Rigas bagatas sievietes

 
Reitings 226
Reģ: 22.11.2010
Sveikas meitenes. Noteikti gridu pateikt- rakstu bez skaudibas.
Man ir 3x sievites favorites. Guna Leiskalne , Ramona Burtniece un Rita Elksnina. Vinas visas ir jaunas,skaistas un izsitusas no nabadzibas. Brauc ar Range Rover Rita Elksnina,Guna Leiskalne ar MerCedes CLS. Ramona ar Mercedes ML jauno 2013 gada. Somas,drebes,apavus perk pa 4x ciparu skaitli. Biezi vinas redzu Antonijas ielas restoranos. Koptas,skaistas,dargas sievietes. Mes te " peramies" par zaras drebemkas vinu pusdienu vertiba,bet ir slanis,ne tikai sis damas,kuras brauc dargos dzipos,dargi gerbjas,ed restoranos,majas Jurmala,kalpones. Un nekada krize neker. Tikai cepuri nost,gribas pamacities un saprast,ar kadu biznesu Latvija,tad pelna naudu lielu. Kadas jusu pardomas par so temu!?
22.09.2013 10:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Man gan sapnis bus miljardierei. :) Ar kādu desmit miljjardiem vismaz:D naafig man tadus sikumus ka miljoņiņš:D
26.09.2013 16:57 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.11.2010
Un Ysl kurpes,istas,chanel soma dod taadu kaifu,ja padoma,ka Tev tada pieder-ista !
26.09.2013 16:55 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.11.2010
Mans sapnis ir but tadam miljonaram,bez kreditiem :)
26.09.2013 16:49 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.11.2010
Sveikas meitenes! Sodien daudz darba. Nebija laika ar jums parunat. Atcerejos par draudzeni,kurai mantota maja baltezera un dzivoklis Riga. Ja,viniem viss bez kreditiem,pat superigs remonts un darzs majai. Jo ari es uzskatu,ka bagats nav kreditu,lizingu miljonars,bet tas,kuram viss bez kreditiem. Vinai ir kadas 8 Ysl kurpes,chanel somas 2x ,daudz dargu lietu. Kazoki 2x ! Un tas viss,jo izire lielo maju,dzivokli un pasi pelna ar viru. Vet vina nav iedomiga. Un nekads" jupis neparaus" vinu,jo vinai ir maja un dzivoklis-barotaji,ja pat nestradatu. Ir ari tadi bagatnieki!
26.09.2013 16:39 |
 
Reitings 5
Reģ: 23.07.2013
ballllly

1. Tie,kam tu tik ļoti gribi līdzināties,tiem nospļauties par tavām YSL kurpēm,jo viņiem tādu ir tik,cik nepieciešams,nevis vienas,nopirktas pa visu algu.Tiem,kas no tā neko nesaprot arī ir pilnīgi vienalga,jo viņi vienkārši neatšķirs vai tev kurpes,brilles,soma maksā 20 vai 2000 Ls.Vienīgie,kuru interesi Tu varētu piesaistīt ir tādi paši kā Tu ( brends ir,bet vairāk jau īsti nekā nav... )
2. Nauda uz galvas tā pat vien nevienam nekrīt.Ja krīt,tad kopā ar problēmām,tāpēc esi uzmanīga ar saviem sapņiem/mērķiem.Varbūt,pirms vēlēties tikt kaut kādos slāņos,sākumā vēlies tik pie labāk apmaksāta darba un uz to arī ej,nevis tērē laiku apjūsmojot citus un skatoties kas,kur,kad,ar ko brauc.
3. Atvaino,bet šobrīd Tevi redzu tikai kā kāda bagātnieka mīļāko. Ja gribi pati kaut ko sasniegt,tad pie tā ir jāstrādā,daudz jāstrādā,nevis tikai jāsapņo par kurpēm,somām,mašīnām.Protams,arī mīļākā ir veids kā tikt līdz tiem Taviem sapnīšiem,bet tad arī rēķinies ar visu,kas tam nāk līdzi...

Bagātie 70% ir skopi!!!

Šim es varētu piekrist,ja runa ir par Latvijas "bagātniekiem". Kādu tik brīnumu pašai nav gadījies - kad cilvēks pats uzstāj kaut kur aizvest,bet beigās piestāda rēķinu kā par taksi (arī tas pats variants,kas iepriekšējā komentāra,ka mašīnu var atļauties,bet benzīnam nepietiek :D ),kad gatavs pārbaudīt mūsu ieņēmumus,jo nevar pārdzīvot,ka mums ar vīru var būt katram sava mašīna,bet viņiem tikai viena (tas nekas,ka viņa maksā tik pat cik mūsu abu kopā :D ) . Protams,ir arī izņēmumi,ļoti jauki cilvēki,bet salīdzinoši maz.Jāpiekrīt arī tam,ka te LV, pārsvarā visiem,kam kaut cik kaut kas ir, šausmīgi gribās izrādīties.Citur turīgie cilvēki ir savādāki.
26.09.2013 10:34 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Man aptuveni zimejas ta kategorija, kurai velas piederet Ballly. Vienu tadu kompaniju labi pazistu. Jauki cilveki, pat loti. Nopirka Lexus, bet pec benzina ludza aizbraukt mana draugam ar kanninu vistiesakaja veida pakal, jo vienkarsi nepietika uz to bridi naudas. Un tad mes runajam, draugs ironizeja par to, ka Lexusam pietika, bet benzinam pietruka, un es vinu mierinaju, ka mums pietiek benzinam, bet pietrukst Lexusam:)
26.09.2013 00:17 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
vispār es uz centru nekad nedraucu ar mašīnu. Vispār es uz centru reti kad braucu ar mašīnu. Mān ērtāk ir ieāpr sabiedriskajā un izstaigāt ( lielo Rīgas centru ) ar kājām kur man vaig, nekā meklēt vietu parkingam :)
26.09.2013 00:16 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
piekrītu Emmanuelle.
Sastrēguma stundās labāk iet ar kājām vai pasēdēt kādā kafūzī - pēc 30-60 min ceļš ir brīvs :)
26.09.2013 00:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Runaajot par sabiedrisko transportu Riigaa-es nemaz daudz nelietoju,jo daudz aatraak visur nokluvu ejot!Tur tacu tajaas stundaas,kad cilveeki brauc maajaas no darba,nevar izkusteeties no vietas.Riiga ir tik maza-to "izskriet" man bija viena viile.Loti patika staigaat!
26.09.2013 00:09 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Libra, jāpiemin, ka stipri atšķiras sabiedriskais transports LV un, piemēram, tajā pašā Londonā. Bet nu tas tā. Es personīgi nebraucu ar sabiedrisko Lv, jo ir piedzīvotas vairākas nepatīkamas situācijas, un man ar mašīnu ir ērtāk un arī ātrāk, un protams nerunāsim par komfortu, it sevišķi ziemā :)
Bet šeit es tik cenšos palīdzēt meitenei ar padomiem ar milzīgu problēmu :D
26.09.2013 00:09 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Libra brendos ja, bet tie istie Lordi, ja gan nav metro maniti, vini vispar pa pasu Londonu maz gadas, dzivo savos laukos un tuse sava starpa.
Vispar Chanel somam nav ne vainas praktiskas un kvalitativas, pret LV gan esmu skeptiska, kaut ka pec plasas izplatibas Latvija, skibi skatos uz visiem, kam ir LV somas, lai gan saprotu, ka Londona tas tiesam ir originalas un cilveki ir izvelejusies citu motivu vaditi katrs savu brendu.
26.09.2013 00:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Libra-tev loti liela taisniiba.Man arii patiik labas lietas,bet biezi man laba lieta noziimee parastu kokvilnas kreklinu,lina bikses,aadas kurpes ar kuraam var izskriet daudzus staavus vairaakas stundas,nenoberzot kaajas!Es laikam esmu izgaajusi savas Vaacijas tantes dziives skolu,kur vina jutaas tik labi tiesi taada ,kaada bija-bagaata sieviete,kuras aariene daudz neatsiiraas no citiem!Atskiiraas manieres un domaasanas veids.Tam, cik bagaati mees juutamies,esam -nav nekaada sakara ar macina biezumu.Var buut cilveeks ,kuram ir vairaaki millioni un vinam nepietiks taapat.Var buut cilveeks ar savu lauku maaju un lielo daarzu ,un justies taa ,ka "pasaule pieder"!
Katram ir savs priekstats par to,kas ir bagaatiiba.
Cataleya laikam to arii uzsveera!
26.09.2013 00:04 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Londonā ir pavisam normāli, ka dāma ar Chanel somu brauc metro.

