Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darba kolēģe- ragana?

 
10 gadi
Reitings 927
Reģ: 16.01.2013
Tatad strādāju tirdzniecībā un ir uzradusies jauna kolēģīte, kas ļoti labi tirgo. Aizdomīgi labi tirgo, jo piemēram, ja parasti starpība starp pārdevēju ietirgojumiem ir max 200,300 Ls, tad šoreiz ir 500-800Ls... Katrā pielaikošanas kabīnītē viņa tiek iekšā, bet ko tieši runā- tas nav zināms, jo neviens nedzird...

LIekas, ka kaut kas nav tīrs, jo meičai nekad stradājot 10-12 h nereizi nevajag izskriet uz wc, nu tiešām ne reizi, pusdienās viņa ar normāli neiet...
Ja mēs parasti strādājam pēc rāvējslēdzēja principa, tad viņa klientus šķiro, jo kad ir viņas kārta, tad šī neko nedara, kā ienāk ārzemnieki, tad tas ir pāris sekunžu jautājums, kad viņa jau ir metusies viņiem klāt... Un nav tā, ka tikai man ar viņu stradājot neiet, bet visam kolektīvam, bet vadībai meitene ziepējas jau no pašas pirmās dienās un patīk viņiem, jo labi ietirgo, tik nez kāpēc visām citām tik slikti iet kopā ar viņu strādājot...Un kā viņa ir zālē un ne ar vienu klientu nestrādā, tad otram pārdevējam ar nevienu klientu neiet, kā viņa ir ar kaut ko aizņemta, tad klienti mēra un pērk...

Tā vien liekas, ka melnā maģija iesaistīta vai kaut kāda hipnoze, jo viņu tas iepriecina, ka otram neiet, viņai ļoti skauž... Kā lai no tādas kolēģes izvairās ar viņu strādājot? Kā lai no viņas izsargājas?
13.04.2013 21:21 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Lai arī veca diskusija, izteikšu savas domas par to, kāpēc jums neveicas, kad viņa ir darbā. Jūs, pārējās esat tik nobijušās no viņas, tik pārņemtas ar viņas "maģiju" un aizņemtas aprunājot "nez kā tā sučka to dara", ka pašām aizmirstās, kā strādāt. Ja viņa ņem ārzemniekus, es savācu pārējos. Darba vietās, kur maksā % no ietirgotā, IR konkurence. Sadarbība ir patīkamākai darba videi, tomēr galvenā ir konkurence.
Tā, kā tad jums ar to meiteni izgāja?
27.11.2014 20:40 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Man ar interesē :D
27.11.2014 19:52 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Dārta, kā tad viss beidzās? :D Ieinteresēja.
27.11.2014 19:49 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Oi patiešām derīga termiņš notecējis :D
27.11.2014 19:46 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Kas tas par bullshitu?! Maģija? :D :D vairāk izskatās pēc "draudzīga" kolektīva, meitene malacis- pareiza pieeja darbam pārdošanā- bet Jums publisks fui- nešaubos, ka viņai esat sagādājuši pietiekami nepatīkamu mirkļu.
27.11.2014 19:44 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
kari pilnīgi neievēroju, līdz tu nepateici :D Jocīgi, nez kur/kāpēc kāda šo diskusiju atraka un pēkšņi sāka komentēt :D
27.11.2014 19:42 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Meitenes, jūs diskusiju datumus skataties? Kaut gan būtu interesanti, kā pa šo pusotru gadu situācija mainījās, atrisinājās (?)
27.11.2014 19:40 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Es tieši gribēju teikt becky jau pateikto - skaties, ka tik pēc mēneša nekļūst par jūsu veikala vadītāju. :D
27.11.2014 19:14 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Ja vien komunikābs cilvēks ir tāds, kas lec priekša katram ārzemniekam neievērojot mūsu strādāšanas principu.

Tas, ka viņa lec priekšā katram ārzemniekam un neievēro jūsu principus nebūt nenozīmē, ka viņa nav komunikabla :D Pietam tu pati saki, ka nezini, kā viņa to dara, bet tad saki, ka mēs nesaprotam, neesam redzējušas.. Bet tu pati neesi redzējusi. Ir tādi cilvēki, kuri spēj dot ļoti lielisku sajūtu, kas patīk daudziem klientiem - ka viņš ir īpašs, ka viņa vēlmes tiks izpildītas, ka personāls griezīsies tieši ap viņu - varbūt viņa ir viena no tiem laimīgajiem cilvēkiem, kam ir talants izpatikt pircēju vēlmēm.
27.11.2014 18:51 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Kā tad, maģija!!

Jums nepatīk vienkārši tas, ka kāds spēj nopelnīt vairāk, attiecīgi vadībai vairs nevar čīkstēt, ka, redz, neko nevar nopelnīt, jo ir tagad paraugs, ka var gan!

Un, ja viņa nekaunīgi pārkāpj tos iekšējos noteikumus, tad sarunājat ar pārējām, ka tad, kad ienāks ārzemnieki, skrienat pirmās..
27.11.2014 18:47 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Izklausās, ka viņa vienkārši ir izdarīga dāma, kam tā lieta padodas. Un, kamēr jūs pārējās tur prātojat, kādas buršanās ir iesaistītas, viņa vienkārši strādā. Tā kā mazāk čīksti, vairāk strādā. Tad arī visas maģijas pazudīs.
27.11.2014 18:40 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
visu diskusiju nelasīju, bet ir cilvēki, kas māk tirgoties, un tur nekādu melno maģiju nevajag. Es arī vienu tādu zinu, kura pat līku naudu un sūdu uz kociņa mācēs pārdot, jo spēj pierunāt, aizrunāt un glaimot. Vienkārši ir cilvēki, kuriem ir tiešām liels pārdevēja talants plus pārliecināšanas spējas. Tam nav nekāda sakara ar maģiju un buršanos.
27.11.2014 18:36 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Mēs nezinām tavu situāciju, bet pēc tā, ko raksti, izklausās pēc mobinga darbā. Jūs vecās darbinieces turaties kopā, bet jauno atstumjat. Tas ir svarīgi-sakāt izstumt uzreiz vai pēc viņas panākumiem? Viņa jums atriebjas. Pieņemiet viņu bariņā, priecajieties par viņu un viņa ievēros jūsu noteikumus.
27.11.2014 18:31 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Vēl mazliet un meiteni paaugstinās, bet jūs tā arī paliksiet, aprunājot un zākājot veiksmīgāko! :D
14.04.2013 13:20 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kolēge malacis, talantīga pārdevēja.


Autorei steidzami psihologa palīdzību vai psihiatra. Jo tadas idejas veselā galvā neieperināsies.
14.04.2013 13:18 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Dārta, lielāku bullshitu pa šo tavu diskusiju es nebiju dzirdējusi, HAHAH :D :D

ieteikšu Tev tādus variantus :
1.beidz skaitīt kolēģes klientus un veiksmes, pilnveido sevi labāk
2.beidz domāt kkādus absurdus pa melnajām maģijām :D

Meitene malacis, noteikti ''zelta rokas'' pārdošanā , strādā aizrautīgi ar klientiem, tāpēc arī ir tāda starpība + sapratusi, ka ārzemnieki ir labākais ķēriens, es teikti tikai apsveicams darbinieks
14.04.2013 13:15 |
 
Reitings 236
Reģ: 04.08.2009
Ja tev tas ir ļoti svarīgi, tad mazāk domā par konkurenci. Kad pati mēģinu kādu apsteigt, viss izgāžas. Koncentrējies uz to, ko pati proti un uzskati par vajadzīgu.
Ja tu pati tam tici, tad tā arī būs. Prikola pēc nopērc kādu rokassprādzi vai kādu citu rotaslietu un uzlādē to ar pozitīvu enerģiju un veiksmi, vienkārši vēlot sev visu to labāko. Visu laiku nēsā šo līdzi. Tas pat nav nekāds rituāls, varbūt ikdienā noderēs. Man liekas, ka daudzām ir kāds mīļākais gredzens vai ķēdīte, kuru nēsā bieži ikdienā. Kā jau teicu, ja tu tam tici, tad tā arī ir.
Ja viņa var pārdot visu visiem, tad atrodi sevī kādu odziņu, varbūt tev gaumes izjūta ir 2x labāka. JA piemēram veikalā kāda konsultante stāstītu citai klientei kādas krāsas viņai labāk piestāv, kāds dizains labāk izskatās, es arī pavaicātu, lai pie manis pieiet un iespējams pat nopirktu preci. Koncentrējies uz sevi, nepievērs uzmanību uz cita panākumiem, jo tas novirza domas, līdz ar to arī sabojā garstāvokli.
14.04.2013 10:23 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man, protams, arī nepatiktu tāda švilpaste, kas ignorē noteikto kārtību. Nekādai maģijai es neticu, bet gan tikai tam, ka meitene ir ļoti komunikabla un nekaunīga, bet ar to mūsdienās var daudz panākt.

PS. + 800 LVL ietirgoti, ja jums maksā 5%, ir 40 LVL vairāk viņai. Es nezinu, vai tas ir tā vērts līst, es atvainojos, d**** ārzemniekiem, lai 40 LVL dabūtu. Bet, ja meitene iet pāri līķiem...katram savs.
14.04.2013 09:09 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Pati taču rakstīji - meitene ir enerģiska un nekaunīga, un tāpēc arī viņai labi veicas. Nekāda tur maģija. Bet tas, ka citām viņas klātbūtnē neiet - tā jau ir to citu problēma, ka samulst un vairāk sāk domāt par to meiteni, konkurenti, nevis par to, kā apkalpot savu tābrīža klientu. Ja nenovērstu uzmanību no sava uzdevuma - klientu konsultēšanas - tad arī ietu labāk.

Nu vai arī viņa kabīnēs klientiem sniedz seksuālus pakalpojumusm, tāēc arī nopelna tik ļoti vairāk, nekā jūs, pārējās. :D Lai vai kā, maģija ir vismazāk ticamais variants.
14.04.2013 09:01 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Es nesaprotu, kur Jūs visas skaudību saskatāt? Jūs nekaitinātu ārā tāda, atvainojos, mait.a, kas ignorētu sistēmu un noceltu Jums labākos pircējus? Man šķiet, ka kolēģiem tomēr jābūt sabiedrotajiem. Ja ir sarunāts, ka ņem rindas kārtībā, tad arī tā visi dara. Es ar tādu cilvēku nevarētu strādāt, jo neatbalstu mūsdienās tik populāro "kāpt pāri līķiem", lai sasniegtu savus mērķus.
Es gan īsiti nesapratu, vai pašām meitenēm alga ir samazinājusies, vai arī palikusi tādā pašā līmenī kā iepriekš.. Ja otrais variants, tad varbūt tiešām ir vērts mainīt kopējo stratēģiju...
14.04.2013 08:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits