barot bērnu ar krūti?

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Jus savus bēbjus barojāt ar krūti? Cik ilgi? Es negribu bernu barot ar krūti,vnk domāju vai tas piens pats pazudis vai kkas ir jādara.
15.11.2012 19:48 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es tieši esmu redzēju cik viegli ir ar bērnu, kuru baro ar tiem maisījumiem, jo termosā karsts ūdenš,. tad ātri visu sajuc un pabaro un nekādu problēmu. Tiem vecākiem tā bija daudz vieglāk kā barot ar krūti, kā arī māte nav piesieta visu laiku bērnam, jo krūtis nevar atstāt mājās, bet pudelīti kaut vai ar savu pienu var atstāt un bērnu var pabarot kāds cits.

Nesaku, ka es nebarošu ar krūti savu bērnu, bet zinu, ka labāk gribētu atslaukt pienu un barot no pudelītes, jo man tā liekas, ka vismaz nebūšu visu laiku piesieta bērnam, bet nu kamēr vēl nav bērns, tikmēr nezinu kā darīšu, bet nevajag pārmest meitenei, katrs savādāks. Arī mani baroja ar krūti, bet slimīgāku cilvēku neatrast. ;)
16.11.2012 10:17 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Liliii

Var jau atslaikt un likt saldētavā gadījumiem, kad jāiet kaut kur vienai.. No problem...

Nu vienreiz sajaukt to pulverīti nav problēmas, protams jāpavada labs laiciņš, kamēr visu smuki skarāmē milzu somā, kura pilna ar pirmās nepieciešamības preces... un tad kad vienreiz tas pulvērītiss ajaukts, tad jāatrod kur pudelīti izskalot un sterilizēt... vai jāņem entās pudelītes no mājām...

nu ir ir tas čakars un nenormāli dārgi...
16.11.2012 10:21 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Savu bērnu baroju līdz 7 mēnešiem,gan tāpēc,ka tas tomēr ir veselīgāk,nekā maisījumi,gan aiz sava slinkuma,jo vieglāk ir pašai barot,nekā ņemties ar tiem maisījumiem + nebija problēmu ar slimošanām,vēdera izejām...pec 7 mēnešiem pārgājām uz maisījumu,bija problēma atrast īsto,jo manējais tāds alergisks bērns bija,nu un maisījums kopā mēnesī izmaksāja 20..25..Ls. Nu forma krūtīm nav tāda kā agrāk,bet nav jau arī tik traki mainījusies.
16.11.2012 10:21 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Mani riktīgi uzvelk šī diskusija :D
Muļķīgi ir uzskatīt, ka ir pofig uz bērnu, ja negrib barot ar krūti. Kā var nesaprast, ka tas daudzām sievietēm izraisa psiholoģisku diskomfortu, kas var novest pie nepatikas pret bērnu! Tad 100x labāk ir barot ar maisījumu un mīlēt bērniņu, nevis katru reizi ar riebumu likt viņu pie krūts!
16.11.2012 10:21 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Es gribu savu mazo barot ar krūti, bet pēc dzemdībām uzreiz atsākšu skriet, lai sagatavotos svarīgām sacensībām. Cik ļoti tas ietekmēs piena daudzumu un skābšanu?
16.11.2012 10:23 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu,ka psihologiski mēdz būt grūti barot un var nepatikt tas process...
16.11.2012 10:24 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Lielākā daļa no jums patiešām ir idiotes, stulbas un aprobežotas. Goda vārds nebrīnos, kādēļ valstī ir krīze. Tiešām reizēm ceru šeit ienākt un palasīt ko normālu, bet katru reizi pēc 2 minūtēm pazūdu, jo liekas, ka esmu ienākusi kaut kādā idiotu forumā.
16.11.2012 10:28 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
barnija9

Uzreiz? Tu gan esi sadomājusies.... tu nokritīsi ģībonī pēc pirmajiem metriem, ja nedēļu pēc dzemdībām sāksi desot apkārt....
16.11.2012 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 18.03.2010
mazo baroju 8us mēnešus, domaju pateicoties tam,mazais nesaķēra vējbakas,kaut bija ļoti ciešā kontaktā ar savu brālēnu,kuram tobrīd bija šī kaite..veselīgs puikiņš :)
ar krūti barot ir ērtāk,lētāk un veselīgāk bebucim..
16.11.2012 10:41 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Roxy, visu mūžu esmu sportojusi, neskriešu uzreiz maratonu pirmajā nedēļā, bet pakāpeniski.
16.11.2012 10:41 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Nu nepiekritishu par to barosanu ar kruti. Manuprat,katra izvelas ka labak.Un tas tak nenozime ka pofig uz bernu. Pati barosu ar kruti,neesmu aizdomajusies,ka varetu nebarot.
Mana maza masa tik uz maisijumiem auga. Neteiksu,ka vina ir baigi slimiga.
Jus tiesam tik aprobezotas esat?
Ari pec dzedibam planoju uz trenazieriem iet. Redzes ka bus :)
16.11.2012 10:46 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
barnija9

Nu mēģini.... man pēc negulētajām naktīm, un noņemšanās ar mazo... ( lai gan draugs vēl ļooti daudz palīdžeja) nebija spēka pat dušā ieiet, jo brīvajos brīžos gribējās tikai un vienīgi pagulēt un atpūsties.. fiziski ne morāli.. nebija spēka... ēdu normāli, bet jau mēneša laikā nometu visu lieko kas bija sakrājies un svēruy vienbŗid tikai 40kg kas uz mani 1,79 ir šaušelīgi maz... Nu varbūt citām ir savādāk, bet man vajadzēja paŗis mēnešus lai organisms atgūtos un es varētut eikt, ka fiziski jūtos tik spēcīga, lai ietu gan skriet, gan varētu visus bērna un mājas darbus paveikt...
16.11.2012 10:54 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Roxy, ja Tu zinātu, kā es gaidu to brīdi, kad atkal varēšu kāpt savās botiņās, lai skrietu... Ļoti pārdzīvoju, redzot kādu skrējēju uz ielas. Zinu, ka varēšu, zinu savu raksturu. Vienīgais man būs tikai mēnesis, lai sagatavotos. Negribu, lai mazajam kaut kas trūkst tikai tāpēc, ka tajos brīžos domāšu par sevi.
16.11.2012 10:57 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Vajadzēja izsargāties, tad arī bērna nebūtu un nebūtu tādas "neērtības kā barošana ar krūti". Kā man tracina tāds bērnudārzs, cik Tev gadu? 15? Un vēl brauc augumā dēvējot meitenes par "detektīvlosenēm", kas argumentē kādēļ Tev Tavam bērnam būtu jāsniedz labākais, ko vien vari. Grow up!!! Pēdējais brīdis ir beigt domāt tikai par sevi un rīkoties kā pieaugušajam! Jābūt ir pilnīgi stulbai, lai attiektos barot ar krūti, jo vnk negribās. Es uzskatu, ka nevajag jau barot līdz 5.g. vecumam, bet minimums pirmos sešus mēnešus vajag. Un, ja tas ir "par grūtu", nu tad vajag lietot prezervatīvu!
16.11.2012 11:02 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
barnija9

Nu gribēt var daudz ko, bet skaties, ka pēc pirmā trennņa ar ātrajiemneaizved... nu katram jau savs organisms, bet gribasspēks jau te nav noteicošais.

Un vēl tev varētu traucēt šis, jo 1 mēnesi pēc dzemdībām tev būs ilgākās MR ( varbūt ne gluži asinis) tavā mūžā un būs ar lielajām paketēm jāvazājas ( tamponus inekcijas riska dēļ nedrīkst lietot) un tur visam jābūt tīram un pēc iespējas sterilākam t.i. nesasvīdušam ... iekopēšu kapēc ...

Kādi var būt izdalījumi?

Ir svarīgi, lai pēc dzemdībām dzemde pietiekami kontrahētos un 10-12 dienas pēc dzemdībām būtu pilnīgi attīrījusies. Šai laikā dzemdes kakls atkal atgūst cilindrisku formu un noslēdzas dzemdes kakla iekšējā mute, dzemdes izdalījumi (lohijas), kas satur asinis, gļotādas fragmentus un destruktīvu audu gabaliņus, ir ļoti pateicīga vide infekcijas attīstībai, tāpēc dzemdes dobumam uz šo laiku jābūt tīram.


Negribu jau tei biedēt ceru ka tev izdosies tavi plāni, bet skaties, ka beigās neguli slimnīcā ar kaut kādu infekciju vai ko tādu, un tad nebūsi ne maratonā ne pie sava bērna... :(
16.11.2012 11:04 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Vāru salikums detektīvlosenēm , smird pēc Banditas, ne?
16.11.2012 11:06 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
burviite, palasi taču kaut tos linkus diskusijā uz Cāli, tādu meiteņu, kas nebaro ar krūti nav mazums, varbūt tavā paurī radīsies apjausma, ja šāds apstāklis nav 1 no 1000, tātad tas nav nekāds retums. pieņemu, ka tīra jaunās māmiņas psiholoģija. nu negrib barot ar krūti, lai nebaro. tā ir viņas izvēle. ja no tiem maisījumiem tiešām rastos problēmas, tad varētu spriedelēt.
16.11.2012 11:12 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Roxy, paldies par informāciju, visu noteikti ar mēru un prātīgi ;)
16.11.2012 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Mazo baroju kkur 1.5 mēn, un man tas nekādu prieku nesagādāja, piena bija maz un drauga māte man par to visu laiku pārmeta, skaidroja, ka bērnam ir vajadzīgs mātes piens utt. Visu laiku biju stresā, ka tik bērnu varētu pabarot, rezultātā piens pazuda. Kad sāku dot maisījumu bērns palika daudz mierīgāks, es beidzot varu normāli pagulēt naktīs, jo kad pati baroju, tad man tas reāli pus dienu aizņēma, jo mazā ēda ļoti bieži un maz. Mūžam atcerēšos to kā murgu, un tad, kad man būs otrs bērns vēl padomāšu vai tiešām viņu pati barošu
16.11.2012 11:26 |
 
Reitings 253
Reģ: 01.02.2012
Varbūt pasit pa macinju tā barošana ar pudelīti, bet emocionāli tas daudz vieglāk bija! Es pārtraucu, jo gluži vienkārši nespēju, katru dienu raudāju, jo mans piens bija visur, no rīta pieceljos un visa gulta pilna ar pienu, smird nezhēlīgi, iziet nekur nevareeju, jo tecēja nemitīgi! Un kad baroju ar vienu krūti, tad pie otras bija jātur pudelīte, jo reāli šļācās ārā! Tagad to atceros kā murgu, tpc pārtraucu! Un uztaisīt maisījumu ir tik vienkārši!Ok, vēlāk, kad bebis lielāks, tad jātaisa jau dārzenīši, jāspaida..jāsilda, tad ir sarežģītāk! Bet es labāk šito visu daru nekā piedzīvoju to ko tad!
16.11.2012 11:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits