Gultas prieki - smieklīgas un bēdīgas situācijas :D

 
Reitings 255
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Ietekmējos no Permifē komentāra: "Varbūt pastāstat par smieklīgiem piedzīvojumiem, piemēram vienas nakts sakariem? Vai varbūt ir bijis vīrietis kurā jūs esat vīlusies gultā?"

Tad nu stāstam smieklīgus un ne tik smieklīgus atgadījumus, piedzīvojumus, kad ir nācies vilties vīrietī (gultas priekus izbaudot) :D
09.01.2014 23:31 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Motivation stāsts vislabākais :D
10.01.2014 16:34 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
ievēroju vīrieti seminārā, kuram vēl nedēlu vajadzēja turpināties, tā kā man bija organizācijas loma un skaitījos pie šefiem, plus mums tur biaj maza cilvēku grupa, plus viņš it kā nebija ierdies viens, bet tur attiecību status bija neskaidrs, tad es kategoriski izvairījos no viņai, lai neaiziet nekas vairāk.
Pēdējā seminārā diena, pēc vakariņām paliekam vieni pie kamīna, sākam runāt un flirtēt, ilgi runājamies, tad jau velk uz kopā sildīšanos, masāžam uttt. beigās saprotam, ka jaatrod istaba, jo es savā istabā nebiju viena, viņš teica, ka ir viens, ok, ejam uz viņa istabu. bija jau kādi pieci no rīta, viss jauki sākm ņemties un... abi iemiegam, zinu, ak es toči biju iemigusi, jo kaut kā pamodos un viņš vēl mani, gribēju ta kā izlīst ārā, lai varam gulēt un miers, bet viņš arī pēkšni pamostas un jautā vai drīkst beigt. ? saku, ka protams, ka drīkst... jautājumu vispār nesapratu, trīs grūdieni un viss. guļam. tad pēkšni izdzirdu balsis, izrādās visi mani meklē, jo ir jau rīts un visi par kuriem biju atbildīga brauc prom, jāatvadās. bet tā negribas, ak kāds redz, ka no viņa istabas izlienu- visi prasa kur biju, saku ka tepatās, nedzirdēju. ah, šitā melojusi sen nebiju, bet leikas, ka neviens tā arī nesaprata.

pēc tam čalis visu dienu smaida un mēģina mani nobučot, kad redz, es atkal mēģinu izvairīties un telot, ka nekas nav noticis, jo darbs toreiz tur man bija svarīgāks. to visu atceroties, liekas tāds bezsakars, bet smieklīgi arī, kā mēs meklējām kur gulēt, kā es lavījos ārā no istabas un meloju, ak tepat jau biju. :D
10.01.2014 16:52 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Tas kuras vienas nakts sakaros sadabuja pieguletajus,tiesham nezinu,ko jus bijat gaidiijushas.Tak normali puishi pa klubiem apkart nekliist.
Shii tema,riktiigi ierulle! :D
10.01.2014 17:26 |
 
Reitings 649
Reģ: 29.01.2009
Biju tai dienā beidzot pēc ilgiem laikiem saņēmusies un nopirkusi sev skaistu un pamatīgu zelta ķēdīti par pieklājīgu summiņu..
Vakarā nododamies gultas priekiem, viņš virspusē.. un tad viņš kaut kā gribēja pieliekties uz priekšu un roku atstutēt uz spilvena, bet trāpīja man tieši tā it kā apķertu kaklu žņaudzot.. man tik šausmīgi nāca smiekli, ka dēļ zelta jau pirmajā vakarā gatavs mani likvidēt :-D
10.01.2014 18:19 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, šī diskusija made my day :D
10.01.2014 19:29 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Seksa laikā aizmigu. Nekas traks, bet mazliet neerti bija, kad no rīta to nācās uzzināt. :D
10.01.2014 19:33 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Ā, jā, aizmigu nejau dēļ tā, ka būtu garlaicīgs vai slikts sekss, bet gan tādēļ, ka biju diezgan pamatīgi iedzērusi. :D
10.01.2014 19:34 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Vienreiz ar draugu aizbraucām ciemos pie maniem vecākiem un palikām tur pa nakti. No rīta pamodāmies, sapratām, ka visi ir darbā un mājās esam vieni. Tad nu panesās ideja un tādu wild rīta seksu. Pēc visiem gultas priekiem, gājām taisīt brokastis. Stulbākais bija tas, ka vēlāk sapratām, ka mājās tomēr nebijām vieni... Tik neveikli es nebiju ilgi jutusies. :D
10.01.2014 19:40 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
+ tajās mājās man ir paveca koka gulta, kuras čīkstēšana pārsit pat seksa skaņas. :D
10.01.2014 19:41 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Man bija viens vīrietis ar kuru man jau vajadzēja saprast ka pat sekss nesaskanēs, jo mums gaumes bija atšķirīgas pat ikdienas lietās :D
Viņš bija tik iedomīgs , ka tas jau pat sāka traucēt :D
Tikām līdz gultai, sākām mīlēties un bijām iekarsuši un beigās palūdzu lai iedot padzerties. Atnesa glāzi, un es dodot atpakaļ nejauši ar kruuzi iedevu viņam pa zobiem. Viņš bija tik nikns, lai gan es to nejauši izdariju un nebija nemaz tik stipri.. Tā kā man viņš bija nepaziistams, viņa reakcija likās diezgan agresīva un es pagriezos ar muguru pret viņu un grasījos iemigt. Un man bija iesnas. es nedaudz ''šņaukājos''':D un viņš man tik dusmiiga toni padeva---- NU UN PAR KO TU TAGAD RAUDI?
Lieki piebilst, ka vairāk ar viņu netikos :D
10.01.2014 19:51 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Nikola Man pat žēl palika, kādas briesmeklis tev pagadījās! Cūka :D
10.01.2014 19:53 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Tas gan. Viņam ego bija tik liels, ka pērkot sabiedriskā biļeti viņam vajadzētu divas pirkt :D:D
10.01.2014 19:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Atcerējos man apkaunojošu atgadījumu. Aizbraucām ciemos svinēt dzimšanas dienu pie draugiem, plānots ar bija palikt pa nakti pie viņiem. Tad nu visi ēdam un dzeram. Es reti kad dzeru šņabi(un tas ir pamatoti), varbūt kādas divas reizes gadā, un ja dzeru tad parasti man tieši patīk ar vīriešiem iedzert, tad nu šie lēja un lēja, kā sev tā man, protams mans kunģis to neizturēja vakara gaitā, bet pirms tas notika, mēs ar puisi teicām ka iesim iekārtot gūltu kur gulēsim kas atradās bēniņos, piebilstot ka atgriezīsimies, rezultātā mēs riktīgi sākām ņemties un es sadzērusies kā pats nelabais ar bļāvu skaļi visādus muļķīgus un samaitātus tekstus, itkā jau sapratu ka nav pareizi, bet tai mirklī atturēties nevarēju, tad kamēr mēs vel nodarbojāmies ar seksiņu, mūs augšā uznāca apciemot draugi, pārtraucot mūs pusceļā un smaidot plati prasija vai mums būs labi te gulēt? Mēs teicām ka jā viss labi un uzreiz kā viņi prom, tā turpinājām. Tik tagad man jau parādijās kauns no tā, ka es tik škaļi bļāvu. Tad nu beigās viss čiki briki un labi, bet man kunģis pamodās un es tad vel sakratīto šņabi kādu stundu centos dabūt laukā no sistēmas kamēr visi pārējie, ieskaitot manu draugu saldi gulēja. Pēc tā man no rīta bija kauns satikt citus cilvēkus tai mājā, un kā jau vienmēr es pierādiju sev, ka es šņabi nedrīkstu dzert. Mans puisis vel teica ja pēc šī gadījuma es palikšu stāvoklī, tad bērnu sauksim par Arseniču.
10.01.2014 20:18 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Gan jau ar mazajiem pincīšiem ir tā - ja cilvēks riktīgi patīk, māk apmierināt citādos veidos, tad kādu laiku var būt kopā, bet agri vai vēlu gribēsies sajust īstu mantu starp kājām



100% true! Ar laiku nepietiek - gribās karīgi paņemt rokā un dažreiz tādu foršu minetiņu, bet mazais kaut kāds neveikls liekas. :D Pēc 3 mēnešiem apnika. Bet vīrietis bija labs - skaists, gudrs, veiksmīgs... Bet pinčuks tomēr svarīgs!
10.01.2014 20:29 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Mans puisis vel teica ja pēc šī gadījuma es palikšu stāvoklī, tad bērnu sauksim par Arseniču.



:D :D :D

Žēl, ka man šobrīd nenāk prātā nekas tāds interesants. Bet man vienmēr ļoti patīk palasīties jūsu smieklīgos atgadījumus no dzīves par jebkādām tēmām. :)
10.01.2014 20:31 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Mans puisis vel teica ja pēc šī gadījuma es palikšu stāvoklī, tad bērnu sauksim par Arseniču.

:D :D :D
10.01.2014 20:38 |
 
Reitings 56
Reģ: 11.02.2011
tad nu es ar ...
1.vienas nakts sakars,protams ar alkaholu asinis,jo satikāmies naktsklubā un uz to momentu abi bijām brīvi(ar pazīstamu puisi,pret kuru man bija simpātijas,kā pret pievilcīgu vīrieti),tad nu nonācām līdz viņa gultai,tumsa,abi iesiluši un man pēkšņi šoks-neko nejūtu,tik kautkādu niecīgu berzēšanos tajā apvidū(pēc viņa elsieniem un kustībām spriedu,ka čalis censas ne pa jokam),tad sekoja otrais šoks-viņs apstājas un sāk taustīt savu zīmuļa izmēra dārgumu un paziņo ka nav prezervatīva(īsti abi nesapratām,vai mežonīgās kaisles iespaidā bij piemirsies par mētelīti,vai viņš vnk kautkur pazudis). tā nu izmeklējāmies pa visurieni,gulta,istaba...nu visur...UN taaad es sapratu ka mētelītis būs bijis par lielu un būs nemanot noslīdējis un palicis manī. uz to momentu man bij super gari knaģi,nolēmu ka sevi savainot nevēlos un iekšā sevī meklējumos nelīdīšu,puisim kauns bij teikt-''nu tagad meklē...",aizbraucām uz slimnīcu,kur protams pieprasīju ginekoloģi,pastāstīju savu atgadījumu par ko šī smaidija un teica ka tādi gadījumi esot,bet ne bieži.iznācām no telpas,puisis skrēja klāt un jautāja-vai viss kārtībā..un ginekoloģe uz viņu paskatījās un pasmaidīja.protams čalis sakautrējās un nosarka. vairāk nebijām tikušies.
2. draugs(puisis uz to momentu) bij pabeidzis pirms laika,un es pieprasīju turpinājumu,jo arī gribēju sareibt no baudas,tad nu viņš izlēma ka apmierinās ar mēles palīdzību...guļu,baudu,līdz šis ar to to galvu atspiežas pret manu kāju un vēl procesa laikā smagi nopūšas. Šausmīgi sasmējos,totāla histērija iestājās,jo no manlas likās ka viņš aizmigs ar mēli paliekot tajā vietā.
3.Puisim bij dzimšanas diena,likās arī neviena nav mājās,diena...tad nu izdomājām padraiskoties,kamēr es pa viņu lēkāju,iesperas viņa mamma neklauvējot ar torti un apsēžas uz gultas sveicot viņu.Ātri noreaģējām un izlikāmies ka snaužam,beigās nezinu,saprata vai nē ka patraucēja nelaikkā...
10.01.2014 20:44 |
 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
pretīga tēma :D
10.01.2014 20:47 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Motivation a Tu kucēnu biji redzējusi vispār viņa mājā... ? :D
10.01.2014 20:50 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Ar ex kaislīgi seksojam pie viņa, veca gulta - čīkst pie katra grūdiena... Pēkšņi izrādās, ka viņa suns palīdis zem gultas un sāk gaudot - Unisonā ar gultas čīkstēšanu... :D Tik neveikla sajūta :D Mēs pakustamies - gulta pačīkst - suns iegaudojas. :D Beigās jau sakām prikoloties un to gultu čīkstināt :D Pēc tam suns dabuja kārumu...
10.01.2014 20:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!