Psoriāze.

 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Labs vakars, visām, kas vēl neguļ :)

Biju pie dermatologa un man konstatēja psoriāzi.
Vēl konkrēts spriedums par to nav, bet tā ir vienīgā diagnoze , ko man konstatēja.
Nodevu analīzes nepieciešamās. Tagad nedēļa jāgaida, līdz zināšu konkrētus rezultātu.

Nevaru sagaidīt- ir stress un bailes.
Tagad čekoju i-netu un lasu par šo slimību un par tās ārstēšanu. Tiešām ceru, ka man tā nav, ceru, ka nepareiza diagnoze.

Zinu, nav nekāda mirstamā kaite, nav nekas lipīgs, lai varētu citi no manis baidīties un izvairīties, ka viņiem arī nepielīt, BET , man psiholoģiski tas nomāc, jo man ir uz labi redzamām ķermeņa vietām tie izsitumi.

Jūtos mazliet nomākta par to visu.

Dāmas, vai kāda no Jums arī sirgst ar šo slimību ? Kā tiekat ar to galā? Kā Jūs ārstējat ? Vai varbūt Jums ir kāda paziņa/ draugs/ ģimenes loceklis, kuram ir šī ādas slimība ?

Gribu, lai Jūs padalieties pieredzē iz dzīves.
02.02.2013 00:52 |
 
Reitings 25
Reģ: 02.07.2013
NOTHING

Pirmais ieteikums tev - nekāds stress :)
Nav stresa, nav šīs slimības saasinājuma.

Iesaka atrasties saulē, atteikties no nakteņu dzimtas dārzeņiem.

Katrā ziņā nenovēlu to nevienam un, ja šī slimība klāj visu ķermeni, tad tas ir tiešām briesmīgi.

Zāles pret šo slimību nav, tā ka miers, veselīgs dzīvesveids un jādzīvo tālāk :)
14.05.2014 15:48 |
 
Reitings 60
Reģ: 14.02.2013
Kaut kur lasīju, ka Psoriāze ir lēni ārstējama slimība, bet to var izārstēt. Ceru, ka izveseļosies. :)
26.11.2015 17:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits