Par pirmo reizi debesīs!

 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Tā, nu ir sanācis, ka pirmo reizi pabūšu tur augšā-debesīs! Satraucos ne pa jokam, esmu jau izfantazējusi, kā apmaldīšos mūsu salīdzinoši mazmazītiņajā lidostā, kā mani nolaupīs teroristi, un ja, nu, laimīgā kārtā nolaidīšos, tad visticamāk kaut kur Āfrikā :D

Tad nu, lūdzu, pastāstiet, kā jūs lidot mācījāties! Vai lidojāt vienas, ar draugiem, ģimeni? Vai lidostā labi orientējāties, nekas nesajuka? Kāds bija galamērķis? Kā vispār patika pati lidošana?

Gaidu jūsu stāstus par piedzīvojumiem, neko īpašu un, protams, ieteikumus, kas būtu jāņem vērā, lidojot pirmo reizi!
25.10.2012 23:12 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
_live,

Tu laikam neesi redzējusi filmas Home Alone 2 un The Terminal, pēdējā ar Tomu Henku ir tapusi daļēji dēļ vīra, kurš 17 gadus nodzīvoju Charles de Gaulle lidostā Parīzē.
25.10.2012 23:32 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Queen-esmu,bet tur vinsh iespruuda dokumentu deelj un Home Alone vispaar ,cilveeks dabuu ar karstu gludekli pa galvu un veel ir speejiigs staigaat :D Kaa kaadreiz teica- Holivuda,es tev neticu :D
25.10.2012 23:35 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Piekrītu, ka starp pacelšanos un nosēšanos ir boorings, atpakaļ lidojām saulrietā, bija dievīgas debesis, bet nogurums bija tik liels, ka ar blakus sēdētājy aizmigām :)
25.10.2012 23:36 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Pirmo reizi lidoju viena, uz Angliju. Ārprāts, kā es trīcēju, kad liķene bija gaisā! Man ir nereālas bailes no lidošanas!!! :)
25.10.2012 23:36 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Pirmo reizi saprātīgā vecumā lidoju vidusskolā uz Briseli kopā ar vienu skolotāju no citas skolas un vēl vienu puisi. Tā kā toreiz īpaši vēl neapzinājos situāciju, jo skolotāja visu koordinēja, meklēja visus tos check in, kas man toreiz bija tumša bilde, tad lidot bija forši, izbaudīju gan servisu, gan prieku :)
Bet nu kopš sāku lidot regulāri, tā pēdējos divus gadus, pārlidojumus arī neuztveru ar īpašu sajūsmu.
Ne jau tāpēc, ka bail kaut ko neatrast, bet bail no aviokatastrofām.
Pati pirmā kā negudra skrienu ātrāk uz aizmuguri, lai ieņemtu vietu pašā pēdējā rindā... :D
Tā nu man pārlidojuma laikā ir interesanti noskatīties uz blakussēdētājiem, jo redzu, ka arī tie, kas sēž pēdējās rindās, raustās no pārlidojumiem... Viens nepārtraukti ēd, cits krata kāju, cits iebāž austiņas un tēlo, ka guļ...
25.10.2012 23:37 |
 
Reitings 295
Reģ: 24.10.2012
aizlidojis nepareizajaa virzienaa


Man šis gandrīz (zinu, neskaitās) izdevās, jo lidostas darbinieki mani palaida tālāk uz lidmašīnu. Biju ieradusies pārāk ātri, lai arī tad šķita, ka iesēšanās beidzas - jāpasteidzas, un nepamanīju, ka reisa nosaukums ir cits. :D
25.10.2012 23:38 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Meitenes,peedeejo reizi kad lidoju,man blakus seedeeja maaciitaajs un muukjene(skaitiija luugshanas un meta krustus pie pacelshanaas)-tad nu es nevareeju saprast,tas uz labu vai ljaunu :D
25.10.2012 23:40 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
_live kaaaaaa es smejos :D :D :D :D
25.10.2012 23:44 |
 
Reitings 106
Reģ: 19.10.2012
aaaa. atcerējos,ka aizlidojot uz Angliju un gaidot savu somu pie slīdošās lentes,konstatēju,ka manu somu ir paņēmis kāds cits.. pēc izskata identiska,tikai manai somai bija plecu lence,tāpēc tik ātri sapratu,ka kkas nav kārtībā,atveru somu: toč ,tā nav mana! abi ar draugu bijām stresā. Draugs aiznesās meklēt pasažieri,kuram varētu būt rokās mana soma. Pa to laiku es paziņoju tur strādājošajam personālam,ka kāds ir paņēmis manu somu ,kas izskatās tieši tāpat. Jau pēc mirkļa pa visiem skaļruņiem bija dzirdams,ka pazudusi soma,lai pasažieri pārliecinās,ka tiešām paņēmuši savu somu.. Tā nu tur stāvēju,gaidīju,kamēr kāds atnesīs manu somu :D tad atcerējos,ka arī mans draugs kkur aizblandījies pēc somas :D pēc kādam 10 min iepletu izbrīnā acis, un ko es tur redzu: tur nak mans pusis ar manu somu! :) un aiz viņa apmulsis vīrietis. kā vēlāk izrādījās šis vīrietis (kurš paņēma manu somu) ,bija arī latvietis, iespējams,paziņojumu par pazudušo somu būtu dzirdējis,bet bija kurls. vēlāk draugam jautāju,kur viņš ieraudzīja šo vīrieti. puisis teica,ka izskrējis ārā no lidostas uz mašīnu stāvvietu,redzējis kā šis vīrietis jau kāpj mašīnā un vnk intuīcijas vadīts pieskrējis klāt.tad saprata,ka visi esošie cilvēki mašīnā ir kurli,kko mēģināja ar rokām veidot,lai parāda savu somu..pēc brīža kungs saprata,ko mans puisis vēlās,izņēma no bagāžnieka somu..redzot,ka draugs attaisa vaļā somu, pārsteigumā saķēra galvu- jap,tur nebija viņam piederošās lietas :D tad nu abi nāca atpakaļ uz lidostu un samainīja somas :) jauki,ka viss beidzās tik laimīgi :) tapēc iesaku pie somas pielikt vai pielīmēt ko tādu,kas citos neviesīs pārliecību,ka tā ir viņu soma :D
25.10.2012 23:50 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Dēļ lielās cilvēkmīlestības,virsnormatīva draudzīgs esmu,cilvēki patīk,nekad nevaru uz vietas nosēdēt garlaicīgi tās stundas 1nam sēdēt.Kā mājās jūtos,pārsvarā eju pa lidmašīnu meklēju sev kādu interesantu cilvēku ar ,kuru iepazīties patēmot laiku pavadīt.


Vienreiz mājās lidojot ar baigo dūdu iepazinos, tuvu pie 10 ballēm šī izskatā bija.Viņa man žēlojās,ka nav vīriešu,ka katru kuru satiek visādi bokseri untmldz,ka ilgāk par dažiem mēnešiem nevar izturēt viņus,sākumā it kā liekas kā vīrieši,pēc tam pasvilp viņiem un tie kā kucēni skrien visu pienest,tad viņa pie sevis nodomā,kas tas par vīrieti,kurš kā kucēns apkārt skraida un šķiras.Un atceros,es tur pie sevis domāju,ka esmu vēl īstāks par īstākajiem,ka viņa manī saskatījusi īstu un sākusi žēloties:D
25.10.2012 23:52 |
 
Reitings 137
Reģ: 23.10.2012
Cumshot, sweet dreams, vaine? :D
25.10.2012 23:54 |
 
Reitings 557
Reģ: 29.01.2009
sievietes gan māk izdomāt tēmu nosaukumus - kamēr neatvērsi topiku, nesapratīsi!
26.10.2012 00:01 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
man kadreiz patika lidot,it sevishkji pacelshanaas un verot makonjus,bet tagad ,ljoti daudz lidojot,nekaada sajusma vairs nav... parsvaraa sanak lidot vienai un ljoti nepatik taa sajuuta,kad izej laukaa,kur parasti ir sagaiditaji,esmu viena un neviens mani negaida... taa bish pljak iekshaa sajuutaas :D
26.10.2012 00:06 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Mīļš, mīļš PALDIES par uzmundrinājumiem, ieteikumiem un sasmīdināšanu! Tiešām ļoti noder, jo pašreiz, jau no domas vien, drebu kā apšu lapa! Liela bēda, ka lidošu viena, domāju, ja visu savu nervozitāti izrunātu un, pavisam drūmos brīžos, kāds paturētu man rociņu, būtu krietni labāk!

Darīšu šitā -
,atrodi kaadu,kursh dodas tajaa pashaa virzienaa un seko vinjam,vai vnk pasaki,ka lido pirmo reizi un paluudz,lai ljauj tev sekot vinjam


Ticēšu un cerēšu, ka nebūs šitā -
Biju ieradusies pārāk ātri, lai arī tad šķita, ka iesēšanās beidzas - jāpasteidzas, un nepamanīju, ka reisa nosaukums ir cits.

un tā arī ne -
kad lidoju,man blakus seedeeja maaciitaajs un muukjene(skaitiija luugshanas un meta krustus pie pacelshanaas)
26.10.2012 00:11 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.09.2012
Eh man kādreiz likā ka nekad nelidošu :d taču arī man pienāca laiks, kad bija jāizdara izvēla, ja gribi ceļot-lido! :D tagad pašai smiekli nāk, laikam jau mēnesi pirms lidojuma sāku satraukties (es esmu hroniska zaķpastala, baidos no visa un visiem :D ), lidojuma dienā zvanīju mammai ar asarām acīs, prasīju, saki, ka viss būs kārtībā, diezgan smieklīgs skats, kad pieaudzis cilvēks tā dara. Nezinu, nebija man bail, ak nokritīsim, bet no kaut kā bija paniskas bailes, laikam no tās apziņas, ka tu esi tik augstu un neko nespēj kontrolēt. Teišu godīgi, iekāpu lidmašīnā un lidmašīna tikai sāka bruakt uz savu starta punktu ieskrējienam, kad man sākās panika un krokodila asaras :D Kads kauns... Patiesībā tur nav nekas traks, vienīgi nepatīkami. Kad esi gaisā un lido vienmērīgi, tad vispār sajūta, ka nekusties. Man vēl palīdzēja, ka draudzene, katru sīkumu komentēja (tūlīt mazos spārniņus ievilks, tūlit ritentiņus izlaidīs ārā utt.). Neteikšu, ka lidošana man sagadā baudu, vēl līdz šim tā rada baiļu un nepatīkamu sajūtu, bet nekas traks patiesībā tur nav :)
"Ja bail, tad stjuartēm prasiet kur rums"
26.10.2012 00:20 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Un atceros,es tur pie sevis domāju,ka esmu vēl īstāks par īstākajiem,ka viņa manī saskatījusi īstu un sākusi žēloties

Ak, Tev taču gan autobusos, gan vilcienos, gan veikalos tās īstās klāt līmējās :p
Šaubos, ka man tāda veiksme gadīsies, ka Cumshot blakus sēdīsies. :/
26.10.2012 00:23 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
"Ja bail, tad stjuartēm prasiet kur rums"


:D :D Laikam jau tā būs jādara, nezinu gan cik laimīgs būs sagaidītājs...
26.10.2012 00:26 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
quest man tev jāatvainojas,bet tu kaut,ko pati izdomāji pati pateici:)
26.10.2012 00:30 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Cumshot atvainošanos pieņemu, bet īsti saprast gan nesapratu
26.10.2012 00:35 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
oi. es dievinu lidot! Pirmo reizi lidoju uz Vāciju un visu to laiku laimīga lūrēju ārā pa logu. Pēc tam paziņoju, ka gribu iet mācīties par stjuarti un kādu laiku to nopietni arī apsvēru, bet salasījos, ka sievietēm var rasties ginekoloģiskas kaites, ja bieži lido un tā..

Viena gan neesmu lidojusi, esmu diez gan stulba orientēšanās ziņā un esmu 90% pārliecināta, ka kaut kur ne tā aizietu lidostā :D
26.10.2012 01:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits