barot bērnu ar krūti?

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Jus savus bēbjus barojāt ar krūti? Cik ilgi? Es negribu bernu barot ar krūti,vnk domāju vai tas piens pats pazudis vai kkas ir jādara.
15.11.2012 19:48 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es te iespraukšos (neesmu mamma), bet mani arī nevienu dienu nebaroja ar krūti, jo mammai bija problēmas, biju un esmu ļoti veselīgs bērns :)
26.08.2016 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ak dievs, nu nopietni??? Protams, ka piens spēcina imunitāti. Tas, ka bērns veselīgs arī bez piena - super, apsveicu, bet ne jau tādu tumsonību man jāpierāda kādam, ka neesot sakara. Tas ir pirmais faktors "par" krūtsbarošanai. Un, protams, ir ne mazums bērnu, kuriem ar visu pienu sanāk slimot. Katra individuālos faktorus mēs nezinam.
26.08.2016 09:57 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Protams, ka piens spēcina imunitāti.

maisījums dara to pašu , piena kvalitāti iespaido ļoti daudzi faktori un tas galīgi nav rādītājs , tumsonība ir uzskatīt, ka mātes ienam ir neaizstājama pievienotā vērtība
26.08.2016 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Protams, ja mamma ēd nepilnvērtīgu un sliktu pārtiku, šmigo un uzkurī, piens nav labākā opcija. Bet ievērojot veselīgu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu, kas ieteicams barošanas laikā, tad viennozīmīgi izkonkurē jebkādu maisījumu. Maisījumā ir sabalansēti vitamīni/minerālvielas, bet nav to antivielu, ko māte var nodot savam bērnam. Esmu redzējusi sastāvus maisījumiem un sorry, tās palmu eļļas un cukuri nav tas labākais, ko dot bērnam, JA ir varianti. Arī mans ir ap gada vecumu sācis dzert maisījumu, kad palika bez manis vai kā pēdējo nakts ēdienreizi, kad jau bija atteicies no krūts. Ok, atradu Holli, kas daudz maz izskatījās labāka par pārējiem, bet nu tāpat es esmu par tīru produktu.
26.08.2016 10:14 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
bet nu tāpat es esmu par tīru produktu.

ļoti labi .....
katra var barot , kā vēlas , bet ir nepareizi apgalvot , ka bērns neslimo , jo ir barots ar krūti ... tā drīzāk ir sakritība , neviss likumsakarība
26.08.2016 10:23 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Nesen kaut kur izlasīju, ka tā imunitāte krūts bērniem ir stiprāka tikai uz to brīdi, kamēr tiek barots, jo saņem mammas antivielas. Tiklīdz barošana tiek pārtraukta, tā vairs nav starpības ar ko bijis barots.
Mana meita uzauga kā maisījuma bērns (ar krūti nobaroju 4 mēnešus un arī tad jaukti), neteiktu, ka slimo vairāk kā krūtsbērni. Katrā gadījumā, uz gada vecumu nodotās analīzes bija ļoti labas, lai gan esmu dzirdējusi, ka daudziem bērniem ap gada vecumu ir pa zemu hemoglobīns, jo trūkst dzelzs.
Ar to es nesaku, ka maisījums ir labāks par krūts pienu, noteikti nē, krūts piens ir dabisks un ar to viss ir pateikts. Bet arī maisījumam nav ne vainas.
26.08.2016 10:29 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Dolly, piens, visdrīzāk, tev parādīsies, bet patiesībā nevar jau zināt, kā tieši tavs ķermenis uzvedīsies.
Man bija citādāka situācija (negribu par to tagad runāt), bet piens parādījās, krūtis bija lielas, cietas, sāpīgas un niezēja. Ārste teica, lai neaiztieku un tas pāries, bet nekā. Izmantoju kāpostus, lai kaut cik mazinātu dedzināšanas sajūtu, bet neko daudz tas nedeva. Kad beidzot tiku laukā no slimnīcas un pie savas ginekoloģes, uzzināju par tabletēm, kas liek organismam pārtraukt ražot pienu.
Organisms sāk izdalīt hormonu, kas uz smadzenēm nodod signālu, ka piens nav jāražo.
Tās bija divas ļoti maziņas tabletītes, kas bija jāizdzer ar 12 vai 24 stundu starpību (precīzi neatceros) un tās tiešām iedarbojās - vairāk nekas nesāpēja, neniezēja.
Vienīgais mīnuss - tik strauji pārtraucot ražot pienu, man radās strijas.
03.09.2016 11:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits