tiešām super, bet kad atceros par neveiklo krāniņu.. :/ Nujā, iespējams tāpēc nekas vairāk par draugiem neesam.
11.01.2014 10:56 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Meitenes, lasu un nesaprotu - vai tiešām ir tik daudz čaļu ar pārspīlēti maziem krāniņiem? Kad jūs sakat - kā pirksts, jūs tiešām tā arī domājat, vai mazliet pārspīlējat? Labi, man varbūt vienkārši īsi pirkstiņi :D

Man kaut kā, tikai viens čalis ir izcēlies ar iespaidīgiem izmēriem, bet pārējiem visiem izmēri ļoooti līdzīgi, tāpēc to esmu uztvērusi kā normu un citus izmērus vairāk kā retu izņēmumu :D Bet laikam tad man ir paveicies, ka nav patrāpījies neviens ar pirkstiņizmēru...
11.01.2014 12:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!