Jā :)
Ka tik drīz jau šikāk LV nebūs ar sabiedrisko braukt, jo tas būs dārgāk kā ar mašīnu :D:D:D
26.09.2013 00:03 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Man ari liekas, ka Balllly vajadzetu uztjunet savu arieni un tad pa setas durvim po blizhe kuxnju.
25.09.2013 23:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Libra Ne tak! Nostaaveet 2h sastreegumaa ir forshaak kaa aizbraukt ar tramvaju vai metro pa 10 minuuteem. Nedriikst arii aizmirst to, ka ik peec piecaam minuuteem personiigais shoferis ir jaaieklapee ar to Chanel somu par to, ka nokavees tikshanos deelj sastreegumiem.
25.09.2013 23:59 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Londonā ir pavisam normāli, ka dāma ar Chanel somu brauc metro. Tur visiem ir skaidrs, ka sabiedriskais transports ir ērts un neviens nešķiro, ar kādiem brendiem kurā transportā ir jābrauc. Bet lūk, augstdzimušie latviešu jaunbagātnieciņi un cosmo augstākās sabiedrības etiķetes pārzinātājas zina, cik briesmīgi un tēlu graujoši ir ar somu, kas dārgāka par 30 ls, izkāpt no sabiedriskā transporta :D
Vājprāts, cik ļoti vēlme izrādīties sabojā cilvēkus. Galvenais, lai citi redz, kāds es kruts, nekas, ka visa iekšpuse ir tukša un nabadzīga.
25.09.2013 23:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ballllly-es atkal nesaprotu vienu,ko tu ar so diskusiju gribeeji paraadiit citiem?Tu gribeeji pasmieties par so cilveeku, sieviesu dziivi?
Ja es tiesaam gribeetu liidzinaaties vinaam ,es meeginaatu iejusties vinu aadaa,vislabaak varbuut,ja nonaktu so sieviesu sabiedriibaa-tad tu varbuut saprastu labaak,kaadas vinas ir,kas vinas interesee utt
Te tu vienkaarsi "mal tuksu" uz rinki un nekaada jeega!Gribi justies bagaata kaut vienu dienu ,ej un tiecies ar vinaam-buus pilniigi skaidrs,vai ir veerts tiekties peec taa,kaa vinas dziivo!
25.09.2013 23:52 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Tad jau nav tik traki, kaut gan atkarīgs kāda vēl. Jo ģērbties jau var visādos brendos, bet nu ja izkāpj pie restorāna no tramvaja, tad viss tēls sabojāts :)
25.09.2013 23:43 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.11.2010
Née! Man ir masina. Nebraukaju ar sabiedrisko transportu jau 6x gadus ;)
25.09.2013 23:31 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Balllly, es vaicāju, lai nav kā anekdotē :D Visa D&G, Gucci, tik nesaprotu, ko pazaudēji tramvajā? Haha
25.09.2013 23:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits