Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gultas prieki - smieklīgas un bēdīgas situācijas :D

 
Reitings 255
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Ietekmējos no Permifē komentāra: "Varbūt pastāstat par smieklīgiem piedzīvojumiem, piemēram vienas nakts sakariem? Vai varbūt ir bijis vīrietis kurā jūs esat vīlusies gultā?"

Tad nu stāstam smieklīgus un ne tik smieklīgus atgadījumus, piedzīvojumus, kad ir nācies vilties vīrietī (gultas priekus izbaudot) :D
09.01.2014 23:31 |
 
Reitings 45
Reģ: 28.10.2012
Labākā smieklu deva pēdējā laikā.. :D :D

Pašai nekas tāāds nav noticis, ja neskaita, ka biju nesen iepazinusies ar savu bijušo draugu, bijām nokļuvuši līdz gultai, izdomāju, ka viņš jāpalutina ar kāŗtīgu minetu, tad nu ķēros klāt, brīdī, kad viņš taisījās beigt, viņš tā ātri rāva ārā no manas mutes savu locekli, ka es nesapratu, kāpēc, un rezultātā "iešāva" man tieši acī.. :D Skaidroja to visu tā,ka nezināja, vai var man mutē beigt.. :D
Vēl ar to pašu draugu, reiz nopludinājām viņa drauga vecāku lauku mājas vannasistabu, jo nakts vidū izdomājām, ka jāiet kopā dušā, bet mēs jau nezinājām, cik drīkst liet ūdeni un cik ne, tad nu ņēmāmies diezgan ilgi pa dušu, līdz naktī pamodās drauga drauga sencis un pēc tam mums kārtīgu sutu nodeva. :D kauns pa visu ģīmi.
Uz sitiena vairs nekas tāds nenāk prātā.. Katrā ziņā, dažu meiteņu stāstus te pat gribot nevarētu pārspēt. :-D
29.03.2015 10:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!