TIEVĒTĀJAS

 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Tātad,tievētāju diskusija :)

Noslēpumainā:175 cm,57kg-------> 50kg
Zane:168cm,67kg----------->
annA:168cm,60kg------55kg
dr3360657:165cm,57kg------->50kg

Pievienojamies tievētgribētājas
Atskaite par dienas ēdienkarti katru vakaru,atskaite par sasniegumiem-katru 1dienu :)
Lai mums izdodas! :)
04.11.2012 18:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Palasīju jūsu klačas un izdomāju pievienoties. Sveru šķiet 66 kg, gribu 59, 60 kg. Man ir ļoti smalki kauli un liekie kg diezgan pamanāmi, bet par resnu vai pat apaļīgu mani saukt nevar, drīzāk esmu normāla kā saka :]

Pirmais ko sāku darīt, dzeru daudz ūdens, dienā 1, 5 līdz 2 litri. Visu laiku ar šo grēkoju, dienā izdzēru vienu kafiju un kādas divas glāzes ūdens, man vienkārši neprasās. Un bieži slāpes jaucu ar izsalkumu. Tādēļ kad sagribas ēst, padzeros ūdeni, pagaidu 10 min un ja joproām jūtos izsalkusi, tad tas ir īsts izsalkums, uzēdu. Vēl cenšos ikdienas ēdienreizes sadalīt 5 mazās, nevis 2 lielās.

Lielākais spēriens pa Dēēē laikam bija mana vīrieša komentārs mana izskata sakarā, nekas rupjš vai aizvainojošs, bet tomēr aizdomājos. Jā, esmu palaidusies. Agrāk biju smalka un maza, tagad nepavisam vairs neesmu apmierināta ar savu augumu.

Skatos, ka jūs runājat par meitenēm kuras ēd ko vēlas, bet resnas nepaliek. Ziniet, ticiet vai nē, bet es viņas neapskaužu jo viņām visbiežāk ir augums ko dēvē par skinny fat.
08.03.2013 13:42 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Jāsaka, ka mans mērķis nav kļūt par kaulu maisu, man patīk stings un formīgs augums. Protams nekad nebūšu Kim Kardashian jo man ir pavisa savādāka ķermeņa forma, bet formīgs var būt praktiski jebkurš auguma tips. Man ir paplati pleciņi, mazas krūtis, šaurs viduklis un paplati gurni taču klasiskais smilšu pulstenis nepavisam neesmu.
08.03.2013 13:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
1 ābols (mazāks par dūri)
2 gabaliņi skumbrija tomātu sulā..
2 dakšiņas tītara...

2 g;azes cola zero

energy drinks :burn
2 kafijas- 5 tējas


izlasīju šo un no šoka aizskrēju apēst mazu porciju ar biezpienu :] . man žēl šīs personas ķermenis. šādas diētas rezultātā vielmaiņa dramatiski palēnināsies un svars sāks nākt klāt pat no salātlapām.
08.03.2013 14:04 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Pievienošos es arī. Pašlaik sveru 50 kg, bet gribētu vismaz 48-46 kg. Varbūt liksies traki maz, bet pati neesmu īpaši gara (1,60 cm).

Sāku dzert DAUDZ ūdens, zaļo tēju, ēst augļus našķošanās brīžos. Taisu 30 day shred pamīšus ar intensīvām pilatēm. Ceru, ka mana apņemšanās nekur nezudīs. :D
08.03.2013 14:05 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Ziniet, ticiet vai nē, bet es viņas neapskaužu jo viņām visbiežāk ir augums ko dēvē par skinny fat.

es gan apskaužu. es tad labāk esmu skinny fat, nekā mūžīgi sevi strostēju par apēsto, vai slienājos gar bulku stendu, vai nemitīgi liedzu sev kaut ko, vai uz sevi spēju paskatīties tikai ar viskritiskāko aci...kā ir šobrīd..tad labāk skinny fat forever, nevis mūžīgās mokas un smadzeņu skalošana.
08.03.2013 14:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
čāča

Nu katram savs, es neko seksīgu tādā augumā nesaskatu. http://payfitnessforward.blogspot.ie/2011/09/are-you-skinny-fat.html
08.03.2013 14:40 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
patiesībā tu drīkst atļauties apēst arī gan, picas, gan burgeri, gan čipšus un šokolādi. Vienkārši ir jazin kaloroju daudzums ko dienā vari ēst, jāsporto un problēmu nebūs. Neviens nav vēl nav atklājis jaunu kosmosu.
08.03.2013 14:42 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Beibe.Marta - tie jau ir kaut kādi galējie varianti. tieši šis augums man arī nepatīk, bet man pazīstamās "ēd, ko gribi un esi tieva" ir ar glītu augumu un nemoka sevi tā,kā es. okej, krūišu ir mazliet mazāk,kā vajadzētu, bet to es piecietstu.
08.03.2013 14:56 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Mjaa, man baigi smagi, tie pēdējie 4kg vispār negrib nākt nost, man pat manas olbaltumvielu dienas nelīdz, iešu pēc 30min uz treniņu, bet vispār tas mani sāk kaitināt. Es, protams, varētu absolūti izslēgt jeb ko saldu, treknu(sieru), bet diez vai tas līdzēs, ņemot vērā, ka nudien neapēdu vairāk kcal kā nepieciešams. Laikam jābūt ļoti pacietīgai un ļoti aktīvai.

Es gan piekrītu beibei.martai - man arī nepatīk skinny far, fui, es labāk cīnos ar sevi, tieši pateicoties saviem kādreizējiem liekajiem kg, esmu tur, kur tagad un zinu to, ko tagad, esmu atklājusi tik daudz foršu, veselīgu ēdienu un arī kļuvusi fiziksi stiprāka. Esmu pat priecīga, ka man par labu augumu ir jācīnās, ir tāda labi padarīta darba sajūta :)
08.03.2013 17:27 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Esmu bijusi skinny fat, tagad esmu vnk fat. Man bija tik pat daudz ieksējo tauku cik manai draudzenei, kura svēra ap 25 kg varāk :)

Man toreiz bija 48 kg, bet es tauku ziņā biju ļoti resna.
09.03.2013 23:39 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ziniet pēc garas negulētas nakts, pohas vainīgas, aizdomājos. Man kā nepacietīgai personai ir ļoti grūti noturēties un būt labajai meitenei, ēst tikai to ko vajag, un nedaudz arī to ko nevajag.
Atceros, ka gadus 4 atpakaļ ļoti forši ieguvu augumu kādu vēlos veidā kuru, protams, nevienam neiesaku, jo neveselīgi, bet efektīvi.
Divas nedēļas ēdu ļoti maz, bet viss ko apēdu bija veselīgs un uzturvielām bagāts. Nebija tā, ka iedzeru kafiju, pusdienās apēdu konfekti, vakariņas apgraužu ābolu un viss. Parasti brokastīs apēdu kādu tvaika katlā gatavotu zivi ar dārzeņiem. Pusdienās kaudze salāti, protams bez krējuma un citām taukvielām. Klāt maza saujiņa pilngraudu makaroni vai brūnie rīsi. Vakariņas vienmēr biezpiens gan saldā veidā, gan sāļā. dažreiz ar rozīnēm, kādu augli vai vienkārši šķipsniņu kanēļa. Dažreiz ar lociņiem, redīsiem, papriku utt.
Dzēru daudz ūdeni, kefīru, dabīgi spiestas sulas. Un 2 nedēļu laikā zaudēju 6 kg kaut izskata ziņā izskatījās vēl vairāk. Tad pēc šīm divām nedēļām, ēdu nedaudz vairāk, bet jopojām ļoti pareizi un sāku apmeklēt sporta zāli. Svarā pieņēmos tikai uz muskuļu rēķina un kaut beigās svars no sākumsvarā atšķīrās tikai par 5 kg, izskatījos ļoti slaida ar smukiem muskulīšiem.
Diemžēl šo izksatu lēnām zaudēju kad sāku lietot ok, uzpampu un vielmaiņu sačakarēju. tagad vairs nelietoju un cīnos.

Man sāk šķist, ka darīšu tieši tāpat vēlreiz jo man vajag redzēt to rezultātu ātri sākumā. Jā, zinu, ka nav veselīgi, to atbildību es uz sevi uzņemos.
10.03.2013 13:38 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Rīt paies mana otrā nedēļa, kad dzīvoju pēc programmas, vakar bija diena, kad varēju atļauties nogrēkot... nogrēkoju ar diviem šokolādes kartupeļiem..nu tāāā kārojās.Pēc tam gan man palika slikti un ēst negribējās visu dienu :D
Ja pa pirmo nedēļu sanāca nomest 3kg, tad tagad par 1.5 kg atkāpis atpakaļ.. es ceru, ka tie ir muskuļi :D kaut gan diez vai tik ātri muskuļi jau man parādisies.
Brīvdienās bijām ciemos pie drauga krustmātes un viņa man pateica, ka es tāda galīgi vāja palikusi.. nu tas gan man kompliments.. :D
bet nekas, pēc vakardienas grēkošanas, šonedēļ atkal ar pilnu sparu programmā :)
Kā pārējām šajās brīvdienās veicās?
11.03.2013 09:15 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Es joprojām turpinu ar vingrot un gaidu plusus,lai varētu skriet.

Atklāju sev dažas nekaitīgas receptes ar garšīgām lietām,kas man garšo un cīnos. Šodien tikai 7. diena,tāpēc enkādus rezultātus enmanu,tikai savu augošo gribasspēku :))
11.03.2013 13:47 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Daniela - dalies receptēs :)
11.03.2013 13:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
11.03.2013 13:55 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Es 161cm ar saviem 52kg ---->48kg
kāda ir mēģinājusi sulu diētu??
11.03.2013 16:10 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Gribi pārtikt tikai no sulām? :D
11.03.2013 16:18 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
nē attīrīt organismu, trīs dienas dzerot uzlējumu tējas un sulas. pirms tam 1dienu sagatavojot organismu ēdot dārzeņus un taml.
tas tā vienkārši ik pa laikam atīrīt organismu, kuņģis saraujās un vēlāk pietiek ar mazākām porcijām ēdiena.
pati neesmu mēģinājusi vēl. Bet pirms vairākiem gadiem, mammai bija sulu diēta (bet tas bija cits gadījums-speciāl nozīmēta,dēļ nierakmeņiem)
un viņai ,neatceros cik konkrēti dienas, bija jādzer tikai ābolu sula un tējas, ( vairāk par 3dienām)
un viņa arī diezgan stipri notievēja, arī svars atpakaļ pēc tam dubultā nenāca, prasījās daudz mazākas porcijas.

varbūt kāda ir mēģinājusi kaut ko tamlīdzīgu?
te ir sīkāk par visām sulām un to 3dienu attīrīšanās rituālu :D ir arī ilgāks,bet uz to gan es neparakstītos.
http://www.kleoo.lv/index.php?txid=3457
11.03.2013 16:30 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Tākā esmu liela mājas siera piekritēja,tad variēju ar to : ar tomātiem,lociņiem,kādu garšvielu. Vai krabju salātu imitācija- mājas siers,krabju nūjiņas vai garneles,kādu gurķīti piegriežu vai kukurūzu,bez nekāda krējuma vai majonēzes,nu man vismaz ļoti garšo + dilles.

Un nu jau sāku aukstās zupas sezonu,tikai ātro,jo darbā taisu uzreiz šķīvītī,kefīrs,loki,dilles,gurķi un marin. bietes.

Vēl dažādi dārzeņu salāti ar manu mīļo iceberg salātu + balzamico.

Un tad jau avriācijas ar zivīm-lasis grillēts ar citrona sulu,pipariem,dillēm + salātlapas ar kefīru vai paniņām un lokiem .Tāpat vistas gaļa ar kādiem salātiem.

Darbā sanāk ēst aukstos ēdienus,jo negaršo man mikrenē sildīta pārtika,tāpēc cenšos daudz pāŗtikt no salātiem un mājas siera paveidiem . Brokastīs garšo augļu salāti :)

Tāpat olas ar kādu zivtiņu- tunci,siļķīti.
11.03.2013 16:32 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Piemirsu par pilngraudu maizīti klāt dažām pozīcijām :)


Un 5dien man bija vingrošanas brīvdiena un izdomāju,ka arī ciešanu brīvdiena- ēdīšu čipsus...apēdu dažus un sapratu,ka ja tas vairs nav tas aizliegtais-nemaz arī tāā negribās :)
Tāpēc paŗstāju visu laiku domāt,ka to nedrīkst un ir vieglāk. Domāju,ka ja gribēšu tad panēmšu pārīti un nemaz neprasās,vai arī apēdu vienu un miers mājās :)
11.03.2013 16:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits