Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kavēšana

 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Man ir jautājums - ko Jūs domājat par mūžigajiem kavētājiem? Šoreiz tieši darba aspektā - tie, kas regulāri kavē uz darbu? un ne jau 5 vai 10 minūtes, bet krietni vairāk? Vai tas parāda attieksmi pret darbu? Pret kolēģiem? Pret dzīvi? Vai tas vienkārši ir asinīs? :D Ko tas liecina par cilvēku (it īpaši, ja cilvēkam nav vairs 20-gadīgo dullums galvā)? Interesanti.. :)
17.08.2012 10:02 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Mums vienkārši - ja nokavē darbu bez brīdinājuma, kaut pāris min, tā mēneša bonuss (vairāk kā 100€) nost uzreiz. Ja pazvani un brīdini, ka kavēsi, tāpat pāris euro atvelk nost par katru kavējumu.
Tā kā, bieži ar kavētājiem darbā nesaskaros. Protams, nav forši, ka jāstrādā ilgāk un vairāk, jo kāds iepriekšējā vakarā ballēt izdomāja un tagad no gultas izkāpt nevar.
29.01.2015 18:14 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Cenšos būt punktuāla, jo pašai ļoti, ļoti nepatīk, ja kavē. Parasti slikti jūtos, ja korķi/aizgulējos vai vēl kāds iemesls.
29.01.2015 17:55 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es mūžīgi kavēju darbu, jo es vienkārši nevaru tik agri piecelties un no rīta nespēju sataisīties tik ātri. Un jā darbs man nepatika un negāju ar baigo sajūsmu.
29.01.2015 17:54 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.12.2014
Man ļoti, ļoti nepatīk ka kavē. Bet viena lieta ir tad, ja dažreiz aizkavējas- nu jā, var saprast- bet otra ir ar regulārajiem kavētājiem. Nesaprotu tos cilvēkus, ar kuriem sarunā tikties 17.00, un viņi 17.00 sāk no gultas rušināties ārā, un kad zvana: jā, jā, es jau tūlīt būšu. :D Tā ir vienkārši nekaunība, šķiet, ka viņi jūtas nu tiiik svarīgi. Man rados ir viens tāds, sen jau esmu pārstājusi ticēt, un ja sarunājam tikties 17.00, uzmetu mīksto un braucu ar nākamo vilcienu, kurš iebrauc 18.000. Un tāpat gaidu. Taču, ja es būšu tā, kas ieradīsies 5 minūtes vēlāk, nu tāds skandāls būs.

Pašai arī ļoti nepatīk kavēt, tāpēc vienmēr cenšos ierasties ātrāk pirms noteiktā laika, ja sanāk dažas minūtes vēlāk, jūtos slikti.

Darbā mums ir ļoti stingra disciplīna, kavēšana nav pieļaujama. Es dievinu gulēt, uz skolu regulāri mēdzu aizgulēties, vienalga vai 5 minūtes vai 2h, taču darbā ar savām paniskajām bailēm nogulēt sākumā ierados pat 1.5 h ātrāk. :D
29.01.2015 17:51 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Ārkārtīgi nepatīk kavēt, tāpēc cik tas ir no manis atkarīgs, nekavēju (nu ja kāds neuzkāpj vanšu tiltā un visu satiksmi neparalizē u.tml.reti gadījumi).
Bija man viens boifrends pirms kādiem 5 gadiem,kas mūždien uz sarunātajām tikšanās kavēja - 20, 30, 40 min. Nu briesmīgi - ja sieviete kavē, tas ir nu... puslīdz piedodami 1-2 reizes, ja ne vairāk kā 15 min. Bet ja vīrietis regulāri pa pusstundai kavē un man viņš jāstāv un jāgaida un tas ruksis pat nekādu ziņu nedod, tikai atbild uz telefona zvaniem, ka "tūlīt būšu" ik pēc 10 min, tad nu.. nē, mēs vairs neesam kopā, kā arī principā respekts pret viņu nav nekāds tieši šai jautājumā. Cik zinu, viņš nav mainījies joprojām un joprojām kavē tikpat daudz un tikpat nepieklājīgi.
FUJ!
29.01.2015 17:29 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Praktiski nekad nekavēju - ļoti reti kad kavēju ja tas ir ne manas vainas dēļ - piemēram slēgta satiksme un neko tur nevaru padarīt.... bet mana pazinu loka ir cilveks kurs kave gandriz vienmer... un nejua pa 5-10min.. bet parasti tas ir videeji 20-30min
29.01.2015 17:02 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Gribētu noteikti strādāt darbā, kur ir nenormēts darba laiks, tad arī kolēģu kavēšana mani neietekmētu. Būtu vnk darbi, kas jāizdara līdz konkrētam termiņam, var strādāt, kad grib. Par kavēšanu - pati nekavēju, draugi to zina, tāpēc respektē un arī cenšas nekavēt
29.01.2015 16:54 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Gribētu noteikti strādāt darbā, kur ir nenormēts darba laiks, tad arī kolēģu kavēšana mani neietekmētu. Būtu vnk darbi, kas jāizdara līdz konkrētam termiņam, var strādāt, kad grib. Par kavēšanu - pati nekavēju, draugi to zina, tāpēc respektē un arī cenšas nekavēt
29.01.2015 16:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja jāierodas obligāti laicīgi, tad nekavēju. Ja nav obligāti - tad kavēju. :)
Par citiem - vienalga. Absolūti netraucē, ja kāds regulāri kavē.
29.01.2015 16:35 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
Man ir gluži tāpat ar tuvākajām draudzenēm. Lai cik ilgi viņas mani arī nepazītu, turpina ierasties laicīgi (pašas vainīgas!), un katru reizi, kad saņemu zvanu "nu, cik drīz tu būsi? Es nāku", man vienalga neērti teikt patiesību, un es saku "jā, jā, pēc 10 minūtēm eju ārā", kaut gan tikai taisos iet dušā un mazgāt matus.


jā, tā ir un tas ir drausmīgi +++++
29.01.2015 16:23 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
es vienmēr visur kavēju.... pati nezinu kā tā sanāk. pat ja sāku laicīgi taisīties, vienmēr domāju, kaut nenokavētu un satraucos un kaut ko salaižu dēlī, vai pēkšņi izdomāju pārģērbties... un atkal kavēju..

tāda sajūta, ka man nav laika izjūtas.

ja kavēju darbu, vienmēr sēžu ilgāk vakarā.
29.01.2015 16:19 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Darbu kavēju regulāri un diezgan stipri, bet tas nekādi neietekmē manus kolēģus, jo viņi savu darbu var darīt arī bez manis, mans darbs tajā laikā nevienam nav jādara, nevienu tādejādi netraucēju.

Galvenais, lai darbs ir padarīts, nav svarīgi, kad un kā. It kā ofisa darbs, bet man tur par katru cenu nav jābūt no 9iem līdz 5iem, galu galā es neuzskaitu tās dienas, kad darba ir daudz un sēžu tur līdz vēlai naktij.
Ja ir ieplānoti konkrēti darbi, konkrētos laikos vai kādas tikšanās darbā, nekad nekavēju.

Vispār kavētāji kaitina, ja man ar kādu ir sarunāts tikties, tad vienmēr būšu tur laikā, nekad nelikšu citiem uz sevi gaidīt. Tikai žēl, ka manā draugu, tuvinieku lokā ir ļoti maz cilvēku, kas uzskata tāpat :D
29.01.2015 15:43 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Kad strādāju, laikam 1x nokavēju 5min darbu, bet vienmēr centos ierasties vismaz 5-10 min iepriekš. Lekcijās arī parasti esmu laikā, dažreiz ir gadījies 1-2min nokavēt, bet parasti tad vēl pasniedzējs/a nav ieradies. Kursā ir dažas meitenes, kas vienmēr kavē vismaz 7-10 min, bieži pat 15+ min. Tas gan mani kaitina, jā :D
Vidusskola man nepatika un tur regulāri mēdzu kavēt vai neierasties vispār, pilnīgi nelikās svarīgi tur laikā būt.
29.01.2015 15:32 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Mums nav tads noteikts darba laiks.

Ir jastradaa 8h. Vari izlemt cikos nakt uz darbu un cikos iet maajaas.

Bet ofissaa jabut no 9-4.

Tatad vari naakt naakt pirms cik agri gribi, bet velak par 9 gan nee.

Es naku uz darbu 7injos njemu 1h pusdienas un eju maajaas 4. Sanak 8h.

Bet ir cilveki kuri naak uz darbu 9, njem 1h pusdienas un iet maajas tajos pashos 4. Tas man liekas tik loti negodigi. Jo istenibaa pec butibas vinjiem japaliek ilgaak.

Ir viena meitene kura taa dara regulari un es nesmu vienigaa kura to ir pamanijusi. Boss ik pa laikam vinjai izsuta emailu par 'working core h' bet vinjai muzdien ir aizbildinajumi.

Tad mamma slima, tad suns, vienu reizi vinja teica ,ka bija japaliek ilgaak maajaas no rita jo vinjai papagailim esot depresija (pavisam nopietni taa bija vinas aizbilde).

Un es justu lidzi ja mamma patiesham slima bija bet vinjai mamma USA dzivo pati UK.
29.01.2015 15:30 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Man ir viena kolēģe, kura regulāri man zvana no rītiem, ka kavēšoties, tā kaitina, ka nevar laicīgi ierasties darbā un vecums arī pieklājīgs, saprotu, reizēm tiešām kavējas transports, sastrēgumi, bet ne jau tas notiek katru reizi, kad mana maiņa (t)
29.01.2015 15:29 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Ko tas liecina par cilvēku


Tas liecina, ka cilvēks ir nedisciplinēts un nepazīst pulksteni. Diemžēl ir pa pilnam tādu, kas uzskata, ka bez nekāda svarīga iemesla likt citiem uz sevi gaidīt ir ok.
29.01.2015 15:23 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2015
Es domāju, ka kādam vajadzētu šiem cilvēkiem iemācīt pulksteni atpazīt, lai tie vismaz kādreiz sarunātās tikšanās reizēms būtu arī laikā. (e)
29.01.2015 15:20 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Darbu nekad neesmu kavējusi, ja nokavētu gan jau nekas labs nebūtu :D Atšķiras tikai laiks, cik ātrāk esmu jau darbā, citreiz tās ir 20 minūtes, citreiz 5

Ja nokavēju kādu lekciju, piemēram, sastrēguma dēļ, arī jūtos slikti un uzreiz dodu ziņu kādai kursabiedrenei, la pabrīdina pasniedzēju, ka kavēšos, tā kā man tas negadās bieži, pa visu semestri kādas 2 - 3 reizes, tad nekāda lielā traģēdija nav! Pavasara sesijā gan neforši iznāca - nokavēju eksāmenu un man bija palikusi pēdējā biļete - tieši tā viena, kuru no visām 40 nu nekādīgi negribēju redzēt savā priekšā un vietas arī visas bija aizņemtas, nācās sēdēt pie pasniedzējas galda :D

Tikšanās arī neēdzu kavēt - ja kāds cits noakvē 5 min panikā nekrītu, ja vairāk kā 15 un neesmu brīdināta, tad gan nav forši, bet tā negadās bieži :)
19.08.2012 15:42 |
 
Reitings 355
Reģ: 20.06.2012
es arī cenšos nekad neierasties par agru, man tiešam šķiet, ka tā ir tāda laika nosišana, ja man ir iespēja nokavēt 10min vai ierasties 20min par agru, vienmēr ieradīšos vēlāk, ja vien nav kāda ļoti svarīga lieta tajā laikā, bet ja ikdienā, tad labāk nokavēt. man arī draudzenes vairumā gadījumā piekopj šo 5-10min kavēšu un ja sanāk, ka esmu laikā un vajag gaidīt neuzskatu, ka tas ir kas traks, jo tajā laikā parasti ieeju veikalā, apskatos kaut ko un tad kad ir klāt , tad arī ejam un garastāvoklis noteikti nav sabojāts, jo tie ir dzīves sīkumi.
19.08.2012 14:30 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tā kā man nav darbs ar klientiem, nav darījumu tikšanās, tad nav tik būtiski vai es esmu laikā, vai arī kavēju. parasti ierodos laikā. pa retam nokavēju 5minūtes. jo ātrāk ierodos,jo lielāka iespēja,ka man iedos darbu,kas man patiesībā nav jādara, ko parasti veic darba kolēģes.
19.08.2012 08:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits