Bērnu aktivitātes

 
Reitings 54
Reģ: 05.10.2013
Sveikas, meitenes! Vēlētos zināt, ko Jūs domājat par bērnu ārpusskolas aktivītātēm?

Tām, kurām ir bērni - kā jūs nodarbināt savus bērnus? Kopš cik gadiem to uzsākāt? Kas, jūsuprāt, ir piemērotāks katram dzimumam? Kur noteikti negribētu laist?

Tām, kurām nav bērnu - kā jums liekas, kur jūs vestu savu bērnu (abiem dzimumiem)? Protams, svarīgi ir saprast, ko bērns vēlas, taču vai tiešām 4/5 gadu vecumā bērnu kaut kas varētu ļoti interesēt? Un, ja nu vēlāk jau ir par vēlu, jo visiem taču ir labi zināms, ka mazotnē ir daudz vieglāk iemācīties, ir daudz vairāk laika izkopt savu tehniku un līdz ar to, kļūt par labāko savā jomā.. Taču negribās arī tam bērnam iedzīt kaut kādu riebumu. Gribētos nedaudz zināt Jūsu viedokli, šeit var būt runa gan par sportiskām aktivitātēm, dziedāšanu, izglītošanos utt. :)
06.10.2013 11:59 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Sākot laist meitu dārziņā (septembrī), sākšu interesēties par kaut kādām nodarbībām vairāk, bet visticamāk, ka interesēšos par dejošanu-manai dāmai ļoti patīk, viņa labi izjūt mūzikas ritmu,arī pati ir teikusi, ka grib dejot. Baigi "apkraut" ar kaut kādām padsmit dažādām nodarbībām negribu, sākumā ies dejot, ja parādīsies kāda interese par vēl kaut ko, tad lai tik darbojas.
30.07.2015 11:39 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Lai gan man bērnu vēl nav, esmu jau izlēmusi, ka bērni noteikti vai nu dziedās korī vai dejos tautasdejas (vai abus), ja vispār kaut kādas mazākās norādes uz šādām spējām būs. Es ļoti cienu šīs latviskās tradīcijas un patriotisma izpausmes caur dziesmu un deju, pati dziedu un dejoju, un manā ģimenē arī tiks ieaudzinātas šādas latviskās tradīcijas.
Man ir svarīgi tādas ārpusskolas nodarbības, kas ir attīstošas, nevis gatavo bērnus profesionālajai karjerai. Tie noteikti būs arī papildus valodas attīstoši pulciņi, kas ir ļoti noderīgi turpmāk un nenomoka.
30.07.2015 11:41 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Mani radinieki mazie jau no bērnības vesti uz baseinu, arī šobrīd, viens pēc tam uz džudo un franču valodu, otrs - uz futbolu. Tagad džudo laikam ir nomests malā un tā vietā ir nācis teātris (puika pabeidzis 6.klasi). Aktīvi bērni.
30.07.2015 11:43 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Es arī domātu kaut ko par dejām.
Pati esmu gājusi dejošanā+mākslas skolā, pēc tam īsu brīdi basketbolā, beigās mūzikas skolā + korī. Arī biju aktīva samērā. Nu, protams, līdz pubertātei, tad viss tika sūtīts pie velna :D
30.07.2015 11:44 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Draugs dēlam jau būvē kartingu, grib viņu uz autosportu orientēt. Es to atbalstu,bet gribētu arī dēlu uz tautiskajām dejām sūtīt,atceros no skolas laikiem,ka tos puišus uzreiz varēja atšķirt pēc stājas. Gribētu arī,lai iet uz Taekwondo, lai zin kā aizstāvēties,lai ir kāda disciplīna. Bet,protams,ka neko neuzspiedīsim,ja dēlam nebūs interese,nesanāks vai vispār ar raudāšanu būs jāspiež kkur iet. Kā arī,lai nav tā,ka katru dienu ir jāiet uz kādiem pulciņiem u nav laika nekam citam.
30.07.2015 13:19 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
ar dziesmām un dejām ... Man tas ir primāri , vispār neesmu sporta fans un ceru , ka meita arī par tādu nekļūs


Man tieši otrādi. :D
Es ceru ka manai patiks sports, nevis mūzika un dziedāšana.
30.07.2015 13:34 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Nu paskatītos protams, ko pats vēlas, ja ir kkas tāds kas mazajam interesē. Piemēram, varbūt mazais jau mājās baigais dziedātājs vai dejotājs, tad var sūtīt uz dejošanu vai dziedāt. Nu kkā tā. Konkreti kur sūtītu nav nekādu ideju.
30.07.2015 22:14 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jaaljauj beernam pasham izveeleeties, savaadaak sanaak vairaak vecaaku personiigo sapnju piepildiishana, nevis prieks beernam. Par dzimumiem runaajot, nav nekaa taada kas nebuutu piemeerots abiem dzimumiem. Ja patiik un ir talants, tad uz priekshu. Ja beernam patiik skraidiit, tad sports buutu laba izveele, savukaart ja patiik dziedaat un dungot tad ir veerts aizsuutiit uz kaadu dziedaashanas pulcinju.
30.07.2015 22:21 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Es domāju par kādu valodu, mazotnē vieglāk iemācīties, tagad jau angļu valoda ir no pirmās klases, ģimenē runājam divās valodās, varētu pat ceturto, jo pati tagad ļoti nožēloju, ka nu neparko negāju uz vēl vienu, lai gan no 6 gadiem jau mācījos 3, ieskaitot latviešu.
Lielā mērā atbalstītu meitu jebkurās vēlmēs, kas nu šeit ir pieejams, pašai īsti vēlmju nekādu nav. Īsti laikam mūzikas/mākslas skolā laikam ne ar to lielāko sajūsmu laistu, jo pati tam murgam gāju cauri un nav tur tik forši kā varētu likties. Drīzāk dejas, sports.
30.07.2015 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
bērnu nav, varu tikai dalīties savā pieredzē un nākotnes ilūzijās.
kopš bērnudārza mācījos papildus visam angļu valodu, sākumskolā mani spieda braukt uz angļu valodas nodarbībām skolā pus8 no rīta (tā gan bija elle), taču pateicoties tam visam daļu pamatskolas un visu vidusskolu praktiski angļu valodu vilku uz savām zināšanām.
pati izrādīju sākumskolā interesi par dejošanu - show dance un hip hops. padevās ļoti, domāju, ka, ja būtu palikusi ilgāk, šobrīd kaut kur profesionāli dancotu.

hobijus un pulciņus nedalu dzimumos, jo man tas šķiet absolūti muļķīgi, tādēļ, ja kādreiz dzīvē pienāks mirklis uzņemties vecāka lomu, ļaušu atvasei pašai izvēlēties, ko gribas darīt. tā vietā, lai uzspiestu stereotipus un borētu smadzenes par kaut ko, ļaušu provēt, ko tik vien sirds kāro, kamēr atradīs to īsto nodarbi, ar norunu, ka, ja izlemj pārtraukt, atpakaļ neatgriežas. ceru, ka pie šādām situācijām, nekad nekas netrūks un būšu spējīga nodrošināt gan futbola bumbu, gan karatē jostu, gan dejošanas kurpes, gan labu vokālo pasniedzēju.
30.07.2015 22:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!